Podziel się z Innymi

Duchowa APOKALIPSA — Wybór — Niszczenie Natury i Siebie, czy Poznanie i TWORZENIE Siebie?


matrix-matryca-system-zbiorowej-iluzji

Nie mając Serca wypełnionego Pokojem, nie możesz przynieść Pokoju.
Nie mając Serca wypełnionego Miłością,
nie możesz przynieść Bliźniemu Miłości i rozproszyć Cieni.
Nie będąc Zdrowym i Szczęśliwym,
a Życząc Bliźnim Szczęścia i Zdrowia,
nie możesz Im przynieść tych Zbawczych Darów.
Będąc Chorym i Nieszczęśliwym,
Życząc Bliźnim Szczęścia i Zdrowia oraz Pomyślności,
Bliźni nie mogą stać się Szczęśliwymi i Zdrowymi,
ponieważ Światło Wieczne, które jest okryte Mrokiem, 
nie dotrze do Nich od Ciebie.

moc-umysłu-geniusza-lewa-prawa-aktywność-mózgu
Coraz więcej Osób niezależnie od Płci, Narodowości, Wyznania czy Rasy przebudza się z Mroku Nieświadomości. Przestają Żyć jak "Ofiary Spełnione", Wstają z kolan. Wyprostują się. Przyjmują Prawidłową Postawę Duchową, odnawiając w Sobie GODność, zrzucając z Siebie Poczucie Winy, jakie wzięli na Swój Krzyż przez Milenia, poprzez wprogramowane w Podświadomość czarno-magiczne Mantry i wychodzą z Ziemskiej Matrycy — Iluzji — z Programów Systemu Zniewalającego Ludzkość, nie pozwalając zniewolić i usidlić Swoje Dzieci.


Na początek krótki Dialog Morfeusza i Noe,
z Filmu Braci Wachowskich "Matrix":

— Wyjaśnię Ci czemu tu jesteś. Sprowadziłem Cię, bo o czymś wiesz.
Nie umiesz tego wytłumaczyć ale to czujesz. Przez całe życie miałeś przeczucie,
że z tym światem jest coś nie w porządku nie wiesz co ale dręczy Cię to
i doprowadza do obłędu, to przeciwnie sprowadziło Cię do mnie.
— Wiesz o czym mówię?
— O Matrixie.
— Chcesz wiedzieć co to jest?
— Tak.
— Matrix jest wszędzie, otacza nas ze wszystkich stron nawet Tu i Teraz.
Widzisz go wyglądając przez okno i włączając telewizor. Czujesz gdy idziesz
do pracy, czy do kościoła, gdy płacisz podatki. To świat, który przedstawiono Ci przed oczami by przesłonić prawdę.
— Jaką prawdę?
— Że jesteś niewolnikiem. Jak wszyscy inni urodziłeś w kajdanach w więzieniu, którego nie możesz poczuć ani dotknąć w więzieniu umysłów.
— Niestety nie da się wytłumaczyć czym jest Matrix.
Sam musisz się przekonać.
— To ostateczna decyzja potem nie będzie odwrotu (...)

Oglądałeś/aś kiedyś ten Film? Powiesz to tylko Film Science Fiction? Nie! On ukazał Prawdę i Przesłanie, które Podświadomie wielu odczuwało, że Świat, w którym Żyją, jest Hologramem, który zasłania Obraz Prawdy. Po to, aby zrobić z Ludzi Niewolników Systemu, Kontrolować i utrzymać Ludzi w Niewiedzy, kusząc Pieniędzmi, Władzą, Żądzą dla ambicji, dodatkowo strasząc Bożkami, Potępieniem i Piekielną Śmiercią. Takim niewolnikiem w tej pod rzeczywistości — Światopoglądzie — wielu bez Świadomości Rodzi się, Wychowuje i Umiera, m.in. w Społeczeństwie podporządkowanej Władzy, wymyślonej Indoktrynacji, Norm kulturowych i Postaw, w Systemie Wzorców i Przekonań, godząc się nawet na nielogiczne Zasady. Wielu Ludzi, choć chodzi po (zabetonowanej) powierzchni Ziemi, są jak Martwe Zaprogramowane Roboty z Zabetonowanym Umysłem i Sercem, grają rolę którą Im narzucono, nie będąc sobą. Martwi są za Życia, wegetujący i kopiujący innych Wiedze, Pomysły i Zachowania.


PIENIĄDZE są tylko ŚRODKIEM do Celu i Spełniania Marzeń lub Wymiany Dóbr Materialnych, a NIE CELEM, w innym przypadku jest to Iluzja Szczęścia - MatrixIch Bożki (Pieniądze / Martwota) to Srebro i ZŁOto - robota Rąk Ludzkich. Mają Usta ale nie Mówią. Oczy mają ale nie Widzą. Mają Uszy ale nie Słyszą. Nozdrza mają ale nie Czują Zapachu. Mają Ręce lecz nie Dotykają. Nogi mają ale nie Chodzą. Gardłem Swoim nie wydają Głosu. Do Nich są podobni Ci którzy je robią i każdy który Im UfaPIENIĄDZE są tylko ŚRODKIEM do Celu i Spełniania Marzeń lub Wymiany Dóbr Materialnych, a NIE CELEM, w innym przypadku jest to Iluzja Szczęścia - Matrix
"Ich BOŻKI to Srebro i Złoto — robota Rąk Ludzkich. Mają Usta ale nie Mówią.
Oczy mają ale nie Widzą. Mają Uszy ale nie Słyszą. Nozdrza mają ale nie Czują Zapachu. Mają Ręce lecz nie Dotykają. Nogi mają ale nie Chodzą.
Gardłem Swoim nie wydają Głosu. Do Nich są podobni Ci którzy je robią
i każdy który Im Ufa." — Księga Psalmów (Ps 115)

Bożki — PIENIĄDZE — Martwota, są tylko ŚRODKIEM do Celu i Spełniania Marzeń lub Wymiany Dóbr Materialnych, a NIE CELEM,
w innym przypadku jest to Iluzja Szczęścia - Matrix.

Połączeni - Aurycznie - Duchowo na jednej Fali / Wibracji pełnej Światła
Można powiedzieć, że to przesZŁOść. Nadchodzą, nowe Boskie Czasy coraz bardziej odczuwalne indywidualnie w każdym wnętrzu. W końcu Ludzkość wraca do Domu — Świątyni Boga — który nie jest zbudowany Ludzką ręką. Powraca do Prapoczątków wszystkiego, do PraSłońca, Prawdziwych Samych Siebie — Wewnętrznego Światła — najgłębszego "Ja" (Jam Jest / Ja Jestem / Jestestwa). Zaczynają Żyć w zgodzie z Matką Naturą i Ekosystemem Tworząc Raj wewnętrzny w Sobie i zewnętrzny wokół Siebie.

Mają Świadomość, że Ziemia, jak i Wszystkie Istnienia, na Drogach mlecznych, są w jednym Duchu — w Bogu — który spełnia Życzenia i udziela zewnętrznych i wewnętrznych Łask, Wszystkim Istotom Żyjących w Miłości, który działa przez Nas. Rozumieją Nieskończoność i Mądrość Wszechświata, przypominając Sobie, że Sami są Wolnymi Istotami Nieskończoności, które wywodzą się z Wszechobejmującej, Wiecznej Siły — Boga — Który daje Dary, Bezpieczeństwo i Ochronę. Rozumieją i Doświadczają wewnętrznego głosu Boga — Wszechświata — który objawia się poprzez pełne Miłości Prorocze Usta. Rozumieją, że wszelka Materia zmienia Kształt i Postać, jak Gwiazdy i że Fizyczne Ciało — Powłoka dla Duszy — po zużyciu jest oddawana z powrotem Ziemi i rozkładana jest na Cząstki i Atomy a Ciało Emocjonalne i Mentalne oraz Dusza / Świadomość i Nadświadomość są Wieczne w Bogu, lub oddaleni od Boga, Żyjąc we własnym Cieniu.


Głos BOGA brzmi jak Grom a Jego Oczy miotają Błyskawice

Grom z jasnego Nieba - grzmot burza - Bóg przemawia i ostrzega
Kończy się Czas NIENAWIŚCI — zatruwania, zagłady, i niszczenia własnej wewnętrznej Natury, Atmosfery i rozchorowanej Matki Ziemi i Jej Stworzeń — także Zwierząt i Roślin. Matka Ziemia zaczyna coraz bardziej bronić się przed tymi Istotami, które Ją nienawidzą, zadając gwałt, zanieczyszczając i zatruwając Serca i Umysły oraz Oceany, Morza, Rzeki i Jeziora chemicznymi oraz żrącymi substancjami oraz spalinami. Zapominając, że Zadeptując i Bombardując Jej Życie i Istot na Niej Żyjących, Bombardują Swoje — Samozniszczeniem — Zarazami, Chorobami, Smutkiem, Głodem, Nędzą, Wojnami, Bezradnością, Beznadzieją i Bezdomnością.

Strząsa to wszystko z Siebie co brudne — adekwatnie do Energii jaka jest "posiana" w danym Miejscu i w Mieszkańcach — wszystko co znajduje się na Ziemi, ale też w Ziemi, w Oceanach, Morzach, Rzekach i Jeziorach... Wykorzystuje Siły Elementarne i siły Natury — Mikro i Makrokosmos, Żywioły (Ogień, Grunt, Powietrze, Wodę), i Ciała Niebieskie / Komórki, a nawet Kamienie, które dokonują tego Dzieła. marzyciel / mistyczny świadomy otoczony hologramem
Osoba wysyłając w Świat (Myśli, Słowa, Czyny, Życzenia, Uczucia, Odczucia) — EGO...-izm, Złość, Pychę, Obłudę, Potępianie, Wrogość, Zamartwianie, Żal, Nienawiść, Chciwość, Kłótliwość i Zazdrość — odbiera to, jak w Lustrzanym Odbiciu, z powrotem w Formie Strachu, koszmarnych Snów, Niepewności, Pokus, Ataków, Rozpaczy, Odrzucenia, Smutku, Samotności, Cierpienia, Bóli, Męki, Ascezy, lub Choroby nie zaznając nawet chwili Spokoju.

Zgrzytanie zębami i zrzucanie odpowiedzialności za Swój Los na Innych Ludzi — Autorytetów / Przewodników, Polityków, Rodziców, Dziadków, Krewnych, Partnerów / Partnerki, Znajomych i Sąsiadów — lub Kataklizmy i Pogodowe anomalie, nic tutaj nie pomaga. Osoby Indywidualny Siew i Zbiór, zapisany jest na Wieczność, w nim samym i potężnym Kosmicznym Organizmie, który w którymś momencie zostaje rozświetlony, objawiany, rozpoznany, oczyszczony lub wydalany w Cień.

Zostaje zażegnana Iluzja struktury Chciwości i Bezwzględnej Władzy zniewalająca przez Ludzi z Konfesjonalnym sposobem Myślenia, Żyjąca w Przepychu i Pozorach, zdobień zewnętrznymi papierowymi tytułami i bogactwem, strojąc się w klejnoty, w purpurę
i szkarłat, jak "Wielka Narządnica". Ci, którzy nakładają nakazy i zakazy, blokując Doświadczenie Życia pełnego Radości, Mówią tylko o Życiu, Miłosierdziu, Prawdzie, Pokorze, Sprawiedliwości, Wierzeniach, i Drodze ku Światłości, a nie Czynią tego wobec Siebie i Innych, nadużywając coraz bardziej Tych Słów / Stanów, pozostają Ubogimi w Sercu / Duszy i Umyśle, dalekimi od Wiecznej i Wewnętrznej Miłości. Podobni do Grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają Pięknie, lecz wewnątrz pełni są kości trupich i wszelkiego plugastwa. Martwi wśród martwych, ślepi wśród ślepych — Przewodników, Uczonych w Piśmie obłudników i faryzeuszy — razem schodzą do grobu, Żyjąc w Mroku Nieświadomości, z Martwym "Ja", Żyjąc w toposie Życia, tak samo, jak we Śnie i w Pozorach.

Iluzja Czasoprzestrzeni kodowanie Umysłów
Zostaje zażegnana Iluzja Szczęścia i Wolności — kosztem Innych — wymyślone i narzucone sztucznie Dogmaty, Rytuały i Ceremonie, spotkania Grupowe i Religijne. Wyznaczone daty, kiedy ma się Świętować, raz do roku WIELKIE pozwolenie na Zabawę huczną / czy się ma ochotę, czy nie. Kończy się Nieświadome spalanie Energii na Myślokształty o zdarzeniach gdzie jest Dualizm, karmiąc tę Myśl własną Energią pochodzącą z Umysłu i Emocji, gdzie jedna z grup (na Swoje Szczęście) Pozytywną, jednak druga ekipa Negatywną przeklinając tą pierwszą.

To inna zabawa, jak w pełnej Rozkoszy, z każdą ze stron, bawią się Świadome Dzieci, nie tracąc Energii, która cały Czas w Nich płynie bo jest odnawialna. To Niezniszczalna Energia Szczęścia i Miłości. Bez względu ile Dziecko ma lat. Wiek to też Iluzja — Ciało Fizyczne jakiekolwiek, wykonuje ruchy adekwatne do Siły i predyspozycji Ciała.


Oczy zwierciadłem Duszy - Kosmos w Oczach
Tak oto zostaje coraz bardziej wzniesiona, nowa Ziemia. Potężny strumień Boga Miłości i Sprawiedliwości coraz bardziej obejmuje całą Ziemię i Astralne Światy. Przebudza Dusze, Umysły i Ciała. Ziemia powoli staje się kwitnącą Oazą Świetlistych Dusz i Ciał, Wibrując wyżej.

Coraz bardziej pozostawiony zostaje z tyłu Intelekt i Myślenie tylko Rozumem. Pozostaje Słuchanie Wnętrza — tam gdzie mieszka nieskończona Miłość — Wieczna najdoskonalsza Inteligencja, WszechMoc, Opatrzność, Odwaga, Prawda, Chwała, Harmonia, Dobrostan, Obfitość, Błogość, Otwartość, Opanowanie, Akceptacja, Powaga, Pokój, Radość, Szczęście, Zdrowie, Dobroć, Empatia, Wyrozumiałość, Łagodność, Wierność, Uczciwość, Uprzejmość, Życzliwość i Szlachetność... — Zbawczy BógŻycie Nasze i Naszego Ojca / Matki.

Ojciec — (Iskra Boża, Powietrze, Ogień) — Duchowość.
Matka — (Woda, Forma, Kształt, Grunt) — Fizyczność, Materia.


Poniżej przekazy jakie odebrałem na ten Czas


   12 kwietnia 2016r.· — Jak mówią „Kto pyta, nie błądzi”, i tak oto zapytałem Istoty z Wibracji Światła, co takiego dzieje się, że od pewnego Czasu, z niektórymi Osobami, jest „blokada” w robieniu Ich Sesji — nie możność spotkania się na umówioną godzinę, jakby znikał mi Czas lub są jakieś zakłócenia związane z dostępem do sieci + e-maile, które czekają na odzew, choć wydawałoby się, że na bieżąco odpowiadam na nie? Tak brzmiała, odpowiedz:


Od marca br. Ziemia ulega jeszcze większej Transformacji jak dotychczas.
Jest wzmożone podnoszenie Wibracji Ziemi,
poprzez przesłaną Energie z Serca Boga.
Wiele Ciał Fizycznych, od ponad tygodnia, dotkliwie to odczuwa,
nie wytrzymując tego tempa, przy oczyszczaniu Swoich Ciał Subtelnych.
Po dodatkowych oczyszczeniach Naszych i doładowaniach Energetycznych, Organizm Ludzki nie przetrzymałby dodatkowych Wibracji i nie dopasowałby się do Nich,
co wywołałoby skutkiem odwrotnym od zamierzonego.


Człowiek witruwiański - Leonardo-da-Vinci - święta geometria
Kochani tak więc proszę, nie panikujcie, jeśli w tym Czasie macie silne bóle głowy, brak snu, wymioty, samoistne wylewanie łez lub chaos Myślowy w Umyśle („Wojna Apokaliptyczna” — Ego z Duszą — Ciemności ze Światłem). Przeczekajcie, proszę, ten okres walki o Dualizm Umysłowy lub Harmonie. Nie walczcie ze Sobą lub Innymi, Akceptując ten chwilowy Stan bo inaczej tylko to zasilacie i wzmacniacie.

JESTEŚ JAK LILIA - ULUBIENICA BOGA I JEZUSA I INNYCH ŚWIETLISTYCH ISTOT - POKOCHAJ-SIEBIE
Najgorzej doświadczają ten Stan Narkomani, Alkoholicy, Lekomani, Osoby Wywyższające się, Lekceważące Siebie i Innych, pełne Żalu, Kłamstwa i Nienawiści wobec Siebie i Innych oraz Zwierzęta domowe, które — inaczej zachowują się jak dotychczas — ciężko chorują lub uciekają z domów, przed Negatywem, który jest posiany w danym miejscu lub w Sercach Domowników.

Warto w tym Czasie wyciszyć się, pobyć na świeżym powietrzu, wśród rodzącej się Natury, unikać i Akceptując wszelką Ciemność, aby szybciej się zrehabilitować. Czy nie łamiąc Praw Fizyki / Praw Boskich, znajdę Osobę, która jest (już) gotowa na Sesje ze mną? 😊

   14 kwietnia 2016r. — Matka Ziemia pięknie oczyszcza się z Klątw Narodowych i Programów (Ubóstwa, Potępienia, Uległości, Ograniczeń intelektualnych, Niezgody, Strachu, Chorób) oraz ze zdjętych blokad i z oczyszczonych największych Czakramów i Meridianów Ziemi, m.in. w Polsce takich "Świętych" Miejsc jak Wawel, Jasna Góra, Kalwaria Zebrzydowska i Wejherowska, Lipka, Wieliczka, Niepokalanów, Łagiewniki, Gietrzwałd, Licheń i Łysa Góra (niegdyś bardzo z demonizowane Miejsce przez Negatywne opowieści), podłączone pod — Watykan i Jeruzalem — Egregora Religii Monoteicznych. Poczujcie niedługo tą Moc Uzdrawiania i przepływ Energii w Ciele. Coraz bardziej uważajcie na Swoje Myśli i Słowa — aby znów nie zabrudzić Sobie Życia i Ziemi — One w mgnieniu oka Urzeczywistnią się w Czynach i Sytuacjach, nazywając je Cudami lub Tragediami.centrala-galaktyczna-Rdzeń-z-bliska
   17 Kwietnia — Duch Ziemi nabrał tempa i podniósł Wibracje do 72% Światłości, reszta to Ciemność (Cień) a jeszcze z miesiąc temu było 48% w pełni Światłości — Myśli, Słowa i Działania — Tworzą to wszystko. Także wnosimy się dalej ku Światłości.


   24 Czerwca
2016r. — Przez mroczne Istoty (Ich Myśli, Słowa, Emocje i Czyny ...) Ziemia znów obniżyła się wibracyjnie do 60% Światłości. Po 26-28. Czerwca znów wzniesie się i to do aż 95%, wibrując do całkowitej Światłości, której nikt już nie zatrzyma. Jeśli przetrzymacie Kochani, te Wibracje skaczące w Waszym Ciele, do początku Lipca br., to wspaniale. Po tym Czasie zacznie się nowe piękniejsze Życie dla Nas wszystkich. Odczujecie to wszystko we własnym Sercu, Umyśle i Ciele Fizycznym, Emocjonalnym oraz Mentalnym a dalej na Zewnątrz Was samych.Podwójna Tęcza - Znak przymierza Miłosierdzia pomiędzy Bogiem a każdą Duszą Żywiącą
   30 Czerwca 2016r. — Ziemia podniosła Wibracje do 97% Światłości. Każdego dnia Duch Matki Ziemi — przebudza/ł Umysły i Serca a także ostrzega/ł przed Zmianami. 3% Ludzkości chce nadal Żyć / Spać Doświadczając Ciemności i ucisku w Sercu oraz Umyśle. Mają Wolną Wole. Z Serca Podziękowania dla czystych Serc, które w tym brały czynny udział — w Medytacjach, Afirmacjach i Modlitwach — będący w Duchu Miłości, Prawdy, Życia, Spokoju, Harmonii na Ziemi i wszelkiego Dobra.
Niech Miłość, Siła i Moc będzie z Wami i w Was.

Tak wygląda mapa Wiatrów na Żywo:The Hand of God
   Lipiec / Sierpień 2016r. — Pamiętacie te słynne zdjęcie zrobione 25 stycznia 2016r. Kiedy nad Portugalią pojawiła się chmura, którą mieszkańcy nazwali — Ręką Boga — The Hand of God? Obłok przypomina wyciągniętą z nieba pięść z ręką trzymającą kulę ognia. To było Ostrzeżenie — nie tylko dla Portugalii — ale całego Świata, od Ognistej Fioletowej Energii, aby Zajrzeć w głąb Siebie, uporządkować wnętrze i zacząć spalać w Sobie Kłamstwo i Żyć w Prawdzie.


Huragany bardzo silne trzęsienia Ziemi Burza piaskowa Phoenix -działanie Żywiołów
Wielu nie posłuchało. Nadal ma brudne Usta, przez które karmi Innych Fałszem, Naciąga, nosi piękną maskę, posiada zautomatyzowane zachowanie i spojrzenie w Oczach, aby tylko zdobywać Materialne i Duchowe uciechy, pokryte ludzkimi tragediami lub nie pozwalając pozbyć się tego, co EGO...istycznie zdobyli na zewnątrz Siebie. Tak więc Ziemia razem z Żywiołami, robi to za uparciuchów i zrzuca z Siebie wszystko po Drodze. Światłość Jądra Ziemi, spala Miłością i w głębinach wszelką pozostawioną Ciemność, płynącą z Umysłów, Serca i z gruntu Ziemi.

Robi to z Miłości do Siebie Samej i dla Dzieci, które Goszczą na jej Powierzchni, które wybrały, jak Ona Światłość. Planeta Ziemia dzięki temu wnosi się, podwyższając coraz bardziej Wibracje.

TYLKO ODWAGA mówienia PRAWDY, Czystość płynących ze Spokojem MYŚLI (jawnych i ukrytych), SŁOWA oraz CZYNY uleczy pozostałości. Wszystko można zatrzymać. Bądźmy Świadom, że tylko PRAWDZIWA MIŁOŚĆ i BŁOGOSTAN buduje, mnoży, rozdaje. Na zatajeniu, kłamstwie, zasłanianiu się Światłością, jeszcze Nikt, na długo czegoś nie zbudował, a jedynie utracił Swoją Energie lub Ją zbrukał. Wszystko to Martwy proch, który jest zrównywany po jakimś Czasie z Ziemią. Z Serca daje te Słowa, proszę, zrób z tym wedle Woli.


Ciemność lub Jasność w Sercu - Duchowość - Wiedza Ewolucja
  Październik / Listopad / Grudzień 2016r. — Nadchodzi Czas ... gdzie na Zewnątrz, błyszczeć będą pachnące Świece a naokoło kolorowe sztuczne ozdoby świetlne jak w Las Vegas. Za oknem Ciemno, Zimno, Sennie. ❄ W niektórych Sercach i Umysłach też Zapieczętowany jest Stan Ciemności, mieszkając tam cało rocznie. Nadchodzi ten Czas, aby zatwierdzić tę Pieczęć, wypalając się lub Oczyścić się z Niej, wpuszczając w Serce i Umysł — Rzeczywiste ☀ Światło — Ciepło z odnowioną Energią Wiecznego Życia.


Żywioły. Męska Energia - Powietrze Ogień. Żeńska Energia - Woda Grunt Forma Kształt. Opis
To Czas wyrównań Energetycznych, zbiera swoje żniwo. Wypala co stare, aby przyszło nowe, aby podnieść Świadomość. We Wszechświecie nie ma Przypadków. Wszystko dzieje się z Przyczyn, wedle własnych Myśli, Słów i Uczynków, ściągając — jak Magnez — na Siebie Sytuacje i Doznania. Tak do Lutego / Marca Czas pełen Pokus. Trzeba to zaakceptować, inaczej to jak Walka z niezmiennym doskonałym Prawem Boskim, Żywiołami i Naturą, która przewyższa Siłę Ludzką.

Wiara, Miłość do Siebie i Bliźnich, Braterstwo, Honor, Harmonia, Radość, Spokój, oraz Prawda — wypowiadana przez Usta — płynąca z Serca, i Rodząca się przez Czyny, może wszystko wokół zmienić. To ten Czas, aby podjąć Decyzje indywidualnie, w którym kierunku kroczyć się będzie.
🔥 Pod linkiem takie Moje Prywatne Przemyślenia, na Wieczne Teraz.

Ślę WSZYSTKIM Sercom Spokój, Szczęście, Radość, Bogactwo Duchowe i Materialne. Życzę Spełniania się w każdej dziedzinie Życia. Mnóżmy Rzeczywistą Miłość — Pokój i Dobro — tylko te Stany są Twórcze i Zdrowe. 💑 Miłuj (w Czynie) Swego Bliźniego jak Siebie samego.

   19 Grudnia 2016r. — Kłaniam się ku Sercu Odważnej Duszy od Promienia Chabrowego (Polaka Łukasza Urbana). Bohatersko podjął z poziomu Duszy trudne zadanie i uratował tak wiele Istnień, które w zdarzeniu brały udział, przez Osobę / Osoby, które mają przesiąknięte Serca i Umysły Swoją nienawistną Ideologią. Dzięki tylko Łukaszowi, pozostałe Osoby, mogły wrócić bezpiecznie do Swych Rodzin. W innym wypadku Berlin byłby większą tragedią, jaka stała się w Nicei.

Przesyłam Promyk Energii dla zrozpaczonych, aby ta Iskra rozpaliła za jakiś Czas w Nich Spokój, Nadzieje oraz Wiarę. 💛

   6 Kwiecień 2017r. — Na ten Rok mógłbym całość powtórzyć. Jest, było i będzie jak w kręgu — podobne odczucia, zdarzenia i sytuacje w każdym Umyśle i Sercu, odbijając to (w przezroczystym jak Powietrze lustrze) na tle Fizycznym. Różnicą tylko jest Częstotliwość. Wybór Drogi zawsze jeden, Światłość ↔ Ciemność czy ♾ zrównoważona Harmonia? ☀️ 🍀


   17 Lipiec 2017r. — Dzisiaj przed świtem spontanicznie z grupą Osób, które są rozsiane po Ziemi, a które komunikują się Mentalnie, zrobiliśmy globalnie oczyszczenie Dusz, gotowych wyjść ze zniewolenia łącząc się w Jedność, podwyższając je do takiej samej Wibracji, na jakiej My Jesteśmy, na przekór "Panom Świata" działających z ukrycia i tych, którzy przez Nieświadomość karmią się Słowami i Obrazami pochodzącymi z Mroku. Często to robimy, ale ostatnio zwiększyła się liczba tych Czynów. Apokalipsa Duchowa trwa i trwać będzie całą Wieczność, tak na Duchowym planie, jak i Materialnym, czyli to tzw. przebudzenie do Rzeczywistości i Docenienia Życia i Natury w Nas samych a wcześniej dotknięcie najniższej zatrzymującej Wibracji Mroku, aby ruszyć w Drogę Światła. Fajnie, jeśli można ją przyspieszyć bez łamania wolnej woli. 😊 Dzisiaj tematem było oczyszczanie destrukcyjnych Krzyży Ofiarności... Potępienia, Osądzania się i Niezadowolenia z Życia itd. które zamykały czakrę Serca (Miłości — Królestwa Duszy / Boga), Gardła (Komunikacji) i Splotu Słonecznego (Emocji).

Co odczuwasz w tych miejscach — lekkość czy nadal ciężkość? Ciepło, czy zimno? Jakie czujesz Emocje, które przez Ciebie przepływają? Aby tego Stanu nie zatrzymać lub zniszczyć, mały test "wado↔zalet", tzw. grzechów, bram, ograniczeń, potępień, które nie pozwalają ruszyć dalej itd. ku Celom jakie obrała Dusza na Drodze Życia. Pomyśl lub napisz, czym dla Ciebie są te tzw. "wady"? Czy masz Świadomość, że Bóg / Źródło Miłości jest Harmonią ponad wszelkim podziałem, a także że dla jednych "wadą" jest "zaleta" a dla Innych "zaleta" jest "wadą"? Mały przykład to MIŁOŚĆ — Ile to Osób nie znosi Miłości, Radości, Spokoju itd. tak bardzo odrzucając, potępiając i brzydząc się Jej, niosąc Ją jedynie na ustach a nie czując Jej we wnętrzu. Np. idąc w drugim kierunku STRACH — ile to Osób karmi się nim, pielęgnuje, i roznosi dalej. Będąc w Harmonii — Miłość i Strach — sama wypływa Naturalnie, dopasowując się do panującego klimatu, sytuacji, zdarzenia  i zachowań Osób wokół, dając świadectwo poprzez spokojne Czyny, jaką jest Zdrowa Empatia i zrozumienie, niosąc pomoc i nie robiąc z siebie Kata lub Ofiary. W Dysharmonii — Miłość i Strach — Osoby krzyczą o Niej, są w Stanie zabić, skatować Słownie innych, albo np. będąc na ulicy, na siłę zakłócają innym spokój zaczepiając, tylko dlatego, że we wnętrzu mają Strach, jakim jest niedostatek, odrzucenie lub/i wgrany program Zbawiania Świata za wszelką cenę, nawet cenę łamania woli a w podzięce co dostają, to jedynie zażenowanie i kiwanie głową przez brak zrozumienia Ich Intencji.

Jakiej cechy Osobowości w sobie nie akceptujesz, potępiasz, walczysz z tym, aby się stać Ideałem? Podpowiem. Jesteś Nim w Istocie, bo Jesteś Boga unikalnym Dziełem, które się tylko udoskonala (poznaje siebie, uzewnętrzniając swoje skarby i dary) jak rosnący na łąkach Kwiat, nawet jeśli na chwile Cień pokrył Twoje wewnętrzne Światło. 🌹

Proszę Odważmy się mówić i pisać... z Serca wprost, a nie za plecami Adresata. Nie tak, jak Nam LUD wmówił przez lata, aby to, co we wnętrzu kumulować, bo nie wypada... lub atakując Adresata od tyłu, zanim lustro odwróci się i stanie się w Prawdzie. Mniej Powagi i Stresu a więcej Naturalności i luzu.


   24 Grudzień 2018r. — Jak to w Naturze, jedna Forma Życiowa gdzieś Naturalnie Rodzi się i zmienia się a druga gdzieś Umiera. Każdego dnia widzę rodzącą się Radość w Sercu, ale mam też Świadomość że gdzieś jest Rozpacz, jak np. po Tsunami w Indonezji. W te Święta Bożego Narodzenia Siła Życiowa Ducha Natury znów w krótkim czasie dała o sobie znać. Film pokazuje początek erupcji wulkanu Etna, z 24 grudnia.


Te pytania same się nasuwają do celebrujących te Święta.
Kochasz i Czcisz Żyjącego WszechObecnego Boga❓
Odczuwasz Go w pełni w swym Sercu❓
Dajesz Światu świadectwo, w Czynie, Jego Miłości i Mocy...❓
Bez względu na Jego/Jej wciąż zmieniający się kształt i formę w danym czasie, BÓG JEST WSZĘDZIE TAM, GDZIE ŻYCIE PŁYNIE! Bóg i Natura jest jednym i tym samym.

Aby to bardziej sobie uświadomić, warto spojrzeć głęboko w Oczy jakiejś Istocie Żyjącej. Ich Oczy Iskrzą brylantową Światłością, ale mogą być też szkliste, jakby były za szybą, są też takie Istoty, które nie mają materialnych Oczów, ale są i Żyją. Wydalają Dźwięk, jak Ty. Oddychają tym samym Powietrzem, co Ty. Gaszą pragnienie dzięki tej samej Wodzie, co Ty. Potrzebują Słońca i ciepła, jak Ty. Połączone są korzeniami z Jądrem Ziemi, jak Ty. Mają profil DNA i Życiodajną Energie, jak Ty, o którą dbają, namnażają, i pozostawiając Żywe Wspomnienia zapisane w Przestrzeni, Ewoluując dalej.

Nie jest dobrym pomysłem, celebrować tylko to, co jest przekazywane z roku na rok, a zapominać o tym, co Nas otacza i na co mamy wciąż realny wpływ, aby nastąpiły zmiany na lepsze. Od Pokoleń, wypiera się jedną Tradycje na rzecz nowej lub unowocześnionej. Jednak wyprzeć się Mocy Natury wokół i swojej własnej, to jak wyparcie Boga w Nas i naokoło Nas. Czy warto? To jak igranie z Matką Naturą, Żywiołami i Jej Stworzeniami, które w Duchu wszystko w pamięci mają zapisane, i Sprawiedliwie dają i odbierają. Jeśli chcemy, aby Nasze Ciała Fizyczne były Nieociężałe, Zdrowe, i Sprawne, kroczące po stabilnym, a nie chwiejnym Gruncie, warto o Przestrzeń, w której Żyjemy i o Siebie samych dbać. Niezaprzeczalnie z jej Krystalicznego Jądra powstaliśmy i po śmierci Ciała Fizycznego w proch się obrócimy, wracając do Ziemi. Nasze Dusze staną się wolne lub magnetycznie zostaną przyciągnięte na Ziemie, aby odpokutować za zniszczenia, lub aby bardziej sobie coś Uświadomić, na co wcześniej miało się zamknięte Serce, Oczy i Uszy... realizując do końca pierwotny Plan, jaki obrały Dusze, schodząc tutaj na Ziemie. Puki co, Matka Natura wciąż Nas żywi i chroni na swoim Świętym Łonie, ale też jak widzimy z Troską o siebie i z wielką Mocą może coś zburzyć, zagłodzić, zagasić i usunąć w Cień, jeśli odczuwa dysharmonie, abyśmy też My sami zajrzeli głęboko w siebie i usunęli z siebie, co w Nas Nienaturalne tkwi.

‼ Świętuj/my i Szanuj/my Chwile w zgodzie, z Istotami które mają Życie w sobie‼


Przemówienie-Rapera-Kanye-West

Poniżej przedstawiam film z tajemniczym przemówieniem
Rapera Kanye West (Promyk od A. Rafaeli - Zielony)Tak mniej więcej wygląda Apokalipsa — Pobudka z iluzji. Walka pomiędzy Duszą a własnym wypartym Cieniem. Nieświadomi okrzyknęli Jego wystąpienie "Psychicznym". To tylko Słowo. Co powiedzą, kiedy Sami zaczną się budzić poprzez coraz bardziej otwarty Umysł i Serce, otwierając się na Rzeczywistość? Ta część Żywotu jest nieunikniona, kiedy będzie wywracać się cały Światopogląd oraz Wado↔Zalety, które chcą uzewnętrznić się, podnosząc tym samym bardziej Świadomość! To Czas pobudek z Matrixa i wstawania z Kolan. Czas ściągania Kajdan i Samostanowienia. Czas wskazywania palcem manipulacji, kłamstw i zniewoleń przez System i Ludzi rządzących z ukrycia Ziemią - Korporacje stosujące socjotechnikę.

Po obejrzeniu Filmu "Jestem Gabriel" Łzy same popłynęły.
Ten Film jest z przekazem do Ciebie. Da Ci do Myślenia.
Od Ciebie będzie zależało czy odmienisz się we własnym Wnętrzu
i odmienisz Swój własny Los czy Podziękujesz za wszystko co masz wokół.
To Czas Miłości, która w Nas nieustannie płynie i Działa przez Nas
ku Radości Innych, dając Nadzieje i Tworząc Cuda.Te zachowania, wskażą, że Żyjesz jeszcze
w Iluzji / Nierzeczywistości —
w pod Rzeczywistości.
✔️ Skomentuj Post, (nawet anonimowo) w sekcji poniżej.
Jaka jest Twoja opinia na ten temat?
✔️ Ten Post możesz Udostępnić dalej.

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria |

Jacka blog. Harmonizuje Ducha - Ciało, Umysł i Dusze. Uzdrawia Psychikę, Ciało Fizyczne, Astralne, Eteryczne, Emocjonalne i Mentalne. Łączy Jaźń w pion — Podświadomość, Świadomość z Nadświadomością. Uwalnia i Podnosi tym samym wibracje Ducha i wartość Życia. Doradza w sferze prywatnej, jak i biznesowej. Pomaga na odległość, choć woli sesje w bezpośrednim kontakcie.     Kasi blog - Duch Prawdy. Poszerzanie Perspektywy i Świadomości. Zacznij Życie w Zdrowiu Psychicznym, Emocjonalnym, Mentalnym i Fizycznym. Napełnij Prawdą i Miłością swojego Ducha. Kasia i Jacek zapraszają do swojej Przestrzeni

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

6 komentarzy:

 1. Dziekuje.. za te informacje. Czuje ze nie ma w Panu ani grama pychy czy ochoty sensacji,to wlasnie gubi wielu, wiadomosci sa czyste plynace z serca...Anna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponownie, Dziękuje Aniu za Pozytywne Słowa. Z pychy wyrosłem już tak dawno temu, że nie pamiętam, jaki to był czas. Wiem jednak dzięki Doświadczeniom, że jest ona nieopłacalna. Sensacji nie szukam i ufam, że nikt za Mnie tego nie zrobi, względem Mnie. :)

   Usuń
 2. Dziękuje za ogrom wiedzy,pisane sercem Twoje słowa potwierdzają,ze obrałam i idę dobrą droga.często słyszę ze jestem inna....przesyłam kosz Miłości.Gosia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gosiu, "Inność" to Wyjątkowość, bądź Sobie za Nią Wdzięczna. Niech Miłość, Szczęście, Radość, Pasja, i Spokój oraz Spontaniczność Duszy prowadzą Cię przez Ścieżki Życia. ❤

   Usuń
 3. Bardzo spodobał mi się Twoj blog Jacku. Zastanawiam się co wiesz na temat przebudzenia się w tamtym roku wielu bliźniaczych płomieni? Czy coś na ten temat wiadomo Ci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coraz mniejsze zakłócenia robi Astral, bo zmniejsza się ta sieć przez Dusze Świadome, które ją oczyszczają i scalają ze Światłością Boga. Tak więc i bliźniacze Dusze szybciej scalają się ze sobą, Doświadczając — w jednej Czasoprzestrzeni — w Materii. Dziękuje za wpis. 💛

   Usuń

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .