Podziel się z Innymi

Myśl i Słowo Ciałem (Czynem) się stało 🙏 KLUCZ DO BRAMY Szczęścia i Spełniania się


Otwórz Bramy ograniczeń ŻYJ! Doświadczaj Życie i wewnętrzną Nature


Intencja, Uczucie, Emocja, Myśl, Słowo i Czyn

to poziomy Tworzenia
tego co wokół Ciebie i w Tobie samym!
Te same wartości także przyciągasz do Siebie
Krystaliczne oraz Brudne — odbite w Negatywie.

W każdej chwili o czymś Myślisz. Zwracasz uwagę na jakość i szybkość tych Myśli? Jak samemu pracować, aby podnieść Świadomość i zrobić miejsce na nowe wysokie czyste Energie / Wibracje?!


otwarte drzwi do szczęścia wszystko w Twoim Umyśle i Sercu
Afirmuj — W Świętym Spokoju,  "zaProgramuj" się na nowo! Pozwól sobie na wyjście z Ciemnogrodu i Chaosu jaki tworzy się w Głowie i poza nim. Te poniższe pełnowartościowe Zdania, pochodzące z Ducha Źródła Miłości wypierają z Mroku Podświadomości i z Umysłu (przez Indoktrynacje / Infekującą Mózg) przeczące im Destrukcyjne, Fałszywe Wyobrażenia, Negatywne oraz Uniżające Myśli i Wzorce zachowań, które obniżają Twoje Wibracje Życia, tym samym zamykając Serce i brudząc Umysł i blokując Ciało.Zbuduj od nowa poczucie własnej wartości i GODności bo na to zasługujesz. Akceptuj Siebie!
Wiedz, że Jesteś Doskonały/a w Oczach Nad Duszy / Nad świadomości,
tylko o tym zapomniałeś/aś i/lub siebie nie roz-poznałeś/aś!

Podwyższ Swoje Wibracje, przez używanie Wartościowych Stwierdzeń. Zaszczep w Sobie cykl Owocnych i Budujących Myśli a zobaczysz Sam/a jak szybko Twoje Życie i Innych Osób (które są wokół Ciebie) zmienia się na lepsze. Tylko Ty Sam/a Jesteś Twórcą Swojej Rzeczywistości, nikt Inny. Tylko Ty możesz zdecydować się na Przemianę lub tkwić w Nieświadomości Mroku. Twoim największym sprzymierzeńcem lub wrogiem jest Wyobraźnia. Tak więc jeśli chcesz doznać Transformacji, Wyobrażaj sobie rzeczy, których faktycznie chciał(a)byś Doświadczać, a nie te które Cię hamują. Cokolwiek Wymyślisz, możesz to Osiągnąć. Unikaj i nie skupiaj uwagi na Obrazy i Treści, które powodują w Tobie Negatywne Stany i Uczucia oraz powodują blokady.

Pozwól sobie poniższe Słowa głosić jako Prawdy. Najlepiej Mów je głośno. Użyj Słów kryjących w sobie ogromną Moc: „Ja Jestem”. Cokolwiek wypowiesz po Słowach „Ja Jestem”, automatycznie wprawia w ruch ciąg Przyczyn i Skutków, który Doświadczenia te przywoła i przyniesie je Tobie. Dla Wszechświata Twoje Myśli, Słowa, Życzenia i Pragnienia są, jak Rozkaz lub Nakaz. Inaczej Wszechświat działać nie potrafi. Zawsze Słowa obrócone zostaną w Czyn, i otrzymasz wynik – Manifestacje w Świecie Fizycznym tego, co zaczęło się od Twojej Myśli.


"Słowa, które Ja Wam powiedziałem, są Duchem i są Życiem.
Ja Jestem Chlebem Żywym, który zstąpił z Nieba.
Jeśli kto spożywa ten Chleb, będzie Żył na wieki.
Chlebem, który Ja dam, jest Moje Ciało [wydane] za Życie Świata.

Na początku było Słowo.
Było ono u Boga i było Bogiem.
Od samego początku było razem z Bogiem.
Ono powołało wszystko do Istnienia.
I nic, co zostało Stworzone, nie zaistniało bez Niego.
W Nim było Życie, a Życie jest dla Ludzi Światłem.
To Światło Świeci w Ciemnościach,
a Mrok nie był w stanie Go pochłonąć.

(...) Słowo stało się Ciałem i jako Człowiek zamieszkało wśród Nas.
Ujrzeliśmy więc Jego Chwałę — Chwałę, jaką Ojciec obdarzył
Swojego jedynego Syna, pełnego Łaski i Prawdy.
- Ewangelia według św. Jana


Uważaj na Myśli i Słowa (pisane lub mówione) oraz na Intencje i Siłę Swoich Emocji oraz Uczuć. Wypowiadając np. Słowa typu: „Ja CHCIAŁBYM dużo zarabiać” będziesz każdego dnia tylko Chciał/a i na chceniu, rozmyślaniu i wołaniu o zarobek się zakończy, nie robiąc nic w tym kierunku oraz wpadając w jeszcze większą rozpacz. Zamień te Słowa na „Ja Jestem Zdrowy... i mam Narzędzia w sobie i obok siebie, które dają mi szanse na Zarobek.” Wystarczy zajrzeć w siebie, we własne nawet te najmniejsze Pragnienia, tego co chciał(a)byś w Życiu robić i co daje Radość i Spokój, zaufać sobie, krok po kroku realizując ten Cel aby go Ugruntować w Czynie. Afirmacja to nie odlatywanie w Kosmos i Rozmyślanie o pięknym kolorowym Świecie, Myśląc że samo spadnie coś z Nieba. Afirmacja to 1 krok, potem następny krok do Stwarzania i Doświadczania tego, co chcesz doznać i otrzymać Stabilny i Uczciwy Finansowy Grunt, chyba że się wybrało bezdomność, samotność, spanie pod gołym niebem albo bycie Katem który uniża lub na utrzymaniu Innych, nie dając nic w zamian a jedynie dając sobie i innym stres.

 Jeśli mówisz „Ja Jestem nie GODzien”, to powiedzmy sobie Szczerze, nie będziesz Godny/a wszelkich Doświadczeń pochodzących z – Miłości, Prawdy i Szczęścia. Jeśli zaś wizualizujesz obrazy z przeszłości, które dały Tobie strach, ból, biedę, choroby, smutek i kłopoty, Wszechświat nadal będzie karmił Cie strachem i bólem, powołując do Życia biedę, choroby, smutek oraz sytuacje dające kłopoty. Tylko dlatego, że tak wybrałeś/aś i na tym skupiasz swoją uwagę, idąc tą Drogą.

Kontrolowanie Myśli i Słów stanowi najwyższą formę Afirmacji. Myśl o rzeczach Godziwych i Uznanych jako Wartościowe. Dostrzegaj we wszystkim Doskonałość, okazuj tylko Wdzięczność i stawiaj przed sobą tylko następny przejaw Doskonałości, jaki zamierzasz Urzeczywistnić, w danej Chwili, która przemija jak Wiatr. Wystrzegaj się Czarno-widztwa, Mrocznych Ludzi, i Defetyzmu. To jest ten Sekretny Klucz i recepta oraz przepis na Spokój Ducha, Duchowy i Materialny Dobrobyt, Dostatek, Bogactwo, Obfitość, i Szczęście, który masz we własnym Wnętrzu. Używaj go z pełną Świadomością Myślach, Słowach a dalej w Czynach.Jezus odpowiedział:
"Miejcie Wiarę w Boga! (...) Wszystko, o co w Modlitwie Prosicie,
stanie się Wam, tylko Wierzcie, że otrzymacie." - Mk 11, 22-24Każdego ranka lub od tej właśnie Chwili
możesz na nowo zacząć Życie!


Warto użyć przed lub w trakcie Afirmacji zapalonej Świecy, lub Kadzidła do okadzania — PALO SANTO (Bursera graveolens) — „Święte Drzewo” Indian, które ma właściwości Lecznicze, Chroniące
i Oczyszczające (Energia Męska).

Usuwa Negatywną Energię, ale także podnosi na Duchu, przynosi Szczęście, Zdrowie i Finanse, łagodzi Bóle, jak i również odstrasza Owady. Dodatkowo warto użyć Kadzidła — BIAŁEJ SZAŁWII — Salvia Apiana Jeps — (Energia Żeńska), która ma właściwości Zdrowotne i Bakteriobójcze. Świetna do okadzenia mieszkania, domu i miejsca pracy. Idealnie oczyści Twoją Przestrzeń, uwolni od Negatywnych Mocy, Uczuć i niekorzystnych wpływów z Zewnątrz. Odstraszy na jakiś czas nieproszonych Gości / Dusze, Byty i nisko wibracyjne Energie. Przyciągnie Dostatek i pomoże w dostępie do Duchowej Wiedzy. A także pomoże się odprężyć lub ustabilizować Aurę. Zamiast poprzedników można użyć Kadzidła — MIRRA — Commiphora Myrrha — (Energia Żeńska). Wywołuje Emocjonalny i Umysłowy Błogostan. Odświeża i odkaża Powietrze w pomieszczeniu. Działa PrzeciwDepresyjnie, PrzeciwBakteryjnie, PrzeciwBólowo, PrzeciwgGrzybicznie, PrzeciwNowotworowo (związki seskwiterpenowe), Odkażająco, Kojąco, Regenerująco, Pobudzająco, Pielęgnacyjnie, i Odprężająco. Mirrę stosuje się w Leczeniu Stanów rozchwiania równowagi Psychicznej, Przemęczeniu, Depresji w likwidacji Stresu, przy schorzeniach dróg oddechowych i rodnych, w Chorobach i Stanach zapalnych skóry oraz śluzówki jamy ustnej, przy uporczywym kaszlu (bronchit), zakażeniach dróg oddechowych i Astmie. Dodatkowo warto użyć Kadzidła — OLIBANUM — Burseraceae (Energia Męska). Zwane także kadzidłem frankońskim, levonah, luban i khunk. Wzmacnia Koncentrację. Ma Działanie Kojące, PrzeciwZapalne, PrzeciwLękowe, PrzeciwNerwicowe, Antyseptyczne, Antydepresyjne, Wykrztuśne, Uspokajające, i immunomodelujące. Zapach kadzidła skutecznie odstrasza owady. Po zakończeniu konieczne jest wywietrzenie pomieszczenia oraz umycie rąk.


Modlitwa - Magia ziół, Obrzędy ZIOŁOWE, RYTUAŁY - palenie ziół, żywic i kadzideł - Okadzanie

Odpręż Ciało i Umysł


LINK DO AUDIO. Głosu swojego użyczył Piotr P. Dziękuje pięknie!
AUDIO 1Zacznij, każdego ranka lub przed snem,
z Wiarą, z Mocą, i z Sercem
oraz przekonaniem wypowiadać te Zdania:


  Ja Jestem obdarowany Bogactwem Duchowym i Materialnym, bo tak chce doświadczać poprzez Moje Ciało i Umysł, Nad-świadomość, będąca w Duchu Miłości.

  Ja Jestem Godny/a pełnego Doświadczania Boskiej Miłości, Szczęścia, Radości i Kontaktu z Nad-świadomością
  .


  Ja Jestem na Wieczność połączony/a ze Źródłem Miłości, w jednym Duchu Nad-świadomości.

  Ja Jestem Doskonałym Dzieckiem, Doskonałego Ojca/Matki – Nad-świadomości.

  Ja Jestem Wolny/a od wszelkich fałszywych Przekonań, Przywiązań i Ograniczeń.

  Ja Jestem Spokojem i Rozluźnieniem bo tak chce doświadczać Nad-świadomość poprzez Moje Ciało i Umysł.

    Ja Jestem Zdrowiem, Sprawnością i Siłą bo tak chce doświadczać Nad-świadomość poprzez Moje Ciało i Umysł.

  Ja Jestem Boską Bezwarunkową Miłością, która napełnia Serca wszystkich Istot.

  Szczęście Radość Spokój Ja Jestem Doskonałym Obrazem i Podobieństwem Nad-świadomości będącej w Duchu Miłości.

  Ja Jestem zawsze Chroniona w Duchu Nad-świadomości i Istot ze Światła.

  Ja Jestem Pewny/a Siebie bo wiem, że to wspaniały Stan Umysłu.

  Ja Jestem niezaprzeczalnie Dobry/a dla Siebie i Innych Istot.

  Ja Jestem Życzliwy/a i takie Istoty przyciągam do Siebie.


  Ja Jestem całkowicie Zdrowy/a, Sprawny/a i Silny/a.

  Ja Jestem Opanowany/a, Naturalny/a i Przyjazny/a.

  Ja Jestem Wdzięczny/a za Boskie Nagrody i Dary.

  Ja Jestem Arcydziełem Wszechobecnego Ducha Światłości.

  Ja Jestem Świadomością Bożej Siły i Chwały.


  Ja Jestem Godny/a Bycia Jednym w Duchu Miłości.

  Ja Jestem Harmonią, Światłem i Prawdą.

  Ja Jestem Spontaniczny/a i Stabilny/a.

  Ja Jestem w zgodzie z Procesem Życia.


  Ja Jestem Przebaczeniem i Mądrością.

  Ja Jestem w Radości i Zadowoleniu.

  Ja Jestem w zgodzie Sam/a z Sobą.

  Ja Jestem Jednością w Sercu Ducha Miłości.

  Ja Jestem Boską Kreatywnością.

  Ja Jestem Optymist(k)ą.


Do Afirmacji użyj początkowych Słów, np.:

  Bóg Ojciec/Matka, Wszech Duch Miłości
  lub Nad-świadomość, Miłość Moja
  lub Stwórca Mojej Duszy, Miłość Moja
  lub Wszechobecny Duch Światłości, Miłość Moja
  ponieważ każde z nich i tak płynie do Serca Wszechobecnego Boga / Życiodajnej Energii
  a nie do Wymysłów, MyślokształtówEgregorów Astralnych lub Myślo-kształtów
  (wymyślonych martwych bogów / bożków).

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — całej Mojej Istoty, Jest Wszystkim we Wszystkim i Ja Jestem Wszystkim we Wszystkim, gdyż Jesteśmy Jednością, tak jak Jednością jest całe Stworzenie.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — pozwala mi Doświadczać Przyjemności – w Miłości, w Seksie, w Związku i w Pracy.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — Kocha Mnie bezwarunkowo, bez względu na to, co uczyniłem/am.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — Akceptuje Mnie i to, jak Doświadczam na Ziemi.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — Wspiera Mnie we wszystkim co robię.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — spala Miłością, wszystkie podpisane przeze Mnie i Moje odbicia lustrzane (a także przez Potomków, Rodzinę, Przodków Rodu, Potomków Ciał Astralnych i Sobowtórów Eterycznych), Cyrografy, Pakty, Kontrakty, Obietnice, Umowy w tych i wszystkich innych Czasoprzestrzeniach w Przeszłości, Przyszłości i Teraźniejszości, zawartych we wszystkich innych Czasoprzestrzeniach Światów równoległych, przemieniając to w Światło płynące z Centrum Miłości.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — spala Miłością, wszystkie Demoniczne podłączenia z Astralem – Egregory, Egoidy, Demiurgi, Archonci, Istoty z innych wymiarów i wszystko inne co zaburza Moją Aurę oraz Rozwój, przemieniając to w Światło płynące z Centrum Miłości.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — spala Miłością, wszystkie Demoniczne kanały kontaktowe z przekazami Channeling-owymi i wszystko inne co zaburza Moją Aurę oraz Rozwój, przemieniając to w Światło płynące z Centrum Miłości.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — spala Miłością, Strach, Niepewność, Konflikty, Choroby, Ego, Dumę, zależności Rodowe i to co zbędne oraz sprzeczne z planem Duszy, przemieniając to w Światło płynące z Centrum Miłości. 

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — spala Miłością, wszelkie Moje Ograniczenia i skłonności do Nałogów i Hazardu, przemieniając to w Światło płynące z Centrum Miłości.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — spala Miłością, wszystkie Negatywne uwarunkowania z Mojego Życia i Otoczenia, przemieniając to w Światło płynące z Centrum Miłości.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — spala Miłością, Iluzję oddzielności między Mną a Nad świadomością, przemieniając to w Światło płynące z Centrum Miłości.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — spala Miłością, Mroczne Myśli i Negatywną dla Mnie Przeszłość, przemieniając to w Światło płynące z Centrum Miłości.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — spala Miłością, Moją Wszelką Złość, Zakłamanie, Żal, Zawiść i Zazdrość, przemieniając to w Światło płynące z Centrum Miłości.

  Połączenie z Wszechświatem Wniebowstąpienie
  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — spala Miłością, Moje Urazy z przeszłości, przemieniając to w Światło płynące z Centrum Miłości.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — spala Miłością, Moje Negatywne Blokady, przemieniając to w Światło płynące z Centrum Miłości.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — spala Miłością, Mój wszelki Smutek, przemieniając to w Światło płynące z Centrum Miłości.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — spala Miłością, Moje Poczucie Winy, przemieniając to w Światło płynące z Centrum Miłości.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — spala Miłością, Moje całe Napięcie, przemieniając to w Światło płynące z Centrum Miłości.

  Wszechobecny Duch Światłości — Miłość Moja — spala Miłością, Ciemność we Mnie i przemienia Ją w Światło płynące z Centrum Miłości.


  Ja Wybaczam Sobie wszystko co uczyniłem/am Nieświadomie i Tym, którzy kiedykolwiek Świadomie lub Nieświadomie Mnie skrzywdzili.

  Ja Żyję w cudownym Świecie, gdzie w każdej chwili dzieją się Szczęśliwe Zdarzenia.

  Szczęście nierozłączność z Wszechświatem - Harmonia
  Ciało Moje Jest Świątynią, Mojej Nad świadomości, i Teraz jest wzniesione wyżej.

  Ja Doświadczam Szczęście, Radość i Miłość będąc w Ciele Fizycznym.

  Życie dla Mnie jest pełne Ciepła i Miłości, Lekkie, Przyjemne i Łatwe.

  Ja przyciągam do Siebie tylko Bezwarunkowo Kochających Ludzi.

  Cuda zdarzają się każdego dnia. Każda Chwila przynosi Mi Cuda.

  Ja mam Szacunek dla Siebie oraz wszystkich Istot wokół.

  Ja Akceptuję wszystkich i wszystko, co jest wokół Mnie.

  Ja odnoszę Sukces, Szczęście, Obfitość i osiągam Cel.

  Boska Miłość wypełnia i Uzdrawia całe Moje Ciało.


Pozostań potem jeszcze przez chwilkę w Ciszy, tyle czasu ile możesz
na to przeznaczyć. Warto wtedy posłuchać co nasza Dusza(wewnętrzny Głos) ma do przekazania
Pierwsza Myśl. Wyślij Miłość z Serca do Boga –  Nad świadomości 
(np. powtarzając poniższe Słowa).
Możesz wysłać też Miłość do Bliskich Tobie Osób, Zwierząt oraz do Miejsc,
które potrzebują Wsparcia.


Bądź szczęśliwy już dziś i żyj pełnią życia - Duchowy Uzdrowiciel


Wspaniały Wszechobecny Duchu Światłości, Miłości Moja
Przerastający Moją Wyobraźnie, Rozum i Mowę,
Dziękuję Tobie z Całego Serca,
za Bożą Obfitość, Manifestującą się
poprzez Mój Osobisty Błogosławiony
Dobrobyt, Miłość, Harmonie, Spokój, Zdrowie, i Szczęście.

Nagłe gorąco w Ciele to znak, że ma miejsce transmutacja poprzez spalanie Nieczystości w Twojej Aurze.

Wolność - FREEDOM - Czas zdjęcia kajdan - Jesteś Wolną Istotą - DuchowyUzdrowicielJeśli masz w Sobie Negatyw / Ciemność, lepiej wybuchnij niż masz go trzymać w Sobie. Wyrzuć Negatyw ze Swojego Umysłu, nie chowając go w Sobie.

Nie noś długo uczucia Żalu, Złości, Zazdrości... Jeśli Ktoś ciągle Cię zakłóca, oddal się od Niego/Niej. Nie szukaj Rewanżu! Nie obniżaj Swoich Wibracji. Takie postępowanie zapisuje się w Twojej Aurze i Ciałach na Wieczność. To wszystko Tworzy Twoje wewnętrzne „Archiwum”.


Jesteś więc Bądź Światłem, Prawdą i Miłością!

Wsłuchaj się w Serce,
Zmotywuj swój Umysł a dalej Ciało,
nie tylko do bezczynnego Rozmyślania
i Rozmawiania sam ze sobą,
a do Działania ku zmianom
jakie Pragniesz z Serca doznać!
Im więcej Bram otworzysz, których boisz się otworzyć,
tym więcej Cudów wokół siebie Stworzysz.


energia - morze - milosc - od Joanny Wachowicz Pamiętaj, Jesteś wspaniały/a! Nie jesteś sam/a. Wszyscy jesteśmy połączeni. Kocham Cię prawdziwie czystą Miłością. Wysyłam Ci biały Promień. Nieś Szczęście, Miłość, Radość. Twórz i kreuj wspaniałe rzeczy. Dziękuje Ci z całego Serca za Twój czas, za to, że byłeś/aś ze mną i za to, że Jesteś.
Kocham Cię!
Afirmacje i Modlitwy podnoszące poczucie GODności - Zrelaksuj Ciało, Umysł i Dusze


Duchowy Uzdrowiciel – Afirmacje
✔️   Skomentuj Post, (nawet anonimowo) w sekcji poniżej.
  Jaka jest Twoja opinia na ten temat?
✔️  Ten Post możesz Udostępnić dalej.

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria |

Jacka blog. Harmonizuje Ducha - Ciało, Umysł i Dusze. Uzdrawia Psychikę, Ciało Fizyczne, Astralne, Eteryczne, Emocjonalne i Mentalne. Łączy Jaźń w pion — Podświadomość, Świadomość z Nadświadomością. Uwalnia i Podnosi tym samym wibracje Ducha i wartość Życia. Doradza w sferze prywatnej, jak i biznesowej. Pomaga na odległość, choć woli sesje w bezpośrednim kontakcie.     Kasi blog - Duch Prawdy. Poszerzanie Perspektywy i Świadomości. Zacznij Życie w Zdrowiu Psychicznym, Emocjonalnym, Mentalnym i Fizycznym. Napełnij Prawdą i Miłością swojego Ducha. Kasia i Jacek zapraszają do swojej Przestrzeni

Tagi: ok. 100 Afirmacji Afirmacja Życia Afirmacje Aformacja Akceptacja Siebie Anioły Ze Światła Bóg Bóg Ojciec Matka Bogactwo Materialne Boża Mądrość Ćwiczenie Dobre Myśli Dobrobyt Duchowe Bogactwo Dyscyplina Działanie Umysłu Dziękczynienie Emocje Finanse Freedom Harmonia Harmonia Życia Inspiracje Ja Jestem Jam Jest Jak Afirmować Klucz Do Szczęścia Kreatywność Kreowanie Rzeczywistości Lista Afirmacji Mantra Medytacja Miłość Bez Warunków Moc Motywacja Magia Umysłu Myśli Pozytywnie Napięcie Negatywne Myślenie Obfitość Osiąganie Celów Pewność Siebie Poczucie Winy Podnoszenie Wibracji Podświadoma Moc Podświadomość Podziękowanie Potęga Podświadomości Pozytywne Myślenie Pozytywne Myśli Pozytywne Twierdzenia Pozytywne Zdania Pozytywne Zmiana Prawda Prawo Przyciągania Prawo Tworzenia Rzeczywistości Prawo Życia Programowanie Umysłu Przebaczenie Przyciąganie Psychologia Radość Realizacja Celów Recepta Na Szczęście Równowaga Rozwój Osobisty Rzeczywistość Samodoskonalenie Samorealizacja Sekret Potęga Umysłu Serce Przepełnione Miłością Sfery Życia Siła Przyciągania Przykłady Afirmacji Skuteczne Afirmacje Smutek Spokój Ducha Ciała i Umysłu Stwórca Bogów Stwórca Dusz Stwórca Stwórców Sugestie Sukces Świadomość Światłość Szacunek Szczęście Szczęśliwe Życie Sztuka Afirmacji Technika Twoje Myśli Życie Transformacja Twórcza Moc Wszechświata Uzdrawianie Umysłu Wdzięczność Wiara Wolność Finansowa Wyobraźnia Wysoka Wibracja Zadowolenie Zdrowie Życie Myśli Brylantowe Klucz Środek

0 komentarze:

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .