Podziel się z Innymi

PROJEKT 🌱 Twoje Serce i Decyzja Mogą Stworzyć Cuda

Miłością Zmieniaj Świat - Tworząc nie ranimy Innych - Tworząc odsuwamy Mrok i wpuszczamy Światło


Każdy Mój dzień to kilku(nasto)godzinny poświęcony czas dla Osób, jakie do Mnie zgłaszają się o PoMOC lub o wskazówki na dalsze Życie — Sesje, spotkania, telefony i odpowiadanie na wiadomości. Przez 1,5 roku oddawałem swój Czas i Energie bezpłatnie. Zdarza się dotychczas, że wiele sesji z braku środków finansowych, robiłem za darmo lub pobierałem symboliczną sumę.
Jeżeli Artykuły i Posty na blogu oraz odbyte Sesje pomogły Ci w Rozwoju i powrocie do stabilizacji, lub doceniasz to co robię dla Innych i chcesz Mnie wesprzeć Finansowo na zasadzie dobrowolnej wpłaty za Mój Czas i Energie, Wyślij do mnie E-Mail duchowyuzdrowiciel@gmail.com z dopiskiem: "wpłata" a w odpowiedzi zwrotnej, podam numer konta.
Po przesłaniu Kwoty, poczujesz odpowiedz ode mnie,
w formie przesłanej Energi Miłości, która Uzdrawia

Twoje Otwarte na oścież Serce i Pozytywna Decyzja Mogą Stworzyć Cuda. Pieniądze przesłane, zostaną spożytkowane efektywnie i z korzyścią dla Nas Wszystkich i Naszej Matki Natury, aby w późniejszym czasie Stworzyć na Niej nowoczesną w pełni Ekologiczną samowystarczalną Przestrzeń Mieszkalną i Agroturystyczną. Będzie to Przestrzeń wolna od chemii, z Energooszczędnymi, ogrzewanymi przy pomocy baterii solarnych domkami kopułowymi lub z domkami zbudowanymi z Naturalnych materiałów (kamień, drewno, słoma lub glina) z wyposażeniem Prozdrowotnym, które mają Pozytywny wpływ na Zdrowie i Samopoczucie. Przestrzeń niezależna od zewnętrznych źródeł Energii.

Najpierw jednak wykupując lub dzierżawiąc działkę budowlaną, aby Pozytywne, Szlachetne, Uczciwe, Ciekawe Świata, Przebudzone Osoby, Żyły Harmonijnie w jednym miejscu wśród Dzikich Ptaków i Zwierząt — (tzw. różnorodny BunnyLand *) — m.in. Króliczki Miniaturki, Konie, Psy, Koty, Pawie itd. i wśród wielobarwnej Natury — Pól uprawnych, Krzewów i Drzew owocowych, Dzikich Łąk, (które będą przyciągać pożyteczne Pszczoły, Trzmiele i Motyle) oraz blisko Naturalnego zbiornika wody — Morza lub Jeziora. Aby Osoby Odważne, Pełne Wiary, Kreatywne, doceniające Wolność, mające Idee oraz genialne Pomysły, ale nie mają Przestrzeni (Pracowni) i Narzędzi zaopatrujących, dzięki Finansom, mogły w Spokoju, Radości i pełni Miłości Tworzyć, budząc się codziennie w lepszym Świecie, zostawiając coś po Sobie na wieki dla Innych Pokoleń.

MOC I PIĘKNO NATURY Będzie to także otwarta Przestrzeń Uzdrowiskowa, dla Osób odwiedzających Nas z Dziećmi, które będą czuć się Wspaniale jak w Swoim własnym Domu. Panować tu będzie Przyjazna i Rodzinna Atmosfera. Każdy przyjeżdżający (Ubogi i Bogaty) będzie mógł cieszyć się pięknem okolicy, spokojem i ciszą oraz delektować się warzywami, owocami, przetworami i ziołami rosnącymi na terenie Naszej Przestrzeni.

Celem będzie popularyzacja Życia bliżej Natury, Samouzdrawiania niekonwencjonalnego - ParaPsychologii, PsychoTerapii, ZooTerapii, FitoTerapii, LitoTerapii, MuzykoTerapii, ChromoTerapii a także danie Naszym Gościom optymalnych warunków do Wypoczynku, Relaksacji i Rekreacji.

To tylko jeden z pomysłów na Projekt, a mam ich w Głowie mnóstwo i wciąż przychodzą nowe. Chce Podzielić się tym, co mam w Nadmiarze, aby Inni otrzymali ode Mnie to, czego mają w Niedoborze, łącząc to w Owocną i Uczciwą Jedność. Duch <-> Materia.Planeta Ziemia - Kropelka Wody w Kosmosie - RatujMy Matkę Żywicielkę

    Chciał(a)byś Nam podarować działkę rolną od 1 hektara na pomorzu lub Jesteś Inwestorem i chciał(a)byś Nasz projekt, jaki moglibyśmy omówić na spotkaniu, za sponsorować?
  Jesteś posiadaczem legalnie działającej Fundacji lub Stowarzyszenia na pomorzu a Cele statutowe są Prozdrowotne, wspierające ruch Ekologiczny, upowszechniające idee pomocy dla Ludzi i Zwierząt, i moglibyśmy to razem połączyć? Napisz proszę.
Co ode mnie uzyskujesz prócz Wdzięczności i Miłości? Na pewno Pomoc moją dla Ciebie i członków Rodziny w kwestii Merytorycznej, Parapsychologicznej i Duchowej na wiele lat lub bezterminową reklamę.
 
kopułowe domy - DOME HOMES - dome house copula

Jeśli nie masz nawet grosza aby przekazać, a Chciał(a)byś okazać Serce będąc częścią projektu, Możesz pomóc reklamując tego Bloga w internecie lub wysyłając bezpośrednio ten link wśród Przyjaciół ... Bądźmy Siostro i Bracie w tym Razem.  :)

* Rabbit Island Japan
* BunnyLand Japan

Wróć do Nawigacji

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie  | Słownik | Zdrowie | Galeria |

2 komentarze:

 1. Moi kochani, mam nadzieję, że Wasz projekt szybko dojdzie do skutku. Za Wasze wielkie serca, które bez przerwy gotowe są, aby pomagać innym. Ja osobiście też jestem Wam niezmiernie wdzięczna za pomoc, którą mi okazaliscie. Będziemy Wam pomagać w projekcie jak tylko się da. Z miłością. A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DZIĘKUJEMY CUDzie kochany, za te pełne Miłości i czyste Słowa. Przesyłam Miłość dla Was, aby każda Wasza komóreczka była Nią napełniona i Ją odczuła. 💙 ❤ 💜 💚 💛

   Usuń

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .