Podziel się z Innymi

OGŁOSZENIE które jest w Tobie — Korzystaj cało rocznie z Niego, za darmo!


Co wybierasz?


Za darmo do oddania - to Ogłoszenie jest w Twoim Sercu i Umyśle


Wybierz to, które najbardziej TERAZ Potrzebujesz lub Pragniesz. Wszechświat Ci szybko na to odpowie. W Oczach Prawdziwego Boga nad Bogami (Miłości) nie ma nic, co można zwać dobrem i złem, wadą lub zaletą, grzechem, tabu i wstydliwością — barierą. Jeśli dla Ciebie jest coś, czego nie Lubisz lub to odrzucasz, Inni mogą tego Pragnąć. Nie potępiaj tego co nie wybrałeś/aś. Pozwól Innym na Bycie Sobą i korzystanie z tego co chcą. Bóg (Światłość Życia) nie ocenia i nie potępia. Daje w znakomitej Sprawiedliwości zawsze i wszystko wedle Myśli i Wiary, Akceptując w pełni dokonany Wybór i (świadomą lub nieświadomą) Decyzje.

Jeśli bym mógł coś w powyższym zmienić, usunąłbym CIERPliwość, a zamienił na Pokorę. Zakończmy Cierpienie i Ignorancje. Zamieńmy to na Radość oraz Bogactwo Duchowe i Materialne, a także Spełnianie się w każdej dziedzinie i dobie Życia, dając Świadectwo — czym jest Świadomość Ducha i Materii — Doświadczanie namacalne wszystkiego, co widzisz i nie widzisz...
😊

Bogactwo czy Bieda? Twój WYBÓR!
Gdybyś Negatywnie spojrzał/a na to Bogactwo Materialne, to zapytam — Czy idąc do pracy, pobierasz wypłatę comiesięczną, dzięki swym Darom, jakie masz w Sobie — sprawnym Rękom, Nogom i sprawnemu Umysłowi itd.? Oczywiście pobierasz, ponieważ jest to sprawiedliwa wymiana Energii, adekwatna do Twoich potrzeb i wyborów oraz zaangażowania, o których tylko Ty sam/a w danej Chwili decydujesz i Twoja Przeszłość, niekoniecznie zapamiętana przez Umysł, jednak zapisana w Twoim Duchu i Dusz które są wokół. A także decydują o tym Zbawcze Myśli lub podrzucone "Pokusy", jakie stawia Ci Życie, abyś miał/a wybór na Życiodajnej "Wadze".

Sytuacja Materialna i Duchowa Istoty, jest dokładnym odbiciem lustrzanym Aury / Ducha — (Ciała, Umysłu i Duszy) — Stanu Energii dolnych i górnych Kanałów Energetycznych, Osobowości, Świadomości, Mentalności, Emocji oraz Wyborów...

Jeśli wmówiono Tobie kiedyś, że Bieda lub Nędza jest Cudowna i tak bardzo kształtuje, czy odważysz się Żyć w pełnej zgodzie ze Sobą, a nie w fałszu, i nie pobierać tej wypłaty, a oddać Tym, którzy Kochają pieniądze lub je Pokochali, bo mogą dzięki nim zapłacić rachunek, kupić jedzenie, spełniać swe Marzenia, kupić narzędzia aby móc więcej Tworzyć, zostawiając coś wyjątkowego po sobie a po Drodze pomagać Innym? Nie warto tracić Świętych Chwil na rozliczanie Innych, co robią z pieniędzmi i jak zarabiają.

Otwórz się i Ty na Dostatek oraz Obfitość, przyciągając do Swojego Życia Bogactwo tak Duchowe jak i Materialne. Jeśli masz zapewniony Byt bez chciejstwa i uzależnienia się od niego, stajesz się Wolny/a, Radosny/a i Spokojny/a! A jak? To proste! Zmień Myślenie na temat pieniędzy i innych, którzy te pieniądze posiadają bez względu jakie mieli Intencje. Jeśli do tej pory je demonizowałeś/aś, przeklinałeś/aś lub Innym, co umieją mnożyć pieniądze, zazdrościłeś/aś lub – co gorsza – złorzeczyłeś/aś, aby je stracili, miej Świadomość, że to tylko stało się Skutkiem odwrotnym, a Działanie wracało do Ciebie i Ty traciłeś/aś. Kwestia Energii Czasu i Jej Siły.


Naładuj się Energią na swoją i Innych korzyść
Wpojono Nam po same korzenie, mantrując od Dziecka, że „Jesteś uBoga (biedna) za piecem”, „Pieniądze szczęścia nie dają”, lub „Pieniądze to zło tego Świata”. Też w to kiedyś Uwierzyłem, dając siebie innym darmo. Jak bieda zajrzała w Oczy, obudziłem się. Pieniądz nie jest sam w sobie zły. Nic nie jest złe, bo wszystko zostało Stworzone przez Centrum Wszechświata i Umysłu który je Wymyślił i Stworzył. Wszechświat jest Miłością i Harmonią.

Po prostu wszystko to jest, stworzone z jakąś Intencją, Pomysłem i Umiłowaniem. Warto wyjść już zza tego pieca. Nie chować się przed Światem, uciekając od Pragnień. Nie być u-Boga. Trwoga jest Uboga.

Wszystkie Narzędzia, o różnej Masie, Formie i Kształcie, są Doskonałe. Wszystko co zmienia się, co widzimy i czego nie dostrzegamy. Pieniądz (Energia zagęszczona Ognia i Gruntu) zbrukany został przez Systemowe Myślenie i Decyzje, przez Istoty o niskiej Świadomości, które wykorzystują to narzędzie, niszcząc innym Życie a w efekcie Swoje. Tak jak pieniądz, tak nóż... nie jest zły. Jeden sobie nim ułatwia Życie, krając chleb... a Inny nim morduje.

Jeśli masz zakodowane, że nie lubisz lub nienawidzisz pieniędzy, że je odrzucasz, masz z wolną wolą, zamknięte na nie bramy w Sercu. Nie dziw się wtedy, że pieniądze Tobie uciekają z portfela lub nie przychodzą w Dostatku, ponieważ one Naturalnie odrzucają Ciebie lub nieswobodnie przepływają. Nie mogąc dostać się to Twojej Przestrzeni, Naturalnie odbijają się od Aury, łącząc się z Próżnią / Twoim Cieniem. Wtedy pieniądz staje się wzorcem negatywnym (np. dla pogardliwych Dusz Żyjących w przepychu, które wybrały Doświadczenie Mroku — zapatrzonych w siebie i zamkniętych we własnym Świecie wyzyskiwaczy, naciągaczy, złodziei, oszustów, kłamców, porywaczy, morderców itd.) przyciągając Ich szybciej czy później, do swojej Przestrzeni bytowania.


Zdrowe Bogactwo czy Chora Bieda?
Co wybierasz w Duchu — Chorą Biedę? Strach o jutro, które jest niewiadome, zabrudzając Umysł niepotrzebnymi Myślami, np. jak zdobyć na rachunek i spłatę nabranych kredytów, zamartwianie się, brak Nadziei i chwiejny Grunt pod nogami?

Czy wybierzesz Zdrowe Bogactwo lub Dostatek albo Obfitość — Radość i Spokojne Życie? Czy wybierzesz korzystnie narzędzie w postaci banknotów, dla Siebie i Innych dzieląc się Sprawiedliwie Nimi, dając Nadzieje i spełniając swoje Marzenia na bezpiecznym Gruncie? Dostatek, nie tylko manifestuje się w tej Formie. Pieniądz to tylko Forma Energii, która przepływa poprzez otwarte Serce, a Energia ma to do siebie, że jest odnawialna, może zmienić Formę i Kształt jak Grunt, Woda, Ogień i Powietrze. Może to być nowa idea, pomysł, kreacja, zdarzenie i wiele innych.


PIENIĄDZE są tylko ŚRODKIEM do Celu
i Spełniania Marzeń lub Wymiany Dóbr Materialnych, a NIE CELEM,
w innym przypadku jest to Iluzja Szczęścia - Matrix!


PIENIĄDZE są tylko ŚRODKIEM do Celu i Spełniania Marzeń lub Wymiany Dóbr Materialnych, a NIE CELEM, w innym przypadku jest to Iluzja Szczęścia - MatrixIch Bożki (Pieniądze / Martwota) to Srebro i ZŁOto - robota Rąk Ludzkich. Mają Usta ale nie Mówią. Oczy mają ale nie Widzą. Mają Uszy ale nie Słyszą. Nozdrza mają ale nie Czują Zapachu. Mają Ręce lecz nie Dotykają. Nogi mają ale nie Chodzą. Gardłem Swoim nie wydają Głosu. Do Nich są podobni Ci którzy je robią i każdy który Im UfaPIENIĄDZE są tylko ŚRODKIEM do Celu i Spełniania Marzeń lub Wymiany Dóbr Materialnych, a NIE CELEM, w innym przypadku jest to Iluzja Szczęścia - Matrix

Ty jako Istota Rozumna, masz wolny wybór. Czy coś lub ktoś Tobą rządzi — stając się Niewolnikiem (jest Twoim zniewalającym Bogiem), odbierając Twoją Energie? Czy sobie Ufasz i temu jak rozporządzasz w Życiu własną Energią? Czy Ufasz przedmiotowi? A może wybierasz tak bo Inni tego od Ciebie oczekują? Miej Świadomość, że Ty zrodzony z Miłości, Jesteś Wolny i Jesteś Decydentem swoich własnych Wyborów. Nikt inny wokół, a Tylko Ty sam, rządzisz tym co wokół, oraz czy to mnożysz ufając tylko Sobie czy tracisz. Od Ciebie samego zależy, czy podjęte Decyzje będą zgodne z Tobą, nie robiąc sobie i komuś krzywdy. Cokolwiek wybierzesz, zrób to zawsze adekwatnie do poziomu Prawdy, jaką masz w Sobie, a nie Prawd, które krążą po Świecie i pochodzą ze Zbiorowej Świadomości, aby mieć nad Tobą Kontrole i Władzę. Wszystko, co widzisz, jest Stworzone dla Nas, do używania z umiarem, a nie wpadając w sidła nałogu. Sam/a wybierasz co i jak z tym robisz, czy to będzie służyć Tobie, czy działać przeciw Tobie i Innym. Podpowiem.

Wiara w swą Moc,
Uczciwość, Konsekwentność, Szacunek i Rzetelność
procentuje i buduje.Odwagi! Otwórz swe Bramy Serca. Wymieniaj się harmonijnie przepływem Energii Miłości uwidocznionej i nie uwidocznionej w Materii. Poszerz swoją Percepcje. Idź za Impulsem płynącym z Serca. Idź za Marzeniami. Komunikuj o swoich potrzebach i Stwórz to na Gruncie, z grupą podobnie Myślących Osób lub w pojedynkę. Niech magnetycznie przyciągana Energia ze Źródła swobodnie wpływa i wypływa, krążąc, mnożąc w Tobie i wokół Ciebie Duchowe i Materialne Cuda.

Na Świat przyszliśmy, aby swym Światłem rozświetlać Mrok, a nie po to, aby pozwolić Mroku aby wciągnął i zgasił. Po to też, aby zmierzyć się z wyzyskiem i niewolnictwem, stajać się Wolnymi Istotami oraz poznawać każdym Zmysłem Grunt i przejaw Natury. By mieć Odwagę, aby redukować Cierpienie i Biedę, zaczynając od samych siebie, a nie Czcić czy usprawiedliwiać to, przez Opowieści wymyślone dla niegodnych celów samozwańczych Królów Świata oraz pod System i podporządkowane i usidlone z wolną wolą Społeczeństwo. Przyszliśmy – swobodnie wyrażać siebie – Miłować, Radować, Bawić się, odkrywać i urzeczywistniać swoje Zdolności i Umiejętności, które uskrzydlają, dając potężne zastrzyki Energii na dalszą Drogę Życia.


🍀 Im więcej Dajesz z Radości
<->
Tym więcej Otrzymujesz z Wdzięczności!
🍀Wróć do Nawigacji

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria |

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

0 komentarze:

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .