Podziel się z Innymi

SESJE Indywidualne z Duszą — z nadŚwiadomością — z Wyższym Ja

Najczęstsze pytania do Duszy
Cennik, dot. nr. 2
:    Pochodzenie Duszy — z jakich Światów i Wibracji oraz Promienia?

    Ile lat na Ziemi Doświadczam jako Człowiek rozumny (Homo Sapiens)?
  "Czy Jestem starą czy młodą Duszą?" — Nie da się obliczyć wieku Duszy.
  Dusza jest Nieśmiertelna, jak Iskra Boża, Ogień, Woda, Grunt, Powietrze.

    Czy mam dobry kontakt z Duszą a dalej z Umysłem Boga? (Tak lub Nie)

    Czy Jestem w Harmonii z Umysłem, Ciałem i Duszą? (Tak lub Nie)

    Czy Moje Półkule Mózgowe i Pola Energetyczne — Męskie i Żeńskie, są Synchronizowane? (Tak lub Nie)

    Czy mam zakłócenia, na Pępowinie Energetycznej, z poprzednimi i teraźniejszymi Ziemskimi Rodzicami? (Tak lub Nie)

    Czy Moje (Serce Duchowe) wewnętrzne Dziecko jest Przebudzone? (Tak lub Nie)

  Dbaj o Żywioły w Tobie - Pierwiastek Męski i Żeński - DUCH i MATERIA - Iskra Boża Ogień Woda Grunt Powietrze
    Czy Moja Istota Jest w Harmonii z Żywiołem Ognia, Powietrza, Wody i Gruntu?

    Plan Duszy – Misja – Cel Życiowy

    Wskazówki i rady od Duszy

    Jakie Dary i Talenty posiadam?

    Imię Duszy
  Podświadomość, Świadomość lub Nadświadomość (Energia w Istocie) nie ma Imienia. Podaje jedynie Imię jakie obrała pierwszy raz, pojawiając się na Gruncie Ziemi.

    Imię Anioła Stróża ze Światła / Opiekuna Duchowego — Doskonalszej kopii Mojej Duszy
  Jak wyżej.

    Jakie jest na tym Etapie Moje Zwierzę Mocy — Jakie nosi główne przesłanie na ścieżce Rozwoju Duchowego?

    Imię Przewodnika Duchowego, który w chwili śmierci Fizycznego Ciała — prócz Anioła ze Światła — jako pierwszy Objawi Mi się, przed pójściem do Światła?

    Czy Moja najbliższa Duchowa Rodzina lub inaczej najbliższe Mi Pierwotne Wibracje (Cząstka Wiecznej Rodziny, prócz samego Boga) — Partner(ka), Matka, Ojciec, Brat i Siostra — Inkarnowali na Ziemi, tzn. są połączeni z Materią czy są w zawieszeniu, pomiędzy Duchem a Materią? Czy spotkaliśmy się już na Ziemi w tym wcieleniu? Czy są w Świetle czy Błądzą w Ciemnościach — Nieświadomości?

    Kiedy i czy planowanie jest spotkanie Partnera/Partnerki (Bliźniaczej Duszy) lub czy ówczesna Partner/ka jest z wyboru Duszy czy Ego?

  duchowy uzdrowiciel jasnowidz medium przewodnik dusz egzorcysta
    Jak wyglądała Moja wędrówka, będąc w Ciele Fizycznym, schodząc — w Materie — np. na Ziemie?

    Wcześniejsze wcielenia — Czy Jestem zapisany/a w historii?

    Czy zszedłem/am aby odpokutować złą karmę (Karę) przez Nieświadomość Duszy, czy już spłaciłem/am lub kiedy to mniej więcej wydarzy się? Powody.

    Co, w związku z powyższym, mam do przepracowania, do Wybaczenia i Zadośćuczynienia?

    Jakie mam główne Kolory / Energie / Stany w Aurze?

    Jaką ma średnice (objętość / rozległość) Moja Aura?

    Czakra 3 oka i czakra Korony — Jak daleko mi do poziomu tej Wibracji?

  Diagnoza, Przepowiednia, Analiza, Porada, Doradztwo...
  Przykład pytań:
  Cennik, dot. nr. 12, 20, 21...    Czy Moja Istota Jest wolna czy zniewolona?
  Czy pomiędzy Duszą a Umysłem Boga mam Byty i Egregora?

    Czy Moja Istota Jest wolna od Programów, Kodów, Klątw, Złorzeczeń, Astrala, Matrixa, Demiurgów i Archontów...?

    Czy Moja Istota Jest wolna od Implantów i Znaków..., które mogą być lub są dla Mnie niebezpieczne i spowalniające wznoszenie Jaźni?

   Do jakiego Drzewa połączona/y Jestem korzeniem Energetycznym, z którego pochodzi pierwotny zapis Dna w Moim Ciele, i odpowiedzi jak w prosty i Naturalny sposób przywrócić lub odnowić DNA?
  Do jakiego Kwiatu połączona/y Jestem korzeniem Energetycznym?
  Jakie Mikro i Makroelementy mam w niedoborze a jakich mam w najwyższe w zapisie DNA?

    Czy Moja Istota Jest zobowiązana przez podpisany Pakt, Kontrakt, Prośbę, Obietnice, Cyrograf, Umowę, które zostały zawarte przeze Mnie w tych we wszystkich Czasoprzestrzeniach (w przeszłości, przyszłości i teraźniejszości) i zawartych we wszystkich Czasoprzestrzeniach Światów równoległych, przez Przodków Rodu, Potomków i Rodziny, Potomków Ciał Astralnych i Sobowtórów Eterycznych?

    Czy na Ciałach i na jakich Ciałach, mam Demoniczne Podłączenia, Pieczęcie, Przysięgi, itd.

    Jakie Byty lub Dusze manipulujące, upadłe albo błąkające są obok ściągając Życiodajną Energie, przez wybór Doświadczania Negatywu lub brak Wybaczenia wobec Mnie i wobec wcześniejszych Doświadczeń?

    Sytuacja Zdrowotna — na co zwrócić szczególną uwagę?

    Droga zawodowa i sytuacja finansowa — jak będzie wyglądać?
  Utrzymanie w obecnej pracy czy zmiana, jaka da zadowolenie psychiczne i finansowe?Przed Sesją z Duszą


Bóg Dusza Wibracja Energia Przepływ Kolor Materia Wszechświat
W pierwszej kolejności przygotuj i sprecyzuj pytania do Swojej Duszy. Spisz wszystko na kartce co Cię dręczy, z czym sobie nie radzisz i jakich Pragniesz zmian doznać. Wyrzuć z Siebie także wszystkie Emocje, które dusisz w sobie. To też oczyszcza Umysł i Serce, a także daje wewnętrzne odpowiedzi jak rozwiązać sytuacje na TERAZ samemu, zanim nie pomogę bardziej Tobie. Nie opisuj Mi dokładnie sytuacji, aby nie wprowadzać niepotrzebnie autosugestii. Wystarczy, że powiesz, na jaką dziedzinę Życia skupić uwagę.

W sesjach komunikuje się z Duszą, a nie z Umysłem. Tylko Dusza zna problem i Swoje własne Biopole, jednak Energetycznie może być Osłabiona, Zawieszona w Czasoprzestrzeni lub Zniewolona przez Byty... aby móc go samej rozwiązać, dlatego potrzebuje Innych, którzy pomogą na kierunkować Ją na właściwą, obraną przez Nią, Drogę Życia.

Potem Zainstaluj komunikator Skype. Zorganizuj wokół Siebie, spokój i cisze. Wyłącz na czas Sesji, telefony, telewizor itd. Przygotuj Sobie coś do pisania lub nagrywarkę, dla własnego użytku, aby móc potem wrócić do sesji. Czas Indywidualnej Sesji z pytaniami do Duszy, Oczyszczaniem oraz Uzdrawianiem — trwa jednorazowo od pół godziny do 5 H. Wszystko zależne jest od ilości pytań i Twojego czasu wolnego. Wskazane jest robienie Sesji na raty, aby móc przyswoić informacje, jakie podam. 😊 Od dłuższego czasu, na Sesje nie umawiam się na konkretną godzinę, ponieważ czas dopasowuje do Poprzedników.

Dostępność Moja Online jest od godz. 17:00 do 3:00 / 4:00. Gdy będziesz miał/a brak dostępności do Sieci, Sesje wykonam przez telefon, poza domem lub prześlę na E-Mail odpowiedzi w formie pisemnej. Po wpłacie już odczujesz Boskie wsparcie i obecność Aniołów, oraz Spokój na Sercu i Umyśle.


WAŻNE! Po Sesji Oczyszczającej / Uzdrawiającej:


Po oczyszczeniu, dostaniesz ode mnie plik w .pdf do Samodzielnej Harmonizacji Kanałów Czakr-owych, aby móc poczuć działanie Swojego Anioła ze Światła. Używać jej będziesz Mógł/Mogła, w przypadku kiedy będzie całkowita wymiana Energii w formie pieniężnej i kiedy poczujesz ponownie osaczenie, napięcie, zmęczenie Psychiczne lub Fizyczne albo brak Energii do Życia, przez zewnętrzny wpływ i otarcia Aury. Brak zapłaty za wykonaną Sesje, skutkuje jedynie tym, że samoistnie po tygodniu jest cofana cała Sesja Uzdrawiająca.

KRYSZTAŁOWY BLASK - diament światło klejnot
Gdy Twoja przestrzeń Energetyczna jest już czysta, jak Żywy oszlifowany Diament, a Fizyczna podlega nowemu Programowi, jest gotowa na przyjęcie poleceń od Ciebie – prawowitego Właściciela Swojej Istoty. Masz pierwszeństwo, w Oczyszczonych Ciałach, do Tworzenia określonych Stanów, Myśli i Emocji. Utrzymując uruchomiony Stan Błogości, Harmonii, Szczęścia i Wyciszenia Energetycznego, lub Tworząc znów Negatywne Wibracje, poprzez powrót do destrukcyjnych starych Przyzwyczajeń i Myśli.

Bądź Świadomy Swoich Myśli, Słów, Czynów, Emocji i Intencji wobec Siebie i Innych, aby móc Tworzyć, a nie Niszczyć Siebie i Innych. Zmiany w Zachowaniu i Nastroju, odczuwalne są już podczas Sesji lub po tygodniu, a to zależne jest od zabrudzeń Ciał. Czy zmiany Pozytywne będą wieczne, długotrwałe czy krótkotrwałe, zależne będzie od Ciebie, czy wprowadzisz wskazówki w Życie, podane przez Twoją Dusze.


Na czym to polega?


Aura - kolory Energii zawsze zależne od samopoczucia - stanu emocjonalnego...
Jeśli umieścisz z własnej Woli nowe Emocje, to właśnie One, będą podstawą odczytu z Aury mówiącego o tym, że Jesteś zabarwiony/a dobrem i taka charakteryzuje Cię postawa, o ile Myśli będą należeć do Czystych i Pozytywnych. Każda Myśl, Emocja, Słowo, Intencja, Dźwięk i Gest jest określoną wibracją wokół Ciebie, która poprzez częste intencjonalne powtarzanie zapisuje się i utrwala w Twoim Umyśle, a potem w przestrzeni. TYLKO od Ciebie będzie zależało, jakie sytuacje i Ludzi przyciągniesz do Siebie – Pozytywnych czy Negatywnych.

Bardzo pomocne w procesie (po oczyszczeniu Myślokształtów)
będą Afirmacje i Dziękczynienia.Cytaty Edgar-a Cayce - Śpiący Prorok - Mistyk Jasnowidz Uzdrowiciel Duchowy


Przykłady z Moich pierwszych sesji.
Odpowiedzi na zadane pytaniaSesja 1


święta geometria Wszechświat kwiat życia wibracja merkaba Pochodzisz z najwyższych światów. Masz Starą Anielską Dusze. Jesteś od Archanioła Rafaeli. Twardo stąpasz po ziemi.
„Czy można sprawdzić i oczyścić moje czakry, wypełnić je światłem i całą moją aurę? Bardzo proszę o uwolnienie mnie od wszystkich umów, przysiąg, klątw, ślubów na wszystkich poziomach i we wszystkich wcielaniach”

Oczyszczone czakry i ciała oraz zabezpieczone przez Archanioła Rafaele. Na ciele 1 – 17; 2 – 24; 3 – 9; 4 – 3; 5 – 2 demonicznych podpięć.
Kolor aury – zielono, niebieski, biały, żółty, fioletowy, pomarańcz
„Proszę o odprowadzenie ode mnie do światła wszystkie Dusze i byty, które się podczepiły i korzystają z mojej energii”
– Zostali odesłani do Światła.
Imię Duszy – Is***a; Anioł Stróż – Bi***ya. Twoim opiekunem duchowym jest dziadek z 1726 r. Leon
„Jakie były moje wcześniejsze wcielenia”
Byłaś księżniczką króla Bizancji; księciem Mezopotamii; nad Morzem Egejskim byłaś wysokim kapłanem, jeśli odwiedzisz to miejsce natkniesz się na swoje imię – serce ci podpowie. Mnie w innych wcieleniach spotkałaś "przypadkowo" w Efezie, w Kairze, 2 x w Maroko. Z obecnym partnerem Marcinem – w północnej Irlandii mieszkałaś ze swoim mężem w małej wiosce nad brzegiem morza. W 13 wieku w północnej Portugalii Twoja córka była Twoją babcią. W 1513 r. w Tunezji byłaś jej wujkiem.
„Śnią mi się sny z obecnością jakiegoś małego dziecka, które biorę pod swoja opiekę.”
Jak byłaś ze swoim mężem w tej wiosce w Irlandii 2 x poroniłaś i 3 dzieci ci zmarło. Od tego momentu masz sny o dzieciach, chociaż to nie było z twojej winy. Nie masz tym przejmować się i nie myśleć o tym. Wybacz to Sobie. Wszystkie sny to powiązanie z dziećmi z Irlandii. Dzisiaj te dzieci poszły do Światła. Sny już nie będą powtarzać się.
* usunięte Imię.Sesja 2


święta geometria wszechświat kwiat życia
Jesteś Inkarnowanym Aniołem z Promienia Archanioła Miłości. Energia Różowa. Dusza ma na imię A***, Anioł Stróż ze Światła - ma na imię Z***. Twoja Dusza chce jeszcze doświadczać, nie chce odchodzić z Twojego Ciała Fizycznego. Dusza podskoczyła do góry z radości jak się z Nią połączyłem. ☺ Wcześniej była zakłopotana tym, co się dzieje z Tobą. Blokowałeś Jej doświadczanie i dlatego szukała dla Ciebie pomocy.
Połączenia demoniczne (ciemne / brudne - nie pochodzące ze Światła / Miłości / Boga ) były na Ciele Fizycznym - 32, Ciele Astralnym - 17 , Ciele Emocjonalnym - 21, Ciele Eterycznym - 18, Ciele Mentalnym / Duchowym - 7.
Byłeś w pełni Życia i szczęśliwy przez rożne inkarnacje. W  jednej z nich, miałeś 6 dzieci i szczęśliwą rodzinę. Wojska tatarskie na Twoich oczach poćwiartowali, na drobne części, całą Twoja rodzinę, a na końcu Ciebie. Zaczęli od rąk, nóg i skończyli na głowie, abyś się męczył zanim Ciało Fizyczne umrze. Dlatego Emocjonalnie nie mogłeś sobie przez następne inkarnacje z tym poradzić. Cała Energetyka w Ciałach przepływała nieprawidłowo przez czakry. Wszystko było w całkowitej dysharmonii. Wszystkie zmysły wrócą, Praca mózgu wzmocniona - do 2 miesięcy powróci sprawność i zaczniesz Żyć jak każda zdrowa Osoba. Możesz powrót do całkowitej sprawności przyspieszyć, jak nie będziesz blokować się i nie wracał do przeszłości - Rozmyślając o niej! Myśli które usunąłem wrócą i trzeba będzie ponowić cały proces naprawiania Czakr i Aury. Zacznij od dziś Myśleć ku przyszłości szczęśliwej, jakie miałeś w przeszłych szczęśliwych Życiach. Nie twórz negatywnych Myśli. Matka będzie widziała efekty zmian i Ty Jej zaczniesz pomagać. Ona też została oczyszczona i wzmocniona. Całe mieszkanie i teren został oczyszczony. Od ciebie zależy jak wszystko się potoczy. Bądź silny. Wyłącz Myśli o niepowodzeniu bo takie przywołasz sytuacje. Głowa do góry. Pełna pierś do przodu.
Plan Duszy na ten czas, to abyś zaopiekował się jakimś zwierzątkiem, aby podwyższyć wibracje i sens Życia bo zbyt bardzo poddałeś się Matce. Teraz Ty powinieneś kogoś chronić i dawać Miłość. Gdy wróci sprawność wychodź częściej na dwór, do lasu abyś był bliżej Natury wśród drzew aby potem cieszyć się Życiem i ludźmi, którzy są wokół i na nowo te Życie doświadczać. Słuchaj chociażby przez okno przyrody, ptaków, szumu wody. Nie myśleć tylko o Sobie bo to Cie zabija. Walcz o jutro ale z uśmiechem na twarzy.
Kolor energetyki Aury - różowo, pomarańczowo, żółto, niebiesko, granatowo, zielono, brązowa.
* usunięte Imię.


Sesja 3


Struktura przestrzeni Twoja Dusza jest Kosmiczna Anunnaki. Pełna Miłości. Karmę miałaś na 200 lat, za 20 lat będzie jej wyzerowanie, bo Jesteś na dobrej drodze Ku Bogu.
Rady na 2015 – trochę mniej alkoholu, a tak wszystko zgodnie z planem Duszy, bo Jej słuchasz na poziomie Serca. Umiejętności Twoje będą dalej wzrastać.
Wyjazd do Brazylii – w 2017 r. Doda dużo do rozwoju. Uważać masz na tubylców
Dusza ma na imię X***n, Anioł – N***r.
Dusze błąkające obok zostały oprowadzone do Światła – kilka set. Bo wzięliśmy całe pokolenie od nazwiska Twojego.
Ayahuaska (*) – BARDZO POMOCNA! Masz tym zajmować się dalej. Ten duch kobieta, to Anioł ze Światła.
* usunięte Imię.
* Ayahuaska to lekarstwo. Leczy uzależnienia, traumy, depresje jak również wiele fizycznych schorzeń. Leczy na wszystkich poziomach: Fizycznym, Emocjonalnym, Mentalnym jak i Duchowym. Botaniczna jej nazwa to Banisteriopsis Caapi. Do przyrządzania wywaru używa się dwóch składników. Drugim jest Psychotria Viridis. Zwana przez Indian Czakruna. To właśnie ona, a nie Ayahuaska zawiera psychoaktywną dimetylotryptaminę DMT. DMT trawione jest przez oksydazę monoaminową MAO. Jest to enzym znajdujący się w żołądku. Żeby dopuścić DMT do obiegu krwi należy MAO zablokować. I tu właśnie z pomocą przychodzi Ayahuasca, która jest tzw. inhibitorem MAO, co oznacza że to trawiące działanie blokuje.


Sesja 4

Struktura przestrzeni Masz Starą Anielską Dusze! W ogóle mnie to nie dziwi, Anioły wszystkie mają "złe" Życie. ☺ Dusza powiedziała, że sama dajesz sobie cierpienie i choroby, wydaje się, że wszystko jest Twoją winą… jak i wszystko, co dzieje się na świecie i przez bezradność, że nie możesz pomoc. Niestety tak jest, że każdy sam może się zbawić… lub zadręczyć na śmierć fizyczną – wybór należy do nas. Masz bardzo bardzo zakorzenioną świadomość przez rodzinę o dogmatach religijnych nie tylko katolickich, ciężko jest się z tego wydostać. Wahasz się.
Jesteś czysta sama w Sobie. Świecisz się już jak Diament. Dusza często mówi, ale nie słuchasz, Zbyt dużo Myślisz, dlatego ciężko informacje napływają od Duszy. Podłączenie czarnych Energii były od brata lub kuzyna, dzieci – ciosy dają nie widoczne dla oka (ale nieświadomie), kilku mężczyzn i stara kobieta oraz mocno stary chłop alkoholik rzucili wiele złych Myśli. Zostało to wszystko zdjęte i już nikt nie będzie manipulować. Teraz czas pomyśleć też o Swoim Ciele / Duszy.
Podłączenia były na wątrobie, gardle, lewym jajniku, kolanie, stawach.
Anioł stróż ma na imię In***zus. Dusza nazywa się Cy***na lub Zy***na.
 Twoja mama, cudowna kobieta, (nie odeszła do Światła, jak i sporo innych osób z rodziny i znajomych a byli blisko),  powiedziała, że jako dziecko chodziliście często zbierać bez. Umarła na choroby kobiece, kiedyś kupiła Tobie góralski piórnik ze skóry. Osoby, które odeszły do Światła, obiecały pomagać Wam, a nie jak wcześniej kilku z nich nieświadomie szkodziło.
W poprzednim Życiu byłaś córką Twojego wnuka (jego Dusza jest kosmiczna), nie przyszłaś tutaj za kare coś odrobić. Wybór Twojej Duszy był taki, aby przyjść z Misją opiekowania się wnukiem. Dusza powiedziała, że tylko przy nim czujesz się weselsza, zdrowsza a On… hmm grzeczny i dobry nie był a wręcz bardzo "zły" (ale to było, nie wróci). Zrobił sobie ochronę, (stąd ten Autyzm) bo nie chciał być tak zły, jak kiedyś, gdy dorośnie. Potem Jemu już było tak wygodnie, że każdy nad nim skacze i daje, co zechce. Bańka została rozerwana, został oczyszczony i napełniony Miłością od samego Boga, aby był dobrym chłopcem, a potem dorosłą Osobą. Obiecałem do Niego zaglądać i sprawdzać, to się uśmiechnął i obiecał nie "rozrabiać". Nawet się przestraszył. 😌 Czekaj więc na efekty Jego zdrowienia… aha choroba już Twoja nie wróci, pod warunkiem, że nie napełnisz się cierpieniem, które sama wywołujesz przez Myśli. Kochaj, wybacz wszystko Sobie i Innym, którzy Cię skrzywdzili. Idź do przodu.
* usunięte Imię.


Sesja 5

Światło Wszechświat Jesteś Aniołkiem (niebieski). Jesteś młodą Duszyczką. Jesteś pewny siebie. Na ziemi jesteś tylko 173 lata. Nie jesteś tutaj za kare (karma została spłacona). Sam zdecydowałeś teraz, o zejściu z „Aniołkowa” z Misją! A Misja to POMOC Innym. Masz dobre serce i pomagasz ludziom. Jesteś cały czas na dobrej drodze i choć nie pamiętasz, swojej Misji wykonujesz ją bez zarzutu więc, aby plan Duszy zrobić, nadal masz być dobrą Osobą i dążyć do celu. Nic ci nie zagraża, jesteś pod Boską ochroną.
Na początku lutego 2015 r. sprawy Twoje poukładają się. Nie masz czego obawiać się, wszystko po Twojej Myśli ułoży się. Jak Twoja Dusza powiedziała – „bieda kształtuje Osobę, ale u Ciebie to się niedługo skończy” – tzn. kłopoty finansowe i wtedy zacznie się nowy lepszy etap w Życiu. Dusza i Anioł poprowadzą Cię do celu. Nie masz tylko dać się sprowokować w urzędach, iść do przodu, bo to wszystko wokół, jest błahostką a Ty, masz inny cel.
Twój Anioł i Dusza to przewaga damskiej Energii. Twoi Przewodnicy Duchowi to wujek Edward, praprababcia Maryja.
Podpięcia obcych / demonicznych Bytów (gdzie sobie ściągały Twoją energie) miałeś na łydkach, biodrach, płucach, karku i plecach oraz w łokciach – reumatyzm. na 4 i 5 ciele – serce, nerki i płuca… Zostało to wszystko oczyszczone, jak i różne ślubowania, pieczęcie itd. W 2019 r. masz szanse otwarcia 3 oka, potem czakrę Korony. Dusza i Anioł Cię poprowadzą i będziesz świadomy, kiedy to się dzieje. 😌
Byłeś kasztelanem. Brałeś udział w walkach pod miastem Brzeg. Miałeś swój gród pod Gnieznem, byłeś dobry dla ludzi i poddanych. Inni władcy napadli na Ciebie i zabili. Byłeś dowódcą plutonu, brałeś udział w walce ze Szwedami. Jesteś w kartach historii.


Sesja 6

święta geometria wszechświat kwiat życia wibracja merkaba Jesteś starą Duszą Anielską (główny kolor Aury – zielony) od Archanioła Rafaeli. Zszedłeś tutaj z Misją pomagać i oświecać ludzi. Pierwsze zejście na ziemie od stron ze źródła Nilu. Długą wędrówkę miałeś. W 266 n.e w Jeruzalem ze mną prowadziłeś zastęp krzyżowców. Przypomnisz sobie to wszystko. 2 x byłeś katem we Francji i Hiszpanii. Karma spłacona w całości w 1711 r. Od tego czasu jesteś na dobrej drodze bo pomagasz ludziom.

Obbe – Gubi cie, tracisz podświadomość, nie tędy droga. Raz tak, a raz nie słuchasz Duszy. Zostałeś zablokowany przed wejściem w Astral, a jedynie w Eter, na prośbę Duszy.
Dusza imię ma – Od***a; Anioł – Zan***ram;
Podpięcia – na ciele 1-14, 2-18, 3-3, 4-9, 5-2. Czakra 3 oka – jak się dobrze skupisz na końcu roku lub na początku następnego zostanie ci otwarta i jak wykorzystasz w dobrej mierze, po tym czakra korony. Inne czakry otwarte i zharmonizowane.
Mehiel to samozwańczy archanioł z Astrala
* usunięte Imię. Fantazyjna spirala wszechświata

Jeśli zainspirowałem Cie do zmian na lepsze Boska Istoto
i nie skorzystałaś jeszcze z Mojego Duchowego Doświadczenia,
powinnaś wiedzieć, że Wizje uzyskuje tylko przy pomocy zdjęcia
na którym widać dokładnie Oczy, które są zwierciadłem Duszy.
Tylko w Oczach a dalej w Sercu
— zawarte są wszystkie informacje o Tobie —
zapisane na Wieczność, które potrafię odczytać.
Pragniesz dowiedzieć się co widzę, zaglądając w Twoje Oczy
— Umysł, Ciała, Dusze — oraz Życie?
Zajrzyj do zakładki Kontakt lub wypełnij Formularz
przesyłając Swoje zgłoszenie i pytania.
Gwarantuje 100% dyskrecję, poufność i uczciwość

Wróć do Nawigacji


Tagi: Analiza Anioł na Ziemi Anioł Reinkarnowany Anioł Stróż Anioły Inkarnowane Anioły Na Ziemi Anioły Ziemskie Astralny Świat Aura Berlin Bioterapeuta Bóg Bytowanie Choroby Czakramy Czakry Przebudzenie Demoniczne Podpięcia Doradztwo Duchowe Bogactwo Duchowe Ciała Duchowe Zniewolenie Duchowość Duchowy Rozwój Duchowy Uzdrowiciel Duchy Dusza Dusze Zmarłych Egzorcyzmy Na Odległość Energetyczne Blokady Energetyczne Wampiry Energia Negatywna Energia Pozytywna Finanse Harmonia Healer Healing Imie Duszy inkarnacje Istoty ze Światła Jacek L Jasnowidz Karma Kolor Aury Konsultacja Medium Przewodnik Dusz Misja Cel Duszy Miłość Bez Warunków Nadnaturalne Zdolności Nauczyciel Duchowy Nawiedzenia Wspomnienia Negatywne Zachowania Niemcy Berlin Oczyszczanie Na Odległość Plan Boski Plan Duszy Pochodzenie Duszy Polska Pomoc Na Odległość Połączenie Z Duszą Praca Energetyczna Przepowiednia Przesyłanie Energii Przewodnik Dusz Przyczyny Cierpienia Psychoterapeuta Pustka Duchowa Pytania Do Duszy Pytanie Do Zmarłego Rada Reinkarnowane Anioły Rozwiązywanie Zagadek Samouzdrawianie Sesja Na Odległość Sesje z Duszą Sesje Energetyczne Sesje Uzdrawiające Sesje Unikalne Sny Uzdrowiciel Uzdrawianie Stwórca Dusz Sukces Świadomość Świat Snów Światło Boskie Szczęście Terapeuta Uzdrawianie Na Odległość Uzdrowienie Ciała Uzdrowienie Duchowe Uzdrowienie Duszy Uzdrowienie Umysłu Wibracje Wizjonerstwo Wolność Zaburzenia Zbawienie Zdrowie Zmiany Nastawienia Życie Karmiczne Życiowy Cel

0 komentarze:

Pozostaw po Sobie ślad. ღ Dziękuje

Copyright © 2013 UZDROWICIEL Jasnowidz MEDIUM Egzorcysta DORADCA Wizjoner Cały Świat and Blogger Themes.