Podziel się z Innymi

WITAJ w Świetlistym ŚWIECIE Harmonii ☀


Cząsteczka najwyższej Wibracji - Energii Anielskiej MICHAŁA Archanioła


Drogi Internauto, Cieszę się, że znalazłeś się tutaj.
Nie trafiłeś/aś tutaj przez przypadek.
Nie ma przypadków w całym Wszechświecie
.
  Zapewne możesz pozwolić sobie na kupno wszystkiego, co jest w zasięgu wzroku. Zapytaj siebie, czy w tym szalonym pędzie Życia, które narzuca Tobie określone wzorce zachowań, potrafisz dostrzec czego tak naprawdę Pragniesz w Życiu? Na pewno czujesz, że Jesteś w pełni Życia, Zdrowia, Zadowolenia i Szczęścia? Potrzebujesz Mojej pomocy, Jesteś w sytuacji kryzysowej lub traumatycznej, z którą nie dajesz Sobie rady? Chcesz narodzić się na nowo lub odnaleźć odwieczną Prawdę o Sobie i Twoim Żywocie? Szukasz odpowiedzi na ważne pytania i ich nigdzie nie znajdujesz? Mimo wszystkiego, co osiągasz, nadal nie czujesz sensu Życia i nikt nie jest w stanie wyjaśnić Ci tych zjawisk? 
 
Możesz do Mnie zwrócić się z prośbą o pomoc, dla Żywych Organizmów
(Ludzi, Zwierząt i Istot Energetycznych).
Sesje wykonuje w języku polskim i niemieckim.
Gwarantuje 100% Dyskrecję, Poufność i Uczciwość.


    A może potrzebujesz Mojej rady i analizy w sprawie Pracowników, Kontrahentów oraz trafności planowanych inwestycji?

    Potrzebujesz Przepowiedni Swojej Przyszłości lub  rozwiązania sprawy z Przeszłości?

    Wyjaśnić zagadkę Osoby zaginionej i poznać Jej miejsce pobytu, przyczynę lub odnaleźć – zaginione Zwierze, dzieło sztuki, zagubione dokumenty i wartościowe rzeczy?

    Uzdrowić Swoje Zwierzątko, lub Swoje Ciało, Umysł i Dusze bo cierpisz na niedowagę, nadwagę lub alergię? Jesteś rozdrażniony i nie możesz na niczym się skupić? Twój charakter zmienia się nie do poznania? Czujesz się otępiały, osłabiony, obojętny? Czujesz się podenerwowany i wyobcowany? Bez powodu wybuchasz złością, agresją? Czujesz zimno obok siebie niefizyczne i masz przy tym dreszcze? Łatwo tracisz kontrolę nad sobą? Odczuwasz negatywne emocje? Miewasz wahania nastrojów? Straciłeś ochotę do Życia? Czujesz się wyobcowany? Masz myśli samobójcze? Masz zaburzenia osobowości? Miewasz stany lękowe? Masz depresję? Stres, oraz Emocje wewnętrzne i zewnętrze wpływy nie pozwalają spokojnie zasnąć? Czujesz jakby coś nad Tobą wisiało, a może coś ciąży, doskwiera i nie chce puścić?

  Masz Przyjaciół ale chciałbyś sprawdzić czy nie są przy Tobie warunkowo?  

    Oczyścić / Uzdrowić Swoją Przestrzeń, Otoczenie, Nieruchomość (Mieszkanie, Dom, Firmę, Działkę) z Negatywnych Energii?

    Oczyścić się z Czarnej Magii – z Życiowego Pecha, ze złych Wspomnień, Negatywnych Myśli i
  Zachowań, które blokują Cię przed Szczęściem i Zdrowiem, tym samym ulepszając jakość swojego Życia Duchowego i Materialnego?

   
  Masz Rodzinę ale czujesz jakbyście byli dla siebie obcy? Chciałbyś sprawdzić, czy Twój Partner/ka jest Uczciwy/a względem Ciebie, pasuje do Ciebie i Kim jest z przeszłego Życia?

  Jacek - JASNOWIDZ Uzdrowiciel Medium Egzorcysta
    Poznać przyczynę Swoich ciężkich sytuacji Życiowych i relacji międzyludzkich – w środowisku, w pracy, w Rodzinie?

    Ochronić się przed atakami wampirów Energetycznych?

     Odkryć w Sobie Boskie Światło i połączyć się ponownie z Duszą, która ma w zapisie
  prawdziwe Wartości i Cele, które możesz Urzeczywistnić?

    Poznać Plan, pochodzenie Swojej Duszy?

    Odprowadzić Dusze zmarłych do Światła – Boskiej Miłości, które błąkają się na Ziemi, w Astralu, które odczuwasz koło Siebie bo być może nieświadomie przywołujesz Ich lub więzisz Ich Swoją Rozpaczą i Tęsknotą lub abym odprowadził te, które są Tobie Obce Dusze, szukające w Tobie pomocy bo boją się (wpojonego przez Dogmaty) Piekła?

    A może Pragniesz, od Samego Boga lub bliskiej Osoby, która jest po drugiej stronie, uzyskać odpowiedzi na dręczące Cię pytania, pożegnać się z Tymi, z którymi pożegnać się nie zdążyłeś, z brakiem skutków ubocznych?


Jeśli zainspirowałem Cie do zmian na lepsze Boska Istoto i nie skorzystałaś jeszcze z Mojego Duchowego Doświadczenia, powinnaś wiedzieć, że Wizje uzyskuje tylko przy pomocy zdjęcia na którym widać dokładnie Oczy, które są zwierciadłem Duszy. Tylko w Oczach a dalej w Sercu — zawarte są wszystkie informacje o Tobie — zapisane na Wieczność, które potrafię odczytać.
 Pragniesz dowiedzieć się co widzę, zaglądając w Twoje Oczy
— Umysł, Ciała, Dusze — oraz Życie?
Spotkaj się ze Mną i dołącz do grupy Szczęśliwych i Spokojnych Ludzi,
wcześniej zaglądając do zakładki Kontakt” LUB „Usługi.
Jestem w stanie przyczyny niepowodzeń objaśnić. Spalić w Tobie to, co nie pasuje do Twej Unikatowej wewnętrznej Natury i Rozpalić Iskrę.

Wspieram Osoby Prywatne jak i PrzedsiębiorcówWróć do Nawigacji

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria |


Tagi: Alchemik Analiza Anielska Anielskie Energie Reinkarnowane Anioły Świetliste Anioły Ze Światła Aura Bioterapeuta Bioterapia Bóg Choroby Czakramy Czakry Czas Przebudzenia Duchowy Świat Demoniczne Podpięcia Diagnoza Zdrowia Doradztwo Duchowe Duchowe Bogactwo Duchowe Byty Duchowe Predyspozycje Duchowe Zniewolenie Duchowość Duchowy Rozwój Duchowy Uzdrowiciel Pl DuchowyUzdrowiciel Duchy Dusza Dusze Zmarłych Egzorcysta Egzorcyzmy na Odległość Energetyczne Blokady Energetyczne Wampiry Energia Pozytywna Negatywna Ezoteryczne Porady Ezoteryka Harmonia Życia inkarnacje JJ Jacek L Jasnosłyszenie Wizjoner Jasnowidzenie Klątwa Konsultacja Lifestyle Medium Mediumizm Mistycyzm Mistyk Miłość Bezwarunkowa Miłosierdzie Myśli Pozytywnie Nadnaturalne Zdolności Nauczyciel Duchowy Nawiedzenia Nawiedzony Dom Negatywne Wspomnienia Negatywne Zachowania Nękanie Niebo i Piekło Spiritual Coaching Life Coaching Oczyszczanie Aury Oczyszczanie Mieszkania Oczyszczanie Na Odległość Oczyszczanie Posiadłości Oczyszczanie Terenu Opętane Domy Opętanie Oświecenie Parapsycholog Plan Boski Plan Duszy Pochodzenie Duszy Polska Pomoc Na Odległość Porwane Osoby Postrzeganie Pozazmysłowe Połączenie Z Duszą i Duchem Miłości Prekognicje Prognozowanie Przebudzenie Przeczucie Przepowiednie Przesyłanie Energii Przewodnik Dusz Przyczyny Cierpienia Przytrzymywane Osoby Psycho Energoterapeuta Psychoterapia Duchowy Pustka Duchowa Pytanie Do Zmarłego Rada Rozwiązywanie Zagadek Rozwój Osobisty Samouzdrawianie Sesje Sesje z Duszą Spirytyzm Stwórca Dusz Sukces Świadomość Świat Snów Szczęście Telepatia Terapeuta Usuwanie Zaburzeń Unikatowy Styl Życia Upadłe Dusze Urok Usługa Usługi Paranormalne Uzależnienia Jacek Jasno Jasnowidzjacek blogspot com Holistyczne Uzdrawianie Na Odległość Uzdrawianie Praniczne Pomorze Holistyczny Uzdrowiciel Duchowy UzdrowicielDuchowy Uzdrowienie Ciała Uzdrowienie Duchowe Uzdrowienie Duszy Uzdrowienie Umysłu Wampiry Wibracje Wizja Wizjoner Wizjonerstwo Wolność Wyzwanie Zaginione Dzieła Sztuki Zaginione Osoby Zaginione Zwierzęta Zagubione Dokumenty Wiedza Duchowa Wiedza Rozwojowa Wiedza Ezoteryczna Wiedza Magiczna Wiedza Alchemiczna Wartościowe Rzeczy Zaklęcie Zbawienie Zdejmowanie Klątw Zdolności Parapsychiczne Zdrowie Zmiany Nastawienia Życie Harmonijne Życie Karmiczne Życie Po Śmierci Życie Po Życiu Życiowy Cel Złorzeczenie

0 komentarze:

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .