Podziel się z Innymi

Rodzicu, POSŁUCHAJ Swojego DZIECKA, opowie Ci m.in. O REINKARNACJI


Miłość szczęście to dwa z najwspanialszych Stanów Boga

Choć stary artykuł z dziedziny Ezoteryki, warto go jednak przypomnieć, jest on o Reinkarnacji — StrefaTajemnic.onet.pl — "Mamo, ja już kiedyś umarłem"

"Do psychiatrów - specjalistów od nadzwyczajnych przypadków zgłaszali się zaskoczeni rodzice kilkulatków pytający, dlaczego ich Dzieci tak szczegółowo opowiadają o przeżytej kiedyś śmierci. Szok potęgowały incydenty, kiedy Dziecko przypominało sobie nie tylko tragiczny koniec, ale też dawnych bliskich
i rzeczywistość... poprzedniego Życia.

Nagłośniony kilka lat temu przypadek Jamesa Leiningera (ur. 1998) rozpoczęły senne koszmary, w których chłopiec widział siebie w płonącym samolocie.
Zmieszani rodzice wsłuchiwali się w jego opowieści o statku "Natoma"
i walkach z Japończykami. Historię kończyło roztrzaskanie maszyny pilota
(również o imieniu James) w wodach Pacyfiku. Andrea i Bruce - rodzice chłopca, zaniepokojeni jego dziwnym zachowaniem, postanowili sprawdzić,
czy odnosi się to do realnych zdarzeń. Poszukiwania ułatwiły częste wzmianki
o "Jacku Larsenie" - rzekomym koledze Jamesa z poprzedniego Życia. (...)"

Największą krzywdę jaką (Nieświadomi) Rodzice robią Dzieciom — oprócz zniewolenia poprzez wymyślone przez Ludzi obrzędy nawracające, wspólnot Religijnych / Monoteistycznych, dające Astralne pieczęcie i zamykające górne Czakry / Kanały Energetyczne, odpowiadające za Życie Duchowe (skąd płynie czyste Światło, Prawda, Wiedza i Moc Twórcza) — to gdy Dziecko chce wydusić z Siebie traumatyczną historie ze snu lub jawy — informacje i obrazy — a Dziecku wmawia się, że to był tylko koszmarny sen lub przewidzenie. Ma o tym zapomnieć i nie myśleć. W Gorszym wypadku wmawia się problemy psychiczne i ciągnie się to Dziecko po lekarzach, lecząc Jego na coś czego nie ma, brudząc Go dodatkowo chemikaliami.

Czakry - Kanał Energetyczny Światło Prawda Wiedza Moc Twórcza
Po kilkukrotnych próbach, które kończą się niepowodzeniem, Dziecko zaczyna wszystko wrzucać w Podświadomość, zamykając powoli Swój Umysł i Serce (Duchowe), które jest bezpośrednim łącznikiem z Duszą (Nadświadomością) a dalej z Umysłem Boga. Konsekwencją może być paniczny płacz, odizolowanie, obsesja, agresja wobec Bliskich lub może skończyć się zakłóceniami układu nerwowego i zaburzeniem Rozwoju.

Najlepszą rzecz jaką jeden z Rodziców może zrobić - dla Swoich Dzieci - to okazywać Miłość Szacunek i Wsparcie dla drugiego Rodzica
Świadomego Rodzica rolą jest, aby pozwolić Dziecku wyrzucić Emocje, jakie w Sobie kryje. Pozwolić Dziecku, aby mógł być prawdziwym w wyrażaniu Siebie. To nie jest Komputer, którego programuje się łamiąc Wolną Wolę. Geniusze / Cudotwórcy mieli właśnie takich Mądrych Rodziców!

Warto wysłuchać ze spokojem Dziecka, nie kontrować lub zamykać Dziecku ust, z niemądrym przysłowiem „Dzieci i ryby głosu nie mają”. Wiedz, że Twoje Dziecko, mogło być Twoim Rodzicem, Dziadkiem/Babcią, Bratem/Siostrą, Mężem/Żoną, Przyjacielem itd. tyle że z innym scenariuszem na to Życie i więcej, jak Ty, Żywotów przeżyło w Materii, dlatego zasługuje na ten sam Szacunek jak Osoba dorosła / obca lub bliska.

To, co chce przekazać — nawet poprzez rysunek — jest wszystkim tym, co jest zapisane na wieczność w Jego Ciele Emocjonalnym i Mentalnym i jest gotowe, aby to z Psychiki usunąć, wcześniej akceptując ten Stan. Uświadomić Dziecku warto, delikatnie krok po kroku, że to, co przeżył w koszmarnym śnie, było Doświadczeniem — PrzesZŁOścią, która już nie wróci, której już nie ma lub kierując uwagę na coś co lubi, rozmawiając na ten temat. Podkreślać także warto i jak najczęściej przypominać,  że jest pięknym pełnym Miłości, Mądrości i Dobroci Stworzeniem oraz powinien wszystko, co dzieje się w Jego Myślach, zaakceptować idąc do przodu. Przed każdym snem warto też przygotować herbatę z Rumianku i Melisy, lub pod poduszkę wsadzić torebkę z Rumiankiem, Melisą oraz Lawendą. Można także zrobić tzw. parówki z Ziół które mają działanie odprężające i uspakajacie. Zioła kupuj w ekologicznych sklepach.Mądrość Izydy (Bogini Matka) jest tak Wiecznie Żywa
jak Ona sama — Ola Gonerska Szymala.
Rzeczywista Świadomość Rodzicielki!


Matka ... Święty Portal, przez który schodzi Dusza z innych Swatów, Inkarnując na Ziemi, zamieszkując Ciało fizyczne. Doświadcza siebie w Materii. Matka ma klucz do Serca swojego Dziecka. Może je Otworzyć i może je zamknąć na lata. Zachowanie Dziecka to Lustro Matki. To odpowiedź zwrotna na to, czym je "Karmi". Jakimi kredkami pokolorowała jego Świat. Dziecko rodzi się czyste. To my pokazujemy Dzieciom, Jak wygląda Rzeczywistość z naszej perspektywy. One przyjmują to do swojego pola jako Prawdę absolutną, ponieważ do pewnego wieku Rodzic a najbardziej Matka poprzez szczególną więź jest dla niego jak Bóg.

Dlatego warto o tym pamiętać na co dzień, ponieważ wszystko zostaje w Podświadomości, wpływając na późniejsze zachowania, tendencje, lęki i jakość Życia dorosłego już Człowieka.

Jeśli Matka wszystkiego się boi, Dziecko to wie i czuje. Ono też będzie się bało, bo wciąga wszystko do siebie jak gąbka jej stany Emocjonalne oraz Myśli. Jeśli Matka przedstawia Świat swojemu Dziecku jako zagrożenie i obsesyjnie stara się je chronić przed wszystkim i wyręczać w wielu rzeczach, to Dziecko może mieć duży problem z samodzielnością, zaufaniem do samego siebie. Może mieć zachwianą Wiarę w swoją Moc i ciągłe poczucie zagrożenia.

Jeśli odrzucimy swoje własne wyobrażenia, na temat jak ma wyglądać nasze dziecko, jak ma wyglądać jego Życie, Jeśli spojrzymy na nie z roli obserwatora, Jeśli pozwolimy mu, być tym, kim naprawdę chce, Pomożemy mu aktywować potencjały, z jakimi jako Dusza zeszło na Ziemie. Będzie mogło prawdziwie rozwinąć skrzydła i realizować swoje powołanie oraz być wolną Istotą, która z podniesionym czołem idzie przez Życie, nie lękając się wyzwań.

Dziecko nie jest przedłużeniem Twojej Ręki. Pamiętasz gdy Byłeś Dzieckiem głos Dorosłego mówiący: "Przywitaj się z ładnie babcią, pocałuj ciocię, zjedz obiad do końca..." Zacznijmy od tego że Dziecko to też człowiek, taki sam jak Ty, tylko w małym opakowaniu. Możesz nie wierzyć ale Twoja pociecha sama wie kiedy ma jeść i ile. Każdy organizm jest inny i potrzebuje innej ilości jedzenia. Niektórzy nie potrzebują go zbyt wiele. Nie patrz na pseudo normy ustalane przez ludzi - roboty. Posłuchaj swojej Intuicji. Nie traktuj swojego Dziecka taśmowo. Obserwuj Je i daj mu zdecydować. Daj mu szanse nauczyć się smaków. Wyrobić własny gust. Daj mu wybór i Daj mu też poczuć głód. Tak głód !

W dzisiejszych czasach nie chorujemy z głodu ! A z przejedzenia toksynami zawartymi w przetworzonych pokarmach a dane statystyczne pokazują że jesteśmy prze białkowani zwłaszcza Dzieci. Najważniejsze jest żywe jedzenie, pełne energii witalnej i składników mineralnych, witamin. Podstawą powinny być warzywa owoce nasiona orzechy. Wiele mam skarży się że Dzieci nie chcą jeść tego co ugotowały i wpycha im to na siłę. Nie róbcie tego! To jest bardzo nie w porządku wobec tej malutkiej Istoty. Czy Ty chciałabyś jeść coś czego nie lubisz? Czy Ty chciałabyś jeść gdy nie jesteś głodna? Twoje Dziecko nie jest głupie. To nie małpa w cyrku a żywa czująca i myśląca Istota. Matki zagłuszają naturalny instynkt i potrzeby swoich Pociech odciągając ich uwagę w postaci różnych środków, gadżetów od swojego wnętrza po czym wpychają im jedzenie korzystając z nieuwagi. Sugerując "Ja wiem lepiej czy jesteś głodny". "Ja wiem lepiej co czujesz". Przyjrzyjcie się temu... Czy nie robicie krzywdy upośledzając w przyszłości jego zaufanie do samego siebie i spychanie ważności jego potrzeb na drugi tor. To dodatkowo w przyszłości może powodować nadwagę bo zamiast słuchać swojego organizmu człowiek je gdy nie jest głodny bo np nauczono go jedzenia o stałych godzinach. Wielu dietetyków już dochodzi do wniosku na szczęście że to wcale nie jest zdrowe znam ludzi którzy latami jedzą raz lub dwa razy dziennie i tylko gdy są głodni i są okazami zdrowia a dlaczego? Musisz wiedzieć że za każdym razem gdy wkładasz coś do ust uruchamiana jest potężna maszyneria, organizm zużywa energie na ciągłe trawienie pokarmów zamiast np. na budowaniu odporności. Za każdym razem uruchamiany jest system obronny i tworzy się stan zapalny. Organizm zaczyna walkę z toksynami... Od dawna wiadomo, że im mniej jemy tym jesteśmy zdrowsi. Nie zmuszaj Dziecka do jedzenia dopóki sam nie wyrazi ochoty. Dzieci nie dadzą sobie zrobić krzywdy i same przyjdą w końcu po posiłek w innym wypadku możesz je zrazić do jedzenia i utworzy się w podświadomości kotwica i automatycznie posiłki będą mu się kojarzyć z czymś nie przyjemnym.

Pozwalajcie też na samodzielność, nie chodzi o to, żeby dać całkowicie dziecku wolną rękę, zostawiać bez opieki. Stań z boku, asekuruj ukradkiem i daj mu odczuć, że dobrze sobie radzi z wiązaniem butów... wiem, że zrobiłabyś to 10 razy szybciej i lepiej, ale pozwól mu poczuć że mu ufasz. To bardzo ważne. Kolejna strona medalu. Gdy każesz Dziecku na siłę rozmawiać z ciocią przez telefon, mimo że nie ma ochoty i wyraźnie Ci o tym komunikuje, sprawiasz że okłamuje samego siebie, uczy się że nie jest ważne to co czuje w głębi serca, a to co "wypada", to co oczekują inni, że ich potrzeby są na pierwszym miejscu...

Pozwól Dziecku wyrażać swoje uczucia kiedy chce i jak chce, oczywiście w bezpieczny dla niego sposób. Nie sugeruj się tym co powiedzą inni. Cały świat może się obrazić, najważniejsze jest to że uczysz młodego człowieka, że to co czuje jest prawdziwe, jest ważne i w przyszłości uniknie sytuacji gdzie jego poczucie wartości będą wyznaczać inni ludzie ich opinie, ocena. Te wszystkie rzeczy wpływają na budowanie mocnych fundamentów pewności siebie. Ludzie którzy nie potrafią, nie chcą tego zrozumieć mają problem, ale pamiętaj to nie jest Twój problem i nie musisz spełniać ich oczekiwań kosztem swojego Dziecka. 

 

O Dzieciach — Bądź znów i Ty Dzieckiem.
Baw się tą właśnie Chwilą


Ciekawe reportaże można obejrzeć na Polsat pod tytułem
"Moje opętane Dziecko", choć tytuł całkowicie nieadekwatny do przeżyć.
To nie jest Opętanie a Wiedza i Pamięć inkarnacyjna
zapisana w Podświadomości i Świadomości
o Przeszłych (Negatywnych lub Pozytywnych) Doświadczeniach.

Wróć do Nawigacji

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słowniczek | Słownik | Zdrowie | Galeria |

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Źle tę stronę odczytałeś Anonimie. Nie ma mowy tutaj o przeraźliwych sytuacjach, wyciągniętych z horroru. :) Traktujesz Życie jak wielkie przerażenie i strach o przysZŁOść ? Podpowiem coś. Widzisz zawsze we wszystkim i wszystkich, to, co płynie w Twoim własnym Sercu i Umyśle. Wszystko jest Twoją kopią / Odbiciem lustrzanym tego, co wewnątrz Ciebie zapisane na wieczność. Życzę Spokoju... i POZYTYWNYCH tylko Myśli. :)

      Usuń

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .