Podziel się z Innymi

TRANSPLANTACJA — za czy przeciw — Ty DECYDUJESZ O SWOIM Fizycznym CIELE


Zanim zaznajomisz się z poniższą treścią, informuje, że bez względu na Opinie — większości lub mniejszości — nie polecam ani nie potępiam Akcji, oddawania Swoich Organów! Opinię prywatną na ten temat zostawiam tylko dla Siebie. Podam tylko fakty, które sam/a we własnym zakresie możesz odczuć Sercem a dalej Umysłem.


Jeśli czegoś nie widzisz, oczami Fizycznymi
       Nie znaczy, że to nie istnieje!Ciało-Fizyczne--Astralne--Emocjonalne--Eteryczne--Mentalno-Duchowe

 5. Nie zabijesz.
Nie zadasz z rozmysłem i bez powodu śmierci. Szacunek dla Życia sprawi, że będziesz Czcić wszystkie formy Życia – także Zwierzęta, Drzewa i Rośliny. Będziesz w nie ingerował tylko wtedy, gdy wymagać tego będzie najwyższe Dobro. Choć rozumieć będziesz, że odebrać Życia nikomu i tak nie można. Wszelkie Życie jest Wieczne. Nie będziesz dążyć do położenia kresu danemu Wcieleniu, bez najbardziej uświęconej przyczyny, ani do przemiany jednej formy Energii Życiowej w drugą.


życie zbyt piękne jest aby je niszczyć


"Dawcą pośmiertnym może zostać osoba,
która za życia nie wyraziła sprzeciwu w formie wpisu
w (CRS) Centralnym Rejestrze Sprzeciwów.
Zgodnie z prawem polskim, obowiązuje domniemana zgoda na bycie dawcą, co oznacza iż w przypadku braku sprzeciwu we wspomnianym rejestrze, uznaje się daną osobę potencjalnym dawcą narządu".
   —  Dawca.pl

Art. 68. Prawo do ochrony Zdrowia
Dz.U.1997.78.483 Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 02-04-1997 r.

1. Każdy ma Prawo do ochrony zdrowia.
3. Władze Publiczne są Obowiązane do zapewnienia szczególnej Opieki Zdrowotnej Dzieciom, Kobietom ciężarnym, Osobom niepełnosprawnym i Osobom w podeszłym wieku.


Żyjący Pacjent podłączony do Respiratora - Maszyny umożliwiającej sztuczne oddychanie
"Prof. Jan Talar: "Podczas jednego z wykładów prof. Jan Talar zajmujący się wybudzaniem chorych ze śpiączki wygłosił kontrowersyjne zdanie: Nie udało się w XXI wieku pobrać narządów od osoby zmarłej, a więc co robimy? Pobieramy narządy od osoby Żyjącej"
   —  TVN24.pl
   —  Konferencja Jana Taratajcio z dnia 07.06.2014 — Prof. Jan Talar, jedyny w Polsce lekarz, który wybudza ze śpiączki i pozwala wrócić do Życia

"Prof Jan Talar prześladowany za to że przywraca do Życia zmarłych których narządy chciano sprzedać."
   —  YouTube.com z dnia 14.01.2016 — Kanał MonitorPolski
Ciało w powiększeniu - fraktal "Kiedy lekarze powiedzieli, że ich córka nie Żyje, zdecydowali się na oddanie jej narządów. Kilka godzin przed odłączeniem 14-latki od aparatury, przyszedł do nich przyjaciel rodziny i poprosił o wspólną modlitwę za zdrowie ich córki. Gdy wyszedł, Taylor wybudziła się ze śmierci mózgowej."
   —  Fakt.pl

"Szok! W Wielkiej Brytanii ponad 100 osób, które zginęły w tragicznych okolicznościach zostało pochowanych bez niektórych organów i tkanek."
   —  NaSygnale.pl

"Czy organy do przeszczepów pobierane są od Żywych dawców?"
   —  Kefir2010.wordpress.com

"Śmierć mózgowa nie istnieje! Jest na to mnóstwo, absolutnie niezbitych dowodów. Ale dziś nie liczy się człowiek, liczy się wyłącznie pieniądz. „Zwłoki z bijącym sercem”, pełne „części zamiennych” warte są 2 miliony dolarów! A ile jest wart Żywy człowiek?"
   —  AstroMaria.wordpress.com


Przemysł farmakologiczny Farmaceutyka produkcja leków
"Śmierć pnia mózgu nie istnieje. Lekarze transplantolodzy pobierają organy od Żywych ludzi - tak kilkanaście dni temu mówił prof. Jan Talar, który zajmuje się ludźmi znajdującymi się w śpiączce. — Nie jestem za eutanazją. Nie chciałabym, żeby człowiek zajmował miejsce Pana Boga. Nie ma Boga, to znaczy wszystko wolno. A ja takiego świata nie chcę — podkreśla z kolei aktorka Ewa Błaszczyk w rozmowie z Magdaleną Rigamonti. Błaszczyk deklaruje, że nie podpisze zgody na to, aby po śmierci pobrać jej organy."
   —  Wprost.pl

"Lekarze wrocławskiego szpitali stwierdzili u 17-latka, który trafił do nich po poważnym wypadku samochodowym, tzw. śmierć mózgową. Choć serce wciąż bije, lekarze twierdzą, że chłopak nie Żyje i może zostać dawcą organów."
   —  Se.pl


Transplantacja Organów - Ceny narządów ludzkich na czarnym rynku
"Dziś, zdesperowane osoby, które nie mogą dłużej czekać w kolejce i mają do wydania trochę grosza, mogą zaopatrzyć się w różne części ciała i organy na czarnym rynku. Jest to oczywiście nielegalne, lecz skoro jest popyt – to jest również podaż. Zobaczmy ile warte jest nasze ciało i jego poszczególne elementy - 5 cm2 skóry, Litr krwi, Mózg, Szkielet, Rogówka, Wątroba, Nerka, Płuca, Serce"
   —  WhatNext.pl

"Jakaś mała grupa ustala między sobą własne „prawo”, umożliwiające legalne wyrwanie serca czy wątroby żyjącemu jeszcze człowiekowi. Tymczasem przeciętny człowiek myśli, że transplantologia jest czymś pozytywnym i kojarzy się jedynie z ratowaniem czyjegoś życia."
   —  InfoZdrowie.com


Poniżej inne filmy na temat Serca i Mózgu


Jak to wygląda od Duchowej strony?Opuszczenie Energii z Ciała Fizycznego - autor zdjęcia Konstantin Korotkov

płuca-powiększenie-fraktal-mandala Przypomnę, że Etyka i Poszanowanie Swojej całej Istoty psychofizycznej, aż do śmierci pierwszego Ciała Fizycznego, które rozkładane jest na Atomy, mamy oprócz powyższego, jeszcze Zmysły i cztery Ciała Auryczne które są na Wieczność (Astralne, Emocjonalne, Eteryczne, Mentalno-Spirytualne / Duchowe), to przede wszystkim Szacunekdo Wiecznego Szczęśliwego Życia — które Nam dał Bóg a nie druga Osoba i Jej podpis na papierze.

Wszyscy jesteśmy Braćmi i Siostrami na Wieczność i każdy z Nas INDYWIDUALNIE jest Zbawcą lub Niszczycielem samego Siebie lub Innych. Wszystko zależne jest od poziomu Świadomości.

Badania potwierdzają, że Serce wytwarza najsilniejsze i największe pole Energii, w stosunku do innych Narządów. Pole elektryczne Serca jest 100 razy silniejsze a pole magnetyczne jest 5 tysięcy silniejsze od Mózgu. Dopóki Serce bije, tam jest ŻYCIE! Nie jest to istotne, ile ma lat — 5 czy 85. Nie jest to też istotne, jak długo będzie Żyć i czy ma szanse wyjść zwycięsko z walki o powrót do Zdrowia Fizycznego, Emocjonalnego i Psychicznego. Ta Osoba z bijącym Sercem Żyje i w taki, a nie inny, sposób Doświadcza. Jej Życie. Jej Wybór. Kropka.

Ciała zmarłych nie są przeszczepiane! - Martwa Pacjentka ze śmiercią mózgu podnosi ręceNarządy są wycinane na Osobach Żyjących, inaczej Ciała wydobywane byłyby przez Ekshumacje lub kilka sekund po zgonie, gdy brak tętna. DUSZA w tym okresie przeżywa potworny koszmar, gorszy jak opowieściowe Piekło. To nie słyszalny — w Fizycznej przestrzeni — krzyk i potężny Strach, Niemoc oraz Ból Psychiczny i Emocjonalny, jak i nieustanna walka Duszy, z tą różnicą, że brak (nie raz) jest reakcji Ciała Fizycznego. To tylko delikatność Mojego opisu.

Jeśli nie potrafisz sobie tego Wyobrazić to może przeżyłeś/aś kiedyś dręczenia przez Czarną postać / "Zmorę" / Paraliż senny, kiedy z pełną Świadomością chciałeś/aś się poruszać Ciałem a ono leżało bez ruchu, walcząc sam ze sobą? Transplantacja kończy się gorzej.


Zadaj pytanie, dlaczego Lekarze często podają leki uspakajające i przeciwbólowe — opioidowe — silniejsze jak morfina, a i tak pojawiają się łzy, ciśnienie krwi idzie w górę, znacznie wzrasta tętno, jest gwałtowny wzrost adrenaliny lub widać wstrząsy osób, które mają wycinane Narządy? No właśnie po co, jeśli ponoć Dawca nie Żyje? Osoby Nieświadome nie wiedzą, że ratując Siebie a pozbawiając Innych Życia, bo leży bezwładny, już wydał na Siebie — wyrok — bolesną Kar(m)ę (każda nieświadoma Dusza, biorąca w tym procederze udział — Wykonawca i ten kto dał na to zgodę). Gdy ponownie wróci na Ziemię (Dawca i Biorca) w Ciałach — Astralnym, Emocjonalnym i Mentalnym — w miejscu gdzie była interwencja chirurgiczna, jest blokada w przepływie Energii Życiowej. Może też skończyć się chęcią zemsty przez Dusze, którą pozbawiono dalszego Doświadczania — w Materii — w Ciele Fizycznym, która stać się może dla Wykonawcy oraz Biorcy Cieniem.

żyj świadomie i odpowiedzialnie


Dlaczego tak często są odrzucenia Organów
lub nie służą długo?


DNA - komórki polimerazy RNA Każdy Atom wchodzący w skład Twojego Ciała a dalej każda Komórka (Chromosom) oraz cała masa cząsteczek Substancji nieorganicznych i organicznych, ma swój unikatowy zakodowany zapis. Jest on przechowywany i powielany oraz kontrolujący czynności Komórki — poprzez główny nośnik informacji Genetycznej — które pełni DNA i RNA, występujące w jądrze komórkowym.

Budowa DNAKomórki nerwowe, mięśni, kości lub skóry Twojego Ciała, na drodze Ewolucji, wielokrotnie umierają i rodzą się na nowo. Ty masz inny unikatowy zapis oraz zasób Energii i wibracje w Ciele. Ja mam inny. Substancja chemiczna, która mi służy, nie musi służyć Tobie. Powodować może — w wyniku reakcji chemicznych — uszkodzenie i zmodyfikowanie DNA paraliżując nawet pracę całego układu odpornościowego.

Ogólnie pisząc, każda drobna ingerencja, w Ciele Fizycznym (w nie zliczonych Atomach Ciała, które są ze sobą połączone w jedną całość, tak w Materii, jak w Duchu) a tym samym we fragmencie zapisanej informacji Genetycznej, choćby w jednej Komórce, prowadzi powoli do destrukcji całego łańcucha DNA i w konsekwencji do osłabienia i ułomności, a potem wyłączenia z Życia całego Organizmu.

Biorca, aby przeżyć, musi przyjmować leki Immunosupresyjne, tłumiące Naturalne reakcje Organizmu, przed odrzuceniem Organu. Ciało — wszczepiony Organ — traktuje jako obcy Byt i broni się przed tą Tkanką lub Narządem, aż w końcu wyłącza z pracy.

Dodatkowo przez interwencje Lekarza, przekształcane są Meridiany. Przykładowo: Wstaw do Ferrari, silnik z Fiata 126 lub na odwrót, może i pojedzie, jak tam zmienisz, tam wykręcisz i tam dołożysz, ale czy będzie na długo poprawnie służył — bez następnych interwencji — jak oryginał? Na tym mógłbym lapidarnie zakończyć tą treść.

Przepiękne unikalne Dzieło Boże jak Ty - autor Kenneth Liebrecht - kropelka wody Omijając kwestie Ciała Fizycznego, zapewne przeszczep był robiony wbrew Woli Dawcy / Duszy. Oczywiście każda Dusza ma Wolną Wole aby podzielić się — przed śmiercią Ciała Fizycznego — Swoją cząstką Siebie. Godzi się, ponieważ już nie chce Doświadczać w Świecie Fizycznym, jednak przez Nieświadomość lub upadłą Świadomość, nie wie jakie będą tego później konsekwencje.

Tylko jak być pewnym, że to Dusza wyraziła Wolę a nie Ludzki Umysł — omylny — jeśli jest w nim Ciemność i minimalny kontakt z Duszą? Tylko Dusza jest decydentem naszego Bycia Tu i Teraz i Doświadczania. Choroba nikomu jeszcze sama nie spadła z "Nieba". Może być spowodowana Karmą — wyborem i samo-potępieniem Duszy, a także przez podpięcia Demoniczne albo przez traktowanie destrukcyjne Swoich Ciał. Każdą Chorobę można zniwelować, jeśli nie był Organ naruszany chirurgicznie lub nie jest zniszczony doszczętnie Chemią — nawet przez toksyczne kosmetyki, testowane na zwierzętach — Wszystko można odbudować lub zniszczyć.

Przepiękne unikalne Dzieło Boże jak Ty - autor Kenneth Liebrecht - płatek śniegu Jak Świadomość Ludzka wzrośnie, to sami zrozumieją jak ważne jest dobre traktowanie Swojego Ciała i Innych. Chorób też nie będzie, jeśli nie będzie Żyło się brakiem odpowiedzialności, nienawiścią, chęcią zemsty i wzbogacenia się kosztem Innych (po "trupach" do celu), narzekactwem, egoizmem, zazdrością, autodestrukcją, nawet Myślową, pijąc i zjadaniem wszystkiego co popadnie — napoje alkoholowe, chemia, narkotyki, krew, kwas, tłuszcz — mięso — padlina itd.


Jedzmy to, co Natura wydała
— Zdrowe i za darmo —
na Wieczność.


LINK dla osób znających język niemiecki
LINK z przetłumaczoną treścią przez Google tłumacz


A może jednak darmowa Natura zamiast drogiej chemii i wciąż to nowych wynalazków i modyfikacji genetycznych?


Niech ŻYCIE, MIŁOŚĆ i PRAWDA
zawsze zwycięża!


Na sam koniec, przedstawiam fragment filmu o Polu magnetycznym Serca,
który daje impuls o zdarzeniu do Mózgu, 6 sekund przed jego wystąpieniem
w tzw. Fizycznym Świecie. Badania nad Intuicją i ich wynik.


Serce generuje najpotężniejsze Pole elektromagnetyczne wytwarzane w Ciele


Kwantowa komunikacja (1/13) PL

Wróć do Nawigacji

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słowniczek | Słownik | Zdrowie | Galeria |

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

2 komentarze:

 1. Anonimowy8:02 PM

  Czyleki psychotropowe niszcza dusze???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie nielegalne i legalne Narkotyki, niszczą Umysł — uszkadzają komórki nerwowe — co może spowodować zaburzeniem Ciała Emocjonalnego, połączeniem z Duszą a dalej z Umysłem Boga, tracąc tym samym coraz bardziej Świadomość. To może grozić też opętaniem lub podpięciami — negatywem zniżającym wibracje, który odczuwasz w Życiu. Jeśli zostały Ci przepisane i zażywasz ich, nie wolno ich odkładać w jednej chwili. Jeśli czujesz gotowość do stopniowego zmniejszania ich ilości, rób to zawsze pod kontrolą Lekarza. Potem ważna jest detoksykacja całego Organizmu. Zdrowia i Szczęścia Bracie! <3

   Usuń

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne | Cielesno DUCHOWE | Cały Świat .