Podziel się z Innymi

ZAPYTAJ BOGA 👑 Pytania i Odpowiedzi — Stwórcy Dusz


Wypatruj Boga Nasłuchuj Przemówi do Ciebie - Wykorzysta do tego cały Wszechświat - Przyjdzie i Pokaże że zawsze był z Tobą


I Ty możesz zadać pytanie
do Boga — Ojca/Matki — Stwórcy Dusz
i Wszelkiego Życia (WszechDucha)Piękno-wszechświata-Planety-Gwiazda-Supernowa
Pewnie pomyślisz, jak to możliwe, zadać pytanie do Boga, lub — co gorsza — pomyślisz, o Mnie jako o bluźniercy, bo tylko wybrańcy ponad 2000 lat temu widzieli, słyszeli i rozmawiali z Bogiem. Faktycznie Jestem Wybrańcem i Kimś Wywyższonym, tak jak i Ty oraz Wszystko wokół, w Oczach i Sercu Boga Bogów bo w każdej Istocie Żyjącej, płynie Królewska Złota Energia o Najszlachetniejszym kolorze ze wszystkich Szlachetnych Metali (Męska) i Brylantowa mieniąca się jak Brylant (Żeńska), nawet jeśli w przepływie jest przyblokowana pieczęciami... lub zabrudzona na 7 czakrach / Energetycznych Kanałach Życiowych.

Helisa Podwójna DNA - Zapis informacji - super komputerowa pamięć
Ja Jestem tylko jedną z wielu, wielu, wielu... Osób, na Świecie, które są na Wibracji  bezpośredniego Świadomego z Bogiem (Miłością) kontaktu, a jeśli Ja mam, to dlaczego nie miał(a)byś Ty go mieć — szybciej czy później? Wszak każda Nad Dusza na Wieczność jest w Wszech Duchu Stwórcy, Twoja też, nawet jeśli masz, na tę chwilę, nad Sobą Egregora, lub Uwierzyłeś/aś w Myślokształty (Zapamiętane Zobrazowane Wymysły) urzeczywistniając i pielęgnując je, lub Cień okrył Światłość Ducha, w innym wypadku nie płynęłoby w Tobie Wieczne Życie i Miłość, nie ważne czy do tej mniej lub bardziej zagęszczonej Energii — Materii — do otaczającego Świata, Żywiołów, Ciał Fizycznych, Roślin, Zwierząt, czy do Zajęcia jakie wykonujesz, Przedmiotu widocznego okiem Fizycznym czy też Energii — Ducha / Duszy — która nie jest widoczna, odczuwalna oraz słyszalna poprzez 5 Zmysłów podstawowych.


Kilka pytań i odpowiedzi znajduje się poniżej. Te pytania najczęściej są zadawane. Odpowiedzi są skierowane wprost do Ciebie. Trochę przybliży Ci Wszech Mądrość i Wszechmiłość Boga i Jego Istotę, na taki poziom, aby Twój Umysł mógł, choć w malutkiej części zrozumieć Stwórcę. Wchodząc za każdym razem, czytając to na nowo, odkryjesz więcej Prawd. Wyeliminujesz i odblokujesz ze Swojego Ciała, Umysłu i Duszy ograniczenia i blokady ze swojego Życia, Otwierając Bramy wiodące na Drogę Sukcesów — Cudów.

Jeśli będziesz Miał/a inne pytania, zapraszam na stronę Kontakt lub na FB. W jak najszybszym czasie odpowiem prywatnie lub — jeśli Sobie Zażyczysz — tutaj na tej stronie. Pamiętaj, że nie ma niemądrych lub wstydliwych pytań, są jedynie niemądre lub nie prawdziwe odpowiedzi. Więc śmiało Napisz.Boże Ojcze/Matko — Miłości Moja — Kim Jesteś?
Jaki związek nas Wszystkich łączy?


Piękno-wszechświata-Galaktyka-Planety
Jesteś Moim ukochanym Dzieckiem. Jesteś cząstką Mnie / Atomem i każdym Żywiołem. Jesteś cząstką Mojego Ciała, które się w każdej chwili poszerza i zmienia. Całą Moją Chwałę, Doświadczam i Siebie poznaje, przez Ciebie i inne Stworzenia. Jesteś, jak Inne Stworzenia, Mikro- MakroKosmosem, który odzwierciedla Mnie — Całość Boską, Sumę Istnienia — Święte Wszystko.

Jesteśmy początkiem i kresem Wszechrzeczy, Alfą i Omegą. Zmartwychwstaniem i Życiem. Celem, jaki wyznaczyłem Moim Dzieciom, jest to, abyście poznali Siebie jako Mnie. Powołując Wszechświat jako rozdrobnioną postać Siebie, umożliwiłem Sobie, poznanie Swej Boskości i kazdej z Cech jaką nosze w sobie.

Jak jednością jest Twoje Ciało, Umysł i Dusza, tak i są one Moje, we Mnie. Ciało, Umysł i Dusza — Duch — to Jedność i Pełnia
.Piękno-wszechświata-Przestrzeń-Kosmiczna-Galaktyka-Spiralna
Jestem Bogiem i Boginią. Jestem Rzeczami widzialnymi i niewidzialnymi. Jestem Wszystkim, co Jest i zarazem Wszystkim, co Nie Jest. Ja Jestem, Stwórcą wszystkiego co każdego dnia Poznajesz i czego Doświadczasz. Zostałaś/eś Stworzony na Obraz i podobieństwo Moje.

Nie zrozum, że Nasze Ciała wyglądają podobnie. Ja mogę przyjąć dowolną postać, kształt lub formę. Stanowimy jedno i to samo Tworzywo. Mamy identyczne zdolności oraz właściwości, ze zdolnością Tworzenia Fizycznej Rzeczywistości. Prawda jest bardziej nieograniczona, niż możesz Sobie Wyobrazić. To przedsmak nieskończonej Miłości. Tak jak Ja Bóg Bogów, Jestem Swoim Stwórcą, tak Ty Jesteś Stwórcą Swojego Ciała i wszelakiej Materii. Ja Jestem Energią Damską i Męską, którą nazywa się Wyobraźnią, ale przerastającą Twoje Wyobrażenia.

Ja Jestem pierwszą Myślą, Tworzeniem i Doświadczeniem. Ja Jestem Iskrą, Ogniem, Powietrzem, Wodą, Gruntem, Powierzchnią, Przestrzenią, Kształtem, Formą, Dźwiękami, Zapachami, Pierwiastkami, Minerałami... Zbiorem wszystkich Neuronów, Atomów... zawartych we Wszechświatach. Ja Jestem Wszystkim, co jest pomiędzy. Nie ma nic poza Mną, prócz Mojego Cienia — NICości — Mroku / Próżni, po którym poruszam się. Wszystko jest Mną. Ja Jestem, który Jest i Ty Jesteś, który Jest na Wieczność połączony w Moim DNA. Możesz zmienić Swoją Postać lub Osobowość do Woli, ale przestać Być nie możesz. Możesz bez ograniczeń stać się Czymkolwiek. Oświadczam, że Ty Jesteś Bogiem jak wszystko Inne. Tylko o tym wcześniej zapomniałeś/aś, i nie rozpoznałeś/aś
.

Jeden z wielu, w tym Żywy Jezus (Zbawiciel lub Iskra Boża), zgłębili ten Sekret, wyrażając Prawdę „Ja i Mój Ojciec to Jedno Jesteśmy”.


Piękno wszechświata - Mgławica Przestrzeń Planeta
Aby poznać Siebie jako czystą Bezgraniczną Miłość, niezbędna była jej dokładna odwrotność. Zatem powołałem do Życia wszystko to, co nie jest Miłością i Prawdą tzw. Niebo / Eter. Absolutne przeciwieństwo Miłości — czyli Strach i Kłamstwo lub tzw. Piekło / Próżnia — Mój Cień. Miłość stała się czymś, czego można Doświadczyć z chwilą pojawienia się Mroku i Strachu.

W wielu mitologiach pisano o Dualizmie / Dychotomii, mówiącego o narodzinach zła, upadku Adama, buncie Diabła przeciwko Bogu, toczonej w niebiosach wojnie, upadłych Aniołach, piekielnych diabłach, światła i mroku. Tak też czystą bezgraniczną Miłość nazwaliście Bogiem w postaci starca, a Strach Wyobraziliście sobie w postaci, Szatana lub Diabła z rogami.


Piękno Wszechświata - Galaktyka spiralna - Droga mleczna
W Myśl tego planu powołałem do istnienia Kosmos. Wszystko Stworzyłem w mgnieniu oka, w jednej Boskiej Chwili. W Twojej skali to miliardy lat. Odbywa się to wszystko na Drodze Ewolucji. Wy, jako czyste Diamentowe Dusze, Moje Duchowe Dzieci, weszliście do Fizycznego Świata bowiem tylko w wymiarze Fizycznym, można poznać Doświadczalnie Magnetyzm, rządzące nim zasady względności oraz co zna się od strony koncepcyjnej i nienamacalnej.

Dzięki temu mogliście Doświadczyć Swojej Indywidualnej Wiedzy o Sobie — ale najpierw musieliście poznać Swoje przeciwieństwo. Nie można wiedzieć, że Jesteś Szczupły, dopóki nie poznasz, co znaczy być Grubym. Niemożliwe jest Doświadczenie chudości, jeśli nie masz Świadomości grubości. Niemożliwe jest poznanie Stanu Prawdy, Miłości i Wybaczania, jeśli najpierw nie poznasz Stanu Kłamstwa, Nienawiści i Żalu. Nie możesz poznać Swej prawdziwej Istoty jako Stwórcy, dopóki czegoś nie Stworzysz, lub starych przyzwyczajeń nie spalisz a nowe rozpalisz. Dopóki Siebie wpierw się nie unicestwisz, nie możesz Siebie Stworzyć na nowo, to tzw. Biblijna Apokalipsa — Przebudzenie lub Obudzenie i Oświetlenie uśpionej Pamięci o sobie samym.


Miłość Strach-Świetlisty Anioł Demon-Dzień Noc-Niebo Piekło
W Istocie Jesteś, Byłeś/aś, i Będziesz czysty/a i Twórczy/a. Pamięci o Sobie wyzbyłeś/aś się, wkraczając do Fizycznego Świata, a celowym posunięciem było zapomnienie, Kim w Pełni Istocie Jesteś. To umożliwiło Ci wybór, Kim w Istocie chcesz Być w każdej mijającej Chwili.

Zawsze najpierw jest Zamysł w Duszy (Myśl). Tworzenie w Umyśle (Słowo i Obraz). Doświadczenie Duszy w Ciele poprzez Zmysły (Czyn). Potem znowu Zamysł. Jeśli Dusza Życzy Sobie innych Doznań — bo nie odpowiada Jej to czego Doświadcza w danej Chwili — po prostu zmienia Myśl, wymyśla nowe Doświadczenie Jaźni.


Wkrótce Ciało pogrąża się w nowym Doświadczeniu (Jeśli  Umysł słucha Duszy). Oczywiście, zadaniem Świadomej Duszy jest sprawić, abyś opowiedział/a się za Światłością, abyś wybrał/a to co w Tobie Boskie, bez szkodzenia Innym i Sobie oraz osądzania tego, co pominąłeś/aś.

To ogromne wyzwanie, na które potrzeba wiele Żywotów, bo wielu Jest skłonnych potępiać, zamiast Błogosławić temu, czego nie wybrali. Podam przykład. Jeśli jest cokolwiek — miejsce, Osoba, z czym się Ktoś nie zgadza, zaraz jest atakowanie. Jeśli Religia pozostaje w sprzeczności z Kogoś Religią lub Wiarą, odmawiają jej racje bytu i potępiają. Jeśli jakaś Myśl kłóci się z Kogoś Myślą, próbują ją ośmieszyć. Jeśli pogląd różni się od Kogoś poglądu, odrzucają go.


Boże, czy masz jakieś uprzedzenia
i czy czegoś nie akceptujesz?


Piękna Jesień na Planecie Ziemi - Słowenia Góry Jezioro Las - DuchowyUzdrowiciel Berlin
Ja kochane Dziecko wyroków nie wydaję. Za to Wiele Moich Dzieci na każdym kroku wyrokuje i osądza Siebie oraz Innych. Ich osądy niszczą Ich pogodę Ducha, odbierają szczęście, powodując nieszczęścia, cierpienie i złość wobec Siebie, Innych i Świata oraz Natury.

Przykładowo, nie akceptują u kobiet seksualności, a jest Im milszy widok w telewizji mordercy lub Mężczyzny walczącego i konającego bez słowa skargi, niż Kobiety Radosnej i będącej w Miłosnej Ekstazie. Warto nie osądzać ani też nie potępiać, gdyż nie Wiedzą, dlaczego coś się zdarza ani czemu służy. To, co potępiają, kiedyś potępi Ich, a co osądzą, tym się kiedyś staną i tego Doświadczą na Sobie. Takie jest prawo Wszechświata.


Boże czy grzechem i złem,
jest brak zasad i ograniczeń?
Dlaczego Nas się tym straszy?


Piękna Zima na Planecie Ziemi - Lodowy Diament
A co to jest grzech i co to jest zło? Od Dziecka słyszałeś/aś i przekonywałeś/aś samego Siebie, że Jesteśzły” i niedoskonały. Nie tylko Ty, ale również rzeczy, których chciałeś/aś i o których marzyłeś/aś. Niektórzy kazali nawet uwierzyć Ci, że złe są pieniądze, muzyka, taniec, seks, a nawet trzeba piętnować Miłość, śmiech i świętowanie Życia każdego dnia, spełniając Marzenia, wynikające z Wyobraźni. Zgodziłeś/aś się z tym, że na Świat przyszedłeś jako grzeszny/a.

Przez wiele lat, odczuwałeś/aś wstyd za to, że nie urodziłeś/aś się Doskonały/a. Reakcją wyuczoną stało się poczucie winy i niegodziwość oraz uległość na wpływy innych Osób, gasząc własne Pragnienia płynące z Serca. Obwiniałeś/aś Siebie, zanim zdążyłeś/aś cokolwiek uczynić. Przez wiele lat, nie akceptowałeś/aś tego, Kim Jesteś, kopiując Innych. Każdego Mistrza, który stąpał po tej Ziemi, w tym znany Tobie jako Żywy Jezus, przesłanie brzmiało podobnie: To, co ja potrafię zrobić, Ty również potrafisz. To, Kim Ja Jestem dla Boga, Ty też Jesteś. Takie rzeczy co Ja potrafię czynić, Ty też możesz czynić. Z tą ułomnością a właściwie grzechem domniemanym, przyszedłeś/aś na Świat. Religie nazywały to „grzechem” pierworodnym. Faktycznie to jest grzech, to jest zło a właściwie to poroniona i zabrudzona Myśl, ale nie Twoja a Świadomości zbiorowej. Głoszący te nie prawdy, dopuszczający je jako prawdy, o Mnie – Stwórcy Dusz, nie wiedzą nic.


nieskazitelne płatki śniegu w powiększeniu
Wiele Moich Dzieci Twierdzi, że Stworzyłem Istoty niedoskonałe lub ułomne. Cokolwiek zrodzi się z Mojej Myśli, jest w całości doskonale, unikatowe, jak przepiękny płatek śniegu i jest na obraz oraz podobieństwo Moje. Wszystko we Wszechświecie jest doskonałym odbiciem lustrzanym czystej Miłości i doskonałości. Wszystko jest Urzeczywistnieniem odbitym w Moim brylantowym Świetle. Wszystko jest Stworzone bez skazy.

Każda Myśl ma Moc Stwórczą, a żadna nie jest potężniejsza od pierworodnej Myśli i Słowa Na początku było Słowo. Było ono u Boga i było Bogiem. Od samego początku było razem z Bogiem. Ono powołało wszystko do istnienia. I nic, co zostało stworzone, nie zaistniało bez Niego. W Nim było Życie, a Życie jest dla ludzi Światłem”. Dlatego określa się to mianem pierworodnego grzechu. Gdy w tej pierwszej Myśli tkwi błąd, ma miejsce wtedy, grzech pierworodny. Błąd będzie zwielokrotniony, przez każdą następną poronioną, zabrudzoną i zasiloną Myśl, a dalej Słowo i Czyn.


Piękne dwa Łabędzie - dotyk dziubkami - symbol miłości
Wiele Moich Dzieci próbuje wmówić, że to Ja niby Stworzyłem Was wszystkich, jako od Siebie gorszych, po to, abyście mogli stać się tacy jak Ja, pokonując wszelkie przeciwności i zwalczając Naturalne skłonności, w które Ja Was sam wyposażyłem. Należy do nich skłonność do „grzechu”. Uczy się Was, że w grzechu się narodziliście i w grzechu umrzecie oraz że grzeszenie leży w Waszej Naturze.

Głoszą też, że nic nie możecie na to poradzić. Wasze działania są daremne i bez znaczenia. Przejawem pychy jest sądzić, że można Swoimi uczynkami „zapracować Sobie” na Niebo. Do Nieba prowadzi tylko jedna droga i jest nią Łaska, jakiej udzieli Ci Bóg za pośrednictwem jedynego Syna, którego uznałeś za Swego jedynego Zbawce. Kiedy to nastąpi, zostajesz „Zbawiony”. Dopóki to nie nastąpi, próżne są wszelkie Twe Działania. Życie, jakie prowadzisz, Wyobrażenia, Wybory jakich dokonujesz, wysiłki uczynienia się GODnym w oczach Moich, wszystko to nie ma absolutnie żadnego wpływu. Nie jest w Twojej Mocy uczynić się GODnym, gdyż Jesteś z gruntu przegrany i nieGODziwy oraz ułomny. Nieświadome Istoty głoszą to kłamstwo, że takim zostałeś przeze Mnie Stworzony.Piękny Japoński Wulkan na Planecie Ziemi - Dywan z Kwiatów
Z jakiej przyczyny Boże, tak mówią?
Bóg Jeden wie 😷 Może faktycznie to wszystko nie całkiem Mi wyszło. Może popełniłem gdzieś ukryty błąd. Może chciałbym zabrać się do tego jeszcze raz, no ale cóż począć, stało się i jest. 😊

Pokusa nie śpi. Kpią Sobie ze Mnie. Mówią, że Ja, Bóg, dałem Wolną Wole z Miłości do Was, mimo to twierdzą, że jeśli nie będziecie Mi posłuszni, pośle Was do piekła. Gdzie tu jest ta Wolna Wola? Mówią także, że Stworzyłem z gruntu ułomne Istoty, a następnie zażądałem, abyście stali się Doskonali, w przeciwnym razie grożąc Wam wiecznym potępieniem. Powiadają, że po upływie wielu tysięcy lat złagodziłem Swój gniew i wymagania, ogłaszając, że odtąd niekoniecznie musicie być dobrzy, za to, kiedy robicie coś "złego", musicie się uniżyć i mieć wyrzuty sumienia i przyjąć za swego Zbawiciela tę jedyną Istotę, która zawsze była bez skazy, zaspokajając w ten sposób Moje Pragnienie Doskonałości i Mojej Miłości wobec Was. Mówią, że Moje Dziecko — część Mnie — a Wasz Brat, którego nazywają Jedynym Doskonałym Stworzeniem, (a i tak potępiają / krzyżując Myślowo i Słownie) odkupił Waszą ułomnośćułomność pochodzącą ode Mnie. Innymi słowy, Wasz Brat wyratował Was z tego, w co wpakował Was Duch Ojca i Matka Natura. Oto jak Ja to urządziłem, w powszechnym mniemaniu. Kpią Sobie ze Mnie i przekreślają zarazem możliwość wytworzenia między Nami jakiegokolwiek prawdziwego związku, przez wpojone Kłamstwo i Strach.
Boże, czy czegoś wymagasz od Nas,
jakie Masz potrzeby i jak odpowiednio Czcić Ciebie?Piękno-wszechświata-Planeta-Mgławica-Przestrzeń-Kosmiczna
Chciałabym Cię zapewnić, Dziecko Moje, że od Nikogo niczego nie wymagam. Nie mam żadnych potrzeb. Niczego też Mi nie brakuje i niczego nie potrzebuję. Nie głoszę, co jest dobrem, a co złem. Gdybym to uczynił, pozbawiłbym wszystkich największego Daru i możliwości Doświadczania — szansy Stworzenia Siebie na nowo i wyborów.

Nazywając coś złem — Myśl, Słowo, Czyn — oznaczałoby zakazać Wam czynienia tego. Jeśli bowiem miałbym wymagać od Was, podporządkowania się Moim Prawom, to zadaj pytanie — Dlaczego dałbym możliwość, aby pogwałcić Moje Prawa? Po to, aby dać Wam Wolny wybór? No dobrze, jednak wybierając jedną z opcji Doświadczania siebie i Życia takim jakie Jest, tym samym automatycznie skazujecie się na wieczne potępienie, więc co to za wolny wybór? Gdzie tu jest Wolna Wola, którą Was obdarzyłem na Wieczność? Gdzie Moja Miłość, bez warunków, do Was? A może Ja Jestem Bogiem kłamcą lub obłudnikiem?Oczy Zwierciadłem Duszy - Niebo w Oczach
Wielu powiada, że Ja Jestem Neutralnością, Akceptacją, Miłosierdziem i Przebaczeniem, ale jeśli nie poprosicie Mnie w słuszny sposób o Wybaczenie i nie zwrócicie się do Mnie odpowiednio w odpowiednim miejscu, to wołanie Wasze przejdzie bez odpowiedzi. Tylko jak znaleźć sposób i miejsce odpowiednie, jeśli tych sposobów i miejsc jest tyle, ilu jest Nauczycieli, Autorytetów i Bogów oraz Dróg do pokonania.

Dlatego większość z Was, całe Życie samemu szuka tego sposobu oddawania Mi czci, służenia i podporządkowania się Mi, podpatrując Innych. Zapominając wciąż, że Świątynia jest tylko w jednym miejscu i jest nim własne Serce i zapisana w Nim unikalna Święta Prawda o Was samych. Ja nie chcę, aby ktoś Mnie czcił, także nie potrzebuje podporządkowania i posłuszeństwa. Pragnę, abyście cieszyli się Życiem, za Życia i Jego Doświadczaniem oraz dali Świadectwo jako Moje Diamentowe Dzieci.Piękno harmonia gracja i wolność biegnących Koni
Możesz robić, co zechcesz. Jeśli potrafisz to sobie Wyobrazić i Zapragnąć w danej Chwili, to znak, że potrafisz też tego Doświadczyć krok po kroku w odleglej Chwili. Warto jednak uświadomić Sobie tego konsekwencje i jej rezultaty oraz Naturalne następstwa. To, co odbierasz jako pech, zemstę lub zło, jest niczym innym jak skutkiem działania prawa przyczyny i skutku Kar(m)ą dla Nieświadomych Dusz. Naturalnym prawom podlega całość procesów Życiowych.

Jeśli sobie je przypomnisz i zastosujesz, czyli że sytuacje Życiowe przestały być problemem, nie podchodzisz do niczego z lękiem lub obawą, uwolniłeś/aś się od trosk, zamartwiania oraz wątpliwości, to znaczy, że Jesteś Mistrzem z wysoką Świadomością i opanowałeś/aś sztukę Życia w Duchu i Świecie Fizycznym — w Świecie Materii — w zagęszczonej Energii.Boże, jaki dokładnie Jesteś
Miłosierny jak powiadał Żywy Jezus i Inni Mistrzowie
czy Mściwy i Okrutny,
jak w opisie Starego Testamentu?Radość i Szczęście - Dziecko na trawie bawiące się bańkami
A co Serce Tobie podpowiada? Czy kochając bez warunków można na Kimś się mścić? Przede wszystkim od zarania dziejów, aż do dziś, wiele Istot wypowiada słowa w Moim imieniu. Jednak Moim Dziełem bezpośrednim nie są. Szukający Prawdy, każdego dnia stoją przed wyzwaniem, jaką Drogę wybrać aby poprowadziła do jedynego Boga, jak odróżnić Prawdę od Kłamstwa, Boskie przykazy od danych z innych "źródeł".

Ode Mnie pochodzi zawsze Najwyższa Myśl, Najtrafniejsze Słowo oraz Najwznioślejsze Uczucie Miłości, Spokoju, Błogości, Akceptacji, Radości i Światłości, którą można odczuć Sercem a dalej Rozumem. Reszta pochodzi nie z Mojego Źródła Prawdy. Dałem Wszystkim z wolną wolą możliwość wyboru, jakie kto Źródło wybierze.

Wielu mówi Tobie, że Bóg jest zły. Serce podpowiada, że Boga można Kochać bez lęku, jak Ojca czy Matkę która chce najlepiej dla Swojego Dziecka. Spierają się Inni, że Bóg jest mściwy i należy się bać i drżeć w obliczu Boga. Przez całe Życie bałeś/aś się śmierci, piekła i sądu ostatecznego. Wmówiłeś sobie, że Bóg jest sprawiedliwy, a to nie są już przelewki zaznać Mojej sprawiedliwości. Sam/a we własnym zakresie rozpoznasz to.

Miłość szczęście i radość bez względu na wiek Wracając do poprzedniego pytania, dodam, że czczenia, służenia i podporządkowania żądają od Swych poddanych, tylko Bogowie, Króle i Władcy – despotyczni i pełni lęku, przed stratą uznania, majątku i władzy. Takie wymagania nie są Moje i nie ma to nic wspólnego z Moimi Pragnieniami bo Ja Jestem posiadaczem Wszystkiego co sam Stworzyłem i nadal Tworze w jednej Chwili.  Wszystko, Co Jest, jest właśnie tym, czyli Wszystkim, we Wszystkim. Ty sam indywidualnie z Siebie ustanawiasz reguły i zasady postępowania. Sam na tej Drodze Życia, oceniasz i osądzasz się, lub dajesz Innym przyzwolenie na to, w jakim stopniu spisałeś się lub co zmienić.
Ja nigdy nie osądzę Cię.
Po co Ja miałbym osądzać własne doskonałe Dzieło, które jest częścią Mnie samego, a przede wszystkim potępiać Moje upragnione i ukochane Dziecko?Boże, jakie masz Pragnienia?Piękno wszechświata - Planeta w Układzie Słonecznym
Ja Pragnę tego, czego Ty i Inne Moje Dzieci Pragną,  Wszystko to, o co  Dusza poprosi, dając do tego narzędzia na Drodze. Pragnę Doświadczyć i poznać Siebie, w całej Mojej Chwale i Wolności — Poznać, Kim w całej Istocie Jestem. Zanim Stworzyłem Was, Moje Dziecko, oraz wszystkie istniejące Światy, było to niemożliwe.

Pragnienie to pierwotna Myśl, która daje początek wszelkiemu Tworzeniu. To w głębi Duszy wspaniałe Uczucie. To Ja Bóg, decydujący o tym, co Stworzyć nowe i tego Doświadczyć, poprzez Dusze a dalej Ciało.

Pragnę, abyś również Doświadczył/a i poznał/a, Kim w całej Istocie Jesteś, dzięki Darom i Mocy, jaką Tobie Dałem, Mocy Doświadczania i Tworzenia Siebie w wybrany i dowolny sposób. Pragnę, aby cały proces Życia był nieustannym Szczęściem, Radością, Zabawą, Wolnością, ciągłym Tworzeniem, niekończącym się Rozwojem i całkowitym Spełnieniem.Boże,
dlaczego na Świecie są nieszczęścia,
choroby oraz klęski żywiołowe?Jądro w Planecie Ziemi - Serce Ziemi
Wydarzenia, które określa się jako klęski Żywiołowe – katastrofy Kosmiczne, Ekstremalne upały lub mrozy, Powodzie, Pożary, wybuchy Wulkanów, Tsunami, Huragany, Tornada, trzęsienia Ziemi..., to skutek popadania z jednej skrajności w drugą. Polaryzacja zjawisk. Włączony ruch od jednego do drugiego. Cykliczność narodzin oraz śmierci. Na tym też polega rytm Życia Twojego, jak i Żywiołów. To Wibracja, Fala i Pulsacja w samym Jądrze Wszystkiego, Co jest — w dwóch przeciwległych sobie kierunkach — napełniająca i oczyszczająca.

W Życiu nie może zaistnieć nic, co najpierw nie było czyjąś Myślą. Myśli, są jak Magnesy, kryją w sobie potężny ładunek Energii i przyciągają Skutki. Dla Myśli odległość nie istnieje. Obiega Świat i przemierza Kosmos szybciej, niż zdążysz wypowiedzieć Słowo. Słowa są bardziej zbite. Największą gęstość posiadają Czyny. Czyny to zaklęta Energia w Fizycznej postaci i puszczana jest w ruch.

Kiedy Myślisz, potem wypowiadasz i odgrywasz destrukcyjny scenariusz w rodzaju: “Jestem przegrany”, „Wezmę Twoją chorobę na siebie“ , „Mam już dość i nie chcę już Żyć”, „Bóg mnie pokarał, to Wszechświat na to Ci odpowie. Proście a będzie Wam dane.


Piękno wszechświata - Planeta Ziemia
Przeciwieństwem Choroby jest Zdrowie. Za Twoją sprawą wkroczy Zdrowie lub choroba do Twojej Rzeczywistości. Jeśli w głębi Duszy najpierw nie przyzwolisz na to, to nie możesz zachorować. W chwili, kiedy postanowisz, można wyzdrowieć lub zachorować. Głębokie rozczarowania to reakcje będące kwestią wyboru i odbiciem — LUDU — Zbiorowej Świadomości. To one stanowią nieszczęścia ogólnoświatowe.

Tych nieszczęść, z Mojej Woli, Ja nie powołuję do istnienia. Nie Ja Jestem za to odpowiedzialny, ale przyglądam się, jak Wy to robicie wspólnymi Myślami i siłami, dzięki Sercu, Umysłowi i Ciału oraz "narzędziom" jakie macie wokół. Nigdy też nie robię nic, aby im zapobiec, ponieważ łamałbym Wolę i odebrałbym Wam Doświadczenie Boskości.


Piękno wszechświata - Spiralna Galaktyka Przestrzeń Kosmiczna
Wszystkie schorzenia pochodzą od Was samych. Medycyna niekonwencjonalna wie o tym, że Ludzie sami wpędzają się w choroby i na ogół zamartwiają się na śmierć, wypalając w sobie boską Energie Życia. Większość nie zdaje sobie sprawy co robią, i nie dotyczy to wyłącznie kwestii zdrowotnych i pochodnych. Więc kiedy zachorują, mają wrażenie, jakby choroba spadła Im z nieba z Woli Mojej, nie widzą w tym Swojego udziału, dlatego szukają winnych na zewnątrz.

Wiele Moich Dzieci, Żyje w stanie strachu, nie wybaczają, trzymają urazy, złości i żale w Sercu, jedzą toksyny, trucizny i najbardziej niedorzeczne substancje, które uchodzą za żywność i dziwią się, że chorują na raka. Jedzą padlinę i tłuszcz a potem dziwią się, że cierpią na niewydolność krążenia lub otyłość. Przez całe Życie nienawidzą lub złoszczą się, rozmyślając o zemście a potem dziwią się, że dostają ataku Serca. W warunkach ogromnego stresu w sposób bezwzględny, rywalizują z Innymi, i dziwią się, że mają wylew.Piękno wszechświata - Przestrzeń Kosmiczna Spiralna Galaktyka - DuchowyUzdrowiciel
Najbardziej szkodliwą i niszczycielską formą działalności Umysłowej — obok nienawiści — jest zamartwienie się, która powoduje samospalenie i jest marnotrawstwem Energii z Serca i Umysłu, która wytwarza w Ciele szkodliwe biochemiczne reakcje, odpowiedzialne za niemal wszystkie choroby — od niestrawności po zawał.

Trudno zachować Zdrowie w warunkach takich jak rozpasanie, zarozumiałość, chaos, nienawiść, niepokój, brak pokory, skłonność do osądzania i potępiania Innych lub Siebie, które atakują Ciało na poziomie Komórkowym. Stan Zdrowia poprawi się natychmiast, gdy przestaną się wszyscy umartwiać i trzymać w Sercu żale, nawet z przeszZŁYch Żyć i niewiadomej Przyszłości.Piękno wszechświata - Przestrzeń Mgławica Spirala - DuchowyUzdrowiciel Berlin
Doświadczenia takie jak, katastrofy Światowe — powodzie, wulkany i tornada, wywołuje cały Świat. Twoim osobistym dziełem nie są, ale Ty decydujesz o tym, do jakiego stopnia te zdarzenia oddziałują na Twoje Życie. Są to twory połączonej zbiorowej świadomości lub nieświadomości Ludu. To, co możesz uczynić indywidualnie, to postanowić, co dla Ciebie one znaczą i czy chcesz w nich brać udział.

Czym pragniesz Być w stosunku do nich? Jedyną Drogą do zmniejszenia cierpienia to zmienić błąd w Myśleniu.Boże, jak zmienić błąd w Myśleniu,
jeśli jest tyle Ofiar?

We Wszechświecie nie ma Ofiar, są sami Twórcy, choć można z wolnym wyborem uznać się za Ofiarę lub Kata. Wiedzieli o tym Mistrzowie / Geniusze, którzy Żyli lub Żyją na tej Planecie. Żaden z Nich, nie uważał się za Ofiarę. Choć wielu nie pamięta Swego pochodzenia i dziedzictwa to Mistrzem jest każda z Dusz – Twój Brat i Siostra. Każda z Nich stwarza okoliczności służące Jej Celowi i jak najszybszemu przebudzeniu, w każdej chwili, którą zwiesz „Tu i Teraz”. Wszystkie „złe” rzeczy są wybrane przez Was. Błąd nie polega na ich wybraniu, lecz określaniu ich jako „złe”. To co „złe” dla Ciebie nie musi być „złe” dla Bliźniego, jeśli tak z wolną wolą wybrał.Szczęśliwe i Radosne Dziecko bawiące się liśćmi - DuchowyUzdrowiciel Berlin
Tego, co postrzegasz w Świecie, jako „złe”, najlepiej nie niszczcie, nie potępiajcie i nie osądzajcie. Lepiej spytaj Siebie samego, co w danym zjawisku jest nie dobre i co chciał(a)byś uczynić, aby to zmienić. Nie bądź także Zazdrosny/a, kiedy odnoszą Inni sukces, nie zasmucaj się porażką, bo nie wiesz, co jest sukcesem a co porażką w końcowym rachunku Duszy.

Pochopnie nie osądzaj, co jest Radością a co Nieszczęściem, dopóki nie zdecydujesz, jaki z tego zostanie zrobiony pożytek, bo czy „zła” jest jedna śmierć Fizycznego Ciała, jeśli Dusza zapragnęła tak zakończyć w nim Żywot, ratując  tysiącom Życie?

Nawet wtedy nie sądź Innych, zachowaj dla Siebie swoje zdanie i pozwól Innym o tym sądzić, co Im się tylko podoba. Jednak nie bądź głuchy/a na nakaz płynący wprost z Duszy i wołanie o Pomoc, aby działać na rzecz zmiany Okoliczności. Skarb to każda spotkana Istota, Świętość to Doświadczenie a Darem każda Sytuacja.


Boże, Dlaczego Żywy Jezus będąc kilkakrotnie na Ziemi,
za jednym razem, wszystkich naszych „niedoskonałości” nie uleczył?

Każdy jest Doskonały w Moich oczach, więc o jakich niedoskonałościach mówisz? Nie Ja a Moje Dzieci w każdym widzą jakąś niedoskonałość. W dzisiejszych czasach widzieliby ją nawet w Żywym Jezusie.


Energia Anielska - Jezus - duchowy uzdrowiciel JasnowidzJacek.BlogSpot.de
Nie tylko Żywy Jezus Uzdrawiał chorych, a każdy Duchowy Mistrz. Potrafią usunąć dokuczliwą boleść i Uzdrawiać wszystko od Chorób po Naturę. Jednak Uzdrawiają tylko dlatego, że rozpoznali i zrozumieli zamiary Duszy, Pragnącej uleczenia w ramach Swego dalszego Procesu. Życie każdej Istoty wynika z Wyboru. Oni nie wtrącają się do Ich wyborów, nie podważają, a tym bardziej nie Potępiają.

Przyglądają się temu z wyciągniętymi Rękoma i otwartym na oścież Sercem, a następnie Uczynią, co się da, aby Wesprzeć Dusze w poszukiwaniach, i aby Sama mogła dokonać najwyższego Wyboru. Jasne są dla Nich, zamiary i cele Duszy.

Nie uzdrawiają i nie podnoszą na Duchu, bo tak chcą, czyli na chybił trafił. To byłoby pogwałceniem Świętej Zasady i Prawa Wszechświata i Wolnej Woli. Każda Dusza kroczy własną wybraną przez Siebie ścieżką. Ma inne Cele i co innego przyciągają. Oni Leczą tylko te Dusze, które zawołały o zdecydowaną Pomoc.


Boże, Jak rozwiązać problemy
i nieszczęścia na świecie?


Jesteś Tym Co Jesz - Spirala Zdrowia - Warzywa Owoce Według Koloru - Duchowy Uzdrowiciel
Choć myślisz, że chciał(a)byś rozwiązać problemy, to nie rozwiążesz ich wszystkich, gdyż Sam pozbawił(a)byś się zajęcia. Wie to świat Medycyny. Dlatego musi Tworzyć nowe wciąż szczepionki i leki, zwalczać lub potępiać wszelkie cudowne terapie, nie mówiąc już o samo uzdrowieniach i cudach oraz odseparowywać lub utrudniać dostęp do Matki Natury, która każdego roku wydaje plony po to, aby nikt z Moich Dzieci nie chodził głodny i chory.

Wiedzą to też zgromadzenia Religijne. Dlatego potępiają każdą odbiegającą idee jedynej Drogi do Boga oraz definicje Boga, która nie opiera się na strachu, karze i sądzie.

Wiele Moich Dzieci, twierdzi, że śmierć z głodu kilku tysięcy Ludzi dziennie, jest Naturalną koleją rzeczy. Kiedy oświadczają, że w niczym nie można pomóc, tym kilku tysiącom Ludziom w nieszczęściu, sprowadzają na Świat dwa razy więcej nowych trucizn. To nazywają Boskim Planem i Miłością. To plan całkowicie pozbawiony jakiejkolwiek logiki, nie mówiąc nic o Miłosierdziu i dzieleniem się tym, co mają w zanadrzu. Każdego dnia można samemu nakarmić głodnych, dając Im narzędzia do tego. Nie koniecznie zaraz 'rybę' a 'wędkę' lub wskazać gdzie znajduje się wieczny Pokarm, przywrócić Im GODność. Dać szansę tym, którym się nie powiodło. Odrzucić uprzedzenia, które podsycają lęk i rozgoryczenie mas, odbierające Nadzieje na lepsze jutro.


Żywność Ekologiczna Zdrowe Jedzenie - Zmieszane Sercem Warzywa Owoce - DuchowyUzdrowiciel
Jeśli powiem wszystkim, że są uleczeni na zawsze, jaki sens ma medycyna i nauka? Jeśli powiem wszystkim, że Wasze Ciała Fizyczne będą Żyły wiecznie i będziecie Żyć w Pokoju — co zrobią działający ludzie na rzecz Zdrowia i Pokoju? Kiedy jednomyślnie, naprawdę zechcecie Wszyscy zlikwidować Choroby, wojny i głód, w tym samym dniu skończy się to wszystko.

Zajrzyj w Siebie i naokoło Siebie. Wszystkie potrzebne do tego środki, otrzymałeś/aś ode Mnie. Narzędzia, już posiadasz, aby tego Wyboru dokonać. Jednak nie uczynisz tego. Nie dlatego, że nie możesz. Twoim Wyborem, jest brak dokonania Wyboru.


Boże, dlaczego Świat istnieje w takiej postaci,
w jakiej istnieje?


Piękno planety Ziemi - Góry Łąka Stokrotki - Duchowy Uzdrowiciel Berlin
Ponieważ tak większość wybrała. Wielu wyniszcza własny na Ziemi Dom — Środowisko i Matkę Naturę — Waszą Rodzicielkę która Was karmi, a potem, aby tylko uniknąć odpowiedzialności, wmawiają, że to z powodu srogiej Natury i klęsk Żywiołowych lub przez wole okrutnego Boga Ojca i Matkę. Przez okrucieństwo to sobie spłataliście.

Nic w Naturze nie przewyższa okrucieństwa, z jakim człowiek obchodzi się z Przyrodą. Powiadają — To nie Moja wina! W tym mają absolutną rację. To kwestia Wyboru, a nie kwestia Winy.


Piękny Zachód Słońca na Planecie Ziemi - Łąka Burza - Duchowy Uzdrowiciel Berlin
Przede wszystkim gdyby Świat byłby taki, jak chciał(a)byś go widzieć, czyli doskonały w Twoich oczach — subiektywny osąd — przerwał(a)byś Życiowy i Twórczy proces (Twoim zdaniem niszczący proces). Nie byłoby już nic do Stworzenia. Wszelkie zawody i pragnienia straciłyby racje bytu. Wyczerpałyby się wszystkie pytania do filozofów, zabrakłoby spraw karnych i przestaliby produkować chemie oraz toksyczne kosmetyki testowane na Zwierzętach.

Wybór Świata, Cel Życiowy i Twórczy toczy się, na wieki wieków. Jeden Tworzy a inny to Niszczy. Jak Dzień i Noc. Jak Dobro i Zło. Wzloty i Upadki.


Boże, dlaczego w każdej z Religi,
jest inna wersja Boga?


Piękno wszechświata - Przestrzeń Kosmiczna Galaktyka Spiralna - Duchowy Uzdrowiciel Berlin
Wielu, Moich Dzieci, z wolną Wolą, postanowiło wierzyć, nie we Mnie Stwórcę Dusz, Boga Bogów (Miłość). Wierzą w wyimaginowanego Boga — Egregora lub Boga, który Doświadcza karząc, wymuszając strachem lojalność i posłuszeństwo. Jest urażony, gdy tego nie dostaje, bo ktoś zawiódł Jego oczekiwania.

Bóg, w którego wielu postanowiło wierzyć, jest Bogiem o wiele mniejszym ode Mnie bo znajdującym się w Moim własnym Cieniu. Te osoby są Dzieckiem mniejszego, gorszego, mściwego i gniewnego Boga. Strach jest przeciwległym biegunem Mnie — Bezgranicznej Miłości. Gdy­by Wszyscy wie­dzieli, jak Ja Was bardzo Miłuję i Akceptuje — jakimi Jesteście — umarlibyście ze Szczęścia w Stanie wiecznej Ekstazy, której nie Jesteście w stanie sobie wyobrazić. Tylko Moja Czysta i przezroczysta Miłość tworzy lub buduje. Strach pokryty mrokiem niszczy lub rujnuje.


Boże, seks czy celibat jest nie-naturalny,
nie-chwalebny czy nie-godziwy?


Piękne dwa Łabędzie i Pisklęta - symbol miłości - Duchowy Uzdrowiciel cały świat
Gdybym nie chciał, abyś się w pewne rzeczy bawił, czy obdarzyłbym Cię tym? Czy dałbyś swojemu Dziecku zabawkę, jeśli nie chciałbyś, aby się nią bawiło? Erotyzm to największy Dar niebios, niezwykły do drugiej Istoty, do Siebie, do samego Życia, wyraz Miłości. Nie dałem nic, czego powinieneś się wstydzić lub odrzucać, a zwłaszcza Ciała i jego funkcji. Świadome Istoty uwielbiają Seks i wszystkie stany płynące z Centrum Serca.

Seksualność jest Święta, jeśli mowa o czysto Fizycznych doznaniach. Bądź  płodny/a, raduj  i baw się sexem! To Radość, potężna rozkosz dostarczenia dla Ciała i Duszy. Miłość Fizyczna jest najwyższą Rozkoszą, Ekscytującą, Odprężającą, Regenerującą, Jednoczącą i Intymną. To najbardziej Energetyzujące Przeżycie i Doświadczenie.

Jednak kalając niewinność, radość i czystość tej intymnej sfery Życia, używając jej do celów, takich jak umocnienie ego, złamanie czyjejś woli, pogwałcenie przestrzeni, dominacja, traktowanie cielesności jako przedmiotowość i osiągnięcie egoistycznych celów, odwróci się to przeciw Tobie, blokując w Duchu przepływ Energi Życiowej w Kanale Sakralnym (2). Niech doprowadza Seks Cie do Ekstazy, Rozkoszy, wspólnej i dzielonej, która jest Miłością, która daje początek nowemu Życiu. Czy mogłem wymyślić jeszcze przyjemniejszą Zabawkę na to, aby Was tutaj przybywało? Tłumiona, Seksualna Energia Życia, w długotrwałym celibacie, doprowadza do złości, zazdrości, a nawet nienawiści, przestępstw i gwałtów.


Piękno harmonia gracja koni - Uzdrowiciel Duchowy Berlin
Energie Seksualną wszczepiłem każdemu przejawowi Życia. Jest ukryta we wnętrzu i wrodzona, we Wszystkim, Co Jest i co widzisz. Wielu wie o tym, dlatego głosi, że jest to złe i najlepiej wyzbyć się tego, co jest czymś Naturalnym i Wiecznym. Wielu okryło wstydem sex, tak jak okryło wstydem Życie, piętnując je jako nieczyste, i że to udręka.

Boże, dlaczego wiele Osób
odczuwa zastój Materialny?


Piękno planety Ziemi - Raj na Ziemi - ZADBAJMY O MATKĘ NATURĘ - Duchowy Uzdrowiciel Berlin
Przez błąd Myślowy i strach przede Mną oraz opinią Innych Ludzi. Wmawianie Sobie, że Ja lub ktoś Inny to potępi, co jest następną nieprawdą. Przykładowo, za każdym razem, kiedy Ktoś miał pieniądze, czuł się świetnie i był pełny radości. Czuł się wspaniale i pewnie, gdy je miał i gdy je wydawał. Nie było w tym nic złego.

Mimo to tak głęboko wmówił sobie negatywną opinie o pieniądzach, że je w końcu odrzucił. Otoczył je, nie Swoimi Myślami a Myślami ze zbiorowej Świadomości. Myślami, które mają charakter Twórczy. Stworzył własną Rzeczywistość wokół pieniądza, która je od Niego odsuwa. Ponieważ, dlaczego miałby przyciągać do Siebie coś, skoro to odrzuca, bo jest tak złe bo bijące Mrokiem?


Boże, dlaczego nie objawiasz się Ludziom,
aby mogli Cie zrozumieć
lub aby Ateiści uwierzyli w Twoje Istnienie?


Piękno wszechświata - Galaktyka Spiralna - Planety
Proszę zajrzyj głęboko w siebie, rozejrzyj się wokół Siebie, na dół i daleko w Kosmos, zobaczysz Moje niekończące się Dzieła. One są tylko mikroskopijną cząstką Mnie a Ja Jestem Nimi. Tak jak Ty Jesteś Bogiem dla Atomów a dalej Komórek i Narządów występujących w Twoim Ciele, które bardziej rozpalasz lub gasisz, które są połączone z Innymi w Jedność, w moim Ciele, Umyśle i Duchu. Objawiam się i ukazuje się w każdej Chwili, nie wszyscy chcą jednak to dostrzec, nawet Osoby głoszący Wiarę we Mnie.

Niemożliwym, jest to abym ukazał się w Swej prawdziwej postaci czy formie, ponieważ nie ma zrozumiałej formy. Tak jak jeden z Moich Żywiołów, w tym Powietrze, nie ma jednej formy, a wiesz, że istnieje bo nim oddychasz. Mogę w każdej chwili przybrać postać dla Wszystkich pojmowaną, ale wówczas gdy Ja się wskaże, uznają, że mieli do czynienia z jedyną prawdziwą postacią Boga, a nie po prostu jedną z tryliarda tryliardów możliwych. Ja Jestem Bytem Niewidzialnym i Gorliwym. Nie utożsamiam się z jedną postacią czy formą. W pewnym sensie Ja Jestem, który Nie Jest. 


Piękna Jesień na Planecie Ziemi - Rzeka Las Drzewa
Kiedy zostałem rozpoznany, ukazując się dla Ludzi w zrozumiałej formie, przypisywano mi te postać po wszech czasy, ukazując na malowidłach. Tak było z Żywym Jezusem, Jego poprzednikami i Innymi Mistrzami, którzy mają Świadomość, że Miłość / Bóg jest w Nich.

A gdy przybyłem później do Innych, pod zmienioną postacią, Ci pierwsi powiedzieli, że wcale się tym nie ukazałem, ponieważ inaczej wyglądałem niż poprzednim razem, więc to nie mogłem być Ja. Znaleźli się też tacy, którzy okrzyknęli, że to Szatańska sprawka, nawiedzenie Diabła lub że był chory psychicznie, izolując lub krzyżując — Myślą i słowem — potępiając na wieki.


Piękno planety Ziemi - Raj na Ziemi - Dżungla Wodospad
A gdybym teraz udowodnił, że Jestem tym Jedynym Wszechmogącym Bogiem i Królem a na dowód tego przeniósłbym góry i morza, powiedziano by: „To na pewno dzieło Szatana”. Boskość nie jest dostępna aby oglądać ją na zewnątrz, Boskość objawia się w Sercu i tylko na polu Doświadczenia wewnętrznego.

Jeśli odsłania wewnętrzne Doświadczenie Boga, a to pozna się po Owocach i Czynach, zbyteczny staje się wygląd zewnętrzny."Nie bądź nic Nikomu dłużny, poza wzajemną Miłością.
Kto Miłuje Bliźniego - Brata i Siostrę, wypełnia Plan Duszy."

"Nie możesz wymigać się od Kary, Kimkolwiek Jesteś,
gdy zabierasz się do Osądzenia i Krzywdzenia Innych.
Gdy Osądzisz i Skrzywdzisz, Brata lub Siostrę, Sam na Siebie wydajesz Wyrok.
Co Osądzisz, tym kiedyś staniesz się a krzywd Doświadczysz na Sobie."

"Zło zawsze Dobrem i Miłością Zwyciężaj!
Miłość nie wyrządza Zła Bliźniemu.
Tylko Miłość buduje. Strach rujnuje." - Żywy Jezus


Większość informacji zawarta w poniższym Materiale filmowym,
jest całkowitą prawdą, jednak nie 100 procentową


„Otaczają nas Boże Cuda, które wiele Nam o Nim mówią. Dzięki Stworzeniu doświadczamy przebłysku Jego Mocy, Mądrości, Majestatu i Troski. Stworzenie przemawia do tych, którzy chcą słuchać...
Dołącz do niezwykłej podróży odkrywającej dzieło Stworzyciela i to, co Jego Stworzenie objawia na temat Jego charakteru. Przyjrzyj się niewyobrażalnej wielkości Wszechświata i zastanów się nad zdumiewającą ilością Energii znajdującej się w całej Materii.
Zbadaj niezbędną dla każdego Organizmu wytworną molekułę wody i odkryj, w jaki sposób Bóg łączy te molekuły, by uformować piękne, symetryczne kryształki śniegu. Zapoznaj się z niewiarygodną złożonością DNA i tym, jak wspaniałą pracę musi wykonać maleńkie nasionko, by stać się rośliną.
Ptak — niebywale funkcjonalny, przystosowany do lotu organizm, motyl — owad powstający z poczwarki, te i wiele innych cech stworzenia przedstawiono w tej, zachwycającej nasze oczy, prezentacji.
„Bóg cudów” to zapierająca dech w piersiach podróż po widzialnych i niewidzialnych wspaniałościach Bożego Stworzenia

"Rozgłaszajcie Jego Chwałę... Jego Cuda — wśród wszystkich Ludów!
(Ps 96:3)”
Ten poniżej króciutki, zaledwie 8 minutowy filmik "Zachwycające widoki Ziemi - Mądrość Indian" jest złożony ze scen zmontowanych z różnych filmów przyrodniczych (głównie „Planeta Ziemia"), pokazujący piękno naszej planety z podkładem piosenki Loreeny McKennitt „Night Ride Across the Caucasus". W filmie wykorzystano Mądrość plemion Hopi, Siuksów Oglala, Cheyenne, Komanczów, Nez Perce, Apaczów i innych.

Zachwycajace widoki Ziemi - “Madrosc Indian”


Inspiracją, aby napisać powyższe treści, była urywkowo przeczytana książka Rozmowy z Bogiem” - Neale Donald Walsch, którą każdemu polecam. Zwłaszcza tym, którzy mają jeszcze w zapisie Serca Bogobojność. Także tym którzy dopiero wchodzą Świadomie na ścieżkę Rozwoju Duchowego. Powyższe treści to modyfikacja i wniesienie treści z książki na poziom Świadomości i Wiedzy Doświadczonej, na jakim Ja byłem. Każdy z Nas jest na innym poziomie i ma swoją w zapisie Prawdę. Sprawdź sam/a, z jaką treścią najbardziej rezonujesz.
✔️   Skomentuj Post, (nawet anonimowo) w sekcji poniżej.
  Jaka jest Twoja opinia na ten temat?
✔️  Ten Post możesz Udostępnić dalej.

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria |

Jacka blog. Harmonizuje Ducha - Ciało, Umysł i Dusze. Uzdrawia Psychikę, Ciało Fizyczne, Astralne, Eteryczne, Emocjonalne i Mentalne. Łączy Jaźń w pion — Podświadomość, Świadomość z Nadświadomością. Uwalnia i Podnosi tym samym wibracje Ducha i wartość Życia. Doradza w sferze prywatnej, jak i biznesowej. Pomaga na odległość, choć woli sesje w bezpośrednim kontakcie.     Kasi blog - Duch Prawdy. Poszerzanie Perspektywy i Świadomości. Zacznij Życie w Zdrowiu Psychicznym, Emocjonalnym, Mentalnym i Fizycznym. Napełnij Prawdą i Miłością swojego Ducha. Kasia i Jacek zapraszają do swojej Przestrzeni

Tagi: Anioły Akceptacja Siebie Biblia Bóg Bóg Bogów Bóg i Bogini w Jednym Bóg Ojciec Matka Boga Wymagania Bogactwo Duchowe Bogiem Jesteś Boska Mądrość Boski Plan Boski Umysł Boskie Słowa Bunt Diabła Przeciwko Bogu Byt Cel Duszy Chemia Ciało Cykl Życia Czym W Istocie Jesteś Czyn Doświadczenie Duchowe Dualizm Duchowa Apokalipsa Duchowość Dusza Dzień I Noc Ego Ekologia Emocje Emocjonalność Energia Dualizm Damska Męska Energia W Ruchu Grzech Finansowa Harmonia Życia Iluzja Inkarnacja inkarnacje Jak Boga Czcić Karma Karmiczne Życie Kim W Istocie Jesteś Klęski Żywiołowe Kolory Kosmos Kreacja Mądrość Boga Moralnosc Materia Ziemia Matka Natura Mistrz Duchowy Żywy Jezus Nasz Brat Mistyka Miłość Bez Warunków Miłosierdzie Moc Twórcza Niebo I Piekło Nieszczęścia Na Świecie Ograniczenia Osądzanie Oświecenie Piekło Planety Poczucie Winy Podświadomość Zbiorowa Porady Ezoteryczne Powrót Do Boga Domu Światła Poznaj Boga Pozytywna Energia Pragnienia Pragnienia Boga Prawdziwa Istota Prawo Wszechświata Przebudzenie Pytania I Odpowiedzi Pytanie Do Boga Pytanie Do Stwórcy Dusz Religie Rodzicielka Rozmowy z Bogiem Rozwój Duchowy Rozwój Osobisty Sąd Boży Sąd Ostateczny Samouzdrawianie Sekret Seks Serce Przepełnione Miłością Spełnienie Spirala Strach Stwarzanie Stwórca Dusz Stwórca Stwórców Sukces Świadomość Świat Światło I Mrok Światło W Ciemności Szczęśliwe Życie Słowo Materią Się Stało Tajemnice Twórczy Proces Tworzenie Ty Jesteś Tym Co Jesz Umysł Uprzedzenia Uzdrawianie Uzdrowiciel Wibracje Wojna W Niebiosach Wolność Wszechświat Wyobraźnia Wyzwanie Wzorce Podświadomości Zagęszczona Energia Zasady Zbaw się Odżywianie Zdrowe Jedzenie Zdrowie Zmiany Zniewolenie Duchowe Życie Harmonijne Życiowy Proces Żywicielka Żywność Zło I Dobro

12 komentarzy:

 1. Anonimowy6:15 PM

  Czytam i nie do końca wszystko rozumiem, bo jeżeli seksalnośc jest dobra to dlczego niektórzy są zboczeni, pedofile, a może to jakieś podczepienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mądre pytanie. Nic co we Wszechświecie zdarza się, nie jest pomyłką a działaniem prawa Fizyki. Co dajesz - odbierasz na wieczność. Inkarnacyjnie wygląda to tak. Jedna z Dusz, która jest decydentem Być w Ciele Fizycznym lub nie, chce czegoś nowego doświadczyć, a działania wobec Siebie i Innych zależne są od Jej Moralności - Wysokiej lub Niskiej Świadomości i kwestie z tym związane czy pomiędzy Duszą (Światłością / Pierwotną Myślą) i Ego (Ciemnością / Myślą Analizującą Realistyczną) jest Harmonia (Miłość bezwarunkowa) + właśnie podszepty błąkającej Duszy, która nie jest spełniona, namawiając do różnych czynów, Osobę (o niskiej wibracji i Żyjącej w nieświadomości) do której ta błąkająca Dusza podczepiła się Energetycznie do Aury. Czyli jeśli jedna z Dusz skrzywdziła będąc Katem..., aby poznać wszelkie tych czynów Emocje, w następnym żywocie ta Dusza staje się Ofiarą lub na odwrót. Jeśli Dusza (Ofiara) te czyny Duszy (Katu) wybaczy to zamyka ten krąg Ewoluując i Doświadczać dalej. Jeśli nie wybaczy ciągnie nieświadoma Dusza (Ofiara) to dalej, aby zrobić odwet na Duszy (Kat). Pamiętamy tylko te działania z tego Życia, zapominając, że one - te 2 Dusze - umówiły się w Świecie Dusz na takie Doświadczanie w Materii. Nie wybaczamy i szukamy odwetu, ciągniemy tak długo splot zdarzeń aż w końcu je zaakceptujemy, zmieniając Swój własny wykreowany Świat, na harmonijny i pełny Miłości. Poobserwuj Nature - Zwierzęta, Owady, Roślinność lub inne Istoty a zrozumiesz co to jest Seksualność i że żadne działania Boskie nie są przypadkowe, inaczej nie było by Życia (Dnia i Nocy / Tworzenia / Niszczenia) które Stworzył na Wieczność Bóg, dając nam wszelkie niezbędne narzędzia czyli Emocje i Mentalność aby móc kreować Swój własny Świat, odejść stąd spełnionym i wzbijając się ku wyższym wibracjom jakie ma Ziemia.

   Usuń
 2. Anonimowy6:20 PM

  Czy z piekła (niskiego astralu można wyjść wyżej)Czy to konec?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście! W każdej chwili którą zwie się TU i TERAZ. Wystarczy zmiana Myśli i kreowanie Pozytywnych obrazów w głowie, aby móc ich Doświadczyć w Życiu :)

   Usuń
 3. Anonimowy10:23 AM

  Mam pytanie do autora tekstu bo popełniłem bluźnierstwo przeciw duchowi świętemu czy moze mi ono zostać wybaczone ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Jesteś Wieczną cząstką Ducha Świętego lub inaczej Boga albo jeszcze inaczej nieskończonej MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ. Jakże Jedyny Bóg mógłby czegoś Tobie nie wybaczyć? Wybacz wszystko Sobie. Wybacz Tym, co faktycznie bluźnią, ale przeciwko Sobie i Bogu zakłamując Boga Istotę i Wielkość oraz Mądrość. Tym którzy wpoili Ci skutecznie nieGODziwość lub poczucie winy. Oni nie wiedzą — przez nieświadomość — co mówią i czynią. Każdy błądzi i szuka Swojej drogi, szukając tak naprawdę Prawdziwych Siebie lub Boga, nie raz tę drogę przeklinając... i wpadając w czarną rozpacz, nie ufając Sobie lub Bogu. Bóg kocha Cię... nade wszystko a świadectwem tego jest nadana Tobie wolna wola do wszelkich Doświadczeń. Poczuj spokój w Sobie. To, co minęło, nie wróci. TERAZ tylko zależy od dalszych Twoich Myśli i czynów. Życzę, aby one były pełne MIŁOŚCI wobec Siebie i Bliźnich, Radosne oraz Twórcze. Tego chce właśnie Twoja Dusza na Wieczność.

   Usuń
 4. Anonimowy6:32 PM

  Dziękuję za wyczerpująca odpowiedz.Ale mam straszny problem z nerwicą eklezjogenna i blokuje mi ona strasznie seksualnosc czyli energię seksualna po seksie odczuwam poczucie winy i lęk.Jednak najgorszą sprawą jest bluźnierstwo przeciw Jezusowi i duchowi świętemu i Bogu stwierdziłem że Jezus jest antychrystem itp itd czyli grzech niewybaczalne budzą one we mnie lęk i niszczą moja relacje z Bogiem podważają w moim odczuciu jego milosierdzie. Czasami popełniamy to bluźnierstwo żeby pozbyć się tego leku ale i tak jestem nim przepełniony mam złe zdanie o Bogu i myślę że chciałbym to zmienić albo przejść na ateizm bo myślę że to lepsze niż chora relacja z Bogiem. Nerwicy tej nabawilem się chyba jako bardzo małe dziecko sytuacja rodzinna i chyba prześladowany mnie demony miałem ostatnio paraliż senny i widziałem demona i czułem siarkę. Czytałem Biblię ale jej czytanie tylko pogarsza mój lęk i wzbudza do niego straszna nienawisc.Ale nie czuję się pewnie i nie mogę zaufać Bogu wiedząc że czegoś nie może mi wybaczyć.Ciagle żyje w leku przed Bogiem i mam wiele albo wszystkie objawy nerwicy religijnej i mam pytanie. Czy Bóg może mi wszystko kompletnie wszystko wybaczyć ? Strasznie boję się piekła i surowego osądu od Boga i nie potrafię się z tym uporac. Interesowałem się tym chrześcijaństwem trochę i trochę mi to śmierdzi... Po prostu boję się Boga już chyba się tak wychowałem...czy może mi pań jakoś pomóc albo dać radę ? Wiem że mam złe spojrzenie na Boga ale nie potrafię go zmienić a najbardziej dobija mnie świadomość że czegoś może mi nie wybaczyć. Trochę chaotycznie ta moja wypowiedź ale tak jakoś impulsywne wyszło �� i dziękuję bardzo za poprzednią odpowiedz ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mogę zrobić wglądu. Nie widziałem Twojego zdjęcia, ale z tego, co piszesz, masz po blokowane Czakry (kanały Energetyczne) i mnóstwo Programów w Ciele Emocjonalnymi Mentalnym (Myśli ze zbiorowej Świadomości pełne Negatywu). O tym przeczytasz w Artykule "Słownik / Duchowe znaczenia". Nie da się Bluźnić przeciw Bogu i cząstce Boga (Energii Męskiej lub Żeńskiej) jak to nazywasz Jezusowi, bo jest Miłością i jest ponad wszelkim Systemem, naszą oceną i Umysłem. Jedynie co robisz, to Bluźnisz przeciw Sobie (Twojej Duszy) dając sobie tak Negatywne Myśli i Słowa. Kogo możesz bać się, to nie Boga a jedynie Samego Siebie i wymyślonych obrazów w Umyśle, które Sam tworzysz. Jak czujesz niepokój blisko Siebie i niefajny zapach, to znak, że krąży wokół Ciebie błąkająca Dusza. O tym poczytasz w Artykułach "Nawiedzenia / Opętanie". W Biblii w Starym Testamencie nie ma nic o Bogu Bogów, a w Nowym Testamencie, historia o Jezusie jest zaczerpnięta z dawnych Mitologii zwłaszcza o ukrzyżowaniu itd. Prawda tam jedynie jest, kiedy mówi się o wiecznej Miłości Boga do Nas, Siebie samego i Bliźnich. Nie jest to dla mnie zdziwieniem, że po przeczytaniu Starego Testamentu, Ludzie stają się Ateistami lub wyznawcami delikatniejszej wiary. Kto mądry wierzy w Boga, który poleca mordowanie "Oko za Oko", karze, mści się, osądza i skazuje na wieczne potępienie Swoje Dziecko, które Stworzył z Miłości bezwarunkowej? ❤

   Usuń
 5. Świetny komentarz znaleziony pod jednym z postem:
  "Jeśli Bóg daje i Bóg odbiera, to zrezygnuj proszę z pasów bezpieczeństwa, leków, pieniędzy, ubrań, ogrzewania, dachu nad głową, kasku na rowerze, dentysty. Jeśli wierzysz, że to Bóg jest źródłem życia, to ja się zgadzam ale to WOLA i ciekawość ludzi powoduje, że odkrywamy lekarstwa i wszczynamy wojny.

  Bóg daje Ci iskrę, szansę ale daje też serce, rozum, WOLNĄ WOLĘ i ta wolna wola jest silniejsza niż wszystko inne, nawet Bóg, który Cię kocha, który jest wszechmogącą miłością nie może Cię zmusić, żebyś poszedł do nieba - Ty musisz tak wybrać!

  Wszystko jest kwestią perspektywy:

  - Czy zabijanie jest dobre? Zapytaj policjanta, który strzela do zamachowca samobójcy w centrum handlowym.

  - Czy ratowanie życia jest dobre? Zapytaj oficera, który zasłania piersią dyktatora ludobójcę.

  - Kto jest dobry? Kto jest zły? Zapytaj liderów Ukrainy, a potem zapytaj liderów Rosji, a potem zapytaj ludzi na ulicy i żołnierzy.

  - Kim jest Bóg? Zapytaj chrześcijanina, a potem zapytaj muzułmanina."

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy10:58 AM

  Dlaczego to zrobiłeś Boże? Ty wiesz o co pytam i myslę ze zwyczajnie się na mnie wypiąłeś. Zawiodłeś..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bóg (Wszech Duch Żyjącej Natury i Światła) jest Czystym i Neutralnym wciąż rozwijającym się oraz nieustannie wibrującym dźwięcznie „Diamentem“, który ze swej czystej Miłości do siebie Stwarza wszystko co wokół, dając Życiodajną Energie wszystkiemu — co wypływa z Niego i Żyje w Nim — Wolną Wolę do wszelkich Decyzji, które odbijają się w Duchowym i Materialnym Świecie w lustrzanym Świetle lub Mrocznym, nawet jeśli nie pamięta się wcześniejszych Intencji i Decyzji, będąc w danym czasie w Nieświadomości i będąc oddalonym od Miłości. Winienie Boga i Zewnętrznego Świata oraz bunt mija się z pierwotnym Celem Twej Nad Duszy. Warto zajrzeć Wewnątrz siebie i uporządkować Myśli w Sercu i Umyśle, aby Ciało było w zadowoleniu, prowadząc przez Święte Chwile i aby Świat Duchowo-Materialny dawał Ci powody do zadowolenia.

   Usuń
 7. Komentarz pod usuniętego postu FB:

  Wiesława Ł.
  Czy my sami powinnismy odpowiedziec na to pytanie...Dlaczego tyle zla sie dzieje od zarania dzieji,,,brak zrozumienia , miłości, o która tak zbiegamy????

  Jacek Jasno
  jasnowidzjacek.blogspot.com/p/ zapytaj-boga.html
  Tutaj są odpowiedzi, na powyższe pytania, zwłaszcza na temat "zła" i niepowodzeń oraz oczekiwań. Tak na prawdę każdy z nas, zna odpowiedzi, na każde pytanie ale od czystości Serca oraz Umysłu, zależne jest czy odczytamy te odpowiedzi oraz znaki, które każdego dnia dostajemy od Istot ze Światła - m.in. Aniołów, aby ominąć "zło" lub inaczej, Doświadczenie, które my sami (z Serca) nie wybraliśmy.

  OdpowiedzUsuń

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .