Podziel się z Innymi

CYMATYKA 🎶 Dźwięki Leczą Ciało i Umysł, ale też Zabijają!

Emoto Masuru - Wpływ muzyki i słów na wodę
Czy uważasz na to, czego i kogo słuchasz?
Czy wiesz, że Dźwięk (Muzyka, Dialog, Szelest...) może leczyć,
a także niszczyć Zdrowie, a nawet Zabić?
Czy wiesz, jaką Potęgę i Moc posiada Dźwięk na poziomie komórkowym?
Czy wiesz że Fale Dźwiękowe uderzają w błonę bębenkową,
która przekazuje Dźwięk za pomocą nerwów do Mózgu?
Czy wiesz, że Spokojne Dźwięki, które odbijają się
w Powietrzu synchronizują półkule Mózgowe i Energetyzują Ciało?
Czy wiesz że Mózg, gdy nie rozpozna sprzyjającego naturalnego Dźwięku
wpada w Chaos? Czy wiesz jak rożne częstotliwości wpływają
na strukturę Wody? Czy wiesz, że Dźwięk
może być tak Leczniczy jak Toksyczny?
Czy wiesz, że może być Bronią Biologiczną,
niszczącą Ciało, Podświadomość i Umysł?
Czy wiesz, że w czasie II wojny światowej prowadzono badania
nad bronią Dźwiękową, i Ktoś przejął te badania po wojnie?


Zmysł Słuchu, tak jak oddychające Serce
pracuje nawet wtedy, gdy Twoje Ciało śpi.
Nie zakłócaj swojego Świętego Spokoju.
Zważaj na to, co wpada do Twojego Ucha i co z Ust Twoich wypływa!


Masaru Emoto wplyw dzwieku - HZ - na wode Każda Komórka, Tkanka, i każdy Narząd ma swoją określoną Wibrację. W przypadku zaburzeń można w prosty sposób przywrócić Stan Zdrowia poprzez przekazywanie właściwych dla danej strefy Wibracji, aby ona weszła w rezonans z podawanym Dźwiękiem i zaczęła ponownie prawidłowo funkcjonować.

Lecznicze Wibracje możemy przekazywać poprzez Dźwięk, ale też przez kolor lub uzdrawiające oddziaływanie BioEnergoTerapeuty, który poprzez Swoje dłonie przekazuje Leczniczą Częstotliwość i Energie Choremu, nawet na odległość. Według — Cymatyki — Nauk o falach Dźwiękowych, zakres naszej Ludzkiej i podstawowej Energii Życiowej obejmuje częstotliwość — 396 Hz, 417 Hz, 528 Hz, 639 Hz, 741 Hz, 852 Hz i 963 Hz. Jest ich 7. Tak jak siedem kolorów Tęczy i siedem Tonacji. Częstotliwością neutralną dla ludzkiego Mózgu jest 432 Hz, a nie — źle wpływający na nasz Mózg — Syntetyk 440 Hz. Mało który Muzyk dziś gra na tej neutralnej częstotliwości.


Wpływ Pozytywny, na nasze Życie
— mają Częstotliwości Solfeżowe —
Tony Solfeggio

W przypadku Komórek nowotworowych konkretne częstotliwości potrafią spowodować ich rozpad. Dokładnie, przy obserwacji Komórek Nowotworowych i zastosowaniu rosnącej Częstotliwości Dźwięków w skali od C1 256 Hz do C2 512 Hz, przy 400 Hz do 800 Hz Komórki Rakowe nie wytrzymują intensywności drgań i eksplodują po zaledwie paru minutach, przy czym zdrowe Komórki pozostają nienaruszone.

Emoto Masuru - Wpływ muzyki i słów na wodę
Woda jak wiemy, jest niezbędnym elementem do Życia, bez której żaden Żywy Organizm nie przeżyłby tutaj na Ziemi. Ciało Ludzkie składa się w 70% z Wody. Woda oczyszcza Organizm z toksyn i nadmiaru pożywienia, ale też jest najlepszym programatorem. Potrafi gromadzić i przechowywać informacje, falowo docierające do niej. Reaguje na bodźce zewnętrzne zarówno te - negatywne, jak i pozytywne.

Dr. z Japonii Masaru Emoto przez kilka lat krystalizował i fotografował pod mikroskopem Wodę i niezwykłe piękno jej form. Woda pochodziła z całego Świata — z rzek, oceanów, stawów, jezior, śniegu i deszczu. Woda była poddawana Wibracjom Muzyki oraz Ludzkim Emocjom, Myślom, Słowom mówionym i pisanym, Modlitwom, i Uczuciom. To wszystko ma ogromny wpływ na Wodę, a co za tym idzie, wpływ na nasze Zdrowie i Życie. Następnym obserwatorem jest Alexander Lauterwasser, który przeprowadził eksperymenty z Dźwiękiem oraz Wodą. Ma w Swoim zbiorze kolekcję kolorowych fotografii — Świętych geometrii — Wody poddanej oddziaływaniu Muzyki Zachodu i Wschodu. Można w Jego książce, ujrzeć zdjęcia oddziaływań na czyste Dźwięki różnych fal częstotliwości, gongów, mantr, psalmów mnichów tybetańskich, rytmów Sufich, a również wielu kompozytorów, od Stockhausena do Bacha.Dźwięki Sakralnej Geometrii - Alexander Lauterwasser

Jak Żyć bezpieczniej i zdrowo?


Mózg jest potężnym dyskiem i narzędziem. Wpływa na niego nie tylko negatyw ale również pozytyw. Warto powrócić pamięcią do pradawnych technik i Natury. Sięgnij co jakiś czas po uspakajającą Muzykę, w której dominują Anielskie Kamertony, instrumenty etniczne i inne naturalne Dźwięki. Relaksuj się przy świetle świec i ognia / ogniska. Śpiewaj, Mantruj, Afirmuj, Medytuj, Módl się Słowami pełnych Dobra. Pamiętaj o świeżym Powietrzu, w którym odbija się każdy Dźwięk — delikatne szepty i szum Wiatru, śpiew Ptaków, mruczenie Kota, szum Wody i Drzew — jaki Cie otacza. Spaceruj wśród — Natury — Lasów, Łąk i Parków albo nad Rzeką, Jeziorem, Morzem, Oceanem. Sport pomaga także w odbudowie układu nerwowego, więc nie unikaj gimnastyki, np. pływania i tańca. Wszystko jest Dźwiękiem, Energią i Wibracją. Wszystko co ma Żywioł w sobie jest Życiem. Odżywiaj się zdrowo, dostarczaj Organizmowi świeżej Wody i odpowiedniej porcji witamin, minerałów. Systematycznie oczyszczaj Organizm z toksyn, Złogów i pasożytów, przede wszystkim oczyszczaj jelita, stosując Zioła. Raz na jakiś czas skorzystaj z kąpieli z solą. Wprowadzaj zmiany stopniowo i drogą Naturalną.
Unikaj miejsc z liniami wysokiego napięcia i elektronicznych urządzeń — negatywnie wpływające gry komputerowe, telefony komórkowe, słuchawki na uszach, mikrofalówki itd. Nie pozwól Sobie na chaos, aby zdalnie sterowano, manipulowano i zwyrodniano Twój Umysł, za pomocą informacji negatywnych i podprogowych — przekazywanych przez telewizje, maszty nadawczo-odbiorcze, radio, prasę i plakaty — zarówno Dźwiękowe czy wzrokowe.


Prawidłowy przepływ Energii
przez nasze Czakry do Meridianów
oraz częstotliwości które przywracają je do Harmonii1. Czakra Podstawy — częstotliwość 174 Hz, 285 Hz i 396 Hz
Uwalnianie od poczucia Winy i Strachu, Bezpieczeństwo Materialne2. Czakra Sakralna — częstotliwość 417 Hz
– Seksualność, Odwracanie biegu wydarzeń, Ułatwienie przemiany


3. Czakra Splotu Słonecznego — częstotliwość 528 Hz
– Naprawa DNA, Transformacja i Cuda — Siła i Manifestacja Woli


4. Czakra Serca — częstotliwość 639 Hz
– Połączenie z Duszą i Bogiem, Miłość, Empatia, Radość,
Związki, relacje Międzyludzkie


5. Czakra Gardła — częstotliwość 741 Hz
– Budzenie Intuicji, Asertywność, Relacje Społeczne6. Czakra Trzeciego Oka — częstotliwość 852 Hz
– Aktywator Szyszynki, Powrót do Duchowości,
Jasnowidzenie, Kontakt z Bogiem i ze Wszechświatem


7. Czakra Korony — częstotliwość 963 Hz
– Duchowe Mistrzostwo, Stan Przebudzenia i Oświecenia


Częstotliwość 1122 Hz – Uspokojenie, Wyciszenie, Transcendencja


Częstotliwość 174 Hz – Uwalnianie od Podświadomych najniższych Lęków i TraumDźwięki harmonizujące wszystkie 7 czakr po kolei
Słuchanie powyższych Dźwięków, pomaga w takich przypadkach:


  Regenerują Siły.
  Wzrasta skuteczność pracy Mózgu.
  Wzrasta Twoja Wrażliwość i Intuicja.
  Rośnie poziom Inteligencji i Kreatywność.
  Poprawia się znacznie Pamięć i Koncentracja.
  Pozbyciu się wewnętrznych Lęków i Chaosu.
  Wzrasta Pewność siebie, Samoocena i Twórczość.
  Skuteczniej uczysz się oraz rozwiązujesz problemy.
  Poprawi się stan Zdrowia Fizycznego i Psychicznego.
  Skutecznie wycisza i relaksuje po dniu pełnym Stresu.
  Oczyszcza Umysł i Ciało z negatywnych Myśli i Emocji.


Broń Dźwiękowa
i Niskie Dźwięki, które mogą Zabijać!Źródło Infradźwięków - Infrasound Można na własnej skórze odkryć bolesne i przykre działanie Chaosu — bardzo niskich Dźwięków, zwane też Infradźwiękami lub Częstotliwością Rezonansową, które wydzielają niskie, nieznośne i niesłyszalne dla ucha Fale. Wywołują bóle głowy, zmęczenie, nudności, rozdrażnienie i niepokój, kłopoty ze spaniem i z nauką, pogorszenie lub utrata słuchu, i problemy z oddychaniem.

Ucho Ludzkie odbiera częstotliwość od 20 do 20.000 Hz, których nie słyszymy, ale nasze Ciało jest na nie podatne. Ich źródłem Naturalne zjawiska (od 0,01 Hz do 20 Hz) takie jak, Trzęsienia Ziemi (Fale Sejsmiczne), Tornada i wybuchy Wulkanów, Pioruny, Lawiny i Silny Wiatr, a także niektóre gatunki Zwierząt — Słonie, Żyrafowate, Hipopotamy, Wieloryby i Aligatory. Źródła wytworzone przez ludzi, to głośne rozmowy, krzyk, tupanie, trzaskanie drzwiami, ciężkie pojazdy samochodowe, drgania mostów, eksplozje, wybuchy atomowe i termojądrowe, głośniki, odrzutowce i śmigłowce, silniki rakietowe, sprężarki tłokowe, pompy próżniowe i gazowe, turbodmuchawy, elektrownie wiatrowe, wentylatory przemysłowe, młoty kuźnicze, wieże wiertnicze, rurociągi, urządzenia chłodzące i ogrzewające powietrze (np.: klimatyzatory i lodówki), broń akustyczna. Zwierzęta słyszą Infradźwięki i Instynktownie potrafią już zawczasu wyczuć zagrożenie, i go uniknąć.

Koreańska broń akustyczna i laserowa Niemcy w czasie II wojny Światowej zajmowali się budową różnej broni masowego rażenia. Jeden z Nazistowskich naukowców chciał uczynić z Infradźwięków Broń Akustyczną (ogłuszającą, hukową, obezwładniającą). Miał Projekt na urządzenie do skupiania Dźwięku przypominające Zwierciadło Paraboliczne, które potrafiłoby zabić z 50 m a obezwładnić z 300 m.

To projekty nieskończone i skończone, takich tajnych broni jak: Wunderwaffe (Bomba Atomowa i Jądrowa), Broń Psychotroniczna — kontrola Fal Mózgu — Broń Dźwiękowa, Falowa i Akustyczna, Broń Chemiczna, Broń Plazmowa, oraz Pojazdy latające w kształcie spodków (UFO). Koniec wojny przerwał wiele badań, ale to nie znaczy, że wszystko uległo zapomnieniu lub nie zostało stworzonych. Po wojnie przejęli to Inni. Nawet jeśli jakieś Państwo (np. Ameryka lub Unia Europejska) wykorzysta Broń masowego rażenia... w Praktyce, nikt nie zamknie Pola Serca — i wypływającej z Niego Energii Miłości
bo zbyt szybko wibruje Ziemia i oczyszcza się z Istot o zamkniętym Sercu i Umyśle.

W Nowym Testamencie przeczytasz:
„Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo.
Ono było na początku u Boga.
Wszystko przez Nie się stało (...)”
W tym tylko jednym zdaniu zawarta jest Moc Wibracji Głosu...
— Uzdrawiającego lub Niszczącego —
Także uważaj na INTENCJE i EMOCJE
Myśli oraz Słowa
jak i na to, co wpuszczasz w Ucho. :-)


Większość informacji, ze stron:
✔️ Skomentuj Post, (nawet anonimowo) w sekcji poniżej.
Jaka jest Twoja opinia na ten temat?
✔️ Ten Post możesz Udostępnić dalej.

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria |

Jacka blog. Harmonizuje Ducha - Ciało, Umysł i Dusze. Uzdrawia Psychikę, Ciało Fizyczne, Astralne, Eteryczne, Emocjonalne i Mentalne. Łączy Jaźń w pion — Podświadomość, Świadomość z Nadświadomością. Uwalnia i Podnosi tym samym wibracje Ducha i wartość Życia. Doradza w sferze prywatnej, jak i biznesowej. Pomaga na odległość, choć woli sesje w bezpośrednim kontakcie.     Kasi blog - Duch Prawdy. Poszerzanie Perspektywy i Świadomości. Zacznij Życie w Zdrowiu Psychicznym, Emocjonalnym, Mentalnym i Fizycznym. Napełnij Prawdą i Miłością swojego Ducha. Kasia i Jacek zapraszają do swojej Przestrzeni

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

1 komentarz:

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .