Podziel się z Innymi

OGŁOSZENIE które jest W Twoim SERCU i Umyśle — Korzystaj cało rocznie z Niego za darmoCo wybierasz?


Za darmo do oddania - to Ogłoszenie jest w Twoim Sercu i Umyśle


Wybierz to, które najbardziej TERAZ Potrzebujesz lub Pragniesz. Wszechświat Ci szybko na to odpowie. W Oczach Prawdziwego Boga nad Bogami nie ma nic, co można zwać dobrem i złem, wadą lub zaletą, grzechem, tabu i wstydliwością. Jeśli dla Ciebie jest coś, czego nie Lubisz, Inni mogą jednak tego Pragnąć. Nie potępiaj tego co nie wybrałeś. Pozwól Innym na Bycie Sobą i korzystanie z tego co chcą. Bóg nie ocenia i nie potępia. Daje zawsze wedle Myśli i Wiary Twojej. Jeśli bym mógł dodać, usunąłbym CIERPliwość, a zamienił na Pokorę. Koniec Cierpień i Ignorancji. Czas na Radość oraz Bogactwo Duchowe i Materialne, a także Spełnianie się w każdej dziedzinie i dobie Życia, dając Świadectwo — czym jest Świadomość Ducha i Materii — Doświadczanie Wszystkiego, co widzisz i nie widzisz... 😊

Bogactwo czy Bieda? Twój WYBÓR!
Gdybyś Negatywnie spojrzał na to Bogactwo Materialne, to zapytam — czy idąc do pracy, pobierasz wypłatę comiesięczną, dzięki swym Darom, jakie masz w Sobie — sprawnym Rękom, Nogom i sprawnemu Umysłowi itd.? Oczywiście pobierasz, ponieważ jest to sprawiedliwa wymiana Energii, adekwatna do Twoich potrzeb, o których tylko Ty sam w TERAZ decydujesz i Twoja Przeszłość, niekoniecznie zapamiętana przez Umysł, jednak zapamiętana przez Dusze. A także decydują o tym Zbawcze Myśli lub podrzucone Pokusy, jakie stawia Ci Życie, abyś miał/a wybór na Życiodajnej "Wadze".

Sytuacja Materialna Istoty jest dokładnym odbiciem lustrzanym Stanu Energii Czakry Sakralnej połączonej z trzecim Okiem, Osobowości, Mentalności i Emocji oraz Wyborów.

Jeśli Bieda jest tak Cudowna i tak bardzo kształtuje, Żyj w pełnej zgodzie ze Sobą, a nie w fałszu, i nie pobieraj tej wypłaty, a oddaj Tym, Którzy Kochają pieniądze lub je Pokochali, bo mogą dzięki nim zapłacić rachunek, kupić jedzenie, spełniać swe Marzenia a po drodze pomagać Innym. Szkoda Czasu na rozliczanie Innych, co robią z pieniędzmi i jak zarabiają. Masz także możliwość zmiany Myślenia, aby Innym, co umieją mnożyć pieniądze, nie zazdrościć lub – co gorsza – złorzeczyć, aby je stracili, co staje się Skutkiem odwrotnym, a Działanie wraca do Ciebie i Ty tracisz. Kwestia Energii Czasu i Jej Siły.


Naładuj się Energią na swoją i Innych korzyść
Wpojono Nam po same korzenie, mantrując od Dziecka, że „Jesteś u-Boga (biedna) za piecem”, „Pieniądze szczęścia nie dają”, lub „Pieniądze to zło tego Świata” Pomyłka! Pieniądz nie jest sam w sobie zły. Nic nie jest złe, bo wszystko zostało Stworzone przez Centrum Wszechświata. Wszechświat jest Miłością i Harmonią. Po prostu Wszystko to jest, stworzone Miłością — Pasją. Wyjdź już zza tego pieca. Nie chowaj się przed Światem, uciekając od Pragnień. Nie bądź u-Boga. Trwoga jest Uboga.

Wszystkie Narzędzia, o różnej Masie, Formie i Kształcie, są Doskonałe. Wszystko co zmienia się, co widzimy i czego nie dostrzegamy. Pieniądz (Energia zagęszczona Ognia i Gruntu) zbrukany został przez Systemowe Myślenie i Decyzje, przez Istoty o niskiej Świadomości, które wykorzystują to narzędzie, niszcząc innym Życie a w efekcie Swoje. Tak jak pieniądz, tak nóż... nie jest zły. Jeden sobie nim ułatwia Życie, krając chleb... a Inny nim morduje.

Jeśli masz zakodowane, że nie lubisz lub nienawidzisz pieniędzy, że je odrzucasz, masz z wolną wolą, zamknięte na nie bramy w Sercu. Nie dziw się wtedy, że pieniądze Tobie uciekają z portfela lub ich nie masz w Dostatku, ponieważ one odrzucają Ciebie. Nie mogąc dostać się to Twojej Przestrzeni, naturalnie odbijają się od Aury, łącząc się z Próżnią / Twoim Cieniem. Wtedy pieniądz staje się wzorcem negatywnym (np. dla Dusz które wybrały Doświadczenie Mroku — wyzyskiwaczy, dłużników, naciągaczy, złodziei, oszustów, porywaczy, morderców itd.), przyciągając Ich szybciej czy później, do swojej Przestrzeni bytowania.


Zdrowe Bogactwo czy Chora Bieda?
Co wybierasz w Duchu — Chorą Biedę? Strach o jutro, które jest niewiadome, zabrudzając Umysł niepotrzebnymi Myślami, np. jak zdobyć na rachunek i spłatę nabranych kredytów, zamartwianie się, brak Nadziei i chwiejny Grunt pod nogami?

Czy Zdrowe Bogactwo lub Dostatek albo Obfitość — Radość i Spokojne Życie, korzystnie dla Siebie i Innych wykorzystując to narzędzie w postaci banknotów, dzieląc się Sprawiedliwie Nimi, dając Nadzieje i spełniając Marzenia na bezpiecznym Gruncie? Dostatek, nie tylko manifestuje się w tej Formie. Pieniądz to tylko Forma Energii, która przepływa poprzez otwarte Serce, a Energia ma to do siebie, że jest odnawialna, może zmienić Kształt jak Ogień i Powietrze. Może to być nowa idea, pomysł, kreacja, zdarzenie i wiele innych.


PIENIĄDZE są tylko ŚRODKIEM do Celu
i Spełniania Marzeń lub Wymiany Dóbr Materialnych, a NIE CELEM,
w innym przypadku jest to Iluzja Szczęścia - Matrix!


PIENIĄDZE są tylko ŚRODKIEM do Celu i Spełniania Marzeń lub Wymiany Dóbr Materialnych, a NIE CELEM, w innym przypadku jest to Iluzja Szczęścia - MatrixIch Bożki (Pieniądze / Martwota) to Srebro i ZŁOto - robota Rąk Ludzkich. Mają Usta ale nie Mówią. Oczy mają ale nie Widzą. Mają Uszy ale nie Słyszą. Nozdrza mają ale nie Czują Zapachu. Mają Ręce lecz nie Dotykają. Nogi mają ale nie Chodzą. Gardłem Swoim nie wydają Głosu. Do Nich są podobni Ci którzy je robią i każdy który Im UfaPIENIĄDZE są tylko ŚRODKIEM do Celu i Spełniania Marzeń lub Wymiany Dóbr Materialnych, a NIE CELEM, w innym przypadku jest to Iluzja Szczęścia - Matrix

Ty jako Istota Rozumna, masz wolny wybór. Czy coś i ktoś Tobą rządzi — stając się Niewolnikiem (jest Twoim zniewalającym Bogiem), odbierając Twoją Energie? Czy sobie Ufasz i temu jak rozporządzasz w Życiu własną Energią, czy Ufasz przedmiotowi? Miej Świadomość, że Ty zrodzony z Miłości, Jesteś Wolny i Jesteś Decydentem swoich własnych Wyborów. Nikt inny wokół, a Tylko Ty sam, rządzisz tym co wokół, oraz czy to mnożysz ufając tylko Sobie. Od Ciebie samego zależy, czy podjęte decyzje będą zgodne z Tobą, nie robiąc sobie i komuś krzywdy. Cokolwiek wybierzesz, zrób to zawsze adekwatnie do poziomu Moralności i Prawdy, jaką masz w Sobie, a nie Prawd, które krążą po Świecie i pochodzą ze Zbiorowej Świadomości. Wszystko, co widzisz, jest Stworzone dla Nas, do używania z umiarem, a nie wpadając w sidła nałogu. Sam wybierasz co i jak z tym robisz, czy to będzie służyć Tobie, czy działać przeciw Tobie i Innym. Podpowiem. Popłaca Uczciwość i Rzetelność, która w Przyszłości zaprocentuje.

Odwagi. Otwórz swe Bramy Serca. Wymieniaj się harmonijnie przepływem Energii Miłości uwidocznionej i nie uwidocznionej w Materii. Niech magnetycznie przyciągana swobodnie wpływa i wypływa, krążąc, mnożąc w Tobie i wokół Ciebie Cuda.

Na Świat przyszliśmy, aby się zmierzyć z Ciemnością i wyzyskiem oraz poznawać Grunt i każdy przejaw Natury. By mieć Odwagę, aby redukować Cierpienie i Biedę, a nie Czcić czy usprawiedliwiać to, przez Opowieści wymyślone dla niegodnych celów samozwańczych Królów Świata oraz pod System i podporządkowane i usidlone Społeczeństwo. Przyszliśmy Miłować, Radować, Bawić się i swobodnie wyrażając siebie – swoje Pasje i Hobby, które uskrzydlają, dając potężne zastrzyki Energii na dalszą Drogę.


🍀 Im więcej Dajesz z Radości
<->
Tym więcej Otrzymujesz z Wdzięczności!
🍀Wróć do Nawigacji

2015 © Jacek Jasnowidz Uzdrowiciel Duchowy - JasnowidzJacek.blogspot.com

0 komentarze:

Pozostaw po Sobie ślad. ღ Dziękuje

Copyright © 2013 Jasnowidz UZDROWICIEL Egzorcysta MEDIUM Wizjoner DORADCA Cały Świat and Blogger Themes.