Podziel się z Innymi

BLUE BEAM, Haarp, CHEMTRAILS, Neurofonia, HOLOGRAMY — ZABAWKI agentury

Blue Beam, Haarp, Chemtrails, Neurofonia, Hologramy, ELF, LF i VLF


Dusze Mroczne w Ludzkiej skórze z Cienia
— (z Próżni lub z Otchłani otaczającej Światłość) —
nie przestają bawić się Ludzką Psychiką, Mentalnością i Emocjonalnością.

Oczy zwierciadłem Duszy — Oni są wśród nas Matrix Jak zapewne domyślasz się, Ziemia jest kontrolowana, manipulowana i rządzona przez Istoty zwane Archontami, które wybrały Doświadczenie Ciemności / "Zła". Poprzez milenia, stworzyli Oni — poprzez inżynierię GENetyczną — Rasę człowieczą, aby wykorzystać Ich jako niewolników do rozszerzania Swojego Ciemnego imperium, programując i kontrolując Ludzkie Umysły, robiąc z Nich zaprogramowane "biologiczne komputery". Ich moc tkwi w ukrytych Agendach, Strachu i nieszczęściach. Całą Swoją Moc, tracą w obliczu Harmonii Światła płynącego z Serca i Umysłu — Miłości, Naturalności, Radości, Godności, Prawdy i Odwagi.

Na planach Astralnych są Oni znani jako tzw. Panowie Karmy / Kary
lub zniszczenia, a Ja ich widzę jako napierające demoniczne Dusze z podczepieniami, ściągające do Mroku. To Ci, którzy w znacznej mierze decydują o losie każdego kto reinkarnuje i Żyje w zawieszeniu z podczepieniami na plecach lub dolnych kanałach Energetycznych. Kiedy przebudzona i bardziej uświadomiona Istota Tworzy Swoim Światłem dziurę w Iluzji / Matrixie, niewolnicy Archontów wysyłani są, aby wywrzeć presję Mentalną, Psychologiczną i Emocjonalną na słabe punkty przebudzonej Osoby, aby obniżyć Jej wibracje i tym samym zamknąć ową dziurę — aby zapobiec dalszemu Duchowemu rozwojowi — ku wolności / Wolnej woli.

Zastraszanie Epidemiami i wojnami, zakłócanie lub manipulowanie pogodą, zabawa z Bronią Geofizyczną, Psychotroniczną, Elektromagnetyczną, Energetyczną lub inaczej Plazmową, z chipowaniem ludzi jak zwierząt, nawet za pomocą (nakazywania pod groźbą kary) szczepionek lub uzależniających telefonów komórkowych — z czipami monitorującymi prace mózgu, bez których wielu już nie potrafi Żyć — aby mieć kontrolę bezpośrednią, Neurofonia i Mind Control (MD) czyli Kontrola i zakłócanie Podświadomości za pomocą nadajników Fal radiowych (RFID) — ELF, LF i VLF — zmieniające naturalne częstotliwości pracy mózgu, Zabrudzanie Ciał przez Haarp i Chemtrails, to zbyt mało dla Nich, aby programować w Ludzkim Umyśle i Sercu Destrukcje, Egoizm, Poczucie wyższości lub niższości i Ignorancję, tego co naprawdę dzieje się na Świecie, i wzbudzać popłoch, strach, bóle głowy, migreny, choroby a nawet przedwczesną śmierć.

Kochani jak zobaczycie wizualne projekcie trójwymiarowe Blue Beam na niebie — typu, że latają nad Wami jakieś spodki (UFO / in. NOL), albo, że Mesjasz / Żywy Jezus schodzi ze Swoim królestwem, zstępując z nieba — to nie klękajcie. ☺ „Trąby Apokaliptyczne” już mamy (filmik poniżej). Teraz czas na ponowne animacje na niebie, jak było można oglądać dzięki amerykańskim prowokatorom, dnia 11 września 2001r. Zamiast prawdziwych samolotów — laserowe obrazy holograficzne samolotów — uderzające w wieże, aby w kodować w ludzkim Umyśle Strach przed Terroryzmem i pretekst do wojenek oraz sprzedaży broni. "Maryji buzia w tęczu" już też tutaj była, (filmik poniżej) Czekamy teraz na ponowne Przyjście Żywego Jezusa, choć Świadome Osoby wiedzą, że w każdej nawet najmniejszej Istocie Żyjącej, płynie Jego Zbawcze Światło, nawet jeśli jest zabrudzone. Jest TUTAJ i w Nas samych cały czas, inaczej nie płynęłoby w Nas ŻYCIE ... 😊Kto zbyt bardzo żyje w Strachu / Ciemności, proponuje wyłączyć TV
z wiadomościami ze Świata
— z ich manipulacjami i propagandą —
a zamiast tego włączając Samodzielne Myślenie, zaglądając w siebie
i rozglądając się na boki za wartymi dla oka widokami.


Hologram-Blue-Beam--Lipec-2016--UFO-w-Miami-nagrane-przez-NATO--ze-strony-Yahoo.com-ufo-closing-earth-nasa-covering flying city in china - pływające miasto w Chinach Mysterious Cities Began To Appear In The Sky All Over The World - na całym świecie na Niebie zaczęły pojawiać się tajemnicze miasta  Jiangxi Chiny „Schwebende Stadt“ - Jiangxi Chiny "pływające miasto" Mysterious Floating City In China: Project Blue Beam, Fata Morgana? - Tajemnicze Pływające miasto w Chinach: Projekt Błękitna Wiązka (Blue Beam), Fata Morgana? Riesige mysteriöse Stadt in den Wolken über Foshan Guangdong - Ogromne tajemnicze miasto w chmurach 18.10.2015 - 'floating city' over the city of Foshan in China "pływające miasto" nad miastem Foshan w Chinach 18.10.2015 - 'floating city' over the city of Foshan in China - "pływające miasto" nad miastem Foshan w Chinach 'floating city' over the city of Foshan in China - "pływające miasto" nad miastem Foshan w Chinach 'floating city' - "pływające miasto" Μυστηριώδεις πόλεις άρχισαν να εμφανίζονται στον ουρανό σε - zaczęły pojawiać się na niebie Tajemnicze miasta Ville Flottante dans le Ciel Chine - Pływające Miasto w chmurach Chiny Project Blue Beam? "Floating City" Appears in the Sky over China - Projekt Blue Beam? "Pływające Miasto" na niebie nad Chinami Project Blue Beam? "Floating City - Projekt Blue Beam? "Pływające Miasto" Mysteriöse "schwebende Stadt" - Tajemnicze "pływające miasto"„Trąby Apokaliptyczne” (w Berlinie też to z 3 lata temu słyszałem)

„Maryji buzia w tęczu” 

Zjawisko na niebie 17.01. 2016 Słowacja
Chmury nad Kostaryką

Chmury w kształcie DNA?!

Nienaturalne chmury
Nienaturalne zjawisko - HAARPZiemia - Sacramento 06.2017 - Hologram
Źródło: beforeitsnews.com

Wróć do Nawigacji

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słowniczek | Słownik | Zdrowie | Galeria |

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

0 komentarze:

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne | Cielesno DUCHOWE | Cały Świat .