Podziel się z Innymi

Czas PrzeMYŚLeń — Świętowanie Nowo Narodzonego DNIA!

cząstka Energii Anielskiej JEZUSA - Jezus zawsze Żywy i Wieczny

Z okazji, bez okazji, przesyłam Moje przemyślenia. Ciężko ubrać wszystko w Słowa pisane. Spróbuje jednak choć w małej części to przelać. Proszę, przeczytaj Moje Słowa do końca, ze zrozumieniem. Nie zatrzymuj się. Proszę weź głęboki oddech, gdy poczujesz Uraz do Mnie. Usuń tę Myśl, aby Myśl Twoja, nie wróciła i abyś nie poczuł/a Jej na Sobie. Miej Świadomość, że Bóg, jak i każda Dusza (Upadła i Świadoma), (Po)znają Twoje Intencje, Emocje, Uczucia, Myśli oraz Czyny, te głęboko Ukryte też, skierowane w Ich kierunku, na Wieki Wieków, które w każdej chwili możesz cofnąć lub jakościowo zmienić, aby potem tego na Sobie nie Doświadczyć. 
 
Napisałem ogólnikowo. Dla ułatwienia w formie Męskiej. Jak wiadomo będzie to, i do Kobiet. Prawda ta Wielu Wyzwoli. Jednak jak pisałem, może będzie to dotykać Ciebie osobiście i Twoich zachowań. Po to tylko, abyś spojrzał/a wgłąb własnego Serca czy jest czyste, czy jeszcze zabrudzone. Nie potępiaj Siebie po tej Rzeczywistej spowiedzi! Każdego dnia możesz Narodzić się na nowo, Świętując Szczerze każdy nowy Dzień, odkrywając Prawdziwego Siebie — nieskazitelnie Czystego — jak oszlifowany Brylant. Takiego jak Bóg Cię Stworzył w pierwotności, ponownie złączony/a ze Swoją Duszą — z oczyszczoną Podświadomością,  Świadomością i Nadświadomością — aby móc być Szczęśliwym i już nie Krzywdzić Nikogo, przy własnych Doświadczeniach Życiowych.

Lilia Polna Jedna z Ulubienic Jezusa - Symbol Czystości Duchowej i Miłości - Ten sam Różowo-Biały Promień Energii a nie Czerwono-Niebieski wychodzący z Serca emanuje z obrazu Jezu Ufam Tobie Jednak nie napisałem tego do Wszystkich. Ludzie Ci, nie zrozumieliby, co pisze. To nie jest Ich Chwila. Mają jeszcze „Klapki” na Oczach Fizycznych oraz Astralną Pieczęć — Bierzmo — Belkę w Oku Niefizycznym, nie widząc w pełni Rzeczywistość. Mentalnie Śpią w Iluzyjnym Dualizmie. Mają jeszcze przymknięte lub zamknięte Serca i Umysły. Jest tam zaprogramowana Ciemność / Negatyw.

Informacje ze Światła / Nadświadomości, nie napływają, są Oni przed ostrym Przebudzeniem — w tym lub następnym Żywocie — Duchową Apokalipsą


Kiedy to rozsypywać się będzie Życie — Psychiczne, Mentalne, Emocjonalne i Fizyczne. Cały Światopogląd. Odkrywając w końcu w Sobie — czyste i piękne jak Lilie Polne — „Wewnętrzne” Dziecko, które jest Ugruntowane, Ufne we własne Siły i Instynkt Samozachowawczy, Pełne Miłości, Prawdy, Entuzjazmu i Życia, Prawdziwe w wyrażaniu Siebie, Wrażliwe, Otwarte, Szczere, Spontaniczne, Kreatywne oraz widzące bez przeszkód „drugą stronę”, będące w Stanie Błogości i mające nieprzeciętne Wyobrażenia. Żyjące w Harmonii z Naturą, jak Diamenty Żywiołowe / Ziemia (Grunt, Forma), Woda, Powietrze i Ogień. 
 
W końcu nie nadaremno Żywy Jezus to powiedział: „Jeśli nie odmienicie się i nie staniecie się jak Dzieci, nie wejdziecie do Królestwa Niebieskiego (Eter — Duch)” A czemu te Osoby nie Myślą samodzielnie i wykonują Innych rozkazy, jak zaprogramowane „Roboty”, którzy Im mówią kiedy mają usiąść a kiedy wstać? Ano, bo Żyją jeszcze w Iluzji. Kłaniają się tylko Śmierci — Cierpieniu oraz Martwocie — Nicości i Próżni. Mają zamknięty Umysł. Czas Cenny i Święty spędzają na Potępianiu, Plotkowaniu, Wyśmiewaniu, Bluźnierstwie, Zazdrosnym Krytykowaniu, Gardząc Sobą i Innymi lub Żyją przesZŁOścią w poczuciu Winy. Prowadzeni są przez Wspólnoty / Egregory lub Innych „Znawców” za Rękę, którzy mają informacje ze zbiorowej (Upadłej) Świadomości. Dający Swoje Dzieci pod Ich wychowanie. Brudząc — Im Serca i Umysły — Zniewalając i Znieważając głęboko Ich wolną wole do wszelkich Doświadczeń w Materii i Samostanowienie.

 
Pogańskie symbole Bożego Narodzenia obrazek ze strony pinger.pl Co odczuwasz, widząc Fałsz okazywanych Uczuć i Życzeń wobec Innych lub gdy Ludzie Apelujący o Pokój i Miłość na Świecie, na drugi dzień wilczym wzrokiem na Siebie patrzą aż do następnych Spotkań, wedle Przykazania „Będziesz Miłował Swego Bliźniego jak Siebie samego”?

 
Co odczuwasz, widząc brak logiki w Ludzkich zachowaniach? Kiedy np. wycina się Drzewa (Choinki) dzięki którym jeszcze możemy swobodnie Oddychać, jako takim czystym Powietrzem, a kiedy zaczyna się sypać Drzewko, jest wyrzucane jak śmieć pod blokiem, a po jakimś czasie skanduje się za ochroną Przyrody i wartościach Ekologicznego Życia?

 
Co odczuwasz, widząc pogoń i przepychanki za władzą i pieniędzmi, dla „chcenia”, ogólnie za Materią, która Innymi rządzi a nie odwrotnie oraz przechwałki z tego tytułu? Poczucie wywyższenia się w Gronie, przez zapełniony stół lub podarowane drogie prezenty? Oszukiwanie samego siebie, przez Uczestnika zgromadzenia, który ma mniejszy zasób portfela i z tego tytułu bierze kredyt, aby potem go „pół roku” spłacać lub kupił prezent za niemal ostatnie pieniądze, aby na Niego nie patrzono jak na Chciwca? Czy jest to w zgodzie z samym Sobą? Po co? Na co i na jak długo? Gdzie w tym jest spełnienie Pragnień, Pasja i Uczciwość wobec własnego Serca?

 
Co odczuwasz, widząc Osoby skandujące przeciwko hurtowym zabijaniem lub krzywdzeniu Zwierząt (małych Braci), a potem te same Osoby zakładające futra…, zapełniają stół przez martwe Zwierzęta, bez słowa „DZIĘKUJĘ”, aby najeść się do syta nie mając nawet sił wstać i oddychać? Potem wizyty Poświętne u lekarzy przez nadkwasotę i obolałość. A pamiętasz to?: „Oto daję Wam wszelką Roślinę wydającą nasienie na całej Ziemi i wszelkie Drzewa, których Owoc ma w sobie Nasienie — niech będzie dla Was Pokarmem.

 
Co odczuwasz, widząc smutek Osób bezdomnych, samotnych, opuszczonych i zapomnianych przez Świat, zwłaszcza starszych, o których Sąsiad zapomniał Świadomie? Po co więc podczas Uroczystości ten pusty talerz na stole? Po to, aby Komuś zaproponować, aby zapełnił to miejsce, choć w ten jeden dzień. Wiedz, że sam Aspekt Boga, Żywego Jezusa albo Innych Świadomych Dusz ze Światła nie wpuściło do domu (w każdej chwili mogą przybrać wszelaką Postać lub Formę i zejść na każdy poziom Światów, wszak to Wibracja i Światło). A może stawia się talerz pusty dla Duszy Zmarłej, którą w Myślach opłakuje się, wywołując i nie pozwalając Jej odejść? A czym to grozi? Niczym! Jeśli Myśli się o Niej z Miłością i Pragnieniem Jej Dobra Najwyższego oraz dając Jej i Sobie Wolność. Podnosząc Jej i Sobie Wibracje, aby Mogła odejść. Myśląc Rozpaczą i Smutkiem wprowadza się Ją w jeszcze większy Stan Strachu i Bezradności. Po którym może się Mścić przez lata, ściągając z Aury Energie Życiową. No i skąd wiadomo czy wywołany błąkający Duch / Dusza, odszedł do Światła lub nie Reinkarnowała, Żyjąc ponownie w Ciele Fizycznym lub na innej przestrzeni Bytowania?

 
Pamiętasz te Słowa? „Nie Miłuj Słowem i językiem, ale Czynem i Prawdą!”
Bóg jest Miłością ! Kto trwa w Miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w Nim”.
Czy w Sercu masz Rzeczywistą Miłość do Siebie i Innych? A  może nie okazujesz Jej bo się wstydzisz, wstydząc się tym samym Swojej Duszy i Boga w Tobie? Czy Wybaczasz, nawet i 77 razy, aby Inne Dusze, mogłyby uczynić to w Twoim kierunku? Czy jawnie lub z ukrycia Knujesz, Kłamiesz, masz Żal, ZłOść i Urazy w Sercu z Przeszłości, do Swych Braci i Sióstr? Coś uczynili Ci i Bliskim?
Warto wziąć pod uwagę fakt, że w innym Żywocie Ty, tak samo Doświadczyłeś — jak Oni teraz — będąc np. Władcą, Królem, Katem … lub mając Poddanych (Owieczki..), których być może traktowałeś bez Szacunku lub gnębiłeś Materialnie, Emocjonalnie, Fizycznie lub Psychicznie? KAT <=> OFIARA!

 
Dziś stoisz po drugiej stronie i z tego zbierasz (lub zebrałeś) plony, które Sam Sobie zasądziłeś lub w Mentalności masz poczucie bycia Wieczną Ofiarą Spełnioną.!

 
Czy może jest czymś Ofiara ZŁOżona bożkom? Albo czy sam bożek jest czymś? Ależ właśnie to, co Ofiarują Poganie, Demonom składają w Ofierze, a nie Bogu. Nie chciałbym, byście mieli coś wspólnego z Demonami.”.
Przypadki nie istnieją lub Pech. Własnymi Negatywnymi Myślami, Słowami i Decyzjami, także ściąga się na Siebie Los pełen brutalnych Doświadczeń, pochodzących z Ciemności / Negatywu. Wywołane najczęściej przez Myśli typu, że wszystko jest Twoją wielką Winą.

 
GOlD - najszlachetniejszy Kolor ze wszystkich szlachetnych Metali Czy potępiasz Siebie i Innych za Ich wybory…? Czy Istotę — Promień Energii Męskiej
o Najszlachetniejszym Kolorze ze wszystkich Szlachetnych Metali, która Tworzy Boga, nazywasz „Baranem” a Siebie „Owcą” a raz do roku sprowadzasz Wiecznie Żywego Jezusa do roli Oseska a potem z pełną premedytacją przybijasz do Krzyża, a zMartwychWstać pozwalasz okazyjnie tylko w Modlitwach i Pieśniach?
Czy faktycznie zMartwychWstaje w Twoim Sercu? Czy w Twoim Sercu jest — Światło — Miłość, Prawda, Spokój, Wiara, Droga do Zbawienia, czy Ciemność — Strach, Smutek, Cierpienie i Śmierć oraz brak Szacunku do Życia? Dlaczego robisz to ku Chwale Fałszywych Proroków — Uczonych w Piśmie — wiedząc, że Żywot Duszy / Ducha jest Wieczny?
Strzeżcie się fałszywych Proroków, którzy przychodzą do Was w owczej skórze,
a wewnątrz są
drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich Owocach. Czy zbiera się Winogrona z Ciernia albo z Ostu Figi? Tak każde dobre Drzewo wydaje dobre Owoce, a złe Drzewo wydaje złe Owoce. Nie może dobre Drzewo wydać złych Owoców ani złe drzewo wydać dobrych Owoców.
” — Tu kłaniają się ukryte i jawne Intencje, Myśli, Słowa i Czyny.

 
Czy Twoja Religia lub wspólnota dąży
do jedności i zgody? Czy Jesteś niewolnikiem lub Owieczką w zagrodzie, oddając Innym Swoją Wolną Wole do Doświadczeń, a tym samym Swoją Wieczną Dusze? Czy masz w Sobie Pogardę, nie Szanujesz Swojej Istoty, i nie masz w Sobie GODności, Mówiąc bez namysłu, że Jesteś „nie GODzien” uderzając — w Świątynię Duszy i Boga — we własną Pierś? Jak się czujesz jako Kanibal? Biorąc udział w Czarno-magicznych obrzędach — Symbolicznie, Emocjonalnie i Mentalnie czy też Fizycznie — Spożywając Ciało i pijąc Krew?


cząstka Energii Anielskiej JEZUSA - Jezus zawsze Żywy i Wieczny
Czy Kłamliwymi Ustami Swymi Błogosławisz, a przeklinasz w Sercu Swych Braci, Siostry i Siebie? Pamiętasz Słowa Żywego Jezusa? „Jeśli Ktoś by Mówił:
Miłuję Boga, a Brata Swego Nienawidzę, jest Kłamcą, albowiem Kto nie Miłuje Brata Swego, którego widzi, nie może Miłować Boga, którego nie widzi
”.

 
Miłujcie Waszych Nieprzyjaciół i Módlcie się za Tych, którzy Was prześladują, tak będziecie Synami Ojca Waszego. Ponieważ On sprawia, że Słońce Jego wschodzi nad Złymi i nad Dobrymi
Kto zaś Mnie Miłuje, Ten będzie Umiłowany przez Ojca, a również Ja będę Go Miłował i objawię Mu Siebie”.
To Rzeczywista Prawda. Żywy Jezus Zbawczo objawia się — w Eterycznej Przestrzeni — tylko Czystym SERCOM, a nie zewnątrz pięknym, a wewnątrz wszelkiego Plugastwa, Kłamstwa, Obłudy i Nieprawości. Takie Osoby, Żyją w Jego Cieniu, dostając od Niego m.in. Stan — NICości — Odrzucenia, Pokus, Zażenowania, Zatracenia, Ego-izmu …
Trochę o Historii


    🎅   24-25 grudnia
nie zawsze było Świętem Chrześcijańskim i to długo przed pojawieniem się Żyjącego Jezusa na Ziemi, który urodził się 6 czerwca (jeśli chodzi o tą jedną z Inkarnacji Zbawiciela ponad 2000 lat temu) a Umarł śmiercią naturalną w Indiach — Kaszmirze — mając 61 lat. Było ono najpierw Słowiańskim Świętem GODowym i Pogańskim na część Boga Mitry (nie mylić z okryciem głowy Papieża) oraz Saturna i Heliosa / Sol Invictus.
    ❄   300 lat po narodzinach Jezusa, Papież Julian I, ogłosił, że będzie ono Świętem Narodzin Jezusa. Ogólnie w 80% Historia Jezusa, zwłaszcza Ukrzyżowanie, jest kopią różnych Mitów. To Święto jakie mamy, nie ma nic wspólnego z Jezusem. Tak jak Choinka 🎄 z miastem Betlejem, w którym to Choinki nie rosną.


Cudowna Istoto
Świętuj każdy Nowo narodzony Dzień,
najwspanialej jak potrafisz.
To co zasiejesz, potem to zbierzesz!RECEPTA NA SZCZĘŚLIWY CAŁY ROK

Jesteś więc Bądź
Życiem, Światłem, Prawdą i Miłością!
Emanuj Nią w każdym kierunku Świata
— Myślą, Słowem i Czynem — 💑
do wszystkiego co Żyje i Istnieje
Tam gdzie Życie Płynie, Tam Jest Bóg Bogów.


 
Wygłupy na pustym dworcu ❄️ Nocne Śpiewanie / Kolędowanie ☸


Wróć do Nawigacji

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słowniczek | Słownik | Zdrowie | Galeria |

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

5 komentarzy:

 1. Jacku powiedz jak od tego odejść ,J a rozumie że wiele jest nie prawidłowości z narodzinami Jezusa ..Trudno przekonać swoją rodzinę że jest inaczej , Dużo o tym wiem i sama to rozumie ,ale moje dzieci muszą dojrzeć zrozumieją że jesteśmy okłamywani przez nasza katolicka religie okłamywani ,,Sama już od dawna odeszłam od kościoła Ale słysze od wielu osob nawet w mojej rodzinie ze to wszystko co głosi katolicka religia to wszystko jest zakłamanie i sami przestali uczestniczyć we mszach i chodzić do kościoła...Trzeba dla wszystkich wiele czasu by to zrozumieli że jest inaczej,, Chociaż mi samej jest trudno się przestawić...Ale moja dusza mi podpowiada i jaką ścieżką mam podążać by moje ciało i dusza zaznały spokój i zawsze by iść w stronę BOŻEGO ŚWIATLA ...z miłością i wiarą ,wielka ufnością wszystko dla mnie się zmienia. . Mam serce otwarte na przyjście Nowego ,lepszego i czystego życia,,,Dziekuję że jesteś z miłością pozdrawiam....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana Wiesławo, Dusza Twoja doskonale Cię prowadzi, a Ty Jej słuchasz. Wszystko inne nie ma znaczenia. Nie przekonuj Nikogo do Swoich racji. Żyj Swoim życiem. Płyń nadal do przodu ku Światłości. Musisz wiedzieć, że Każdy ma inną drogę i Plan na to Życie, co innego do przepracowania przez przeszłe doświadczenia no i każdy z Nas ma inny poziom Świadomości. Dlatego Życie i Ludzie są tak fascynujący, bo każdy z Nas jest inny. Nie nadaremno Boga dzieła są tak Unikalne :-)
   „Programy” Wspólnot są bardzo silne. Mocno tkwią w Ciele Mentalnym oraz Emocjonalnym. Nie jest łatwo zmienić lub odrzucić Przyzwyczajenia, Nałogi i Myśli. To tak samo, jak nauczyć się na pamięć wiersza, a ktoś powie, że w
   którymś zdaniu tkwi błąd. Jest to ciężkie, aby nauczyć się go jeszcze raz na pamięć bez wskazanego błędu. Wiele Osób po cichu lub wcale nie odchodzi od wspólnot, z obawy przed Społeczeństwem lub przed Rodziną, walcząc o nadaną — przez Boga — wolność Swoją, nawet ... kilkanaście ... Inkarnacji. Tak naprawdę każdy z Nas należał lub nadal należy do jakiegoś zgromadzenia, chociażby chodząc na siłę do szkół :) Nawet jak uczestniczysz w Mszach, nadal jesteś czysta — sama w Sobie — jak Brylant. Masz czyściutkie Serce i nikt nie jest w stanie Ci go zabrudzić, chyba że Ty Sama negatywami, które Stworzysz. Oby nie... :) Jesteś pod Boską Ochroną. O nic nie martw się :) Ślę Miłość po wszechczasy Boska Siostro. <3

   Usuń
 2. Wzruszyłam się Jacku! Pięknie przedstawiłeś swoje przemyślenia....Ja potrzebuję w związku z tym artykułem zrozumieć jedno zagadnienie. Dane mi było w moim życiu też kilka razy wejść w świat duchowy....jasnowidzką nie jestem - za mało przykładam się do praktyki, medytacji,brakuje mi konsekwencji i przystałości :-) (ale i tak siebie lubię, lubię mój świat duchowy). Czasami jednak miewam spontaniczny wgląd w wydarzenia przeszłe związane z moimi inkarnacjami. Tutaj rodzi się we mnie pytanie....Napisałeś, że Jezus nie był ukrzyżowany.... A ja w swojej wizji byłam świadkiem tego ukrzyżowania! Przy czym muszę nadmienić, że w czasie kiedy miałam tę wizję, nie byłam w jakiś szczególny sposób związana z religią rzymsko-katolicką i właściwie to do dzisiaj nie jestem związana z żadną religią. Dla mnie ważna jest podobnie jak i dla Ciebie wolność duchowa. W tej wizji też w żaden sposób nie czułam się w jakiś sposób związana z Chrześcijanami... byłam mężczyzną, hihihi widziałam swoje sandały i taki jakiś szary materiał, ż którego była uszyta szata w którą byłam ubrana. Stałam na jakimś wzniesieniu i obserwowałam to zdarzenie.... Może nie byłam w opozycji do nauk Jezusa, ale nie uznawałam jego nauk. Właściwie to wcale nie rozumiałam dlaczego on to sobie zrobił.... Nie wiem dlaczego myślałam, że on sam się do tego przyczynił...jednak całe to zdarzenie było dla mnie całkiem niezrozumiałe... Właściwie na tym moja wizja się skończyła, nie widziałam samego ukrzyżowania ale po wyjściu z medytacji wiedziałam, że to się zdarzyło. Tutaj pojawia mi się taka refleksja....co ja właściwie widziałam? Jakieś alternatywne zdarzenie? Chyba obydwoje wierzymy w wielowymiarowość naszej rzeczywistości. Co Ty o tym sądzisz Jacku? Pozdrawiam cieplutko!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana Grażyno uwierz mi, że nie trzeba medytować, aby móc widzieć pozazmysłowo. Praktyką Duchową jest już samo Życie. Nie Żyje, a wegetuje, ten kto nie Doświadcza będąc w niespełnieniu. Wystarczy wyjść z Iluzji, być pełnym Akceptacji i Miłości do wszelkiego Stworzenia (ona wszystko rozpuszcza, co pochodzi z ciemności). Przepracowując to, co jest do przepracowania oraz harmonizując czakry, mając nietkniętą Aurę. Nie zrobi tego żadna praktyka, kursy nawet jakbyś wydała miliony na to :) To dzieje się naturalne jak oddech. Nie robiłem dokładnego wglądu, ale te przeszłe wydarzenia (informacje i obrazy) czy to w snach koszmarach nocnych, czy w świadomych snach, mogą pochodzić z Ciała Mentalnego lub Emocjonalnego. W tym „archiwum” zapisane jest wszystko — co wykreowałaś w Myślach — nawet słuchając opowieści pochodzących od Innych ludzi. Jednak rzeczywistość to nie była a bardziej wykreowana mocna Myśl / Myślokształt wyciągnięty z Podświadomości, który utkwił a kościół pomógł jeszcze bardziej utrwalić tę Myśl. Myślę Sobie też, że nie Jezusa widziałaś a Mitrę, który faktycznie został ukrzyżowany? W końcu Jezusa historia jest kopią Mitry.

   Usuń
 3. Anonimowy3:43 AM

  To jest coś.♡.. dziekuje. Michał P. z fejsa :(

  OdpowiedzUsuń

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .