Podziel się z Innymi

Uzależnienie się od Materii — Nowe DOŚWIADCZENIE

Słowa, poniżej piosenki, Dedykuje SobieAnielska Whitney... (Biała Energia) zawsze jest, kiedy potrzebuje Siły, aby nie pogubić się przypadkiem — na te słowa Jej, właśnie przez „przypadek” wpadłem.


nasze króliczki miniaturki - Mama z Córką
„Nie znałam Mojej własnej siły
Rozbiłam się i upadłam
Ale nie rozpadłam się
Zniosłam cały ból
Przetrwałam
Moją najciemniejszą godzinę
Moja Wiara utrzymała Mnie przy Życiu
Pozbierałam się
Trzymam głowę wysoko
Nie zostałam Stworzona do tego, by się załamać
Posiadam Nadzieję w Moim Sercu
Posiadam Światło Życia
Posiadam Sposób na wyjście z Ciemności
Posiadam Wszystko, czego potrzebowałam
Tutaj, Wewnątrz Mnie


Dlaczego o tym pisze?moje króliczki miniaturki za tęczowym mostem
Ponieważ skończyłem Doświadczanie, które niejednego mogłoby zaprowadzić do psychiatryka. 😉 Kocham Zwierzęta, i obserwowanie ich Mądrości — Instynktu. U mnie jest więcej Zwierząt w domu, jak ludzkich Istnień. Wprost Energetyczne Niebo, mieniące się w każdym kolorze, roznoszące rożne Stany. 😌

 Jeden jest posiadaczem przedmiotów z Duszą, zrobionych Ludzką ręką z Pasją lub martwych przedmiotów które są robione bez Miłości. Ja priorytetowo wybrałem Istoty Stworzone przez Miłość — Boga — Matkę Ziemie i Ojca Niebiańskiego -
wspaniały Dar Niebios i Ziemi... Traktuje Je z Żoną jak Swoje Dzieci. Ponieważ Moje mieszkanie nie ma powierzchni 1/10 hektarów, (robię wszystko aby to Marzenie spełnić) nie mają dostatecznego miejsca na Doświadczanie i rozbieg, jak w Naturalnych warunkach. Choć w tej sytuacji dla Nich to rzecz Naturalna bo nie mają Świadomości, że za ścianami jest inny Świat. Siłą rzeczy robią między Sobą Naturalną selekcje, pożegnań i powitań...  Mają jedynie Świadomość, że są Wieczne we Wszechświecie a tylko rozstają się z Materią / Ciałem Fizycznym, w takiej Formie. Rozumiesz sam/a. Los sprawił, że od Dziecka uratowałem wiele Istot, nie tylko Zwierząt, ale też wiele te które od narodzin przywitałem na tym świecie, na kolanach żegnałem się z Nimi, widząc wychodzącą z Ich Ciałka Energie. Zawsze buntując się na taki nieodwracalny stan rzeczy, na który nie mam wpływu.

Co miało dać mi to Doświadczenie
i co miałem zrozumieć przez to?Piękno Wszechświata - Galaktyka spiralna - Droga mleczna
Miałem usunąć z Ciała Emocjonalnego, przywiązywanie się do Materii i Rozpacz pochodzący z Ciemności. Nie o to, że Ja umrę kiedyś i Komuś Mnie zabraknie, ale że trzeba Żegnać się z Bliskimi. Nieważne czy to będzie Zwierzątko, Roślina, czy druga Osoba, czy też ulubiony Przedmiot, wszak tylko różnimy się „szatą”, Świadomością lub jej brakiem, cechami oraz planami na Życie oraz kiedy to Życie — w takim a nie innym Ciele Fizycznym — zakończymy. Czas i Przestrzeń to Iluzja.

Przede wszystkim, żeby nie uzależniać się od wszelkiej Formy Materii (zagęszczonej Energii). Materia (Żeńska Energia) wraca do Matki Ziemi, która jest rozbijana na Atomy po sam proch, przybierając nową postać i formę z zapisem Genetycznym. Energia Duchowa łączy się z Duchem (Męską Energią), która krąży — Harmonijnie wśród Nas — w Jedności z Energią Miłości bezwarunkowej.


Wysyłam — wszystkim z osobna Siły
Tym którym odszedł ktoś z Bliskich
i nie potrafi zaakceptować tego Stanu i pogodzić się z tym.

Nie widzisz bliskiej osoby... w Świecie Fizycznym,
ale nie smuć się. On/a jest zawsze koło Ciebie i w Tobie.
Wystarczy, że pomyślisz o Niej / o Nim z Miłością.

Otwierając Serce i wpuszczając Światło,
spotkasz Ją / Jego w Wymiarze Wiecznej Miłości,
bo Energia — Każda Dusza — jest Wieczna.
Tylko Ciało Fizyczne / Materia jest zniszczalna - Forma ulega przemianie.


Moje króliczki miniaturki 🐰
Żywe rubinowe Szczęście
króliczka miniaturka - już jej nie ma króliczka miniaturka - już Jej nie ma
króliczki miniaturki - Niunia i Niuniek króliczki miniaturki - Niuniek i Niunia króliczki miniaturki - Niuniek ze swoimi Dziećmi
króliczka miniaturka - Niunia króliczek miniaturka - Niuniek króliczek miniaturka - Niuniek Dziuniek

Wróć do Nawigacji


| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słowniczek | Słownik | Zdrowie | Galeria |

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

3 komentarze:

 1. Anonimowy3:58 PM

  KOCHAM,SZANUJĘ,MIŁUJĘ - ŚWIETLISTA BOSKA ISTOTO !!!!
  CUDNY I POUCZAJĄCY ARTYKUŁ.... <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy2:31 PM

  A Ja dedykuje Sobie...dziekuje,dziekuje,dziekuje NAUCZYCIELU\..Mam 2 psy i kotke.Jeden to mieszaniec labrador z owczarkiem belgijskim,ktory gra w pilke jak LEWANSDOWSKI..Druga to suka..wczoraj z bolem duszy pozegnalam z Nia 3 jej dzieci,,,jeszcze czuje bol serca..4 lata temu uratowalalam jej zycie..ktoś zostawil ja z bratem,miala 2 tygodnie..wykarmiłam ja z z miloscia..

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje Wam za pozytywne myśli i słowa. Twoje pieski mają się na pewno dobrze, żyjąc teraz w innym wymiarze :) Kiedy postanowią powrócić znów na Ziemie, mogą zmienić całkowicie postać, aby w innych ciałku doświadczać. Jeśli dałaś Im czystą Miłość, wrócą. Także patrz na znaki, poczujesz je Sercem. Nie muszą być koło Ciebie całodobowo ;) Uśmiechnij się i czekaj na nowe. <3

  OdpowiedzUsuń

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne | Cielesno DUCHOWE | Cały Świat .