Podziel się z Innymi

‎‎Martwe Krzyż‬e Święte czy ŻYWY BÓG, Natura i ŻYCIE?

Pamiętasz te Słowa Wyznawco Katolicyzmu?
Rzekł Jezus: Ja Jestem Światłością, która jest ponad Wszystkimi.
Ja Jestem Pełnią, Pełnia wyszła ze Mnie, Pełnia doszła do Mnie.
Rozłupcie Drzewo, Ja tam Jestem.
Podnieście Kamień, a znajdziecie Mnie tam.

(...) * Królestwo jest Tym, co Jest w Was i tym, co jest poza Wami.
Skoro poznacie samych Siebie, wtedy będziecie poznani
i będziecie wiedzieć, że Jesteście Synami Ojca Żywego.
Jeśli zaś nie poznacie Siebie,
wtedy istniejecie w Nędzy i sami Jesteście Nędzą”

Ewangelia wg. Tomasza (cząstka Energii chabrowej Arch. Michała)

* Grunt, Woda, Ogień, Powietrze

Czlowiek-Jest-Najbardziej-Szalonym-Gatunkiem--Wielbi-Niewidzialnego-Boga-I-Niszczy-Widzialna-Nature--Hubert Reeves

Natura bez Ludzi może Żyć,
Ludzie potępiający Nature i Miłość giną.
Tego właśnie uczy ŻYWY na zawsze Jezus.


Odwrócony znak krzyża - gest liturgiczny

Wielu twierdzi, że przedmiot kultu — np. ✝ ‪krzyż‬ — to Świętość i że wielkim ‪‎grzechem‬ jest niszczyć krzyże, a ogromną zasługą jest, postawić jak najwięcej krzyży w okolicy lub na każdym Hektarze postawić KOŚCIół, betonując Świat.Cztery Żywioły - Element pierwiastek - ogień ziemia powietrze woda
Od zarania dziejów, Krzyż jest symbolem Cierpienia
— CIERPliwości — Smutku, Potępienia, Śmierci oraz Energetycznej Dysharmonii. Pierwotny krzyż jest równoramienny, oznaczający Harmonie pomiędzy
— Żeńską a Męską Energią — Żywiołami.
W różnych jednak Religiach ten krzyż
a właściwie jedno z ramion jest powiększony, wywyższając Męską Energie, potępiając Żeńską.


Dla mnie ‪Drzewo‬ (wszelka Natura) jest największą Świętością, bo jest Życiem. Jest Ono Żywym Stworzeniem Boga (Miłości Bezgranicznej — zagęszczoną Męską i Żeńską Energią) a największym wynaturzeniem i zbrodnią Ludzką (Ciemnotą Umysłu i Serca) jest to, aby Żywe i Zdrowe Drzewo wyciąć, po to, aby zrobić z Niego Martwe krzyże z przybitym do niego Martwym Ciałem Fizycznym, płacąc Innym za to i wieszając Sobie to nad łóżkiem, lub na szyi..., będąc z tego dumnym a potem dziwiąc się, że dotyka Ludzi Strach, Choroby i ‪‎klęski‬ Żywiołowe.

Cząstka Najwyższej Wibracji Światła Energia Anielska Jezusa Swoją drogą Jezus Chrystus — cząstka Duchowego Ojca wszystkich Dusz (Męska Energia / Ogień i Powietrze) — bo o Nim mowa, ponad 2000 lat temu, miał na imię w tym Ziemskim czasie Jehoszua — staro hebrajski: "Zbawienie". Nie ma nic wspólnego z Mitem o ukrzyżowaniu. Umarł naturalnie w Indiach — Kaszmirze — mając 61 lat. Jest tam po dziś dzień Jego grób.

Pochowany jest z Marią Magdaleną, Jego tamtejszą Żoną, z którą miał Dzieci. Maria Magdalena Jest bliźniaczą Partnerką Duchową, o najszlachetniejszym kolorze Energii ze wszystkich najszlachetniejszych Metali, jaką ma Jezus. Jezus przy Maryi — Miriam / Marwijja — staro hebrajski: "Ta, która gasi Pragnienie" (Brylantowa Żeńska Energia / Materia - Ziemia i Woda) cząstce Duchowej Matce wszystkich Dusz, był blisko Maryi do końca Jej dni.


tęcza rzeka drzewa

W tym miejscu ‪Matka‬ Natura wzywa do Pobudki,
dając Swój ‪‎przekaz‬, dla Twojego Dobra i następnych Pokoleń.

Bałwochwalstwo - Nie będziesz czynił żadnej rzeźby obrazu Nie będziesz oddawał im pokłonu i im służył
A to dla Osób co twierdzą, że kroczą za Jezusem (Drogą, Prawdą i Życiem) zapominając o wielu Jego Słowach, przekazanych na tamtejszy poziom Świadomości. Najpierw przypomnienie treści z Katechizmu zmieniony przez ‪‎Kościół‬ Rzymsko-Katolicki, który usunął 2 i dokonał rozdzielenia 9 i 10. Tutaj Dekalog — 10 ‪przykazań‬, zawarty w Starym Testamencie, w czasach Chrześcijaństwa, skopiowanego z Judaizmu.


"2. Nie uczynisz Sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na Niebie
w górze i co na Ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w Wodach pod Ziemią.
Nie będziesz się im Kłaniał ani Służył.
(...)"
"10. Nie będziesz pożądał domu Bliźniego Twego. Nie będziesz pożądał Żony Bliźniego Twego, ani Jego Niewolnika, ani jego Niewolnicy, ani Jego Wołu,
ani Jego Osła, ani żadnej rzeczy, która należy do Bliźniego Twego.
"


Tutaj podany ponownie, przez Boga, na Dzisiejszy poziom Świadomości,
dla Osób o otwartym Umyśle i Sercu.

"Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który Was Łaską Chrystusa powołał,
tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma:
są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet My lub Anioł z Nieba głosił Wam Ewangelię różną od tej, którą Wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty!"
List do Galatów

Krzyż przydrożny. Wycinka NATURY - Lasów dzieł Bożych. STOPwycince - Ilustracja John Holcroft dom wypchany pieniędzmi bez Miłości NIE WSZYSTKO KUPISZ ZA PIENIĄDZE
Tutaj trochę o Bałwochwalcach, którzy nie Słuchają Siebie Samego (Boga w Sobie) lub proszą ‪‎Anioły‬ ze Światła albo Swojego Anioła Stróża ze Światła o ‪Pomoc‬ i Zrozumienie — którzy poruszają się z szybkością Myśli — Wolą spalać swoją Energie na Kłanianiu się, Czczeniu lub/i Modlitwy do Martwego ściętego drewna, betonu, bożków, ZŁOtych cielców / Mamony (Przedmiotów zrobionych Ludzką ręką) lub Dusz ("Świętych") które wiele wiele z Nich, do dziś dzień błądzą w Nieświadomości na najniższym poziomie Wibracyjnym — w Ciemnościach / Próżni — lub dawno temu inkarnowały na Ziemi lub w innym Świecie wibracyjnym, adekwatnym do Swojego poziomu Świadomości. ☯ Proroctwa.com

A oto co powiedział ‪Jezus‬: "Gdy chcesz się Modlić, wejdź do Swej Izdebki (Mieszkania), zamknij drzwi i Módl się do Ojca Twego, który jest w ukryciu.
A ‪‎Ojciec‬ Twój, który widzi w ukryciu, odda Tobie
".

"Czczą Mnie Wargami, lecz Sercem Swym daleko są ode Mnie.
Ale Czczą Mnie na Próżno, ucząc Zasad,
podanych przez Ludzi
".
"Wszystko, co zwiążecie na Ziemi, będzie związane w Niebie,
a co rozwiążecie na Ziemi, będzie rozwiązane w Niebie
.
"
- Materia <-> Duch


Tak naprawdę to Gadzie Dusze — Anunnaki — świetni genetycy, pochodzący z Nibiru (Planety o niskiej wibracji, podobnej do Ziemi) o imieniu Anu — Bóg lub Pan Nieba, Enki (EA) — Bóg lub Pan Ziemi i Enlil - Bóg lub Pan Powietrza, rządziły i stworzyły na tej Planecie symbole Kultu, System Wierzeń, Niewolnictwo, programując Dualizm, który zawsze kończy się wojną lub kłótnią. Te Duchowe Istoty, ok. 300 tysięcy lat temu, Stworzyli Ciało Fizyczne i zmodyfikowali wszelką Roślinność. Znani dziś pod wieloma Imionami takimi jak Święta Trójca, IHS (Isis, Horus, Set), JHWH, Jahwe, Jehowa, Elohim, Adonai, Allah, Baal, Brahma, Vishnu, Shiva, Ptah, itd.


Poza tym Systemem i Symbolami, jeden WIERZY w Siebie, będąc Świadomym, że Bóg w Nim Jest i Doświadcza poprzez Ciało Fizyczne, dzięki czystemu Umysłowi i Sercu. Inny wierzy w potwora spaghetti lub wierzy, że 13-tego będzie miał pecha lub szczęście. Inny w Boga, który jest mściwy, potępia i karze. Jeszcze Inny, że za Boga trzeba mordować, choć Ci zamordowani to — Dzieci Boga — cząstka Boga, Stworzona na Jego podobieństwo.

Inni wierzą w Boga, który potrafił Stworzyć Wszechświat w mgnieniu oka, ale także (przez pomyłkę?) na Ziemie wysłał Syna „Niedorajdę” / Ofiarę a naszego Brata, który nie potrafił obronić się przed grupą Ludzi lub zmienić okoliczności, wykorzystując Swoje uzewnętrznione Boskie Dary, i musiał zginąć za Innych już za samo to, że urodzili się, choć Bóg dał ponoć Wszystkim Istotom wolną wole do Doświadczeń na Ziemi, dając Nam Umysł i Narządy, aby ich w pełni używać.

Muszę zapytać Zwierząt i ... wszelkiej Roślinności, do jakiej Oni religii lub kościoła należą, no i czy Żyją w Celibacie dla czystości przed Bogiem oraz jak to jest, że bez szkół i religii wiedzą jak radzić Sobie w Życiu, no i ile Ich jest w „piekle” za te zachowania płynące z Instynktu :) W takie rzeczy ludzie wierzą, to i tak mają w Życiu. Niezmienne sprawiedliwe prawo Boskie.

Jaką masz Mentalność i czym karmisz Siebie (Myśli, Słowa, Czyny, Intencje i Emocje ...) Doświadczasz — tego na Sobie — wieczne Szczęście lub wieczny Pech. Tym, co płynie z Ciebie, tym karmisz Boga — Jego/Jej Ciemną lub Jasną stronę Jaźni. Jeśli karmisz się CIEMNOŚCIĄ — Strach, Niewybaczanie, NieGODziwość, Potępianie, Złość i Urazy wobec Siebie lub Innych itd. Dostaniesz to z powrotem, jak w Lustrzanym Odbiciu. Masz w Sobie ŚWIATŁO — Miłość, Prawdę, Wiarę w Moc i Potęgę Siebie i Boga, Czystość Serca i Umysłu, Dobroć wobec Siebie i Innych itd. Dostajesz ją z powrotem. Wybory i Decyzje zawsze są we Wiecznym TERAZ albo Wibracja ku Światłości — Najwyższej wibracji Serca Boga — i ZBAWIENIU lub ku ZATRACENIU — najniższej wibracji — Ciemności lub jeszcze inaczej Żyjąc Świadomym w Energetycznej Harmonii, lub Żyjąc Nieświadomym w Energetycznej Dysharmonii.


Powtarzać będę to jak Mantrę...
Dając względem Siebie i Innych Światło‬ lub Ciemność‬
Owoce‬ lub ‪ Plewy‬—
Już TERAZ wybierasz Swój wibracyjny ‪Świat‬.
Wszystko jest zapisane na Wieczność,
w Twoim Ciele Emocjonalnym i Mentalnym
Czystym‬ lub zabrudzonym


Przypomnij Sobie, że Jesteś Wieczną komórką Boga,
jak wszystko co widzisz i czego nie dostrzegasz w Materii i poza Nią.
Tworzysz Boga a Bóg Tworzy Ciebie.
Masz wybór, być Zdrową Komórką Boga czy Zabrudzoną, którą Bóg uzdrawia, wydala, zatraca z Miłości do Siebie Samego i wobec Ciebie.

MEDYTACJA
— Uziemienie —
Połączenie z Ziemią i Materializacja Idei.Jesteś jak Zdrowe wciąż rosnące Drzewo,
połączone z Ziemią i patrzące ku Niebu, wielbiące Boga


Aby Medytować, Wystarczy spokój i cisza w otoczeniu.

las-rzeka-lato-dzieła-Boże
Usiądź wygodnie z wyprostowanym kręgosłupem. Połóż nogi (najlepiej bez obuwia) na Ziemi a ręce połóż na udach lub Stań w rozkroku a ręce ułóż luźno. Weź trzy głębokie pełną piersią oddechy (nosem) i wydechy (ustami).


Wyobraź Sobie przepięknie mieniący się w słońcu Las. Zacznij w nim biegać. Przytulaj się do tych Drzew. Poczuj się wolny/a. Wybierz jedno z Drzew, popatrz na nie i powiedz: Jestem Drzewem, a Drzewo jest Mną.
Jestem Ciepłym i Przezroczystym Powietrzem w ruchu i bezruchu na około Niego.
Jestem Niebem nad Nim oraz Ziemią i Wodą pod Nim.
.


jesteś jak drzewo czakry kanały energetyczne
Poczuj jak stajesz się Drzewem, jak zapuszczasz Korzenie. Twoje Korzenie wnikają poprzez Grunt i Wodę w głąb Jądra Matki Ziemi, a Jej Brylantowa Energia, poprzez korzenie przenika do Twych Ciał — całej Twojej Istoty. Masz rozpostarte ramiona, jak Drzewo. Energia przenika Twoje konary po same końce i powraca, Okrąża Twoje Serce i znowu wznosi się aż po czubek głowy.

Gdy spoglądasz w górę i w dół, widzisz nieskończony słup, którym Jesteś, mieniący się w rożne kolory — jak Diament — Światła z Kosmosu. Jesteś Teraz jak kanał łączący się z Matką Ziemią i Duchem Kosmosu.


las wodospady tęcza góry
Pozostań przez chwilkę w tym Stanie - Miłości, Bezpieczeństwa, Spokoju. Pamiętając, Kim Jesteś. Teraz spójrz na Siebie i zobacz, jak Twoje ludzkie Ciało przybrało się w wielobarwne Światło — w Diamentową Postać. Łącząc się z Energią naszej Matki Ziemi, czujesz się Jednością ze wszystkim co Cię otacza — ze Źródłem wszystkiego — z Bogiem.

Teraz poczuj, jak korzenie powracają do Twoich stóp i po prostu wiesz, że Jesteś Jednością ze Światłem. Czujesz ciepło i wiesz, że Jesteś Żywym Światłem. Jesteś Miłością, Prawdą, i Pięknem, Wielbiącą Boga i wszystko co Stworzył. Teraz Podziękuj Sobie za tę Świadomość.


Wróć do Nawigacji

2015 © Jacek Jasnowidz Uzdrowiciel Duchowy - JasnowidzJacek.blogspot.com

2 komentarze:

  1. Panie Jacku dziekuje! Tak prosto wytlumaczone- trafia Pan w samo sedno!!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuje Aniu za Pozytywne Słowa, to miłe bardzo :)

      Usuń

Pozostaw po Sobie ślad. ღ Dziękuje

Copyright © 2013 Jasnowidz UZDROWICIEL Egzorcysta MEDIUM Wizjoner DORADCA Cały Świat and Blogger Themes.