Podziel się z Innymi

MEDIUM 🌀 Nawiedzenia, Nękanie, Opętane Domy i Tereny przez Dusze Odcieleśnione PRZEWODNICTWO Duchowe

Opuszczanie Ciała Fizycznego

Proszę najpierw przeczytaj,
z czego składa się Twoja Cała Istota
i wszystko, co widzisz i nie widzisz wokół siebie.

Czy pomyślałeś/eś, że Nawiedzony Dom, to tylko Zamek lub stara opuszczona wielka Posiadłość, w której straszy, do której lękamy się podejść, nie mówiąc już o zamieszkaniu? Całe spektrum Nawiedzeń, zniewoleń, dręczeń, nękań, spętań i opętań istnieje od lekkich, zupełnie nieszkodliwych, po bardzo ciężkie. Wiele Zjawisk nadprzyrodzonych utrudnia Ludziom Życie, ale są i takie, które całkowicie je uniemożliwiają.

Spotkałem się z przypadkami Terenów, Mieszkań, Domów, Działek,
Budynków gospodarczych, Firm (a nawet antyków i samochodów),
na których ciążyły Klątwy Rodzinne / Rodowe a Przestrzeń
na którym Dom stał, był przeklęty utrudniając Lokatorom
lub Pracownikom Życie, uniemożliwiając sprzedaż,
kupno, wynajem oraz ryzyko bankructwa,
nie mające nic wspólnego z typowym Nawiedzeniem.


Ciało Umysł Duch Osobowość - Podświadomość Niższe Ja - Świadomość Średnie Ja Nadświadomość - Wyższe Ja
Kiedy Ciało Fizyczne przemienia się — tzw. umiera, (Energia spływająca od czubka głowy w dół i od stóp w górę wypływa skumulowana z Czakry Sakralnej / Energetycznego Kanału Życiowego) powoli zamienia się w proch — w powolnym tempie rozbija się na Atomy, łącząc się z podobnie wibrującymi Atomami w Glebie, w Wodzie i w Powietrzu. Energia wypływająca z Ducha nie przestaje Tworzyć.

Dusza
/ Jaźń wcielona i odcieleśniona Jest Życiem. W chwili tzw. Śmierci, widząc swoje leżące nieruchome Ciało, jest nad wyraz Żywa, Swobodna i Lekka. Jednak Nieświadomą śmierci Dusze Ogarnia zamęt, jeśli nie ma rozwiniętej Świadomości w połączeniu z Nadświadomością. Ma wrażenie, że jest sama na łasce Losu. Dusza mentalnie odtwarza i urzeczywistnia najsilniejsze i najżarliwiej pielęgnowane Wyobrażenia płynące z Umysłu z przeszłych Chwil. Przegląda Owoce (Czyny) swego Żywota.

opuszczenie ciała fizycznego - magnetyczne przyciąganie przez zasób energii we własnej aurze - na jawie, podczas snu, w obbe lub śmierci ciała fizycznego Jaźń odcieleśniona, gdy zapragnie jakiegoś określonego punktu widzenia, zaraz tego błyskawicznie Doświadcza poprzez Zmysły i Żywioły jakie ma w sobie. Przypomina sobie przy tym, że może dotrzeć Wszędzie, z prędkością i siłą swej Myśli, we wszystkie miejsca równocześnie, doznając ich. Jeśli Dusza całe Życie wierzyła w istnienie Nieba lub Piekła, że Bóg osądza „żywych i umarłych” i że na pewno zasłużyła na Niebo lub Piekło, wówczas Jest w Niebie lub Piekle - powołując tą pod Rzeczywistość!

kanał portal energetyczny światła O tym dowiesz się z opowiadań Osób, które przeżyły granice Śmierci (Śmierć kliniczną), Obbe, Paraliż senny, długotrwałą śpiączkę lub powtarzające się i zapamiętane w Podświadomości obrazy i treści (Parasomnie - Lęki nocne, Koszmarne Sny). Niektórzy powracają pełni Energii, przepełnieni Błogostanem, Miłością, Radością i Ciszą oraz Spokojem. Inni wracają do Ciała wyczerpani (wyssani z Energii), pełni Strachu, przerażeni i przeświadczeni, że zetknęli się z demonicznymi, mrocznymi, złowieszczymi siłami. Zapis Obrazów i Treści zależny od wibracji, barw, jakości i ilości Energii w Aurze.

W tym czasie Dusza przypomina sobie, że wszelkie zjawiska są dziełem Myśli, a każdy przejaw skutkiem Intencji i Uczuć, co staje się Doświadczalną Rzeczywistością. Rozumie, że w Duchowym Świecie pomiędzy Myślą a Doświadczeniem odstępu nie ma, a wynik występuje natychmiast. W Świecie Fizycznym pojawia się odstęp w poznawaniu własnej i zmaterializowanej Natury.


Negatywne Emocje zapisane w Ciele
Większość Błąkających i Nawiedzających Duchów / Dusz, nie przyjmuje do wiadomości faktu własnej śmierci Fizycznego Ciała. To najczęściej Materialiści, Ego-centrycy, Degeneraci, Sceptycy, Zakompleksione Ofiary losu, Fanatycy, Samobójcy, Przestępcy, Mordercy, Nałogowcy — Hazardziści, Alkoholicy, Lekomani, Narkomani — niszczący Świadomie lub Nieświadomie Swoje Ciało, działając auto destrukcyjnie na Swój Organizm. Uprawiający sporty ryzykowne i ekstremalne. Lubiący Samookaleczenia, szybką jazdę samochodem (lub innym środkiem komunikacji), zabawę z bronią lub ostrymi przedmiotami.

Żyjący w nieustannym Stanie Strachu lub Stresie — wszelakim Negatywie, często zamrożeni w czasoprzestrzeni, lub nie w pełni połączeni z Materią — Gruntem i Wodą oraz z Duchem — Ogniem i Powietrzem.

Takie Istoty Przekonane są, że Żyją w dotychczasowym Ciele Fizycznym dalej. Myślą, że Ciało Astralne, to Ciało Fizyczne, choć to tylko kopia Fizycznego Ciała, widzialna jako Cień. Nie przyjmują do wiadomości faktu, że brakuje Im poprzedniego Ciała Fizycznego a Inni którzy mają nierozwinięty szósty Zmysł, Ich nie widzą i nie słyszą. 

Jedyny ich Dom dla Nich, to Środowisko / Mikroświat, w którym dotychczas Żyły. Myślą, że Żyją w Nim dalej, w równoległej czasoprzestrzeni z dostępem do wszystkich informacji ze Świata Fizycznego. Czynią to przez Zmysły ze zdolnością odbierania bodźców zewnętrznych, stając się niechcianym lokatorem. Frustruje Ich brak reakcji otoczenia na Ich obecność.Każda Dusza to indywidualność. Każda na Wieczność ma w sobie Świat_ło, Ogień jak i inne Żywioły, Pierwiastki i Związki chemiczne ...
To czysty Oszlifowany w Ruchu Diament, który ewoluuje, zmienia, zmniejsza, powiększa, zwalnia i nabiera obrotów. Nabiera Energii lub wydala, pokrywa się też mrokiem jeśli nie ma na nim Opanowania, bo za nią kroczy, jej własny i wierny Cień.

Dusza jest jak Impuls Serca, namacalna i odczuwalna ale też jak bezszelestna, spokojna, tajemnicza, delikatna jak Oddech... Wszystkie Dusze są Doskonałe w swojej Doskonałości, którą roz_poznają ze Szczegółami. Swoje Wady ale i Zalety, tak w dzień jak i w nocy.

Średnica Światła (Aury / Ducha) to jej własny Tunel do większej Mocy, Mądrości, odczuwalnej Światłości. Kiedy zawęża własne pole Widzenia, oddala się od siebie samego, od Bliżnich, Boga, traci Naturalnie swą Moc. Chowa sie, zagłębia się i jest wciągana we własny Cień, własne piekło, które Stworzyła, którego pierwotnie boi się, który wymyśla, stwarza, rozdrapuje, rozpamiętuje, dodając do niego różne szczegóły, kolce, belki, blokady...

W Przestworzach są różne rodzaje Dusz, są w przeróżnych Formach, Barwach (Aura), Kształtach. Także te, które uwiązane są przez siatki Astralne z własnej woli. Dusze są także które Mentalnie Śpią w Nieświadomości — tych nie da się przebudzić, zanim sami tego nie zrobią, z pomocą Świadomości lub wyższej Świadomości, która wiecznie czuwa w Stanie Miłości. Także są takie Dusze, które panicznie boją się, przez samo potępienie — za własne Doświadczenia i Przeżycia — przejścia w Zaświaty i spotkania z Bogiem / Miłością, i Istotami z Ducha Światła w Eterze.

Zamiast tego wolą pozostać w Nieświadomości (w Nicości / Otchłani / Pustce / Próżni / Mroku / Nicości / Demonizmie) wśród podobnych sobie lub będąc podpięci do Nich i udawać pozornie, że kompletnie nic nie zmieniło się, zadręczając Swoją obecnością Siebie i Innych oraz Energetycznie wypalając się, obniżając jeszcze bardziej Swoje i Ofiar Wibracje.


DuchowyUzdrowiciel pl - Gołąbek Symbolizujący Wolność Czystość Serca
Teren lub mieszkanie / budowla jako Materia (zagęszczona Energia widoczna przez zmysły Fizyczne), być opętany nie może. Znajdujący się w tym miejscu Nawiedzający Duch (odcieleśniony), który wierzył za Życia w destrukcyjne przesądy: W śmiertelność Duszy, w odwet "Oko za Oko", w Boga karzącego, który chce Dusze, skazać na Wieczne potępienie, w surowość Piekła i Sądu ostatecznego, może jedynie wpływać na Materię, wykorzystując Ludzką Medialność — Przekaźnik Energii.

Dusza Błąkająca, nie może wejść w Ciało, zajęte przez Świadomego Prawowitego „Właściciela” — który jest z Ciałem Energetycznie połączony, chroniącą Aurą oraz Energetycznym kanałem z Nadświadomością i Materią. Może jednak, wykorzystując Negatywny Nastrój — obniżenie Wibracji na poziom Astralny (Cień) — zawalczyć o prawo do Jego używania, podczepiając się pod Aurę, która ma w niej luki. Wibracyjnie przyciągana jest jak magnez do Ciała, jakiejś słabej Mentalnie, Psychicznie i Emocjonalnie Osoby, aby ją dręczyć Fizycznie, Psychicznie, Emocjonalnie i Duchowo. Po to, aby zadać Cierpienie, nawet Śmiertelne Choroby i zmieniając Jej nawyki a poprzez Podszepty (Głosy w Głowie) namawiać do uzależnienia lub niemoralnego lub niegodnego Czynu, od którego Dusza była uwiązana za Życia: np. do samookaleczenia, samo potępiania, samoponiżania, bijatyk, kłamstw, picia alkoholu, narkotyków, okradania, okrucieństwa, a nawet morderstwa. Nie jest to dla Niej trudne. Światłość i Ciemność widzi w każdej Istocie Nałogi, wie czym może skusić, jakie cechy Charakteru są w kimś chwiejne. Może też przenieść na Osobę problemy, z którymi Sama nie mogła sobie poradzić za Życia. Zawładnięcie jednego Ciała Fizycznego i Emocjonalnego lub Mentalnego przez dwie — lub więcej — Dusz, nazywam Opętaniem lub Dręczeniem.


Zjawiska Paranormalne, takie jak: Tragiczne wypadki
lub zgony wciąż w tym samym miejscu, Hałasy w domu,
(Poltergeist) Słyszenie Myśli (nie Swoich) w głowie — Krzyki, Gwałty,
Duszenie Osoby podczas snu z unieruchomieniem Ciała, Nieprzyjemne zapachy, Piętnowanie — dające bolesne dotyki i niegojące się rany i blizny, — Stygmaty, widoczne Cienie, Poczucie czyjejś obecności, Lewitujące przedmioty
— Znikanie, przesuwanie lub spadanie rożnych rzeczy, Odczuwanie Przytłoczenia,
Lęku i Nieprzyjemnego zimna (wokół i w sobie, przede wszystkim w stopach
i dłoniach), to tylko namiastka tego, jak Dusza czyni, gdy chce na Siebie
zwrócić uwagę lub to znak że ściąga z Ciebie Życiodajną Energie.

Duszy siła zależna jest, od tego, ile ma w Sobie nagromadzonej Energii, np. jak na Moich zdjęciach, zwalając lampkę i obraz oraz uwidoczniając się w telewizorze, zanim odprowadziłem do Światła. Jego Ciało Fizyczne, pochowane było pod budynkiem w którym mieszkamy.

Duszek - błąkająca Dusza - po prawej stronie objawił się na telewizorze   Duszek - Dusza - jego mala demolka


Aura - Ciało Połączone ze Świadomością Podświadomością Nadświadomością z Materią i Duchem - Harmonia w Przepływie Energii
Egzorcyzmy lub inaczej Uwolnienie z Mojej strony polegają na Przesłaniu czystej Miłości do Duchowego Serca i Umysłu zabłąkanej Duszy (lub odcięcie od Wirusa Energetycznego albo insektoida) który zniewala, które podwyższają Wibrację i Przebudzają. Daniu Nawiedzającej Duszy zrozumienia na jakiej Wibracji przebywa. Przekonuje, nie łamiąc Jej wolnej woli, aby zechciała zaprzestać (Samo) potępiać się. Pokazuje urywek Świata Świetlistych Dusz, które odczuwa na Sobie namiastkę, Stanów stamtąd płynących. Rozmawiam z Nią Mentalnie, tak jak dialog prowadzę z Osobą, która posiada Ciało Fizyczne.

Po wyrażonej Woli, łączę Jej Ciała (Mentalne, Emocjonalne, Eteryczne i Astralne) w Jedność z Nadświadomością oraz Oczyszczam — wszelką Ciemność — Negatywne rzucone Myśli, Słowa, Uczucia i Emocje, jakie w Powietrzu, w Gruncie Ziemi lub w Wodzie po Sobie zostawiła, aby nie musiała ich później na Sobie w tych Miejscach namacalnie Doświadczać.

Nie trafiłem jak na razie na mocno uparte Dusze lub robiące problemy. 😊 Kwestia jak do Nich podchodzimy, wtedy One tak podchodzą do Nas. Ja podchodzę do Nich z Najwyższym Ich Dobrem, Szacunkiem, z Prawdą i z Miłością, Błogostanem wiedząc — w jakim Stanie Strachu — na niskiej Wibracji, ciemnej i zagęszczonej warstwie Wszechświata Żyją. Mam jednak Świadomość, że są przeraźliwe, mściwe, uparte z bardzo upadłą Świadomością Dusze, które atakują i wpadają w panikę, warczą, szarpią a nawet gryzą, zachowujące się jak wściekłe Zwierzęta. Takie jednak sytuacje zdarzają się bardzo rzadko i tylko wtedy, jak Rodzina Osoby Opętanej czy też zniewolonej, wcześniej wzywała Osobę, która sama nie jest Duchowo Czysta, Żyjąca w kłamstwie bez łączności ze Swoją Duszą a dalej z Miłością, robi to Teoretycznie (Brudnym Umysłem i Sercem), uznając Dusze, że jest Zła, Potępionym Grzesznikiem, Diabłem, Szatanem lub Demonem (zależne od kultury i wyobrażeń) i straszy się Dusze jeszcze bardziej. Dusza słysząc o Jej Oskarżaniu, Potępieniu i Piekle, jeszcze bardziej obniża Swoje Wibracje, ciągnąc tym samym Swoją "Ofiarę" w większy Negatyw i wpada w furię, stając się nieobliczalna, mogąc nawet "Ofiary" Ciało Fizyczne doprowadzić do ciężkiej choroby lub nawet śmierci.

Czynny udział w Egzorcyzmie lub odprowadzeniu i wzniesieniu Dusz na wyższy Energetyczny poziom, jest dla Mnie bardzo ważny. To nie tylko Błogość, Ulga, Radość i Wolność dla Osoby Oczyszczanej, ale i dla Duszy wielkie wzruszenie i najpiękniejsze Święto spotkania się z Duchową Rodziną... w Eterycznym Świecie, jak i Świadomość Połączenia się z — Bogiem — Miłością Bezgraniczną.


DuchowyUzdrowiciel.pl - Wolność i Miłość wysłana dalej

Na dole strony lub w tym filmiku znajdziesz
— Sesje z Jezusem —
Odprowadzenie (o bardzo niskiej Świadomości) błąkających Dusz do Świata Dusz (Światła Miłości / Boga), które błądziły
w Ciemnościach, zniewolone przez Siatki Astralne.


Dźwięk w Filmiku, nie jest najlepszą jakością.
😉

Dlaczego są Opętane domy i tereny?
 


Powody przebywania Błąkających Dusz
w miejscach z Nimi powiązanymi:

  Nieświadomość Swojej "śmierci", przez Nieświadome Życie w Ciele i brak Świadomości samego siebie.
  Nagle / Gwałtowne odejście w tragicznych okolicznościach — Ofiary lub Kata — Wojna, Morderstwo, Wypadek, Samobójstwo.
  Złość i żal za brak uszanowania woli.
  Poczucie winy i niegodności lub chęć zemsty — na Innej Duszy — przez brak wybaczenia, za Jej Doświadczenia wobec Niej.
  Odbywanie Karmy / Kary — Samo potępienie i cierpienia — wybierając miejsce w którym odeszły.
  Nie potrafią rozstać się z Materią, konsumpcją, nałogiem, Bliskimi, miejscem w którym Żyły lub zostały pochowane — z domem, fortuną, lub przedmiotem
  od ubrań, mebli, po samochody.
  Obawa pójścia do Światła, myśląc, że czeka Ich jeszcze „Sąd ostateczny”, „Czyściec” lub „Piekło ogniste”.
  Oczywiście jest coś takiego jak Piekło lub inaczej Ciemność / NICość lub Próżnia. To Świat Mroku — Emocjonalno-Mentalny — Stan Umysłu (Podświadomość Strachu lub Nienawiści), w którym właśnie ta błąkająca Dusza w tym Stanie znajduje się — w „Świecie” którego Sama Stworzyła — przez własne Myśli, które są Wieczne — i z którego można pomóc wydostać się, dając zrozumienie, aby mogła ulec Owocnej przemianie.


Poniżej zdjęcia Dusz które Kochały, kupione przeze Mnie, stare meble i nie chciały się z nimi rozstać, nawet po rozpadzie Fizycznego Ciała — miały kilku właścicieli.

5 Duszek    4 Duszek   3 Duszek 
2 Duszek   1 Duszek


Co się dzieje, gdy masz w Swojej Przestrzeni
błąkające Dusze
 


(Rodzinę, Znajomych, Przyjaciół lub zupełnie "obce" Osoby)

Miej Świadomość, że Duszy łatwo wejść jest w Świat i pole Energetyczne Osoby — w Aurę. Wniknięcie Duszy, Spętanie czy inaczej Nawiedzanie ma miejsce najczęściej wtedy, gdy traci Świadomość samej Siebie i pozwala sobie na zwodzenie i pokusy. W taki Stan wpada Osoba podczas zażywania psychoaktywnych substancji, mocnego upojenia narkotykowego lub alkoholowego, silnego przemęczenia, długotrwałego stresu i rozpaczy, przepracowania czy czynnego i częstego udziału w awanturze. Sprzyja temu także długotrwały Stan Smutku, Żalu i Żałoby. Dusze mogą także z wolną wolą zawładnąć Ciało — dzięki rożnym Przysięgom, Paktom,  Ustawieniom czy Okultystycznym Seansom — kiedy są wywoływane Dusze, nie tylko poprzez Tabliczkę Ouija, Grę o nazwie "Charlie Charlie Challenge" itp. ale też przez Modlitwy za zmarłych nasączone strachem i błaganiem... o pomoc i litość dla Nich, dając dodatkowe Cierpienie dla Duszy, które nie sprzyjają Duszy. Lepiej użyć Modlitw Dziękczynnych, że miało się szczęście ich w Życiu spotkać. Oglądanie horrorów, wiadomości i programów, które wywołują złość lub lęk, także obniżają Wibracje i otwierają Przestrzeń do Świata zabłąkanych Dusz, zapraszając je do Swojego Biopola na wieki... Czyli w chwilach, gdy Jest się otwartym na Świat Astralny, równoległy Światu Materialnego.

Osoba Nawiedzana / Nawiedzona,
przede wszystkim traci Życiodajną Energie i kontakt z Rzeczywistością.

2-TWARZE-1-UKRYTA-Smutek-rozpacz-przygnebienie-niska-samoocena-brak-wiary-w-siebie-poczucie-winy
Ma Fałszywe przekonania wobec siebie i otaczającego Świata i Natury. Odczuwa często nacisk na klatkę piersiową lub w innych częściach Ciała. Z wysiłkiem robi to, co musi, na nic więcej nie ma siły i ochoty. Zamyka się w Sobie, staje się niedostępna dla Środowiska (Znajomych, Przyjaciół, Rodziny). Często obawia się o jutro, wpada w beznadzieje i choroby, jest agresywna lub bardzo smutna oraz nieufna. Nie widzi sensu Istnienia. Zatraca siebie. W Jej towarzystwie czujemy się nieswojo, sennie, dostajemy dreszczy, jest nam nieprzyjemnie, a nawet niedobrze, więc stronimy od Niej, a Ona od Nas.

Problematyka błąkających Dusz dotyczy również wielu sytuacjom dnia codziennego, problemy z domownikami, w szkole, w pracy czy w biznesie. Często prowadzą one do bezradności, wyizolowania lub do ciężkiej sytuacji społecznej, zdrowotnej i finansowej.


Ogólne objawy, zależne od Nawiedzenia:
   Zachwiany Stan Zdrowia Fizycznego, Emocjonalnego i Psychicznego — brak równowagi w Umyśle, Ciele i Duchu.
  Niechęć do bezgranicznej Miłości / ogólnie Świata, Siebie, i Innych Istot Żyjących oraz Otoczenia.
  Utrata kontroli nad Emocjami — nagłe lub częste wybuchy gniewu, agresji, złości, nienawiści, bluźnierstwa, zazdrości, zawiści.
  Choroby afektywne i urojone, Zaburzenia neurologiczne, psychotyczne, psychiczne lub osobowości — m.in. Schizofrenia.
  Anhedonia, Depresja, dekoncentracja, brak ochoty do Życia, próby samobójcze, niewiara, niedowłady, niezdolność wypowiadania słów, ciągła senność lub bezsenność.
  Zaniki pamięci, nieczułość, osłabienie, wyczerpanie, rezygnacja.
  Choroby chroniczne lub uznane za nieuleczalne – zależne gdzie się nisko wibracyjna Dusza lub Byt
  Energetyczny podpiął i na jakim Ciele. Jest ich 5. Materialne to Fizyczne. Duchowe to Astralne, Eteryczne, Emocjonalne i Mentalne.
  Unikanie kontaktu wzrokowego z Rozmówcą.
  Częste utraty Świadomości. Nieprzytomność. Zakłócenia w percepcji.
  Nieprawidłowa interpretacja docierających informacji zmysłowych.
  Odczuwanie lęku przed Życiem i Śmiercią, negatywne Emocje i Myśli, panika, mania, fobia, paranoja, psychoza, natręctwa, urojenia, wyolbrzymianie, majaczenie, halucynacje, omamy.
  Mówienie „grubym” zmienionym głosem.
  Światłowstręt a także zabrudzone Światło w oczach lub jego prawie brak.
  Nieprzyjemny zapach Osoby, choć dba o higienę.

  Straciłeś/aś Bliską Osobę? Zaakceptuj, Nie rozpaczaj!
 


opuszczenie-ciała-fizycznego - Konstantin Korotkov
Na pewno Żałoba to ostatnia rzecz, jakiej by sobie Dusza Odcieleśniona życzyła. Oczywiście Smutek lub płacz wyraża Szacunek dla Waszej Miłości. Jednak żałoba trwałaby krótko, gdybyś wiedział/a, jakie wspaniałe Doświadczenia czekają Dusze po opuszczeniu dotychczasowego Ciała. Gdybyś miał/a Świadomość, gdzie teraz przebywa, i że trafiła tam wskutek własnego Wyższego Wyboru, Świętował(a)byś ten czas.
Gdybyś choć przez chwilę Doświadczył/a „przyszłego” Życia, wnosząc do Niego Swą najszczytniejszą i pełną Miłości Myśl o Niej i o Bogu, śmiałbyś się na pogrzebie i stypie, wypełniając Swe Serce Radością.

Ważną rzeczą, którą trzeba wewnętrznie — na poziomie Subtelnym — zrozumieć. To, że nigdy nie rozstajesz się z Duszą, o której Myślisz (pozytywnie lub negatywnie). Nieważne gdzie będzie ta Dusza — czy ponownie na Ziemi Inkarnując lub na innym Gruncie, w Świecie Astralnym lub Świecie Eterycznym / Świetle — nadal obcujecie ze Sobą, kochacie się i pomagacie Sobie nawzajem lub przez brak wybaczenia i akceptacji może chcieć zemścić się. Rozpad powierzchniowej warstwy, związanej z Ciałem Fizycznym, nie ma przy tym żadnego znaczenia.

Im silniej przeżywasz i nie akceptujesz odejścia bliskiej Osoby, tym większą krzywdę wyrządzasz Sobie i Odcieleśnionej Duszy, utrudniając wyjście z nisko wibrującego Świata Astralnego do Świata Dusz oraz kolejnych wyżej wibrujących Świetlistych Światów. Przy czym im mniej jest w Twojej Duszy Energii Miłości, wobec Odcieleśnionej Duszy, tym więcej zabierasz Energii tej Duszy i Sobie. Dusza błąkająca, uniżając się, traci Wibracje, i aby wzbić się i przetrwać potrzebuje się podpiąć pod czyjąś Aurę, nawet i Twoją. Jak napisałem wyżej, długotrwałe ataki — nie raz trwające kilkanaście inkarnacji — mogą zniszczyć Życie. Takie ataki mogą być katastroficzne dla Życia, szczególnie kiedy Osoba jest słabo rozwinięta Duchowo, Psychicznie, Intelektualnie i Emocjonalnie. Nie umie Sobie poradzić w Życiu, jest w Stanie złości, zwątpienia, strachu, zmartwienia i osądzania Innych. Cierpi na Depresje / Anhedonie. Osoby Dorosłe lub Dzieci — wiek Fizyczny to iluzja — które zostały Opętane potrafią w napadach złości ranić się lub zadać ciosy Innym pozostawiając po sobie blizny, demolować Swoje środowisko, często kończą w poprawczaku, więzieniu, psychiatryku albo popełniają samobójstwa. I wszystko to może zdarzyć się poprzez Program / Myślokształt / podszept "wgrany" w Umysł Osoby, przez Dusze przebywające w Ciemnościach, w Stanie Strachu.

Drogi Rodzicu, proszę zwróć po każdej nocy uwagę na Swoje Dziecko, dręczone przez błąkające Dusze lub Byty. Nie ignoruj skarg, jeśli Twoje Dziecko żali się, że widziało w nocy obok Siebie czyjąś Twarz lub Cień Osoby, że były bite, miota nimi Strach i boją się samotnie i w ciemnościach spać!Jak odróżnić, że to nisko Wibrująca błąkająca Dusza
 a nie Świetlista, będąca w Świecie o naj-wyższych Wibracjach?
 


Energia-Anielska--Archanioł-GABRIELA
Dusze Światła, przede wszystkim Bezgranicznie Kochają, będąc w Duchu, nieustającej Miłości i Błogości, dając Natchnienie. W pełni Nas Akceptują, Wznoszą, Chronią, i Pomagają, Szanując Naszą wolną Wole do wszelkich Decyzji i Doświadczeń Ducha i Materii. Płyną z Nami przez Życie, kiedy Jesteśmy w Stanie Miłości, Spokoju, Prawdy, Radości, Zaufania i pełni Wiary w Siebie a tym Samym w Moc Miłości. Pomagają rozwijając w Nas Twórczość, kiedy tylko o to poprosimy, mając w sobie Godność i czyste Intencje, wobec samych Siebie i Innych. Uzdrawiają i Wznoszą Dusze wyżej a nie obniżają.

Na pewno nie kuszą wszystkim tym, co tymczasowe: Władzą, Prestiżem, Uznaniem, i dobrami Materialnymi. Nie dobijają się do domów, nie wyłamują drzwi, zamków i nie szkodzą, rujnując Nasze Życie i poczucie Bezpieczeństwa. 😊Za pozwoleniem, dziele się z Tobą tym Dialogiem z 8 Grudnia 2013r. Ta Osoba, która przeszła Opętanie, wyzwoliła się od Zniewolenia, i od tego co tkwiło w Jej Mentalności raz od tego co uniżało Jej Ducha. Jest Dziś Wolną i Szczęśliwą Istotą i Inspiruje innych którzy przeszli lub przechodzą przez Koszmary w Życiu lub we Śnie. Imię i takie dane jak Miasto zostało zamazane, jak i dane Księdza, który w danym czasie dawał Jej Nadzieje na Zmianę. 

Tradycja, Obrzęd, Zwyczaj
Dziady, Zaduszki, Wszystkich Świętych,
Święto Zmarłych...
 


To Czas nie tylko refleksji nad własnym i innych Życiem w Świętym Spokoju. To Czas największej aktywności Dusz zawieszonych w czasoprzestrzeni, które są Mentalnie w Eterze ściągane w dół, i więzione przez smutek, tęsknotę, żal, a nawet złość. Także to aktywność psotnych Dusz, które są pełne pogardy i zemsty wobec innych Dusz. A także to najlepszy Czas dla Dusz demonicznych bez Energii, które są nasączone nienawiścią, strachem, które jak magnez łączą się z tymi, które same tymi Stanami się karmią, wiążąc się ze sobą na dłuższy lub krótszy Czas lub te, które w programowały sobie zamartwianie się i na siłę objęły opiekę nad Bliskimi, którzy są w Ich Sercu, nie pozwalając im samo stanowić, przekręcając Życiowe plany, zamiast iść do przodu, Myśląc o swoim własnym Żywocie i Duchowym wzroście.

Osoby, które są pewne swoich Wyborów, nie łamiąc innych woli, mają Serca napełnione najwyższym Dobrem, Miłością, Szacunkiem oraz Radością i Wdzięcznością, które w tym momencie płyną bez zbędnych Rozmyśleń o dalekiej przeszłości lub przyszłości, wpływ tych Dusz (będących we własnym urzeczywistnionym Mroku) najmniej odczują na sobie.

Energia wypływająca z Ducha, jest zlepkiem Żywiołów na Wieczność, czyli Iskry, Ognia, Powietrza, Wody i Gruntu (Fizycznej zawartości  — zagęszczonej Energii).  jeśli Dusza straci ten Grunt... tracąc Wibracje, znajdzie sposób, aby znów Iskra w Niej zagościła, która podniesie Wibracje, nieważne jakim sposobem czy to podpięciem się pod Aurę Przedmiotów, Roślin, Zwierząt czy Ludzi... , czy samoistnym podnoszeniem Wibracji przez zmianę Intencji, Mentalności i Emocjonalności...
PS. Pogoda za oknem przez jednych jest definiowana jako tragizm, bo zimny Wiatr wszystko zamiata, śnieg zamraża a deszcz obmywa, to co stoi na jego Drodze a co nie jest stworzone z Miłości na Gruncie lub nad albo pod Gruntem i głęboko w Wodzie, dając np. przygnębienie lub choroby a wobec innych, dając np. radosne psikusy w danej chwili, rozgrzewające i pobudzające nawet Kreatywność. Wiatr nie tylko niszczy, a także otula i oczyszcza Przestrzeń, w jakiej Żyjemy, z tego wszystkiego, co już przeminęło... aby mogło przyjść nowe. Dlatego, zanim przeklniesz jakikolwiek Żywioł, zapytaj się siebie — co spowodowało, że boisz się lub nie lubisz Żywiołów, cząstki siebie samego, która jest w Tobie i która tworzy Ciebie, rozprowadzając po Twoim Ciele (poprzez Krew [Wodę] i Atomy tworzące Komórki) Energie wypływającą z Centrum Boga? Jeśli sam/a sobie odpowiesz, i zrozumiesz swoje Ciało i Jego Wnętrze które wysyła impulsy w każdej chwili oraz rozszerzysz jeszcze bardziej Doświadczanie Życia poprzez Zmysły, nie będziesz szukać winnych na Zewnątrz lub problemu w otaczającej Cię Naturze, a jedynie pożegnasz się z tym, co nie pozwala ruszyć do przodu, otwierając bramę za bramą we własnym Sercu wobec siebie samego i innych Dusz widocznych i tych nie widocznych na planie Fizycznym.Moje Działania:
  3) Rozmowa ze Zmarłym Członkiem Rodziny... lub Zaprzyjaźnioną lub wrogo nastawioną Duszą (bez skutków ubocznych)
Przewodnictwo — Odprowadzenie Błąkającej Duszy / Ducha do Światła

24) Uwolnienie od Egregora, Mentalności i Duszy — Świadomości — ze Zniewolenia do Samostanowienia. Oczyszczanie Negatywnych Destrukcyjnych Programów, wzorców Zachowań, Emocji, Uczuć, Podszeptów i Myśli — Myślokształtów oraz neutralizowanie Energetyczne Słów i Czynów pozostawionych na Ziemi i w Psycho sferze, niepamiętane przez Zmysły Fizyczne a zapisane w Podświadomości i Przestrzeni.
  25) Egzorcyzm dla jednej Nękanej lub Opętanej Osoby + Przewodnictwo — Odprowadzenie Błąkających Dusz / Duchów do Światła, bez względu na ilość Dusz.
   26) Oczyszczanie Otoczenia, Domu, Firmy lub Terenu z Negatywnych Myśli, Emocji, Intencji oraz Czynów + Przewodnictwo — Odprowadzenie Błąkających Dusz / Duchów do Światła, bez względu na ilość Dusz.
  27) Oczyszczenie i Rozświetlenie Astralnego Portalu i Połączeń z Astralem / Mrokiem.
  28) Aktywowanie Kanału / Portalu Świetlistego, ze Światem Duchowym dla Błąkających, jeszcze nie przebudzonych Dusz. Jeśli czujesz niepokojące sytuacje wokół Siebie
i zainspirowałem Cie do zmian na lepsze Boska Istoto
oraz nie skorzystałaś jeszcze z Mojego Duchowego Doświadczenia,
powinnaś wiedzieć, że Wizje uzyskuje przy pomocy usłyszanego Głosu
i zdjęcia na którym widać dokładnie Oczy, które są zwierciadłem Duszy.
Tylko w Oczach a dalej w Sercu
— zawarte są wszystkie informacje o Tobie —
zapisane na Wieczność, które potrafię odczytać.
Pragniesz dowiedzieć się co widzę, zaglądając w Twoje Oczy
— Umysł, Ciała, Dusze — oraz Życie?
Zajrzyj do zakładki Kontakt” lub „Służę Pomocą
albo wypełnij Formularz przesyłając Swoje zgłoszenie.
Jeśli Pragniesz, od bliskiej Osoby, która jest po drugiej stronie,
uzyskać odpowiedzi na dręczące Cię pytania, pożegnać się z Tymi,
z którymi pożegnać się nie zdążyłaś, z brakiem skutków ubocznych,
także Zapraszam do Kontaktu.
Na koniec swym Sercem rozpalam Mentalnie znicz dla Wszystkich, którzy mają niedostatek Światła w Swoim własnym Sercu.Sesja z Żywym Jezusem z 2014r.♔ Odprowadzenie Dusz do Światła✔️   Skomentuj Post, (nawet anonimowo) w sekcji poniżej.
  Jaka jest Twoja opinia na ten temat?
✔️  Ten Post możesz Udostępnić dalej.


| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria |Jacka Jasno blog. Harmonizuje Ducha - Ciało, Umysł i Dusze. Uzdrawia Psychikę, Ciało Fizyczne, Astralne, Eteryczne, Emocjonalne i Mentalne. Łączy Jaźń w pion — Podświadomość, Świadomość z Nadświadomością. Uwalnia i Podnosi tym samym wibracje Ducha i wartość Życia. Doradza w sferze prywatnej, jak i biznesowej. Pomaga na odległość i w bezpośrednim kontakcie.  Kasi blog - żony Jacka -Duch Prawdy. Poszerzanie Perspektywy i Świadomości. Zacznij Życie w Zdrowiu Psychicznym, Emocjonalnym, Mentalnym i Fizycznym. Napełnij Prawdą i Miłością swojego Ducha. Kasia i Jacek zapraszają do swojej Przestrzeni   Odwiedziny - Zasięg od 12.12.2015r

    chomikuj duchowyuzdrowiciel    cda.pl     Pinterest

Doceniasz moją Pracę? Postawisz mi kawę na buycoffee.to?

Tagi: Wizjoner MEDIUM Egzorcysta UZDROWICIEL Jasnowidz Cały Świat Polska Pomorze Spirytyzm Spirytualizm Astralni Mieszkańcy Astralny Świat Bezcielesne Istoty Bóg Bóstwa Bytowanie Uwalnianie w mocy Boga Demoniczne Podpięcia Demony Duchowość Zniewolenie Duchowe Byty Paranormalne Zjawiska Duchy Hałaśliwe Dusze Upadłe Dusza Egzorcysta Egzorcyzmy Na Odległość Ezoteryka Wampiry Energetyczne Blokady Negatywna Energia Gady Demoniczne Inkarnacje Istoty Astralne Jasno słyszenie Jasnowidz Klątwa Klątwy Medium Przewodnik Dusz Przewodnik Duchowy Mediumizm Między wymiarowe Istoty Miłość Bezwarunkowa Miłosierdzie Nadnaturalne Zdolności Nawiedzenia Nawiedzony Dom Negatywne Wspomnienia Negatywne Zachowania Nękanie Oczyszczanie Aury Oczyszczanie Mieszkania Oczyszczanie Na Odległość Posiadłości Terenu Opętane Domy Opętanie Parapsycholog Piekło Przewidywanie Prognozowanie Przestrzeń Światła Postrzeganie Pozazmysłowe Prekognicja Retrokognicja Rozwój Duchowy Percepcja Pozazmysłowa Praktyki Magiczne Przebudzenie Przyczyny Cierpienia Świadomość Telepatia Uzależnienia Uzdrawianie Duszy Uzdrawianie Ciała Emocjonalnego i Mentalnego Uzdrowienie Duchowe Wibracje Wolność Duszy Wybaczenie Zdolności Parapsychiczne Zmiany Nastawienia Życie Karmiczne Życie Po Śmierci Złodzieje Dusz Zła Energia Złorzeczenia

5 komentarzy:

 1. Anonimowy3:09 AM

  Dziękuję za pomoc w szukaniu wielu poważnych sytuacji , zdarzeń itp..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy9:08 PM

   Napisałem wiele, ale mi uciekło.Uproszczę :moje przykrości są związane z tym źe Bóg mnie wybrał. Str.181 pamiętniki Faustyny Kowalskiej co to znaczy być wybranym przez Boga .

   Usuń
  2. Każda Istota Żywa, czy to Człowiek, Zwierze, Roślina itd. która ma w sobie Żywioły, jest w Sercu Boga. Bóg nie uniża, ani nie wywyższa nikogo bo Wszystko jest równe w Bogu. Różnimy się od siebie jedynie przez Wiedze Doświadczoną, poznanie własnej Istoty oraz wewnętrznych Darów... Od Nas samych zależy czy Jesteśmy scaleni ze Światłością Wszechistnienia, czy oddalamy się od Boga Światłości (Miłości / Życia / Natury) zatapiając się w Cieniu, ze skłonnością do uniżania siebie przed Innymi i/lub do wywyższania się nad Innymi.

   Usuń
 2. Uswiadomilo mi wiele , dziekuje.

  OdpowiedzUsuń

Możesz bez logowania opublikować Komentarz! Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .