Podziel się z Innymi

👫 ŚWIĘTUJMY — TERAZ — Wieczne Życie dane od Rodzicielek i Żywicielek

 nieskończoność infinity🌷 8 marca — Dzień Kobiet — 8 Cudów Świata. 🌹 8 to znak Nieskończoności.
8 to kształt DNA. Alfa i Omega. Wieczna Żeńskość i Męskość. Dzisiaj Kobiety mają swoje kalendarzowe międzynarodowe Święto. Dla mnie Świętem całorocznym jest to, że KOBIETY Istnieją i rodzą w Materii. Napędzają Mężczyzn do działań. ☺

W wielu Religiach lub Kulturach Żeńska Energia (Woda i Grunt) jest potępiana a wywyższona Męska (Powietrze i Ogień). Złudzeniem i Dysharmonią jest Władza jednego nad drugim — System Patriarchalny, Rządzenie przez Lud lub przez Panów lub Ojców tego Świata. Ten Kompleks niższości, doprowadził do narodzin poczucia wyższości. To przez wkodowaną Dulszczyznę, Konserwatyzm i Strach, który od zawsze stanowi podłoże wszelkich wojen i walk, które prowadzą do wszelkich utrapień, niedomówień, zmartwień, tarć, konfliktów między płciami i rasami. Harmonia to połączenie Żeńskości i Męskości, która nie ma odrębności w Naturze.

Piękno Kobiety to Piękno jej Ducha widziane Sercem, a nie tylko Umysłem, który dostrzega zewnętrzność złudną i przemijającą — piękną twarz, biust i pupę. Jak patrzysz na Kobietę z pożądaniem, odczuwasz Ją tylko poprzez Czakrę Sakralną — narządem pomiędzy żebrami a miednicą. Dostrzec piękno Kobiety można jedynie poprzez centrum Serca, odczuwając wszystkimi Zmysłami, i rozumiejąc że Kobieta jest Łonem, która rodzi Życie, Miłość, Pokój, Harmonie i Mądrość w Rzeczywistości, pozwalając Mężczyźnie się z Jej Duchem połączyć doświadczając Jej Magnetyzmu, aby wzrastać i pohamować dominacje, prymitywizm i agresje.


 nieskończoność DNA Ten wpis jest o prapoczątkach i Naturze Żeńskości i Męskości, czyli roli Kobiet i Mężczyzn na tym Świecie oraz przejęciu kontroli nad Kobietami. Także o tym, jak Mężczyźni posłużyli się strachem, wymyślając Diabła, Szatana i Mściwego Boga Ojca, aby wydrzeć Władzę z rąk Kobiet oraz je poniżyć w pozycji Społecznej na każdym Gruncie.


Na samym początku Kobiety i Mężczyźni, ani sobie nie byli równymi, ani nierówni. Byli wolni i niezależni od siebie. Mężczyźni, bardzo musieli się starać o Kobiece względy. Kobiety przewyższały nad Mężczyznami Miłosierdziem, odczuwaniem, jasnością i szybkością Myślenia, widzenia i planowania, Intuicją, Pięknem, a nade wszystko zdolnością dawania i podtrzymywania Życia. Życie toczyło się spokojnie i harmonijnie jak w bajecznej Oazie Spokoju. Pewni siebie Charyzmatyczni i Błyskotliwi Mężczyźni, odgrywali rolę Towarzyszy. Mieli poczucie przydatności w pracach, dawania wsparcia i opieki, usługując Kobietom i zaspokajających seksualne potrzeby. Żyli Spokojnie i po swojemu.

Znaleźli się jednak tacy, co nie byli z drugoplanowej roli zadowoleni. Byli Oni niezbyt Intelektualnie i Duchowo rozwinięci, leniwi, i kurtuazyjnie nastawieni wobec Kobiet. Byli wynaturzeni i niecieszący się zainteresowaniem płci przeciwnej. Do przejęcia kontroli, krok po kroku, potrzebne było przekonanie wszystkich Mężczyzn, że to Im należy się Władza nad Kobietami i kontrola nad Ich Życiem. Na początku Ich agresywne roszczenia zbywano przez rozczarowanie na tle seksualnym.

Niezadowoleni Mężczyźni, nie widząc wynaturzenia w Sobie, szukali win na zewnątrz czyli w Kobietach, zmuszeni byli uciec się do innego dostępnego im środka — kłamstwa, wywołania strachu i zasiania ziarna wątpliwości, które obrodziły się lękiem. Maskuliści i Nieszczęśliwcy pytali pozostałych. A co jeśli Kobiety mylą się i prowadzą pomału do zagłady? A co jeśli Kobiety nie łączą się bezpośrednio z łaskawą Wielką Boginią Matką a z czymś bezbrzeżnie złym i przeciwnym? Argumentowali i zaczęli wskazywać na Ich Dzieci, które rodziły się wśród Potomków, których nie udawało się ujarzmić.


 kobiece piękno ruda
Wymyślili Mit, że któregoś razu Wielka Bogini Matka, wydała na Świat Chłopca, który okazał się nienawistny, uparty i nieznośny. Bogini Matka próbowała wszystkiego, lecz Chłopiec po prostu był buntownikiem, atakował Ją i wystąpił przeciwko Niej. Tego nie mogła znieść nawet Wybaczająca, Li­tościwa, Miłująca i Spokojna Wielka Bogini Matka. Chłopiec został wypędzony, przez członków Rodziny, lecz dawał o sobie znać w sprytnych przebraniach, czasem nawet udając i podając się za samą Wielką Boginie Matkę.

Ta opowieść była dla Nich przekonująca i podstawą do wystąpienia Mężczyzn przeciw Kobietom i Dzieciom, pytając wciąż siebie. „No właśnie skąd wiadomo, że Kobiety, której Mężczyźni przymilają się i oddają hołd, to prawdziwe Kobiety — Boginie? A co jeśli to jeden z Synów, który próbuje Nas zwieść”. Powoli ta historia w pozostałych Mężczyznach zaczęła wywoływać niepewność, podejrzliwość, strach, a następnie złość i bunt przeciw Kobietom za to, że lekceważą ich niepokój.

W ten sposób Stworzono Istotę płci Męskiej, która nazwano Diabeł lub Szatan. Ta opowieść, o istnieniu Istoty podrzędnego gatunku — „złym i niedobrym Dziecku” — przekonał nawet Kobiety. Łatwo też było go zaakceptować. Mężczyźni pytali Kobiet, skoro „Niedobre i złe Dziecko” jest płci Męskiej, to kto się Jemu przeciwstawi? Z pewnością nie Kobieta. Albowiem to Mężczyźni przebiegle dowodzili, kiedy w grę wchodziła przenikliwość, szybkość działania, a w przypadku brutalnej siły, była potrzebna ogromna siła Mężczyzny „Boga Ojca”, aby był zdolny obronić swą Boginię pokonując „wroga”, tym samym czyniąc z Bogini swą Niewolnice.

Przeistoczenie tego wzorca i dziedziczenie zachowań — równorzędnego Partnera, stojącego na straży Kobiet, Dysharmonia w relacjami partnerskich  i międzyludzkich — nie dokonała się z dnia na dzień, lecz w ciągu kilkudziesięciu lat, wpływając na drzewo genealogiczne i zapisując się w Matrycy DNA. Stopniowo monogamiczne Kobiety zaczęły dostrzegać też w Mężczyznach obrońcę, który ochroni przed złem. Z każdym dniem Mężczyźni zaczęli odgrywać większą rolę, wypierając potrzebę Mądrości i Miłości a popierając coraz bardziej Kontrole, Ochronę i Siłę swych mięśni, a nie Siłę swojej Osobowości. Tak powstał też nowy rodzaj Miłości. Miłość „Boga Ojca”, który chroni przy pomocy brutalnej zwierzęcej siły. Miłość „Boga Ojca” zazdrosnego o to, czego broni. Miłość „Boga Ojca”, przed którym trzeba grzmieć ze strachu, oddając Jemu Hołd.

Zazdrość poligamicznych Bogów przestała dotyczyć tylko Bogiń, lecz rozszerzyła się na wszystkie Światy. W dalszej części zaczęły powstawać opowieści o tych, którzy wystąpili przeciwko najpotężniejszym Mężczyznom — Bogom — a którzy przegrali, przez gniew „Boga Ojca”, całkowicie wypaczając pojęcie Bóstw i Źródle wszelkiej Miłości, Spokoju, Mądrości i nieskończenie wyrozumiałej Bogini Matki do Dziecka i Mężczyzny, zamieniając na bojaźń i trwogę wobec „Boga Ojca”, który nie tolerował żadnego sprzeciwu, nie dopuszczał Wolności, Radosnej beztroski a uchybień żadnych nie puszczał płazem. Coraz bardziej wpajając fałsz w Kobietach i Mężczyznach, czyli patriarchalizm i konserwatyzm oraz strach, zamartwianie, agresje, biedę intelektualną i materialną, nieufność, nienawiść, pogardę, nałogi i brak samodzielnego Myślenia, a tym samym niszcząc — Radość Życia, Bezpieczeństwo — Niezależność.


kobiece piękno brunetka
Powoli Uśmiech radosnej Kobiety — Bogini (Matki) — z wdziękiem poddającej się Naturalnym prawom i doświadczającej czystej bezgranicznej Miłości, zastąpiło srogie Oblicze niezbyt zadowolonego Mężczyzny — „Boga Ojca” — ogłaszającego swą Władzę nad prawami Natury i zwężającego Źródło Mądrości i Miłości. I tak do dzisiaj w wielu Umysłach i w Mentalności jest zapisane „Władza to siła Mięśni”, „Wygrywa Prawo silniejszego Fizycznie” a nie Równość, pomiędzy Unikalnymi Osobowościami i Płciami.

Kobiety ze strachu, coraz bardziej zaczęły zwężać swoje Cechy Żeńskie w sobie, aby wywyższyć w sobie Męskie lub je zezwierzęcając, a Mężczyźni na odwrót, wypaczając całkowicie Harmonijny przejaw Natury.

To Czasy kiedy Matryca Stworzenia, wraca do Pierwotnego zapisu. Wszystko zmienia się i otwiera szerzej Umysły i Serca dla Chwały samego Siebie i Bliźnich oraz Rzeczywistej Bogini i Boga — Centrum Miłości Wszechświata — który jest ponad wszelkimi podziałami, tak jak w Naturze. Cały Wszechświat i Natura jest zespoleniem Męskiego (ujemnego) i Żeńskiego (dodatniego) pierwiastka. W Istocie Kobieta i Mężczyzna nie Jest ani Katem ani Ofiarą a Harmonijnym Biorcą i Dawcą.

Kiedyś powiedziano: „Jezus jest Bogiem (Miłością), który stał się Człowiekiem”. To Rzeczywista Prawda. Tylko że Każdy z Nas Tutaj jest „Bogiem, który stał się Człowiekiem”. Bóg jest rozdrobnionym Wszechświatem. Jest Duchem, w Ruchu, pod wszystkimi postaciami. Jest w ruchu lub bezruchu formą, dźwiękiem, w które tchnął Życie z Miłości. Jest Męskością oraz Żeńskością, Magnetyzmem i Elektrycznością — Elektromagnetyzmem. Życie i Miłość to Bóg, który Doświadcza się poprzez wszystkie Istnienia / Dusze, Kobiet oraz Mężczyzn, których mijasz każdego dnia. Jest nieustannie Doświadczającą Świadomością. Żywiołem we wszystkim, co widzisz i nie widzisz. Jest Miłością w Drodze samopoznania, Prawdą, wszech Doskonałością, Szlachetnością, i Harmonią! Niepowtarzalnym, nadzwyczajnym kształtem każdego Płatka śniegu. Jest Dostojeństwem każdego wzlatującego Wolnego Ptaka. Jest Sprawnością, Niewinnością i Odwagą Zwierzęcia. Jest w każdym Ciepłym Promyku Słońca, który mieni się jak Diament. Jest Czystością kropli deszczu i Przezroczystością Łzy wypływającej ze wzruszenia. Jest Pięknem, Potęgą i Mocą Drzewa. Jest Zapachem w każdym Kwiecie... Jest Delikatnością Trawy, Jest każdą barwą i odcieniem widoczną i odbijająca się — w Naturze — w Tęczy, Kamieniach, Obrazach... Jest w każdej Świetlistej Gwieździe i Planecie zawieszonej w Próżni Wszechświata. Jest Spokojnym Głosem Natury — Ludzi, Zwierząt, Oceanu, Wiatru, i śpiewem Ptaków...


Na koniec film. „Zobacz 9 miesięcy ciąży w zaledwie 4 minuty”. 

Zapłodnienie komórki jajowej wnikanie plemnika
Nie tylko zwróć uwagę na mechanizm lub sam Cud, jakim jest rodzące Życie w Materii. Popatrz na to głębiej. Spójrz na Magnetyczną Żeńską Energię, przyciągającą Elektryczną Męską Energię oraz na proces tworzenia i działania. Drodzy Mężczyźni to My bezsprzecznie powinniśmy być zdrowi, odważni, szybcy w podejmowaniu działań, zabiegać o względy Kobiet, zdobywając tę wybraną „Komórkę jajową”, jako „Plemnik”, aby mogła Nas wpuścić do swojego Świetlistego Świata pełnego Miłości.
Mądrość Izydy (Bogini Matka) jest tak Wiecznie Żywa
jak Ona sama — Ola Gonerska Szymala.
Ten wiersz napisała do każdej Kobiety na ZiemiDziękuję że Jestem Kobietą!
Dziękuję że Jesteś Kobietą!
Dziękuję każdej Kobiecie!
Za jej Serce Ogromne
Za jej łzy gorące
Za jej uśmiech szczery
Za radość dziecięcą

BOGINI-MATKA
Dziękuję że mogę się przeglądać w każdej z was
Odkrywając siebie na nowo
Każdego dnia inaczej
Dziękuję że was wszystkie spotkałam choćby na chwilę
Każda z was jest piękna wyjątkowa
Inną historie w Duszy skrywa
Tak wiele mnie nauczyłyście
Kocham was za wszystko co robicie i Doceniam

Pamiętajcie że jesteście niezniszczalne
Sprawiacie że ten świat jest kolorowy i pełny miłości
Życzę nam wszystkim Kobietom
abyśmy nigdy nie zwątpiły w swoją Siłę
Niosąc Miłość, Radość i Spokój temu Światu.

 


Czerwona sukienka


- Mama odchodziła. W szafie wisiała jej czerwona sukienka, blizna pośród starych ubrań, które nosiła przez całe życie. Posłali po mnie. Gdy ujrzałam mamę, od razu wiedziałam, że to koniec. To wtedy zobaczyłam tę suknię.
- Mamo, ona jest taka śliczna... Nigdy Cię w niej nie widziałam.
- Bo nigdy jej nie włożyłam - odparła znużona.
- Usiądź, Millie. Zanim odejdę, chciałabym odwołać kilka lekcji, których ci udzieliłam. Jeżeli to w ogóle możliwe, Millie...
Usiadłam obok niej. Wzięła głęboki oddech.
- Teraz, gdy dotykam śmierci, dostrzegam więcej, niż kiedykolwiek przedtem... Tak... Uczyłam cię dobra, ale uczyłam cię źle...
- Co masz na myśli, mamo?
- Cóż, zawsze sądziłam, że dobra kobieta nigdy nie dopomina się o swoje, że stworzona jest, by służyć innym. Zrób to, zrób tamto, dbaj o potrzeby innych, a swoje pragnienia zachowaj na potem. Być może, któregoś dnia, przyjdzie i na nie kolej... To oczywista bzdura. Takie właśnie było moje życie, wciąż pamiętałam o twoim ojcu, chłopcach, twoich siostrach, o tobie...
- Robiłaś wszystko, co w twojej mocy, mamo.
- Oj, Millie, i na cóż to było? Wszystko dla innych... Nie rozumiesz? Uczyniłam wam rzecz najgorszą: nie prosiłam o nic dla siebie. - Twój ojciec jest w pokoju obok. Jest zdenerwowany, wpatruje się bezradnie w sufit. Gdy doktor mu powiedział o mnie, przyjął to strasznie. Przyszedł do mnie i niemal wydarł ze mnie resztki życia.
- Nie masz prawa umrzeć, słyszysz!!! Co będzie ze mną???
- „Co będzie ze mną?" - jeszcze nie raz to usłyszysz, gdy umrę. Millie, on nawet nie wie, gdzie trzymamy patelnię... A dla was, dzieciaki... Wciąż byłam na zawołanie, zawsze pierwsza na nogach, ostatnia szłam spać, tak przez siedem dni w tygodniu. To ja zawsze jadłam spalone tosty i najmniejszy kawałek ciasta... Patrzę teraz na twoich braci i gdy widzę, jak oni traktują swoje żony, robi mi się niedobrze... To ja ich tego nauczyłam, a oni byli pojętnymi uczniami. Każdy grosz przeznaczałam na wasze ubrania, wasze książki, nawet jeśli nie było takiej potrzeby. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek wybrała się do miasta, by kupić coś pięknego dla siebie. No, może poza tamtym razem, gdy kupiłam tę czerwoną sukienkę. Zaoszczędziłam 20 dolarów i miałam nimi zapłacić za zmywarkę, jednak tak się złożyło, że wróciłam do domu z tym dużym pudełkiem... Ale mi się oberwało od twojego ojca! „A gdzie ty chcesz to niby włożyć? Wybierasz się do opery czy co?" Miał rację. Nigdy jej nie założyłam, tylko ten jeden raz, gdy przymierzałam ją w sklepie. Och, Millie, gdybym jakimś cudem mogła pokonać tę chorobę, zobaczyłabyś zupełnie inną matkę. Tyle czasu nie brałam nic dla siebie... Nie wiedziałabym chyba, jak się do tego zabrać, ale nauczyłabym się, Millie, nauczyłabym się.
Mama umierała. W szafie wisiała jej czerwona sukienka, blizna pośród starych ubrań, które nosiła przez całe życie.
W ostatnich słowach mama prosiła mnie:
- Wyświadcz mi przysługę, Millie, i nie idź moimi śladami. Obiecaj mi to.
Obiecałam.
Wzięła głęboki oddech. Po raz pierwszy wzięła coś dla siebie. Swój okruch śmierci.
-  Znalezione. Brak danych o AutorzePrawdziwa Matka:


„- Halo, czy to Biuro Rzeczy Znalezionych? – zapytał dziecięcy głos.
- Tak, skarbie. Zgubiłeś coś?
- Zgubiłem mamę. Jest może u was?
- A możesz ją opisać?
- Jest piękna i dobra. I bardzo kocha koty.
- No właśnie wczoraj znaleźliśmy jedną mamę, może to twoja. Skąd dzwonisz?
- Z domu dziecka nr 3.
- Dobrze, wysyłamy mamę. Czekaj.
Weszła do jego pokoju, najpiękniejsza i najlepsza, tuląc do piersi prawdziwego, żywego kota.
- Mama! – krzyknął maluch i rzucił się do niej. Objął ją z taka siłą, że aż zbielały mu paluszki. – Mamusiu! Moja mamusiu!!!
…Chłopca obudził jego własny krzyk. Takie sny miał praktycznie co noc. Wsadził rękę pod poduszkę i wyciągnął zdjęcie dziewczyny, które znalazł rok temu na podwórku domu dziecka. Od tamtej pory trzymał zdjęcie pod poduszką i wierzył, że to jego mama. Wpatrywał się teraz w ładną twarz dziewczyny, aż wreszcie zasnął.
Rano dyrektorka domu dziecka, o wielce obiecującym imieniu Aniela, jak zwykle zaglądała do każdego pokoju, żeby przywitać się z wychowankami i pogłaskać każdego malucha po głowie. Na podłodze, przy łóżku chłopca, zauważyła zdjęcie, które mały w nocy upuścił.
- Skąd masz to zdjęcie? – zapytała.
- Znalazłem na podwórku. To jest moja mama, – uśmiechnął się chłopiec. – Jest bardzo piękna i dobra i kocha koty.
Dyrektorka poznała tę dziewczynę. Po raz pierwszy przyszła do domu dziecka w zeszłym roku wraz z innymi wolontariuszami. Pewnie wtedy zgubiła zdjęcie. Od tamtej pory dziewczyna chodzi od jednego urzędnika do drugiego, próbując zdobyć pozwolenie na adopcję dziecka. Ale, zdaniem lokalnych biurokratów, nie ma na to szans, ponieważ nie posiada męża.- Cóż, – powiedziała dyrektorka. – Skoro to twoja mama, to wszystko zmienia.
Po powrocie do swojego gabinetu, pani dyrektor usiadła i czekała. Po jakimś czasie rozległo się pukanie do drzwi i do gabinetu weszła dziewczyna ze zdjęcia.
- Proszę, – powiedziała dziewczyna, kładąc na biurku grubą teczkę. – Wszystkie dokumenty, opinie, zaświadczenia.
- Dziękuję. Muszę jeszcze zadać ci kilka pytań. Kiedy chcesz zobaczyć dzieci?
- Nie mam zamiaru ich oglądać. Wezmę każde dziecko, jakie mi pani zaproponuje. Przecież prawdziwi rodzice nie wybierają sobie dziecka… nie wiedzą, jakie się urodzi – ładne czy nieładne, zdrowe czy chore… Kochają je takie, jakie jest. Ja też chcę być taką prawdziwą mamą.
- Po raz pierwszy mam taki przypadek, – uśmiechnęła się dyrektorka. – Zaraz przyprowadzę pani syna. Ma 5 lat, jego matka zrzekła się go zaraz po urodzeniu. Jest pani gotowa?
- Tak, jestem.
Mały chłopiec rzucił się do niej z całych sił.
- Mama! Mamusiu!
Dziewczyna głaskała go po malutkich pleckach, przytulała, szeptała słowa, których nikt poza nimi nie mógł usłyszeć.
- Kiedy mogę zabrać syna? – zapytała.
- Z reguły rodzice i dzieci stopniowo przyzwyczajają się do siebie, najpierw są odwiedziny w domu dziecka, potem rodzice zabierają dziecko na weekendy, a potem na zawsze, jeśli wszystko jest w porządku.
- Zabieram syna od razu, – stanowczo oznajmiła dziewczyna.
- Dobrze, – machnęła ręką dyrektorka. – Jutro i tak zaczyna się weekend, a w poniedziałek przyjdzie pani i dokończymy formalności.
Chłopiec był szczęśliwy. Trzymał mamę za rękę, bojąc się, że znowu ją zgubi. Wychowawczyni pakowała jego rzeczy, wokół stał personel, niektórzy dorośli ukradkiem wycierali łzy. Kiedy chłopiec wraz z dziewczyną wyszli już z domu dziecka na słoneczną ulicę, chłopiec zdecydował się zadać najważniejsze pytanie:
- Mamo… a lubisz koty…?
- Uwielbiam! W domu czekają na nas dwa! – roześmiała się dziewczyna, czule ściskając rączkę malucha.
Chłopiec uśmiechnął się i pewnym krokiem ruszył z mamą w stronę swojego domu.
Pani dyrektor Aniela spoglądała przez okno na oddalające się sylwetki dziewczyny i chłopczyka. Potem usiadła i wykonała jeden telefon.
Halo, Kancelaria Aniołów? Proszę przyjąć zamówienie. Imię klientki wysłałam mailem, żebyście nie pomylili. Najwyższa kategoria: podarowała dziecku szczęście… proszę o standardową wysyłkę – moc sukcesów, miłości, radości itp. I dodatkowo: mężczyznę wyślijcie, niezamężna jest. Tak, wiem, że macie deficyt, ale to wyjątkowy przypadek. Owszem, finanse też się przydadzą, chłopiec musi się dobrze odżywiać… Już wszystko poszło? Dziękuję.
Podwórze domu dziecka wypełniało ciepłe słoneczne światło i bawiące się dzieciaki. Odłożyła słuchawkę i podeszła do okna. Lubiła patrzeć na te maluchy, prostując za plecami ogromne, białe jak śnieg skrzydła…
Być może nie wierzycie w anioły, ale anioły wierzą w was”.
- Znalezione. Brak danych o Autorze

💛💜💙💚❤

Cytaty:


Ko­biety po­za sza­fami su­kien po­siadają jeszcze ka­set­ki pełne uśmiechów, spoj­rzeń, tonów, w które stroją się sto­sow­nie do sy­tuac­ji. Mają zu­pełnie inną mo­dulację głosu dla Służby, Męża i Dzieci. In­ne uśmie­chy dla Kochan­ka; in­ne spoj­rze­nia dla Bra­towych i Teściowej. W kom­plet­nym neg­liżu Duszy nie po­kazują się nikomu.
— Alfred Aleksander Konar

  Kobiety są jak Kwiaty: jeśli spróbujesz otworzyć je na siłę, płatki zostaną Ci w ręku, a Kwiat umrze. Albowiem odmykają się tylko w Cieple. A Miłość i Czułość razem wzięte są dla Kobiety Słońcem. (...) Kobieta, kiedy czuje się Kochana, otwiera się i daje cały swój świat.
— Fabio Volo

Od niektórych kobiet bije cicha godność. Godność otacza je jak pole siłowe, w którym facet topnieje jak masło. Taka kobieta nie krzyczy ani nie wrzeszczy. Esencją tego, jest jej opanowanie, poczucie własnej wartości oraz wiara w siebie.
— Sherry Argov

Jak Ko­bieta widzi, że ktoś jest smut­ny, to nie mówi mu nig­dy „jes­teś smut­ny”. Tak postępu­je tyl­ko Mężczyzna. Ko­bieta uda­je, że wca­le nie widzi smut­ku – i jest we­sel­sza, mil­sza, piękniej­sza niż zwyk­le. Wte­dy smu­tek mija.
— Tadeusz Rittner

Gdyby Kobieta przestała być zagadką, świat stałby się nudny, a Miłość przestałaby istnieć. Jeśli Miłość jest największym kultem całej ludzkości, to pierwszą jej kapłanką była zawsze i jest Kobieta.
— Kazimierz Bukowski

Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta – sercu. Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem. Bóg także był auto­rem: je­go Pro­za to Mężczyzna, je­go Poez­ja to Kobieta. 
— Napoleon Bonaparte

Kobieta jest organizmem ultra doskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko.
— Kasia Nosowska

kobiece piękno blondynka Serce Kobiety to labirynt subtelności stanowiący wyzwanie dla szulerskiego Umysłu prostackiego Samca.
— Carlos Ruiz Zafón

Kobiety są kwiatami, bezustannie zwracają się do światła i jak kwiaty potrzebują słońca, aby się rozwinąć.
— Aleksander Dumas

Miłość dobrej Kobiety - brylant w węgla bryle: Daje blask, światło, ciepło i radości tyle...
— Mieczysław Czerwiński

Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca Kobieta.
— Mahomet

Każda Kobieta jest dla Mężczyzny Bogiem, który może dokonać w nim Cudu.
— Aleksander Świętochowski PATRZ NA SIEBIE I INNYCH SERCEM I OCZAMI BOGA - Aleksandra Gonerska
Jednym z wizerunków Boga jest właśnie oblicze Kobiety.
— Paulo Coelho

Niewinność serca jest dziedzictwem i ozdobą Kobiety.
— Matthias Claudius

Kobieta jest dla Męża tym, czym ten Mąż ją uczynił.
— Pierre Beaumarchais

W Miłości, Kobiety zawsze więcej dają, niż otrzymują.
— Louis Desnoyers  

Mężczyzna pragnie Uznania, Kobieta - Uwielbienia.
— Feliks

Kobieta jest zaproszeniem do szczęścia.
— Charles Baudelaire

Kobieta jest Arcydziełem Wszechświata.
— Gotthold Ephraim Lessing

Doceniaj Kobiety, prawdziwy Mężczyzno
— w Myślach, Słowach, Gestach i Czynach —
Matki, Partnerki, Koleżanki, Sąsiadki
bez względu na wiek i tok rozumowania Ich Świata.
Szanuj siebie, aby Ciebie szanowano!
Szanuj Życie bo to Życie dała Ci — Matka i Ojciec — Bogini i Bóg!


Moje Serce kłania się
ku Waszym pięknym Sercom
.mózg męskość żeńskośćWróć do Nawigacji


| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria |

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

2 komentarze:

 1. Małgorzata Najkowska-Duńska6:41 PM

  Piękne, dziękuję Jacku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cała przyjemność po mojej stronie, że mogłem to Publicznie napisać. :)

   Usuń

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .