Podziel się z Innymi

NAPISZ ✉ Energia Myśli, Słów, Czynów i Emocji nie ma granic

Drogi Internauto, Cieszę się, że znalazłeś się tutaj.
Nie trafiłeś/aś tutaj przez przypadek.
Nie ma przypadków w całym Wszechświecie.

Możesz do Mnie zwrócić się z prośbą o pomoc,
dla Żywych Organizmów
(Ludzi, Zwierząt i Istot Energetycznych).
Sesje wykonuje w języku polskim i niemieckim.
Gwarantuje 100% dyskrecję, poufność i uczciwość.Potrzebujesz Mojej rady i analizy w sprawie Pracowników, Kontrahentów oraz trafności planowanych inwestycji? Chcesz abym Przepowiedział Twoją Przyszłość lub abym rozwiązał sprawę z Przeszłości? Pragniesz wyjaśnić zagadkę Osoby zaginionej i poznać Jej miejsce pobytu, przyczynę lub odnaleźć – zaginione Zwierze, dzieło sztuki, zagubione dokumenty i wartościowe rzeczy? Oczyścić / Uzdrowić Swoją Przestrzeń, Otoczenie, Nieruchomość której nie możesz sprzedać (Mieszkanie, Dom, Firmę, Działkę) z Negatywnych Energii? Pragniesz oczyścić się z Czarnej Magii – z Życiowego Pecha, Klątw, ze złych Wspomnień, Negatywnych Myśli i Zachowań, które blokują Cię przed Szczęściem i Zdrowiem, tym samym ulepszając jakość swojego Życia Duchowego i Materialnego? Sprawdzić, czy Twój Partner/ka jest Uczciwy/a względem Ciebie, pasuje do Ciebie i Kim jest z przeszłego Życia?

Jacek Uzdrowiciel Duchowy
Poznać przyczynę Swoich ciężkich sytuacji życiowych i relacji międzyludzkich – w Środowisku, w Pracy, w Rodzinie? Ochronić się przed atakami wampirów Energetycznych? Odkryć w Sobie Boskie Światło i połączyć się ponownie z Duszą a dalej Bogiem? Poznać Swoje inkarnacje, Plan, pochodzenie Swojej Duszy? Odzyskać Swoje Dary Duchowe? Narodzić się na nowo i odnaleźć odwieczną Prawdę, którą nosisz w Sercu o Sobie samym?


Chcesz abym odprowadził Dusze 'zmarłych' do Światła – Boskiej Miłości, które błąkają się na Ziemi, w Astralu, które odczuwasz koło Siebie bo być może nieświadomie przywołujesz Ich lub więzisz Ich Swoją Rozpaczą i Tęsknotą lub abym odprowadził te, które są Tobie Obce, szukające w Tobie pomocy bo boją się (wpojonego przez Dogmaty) 'Piekła' lub te które mszczą się za przeszłe Czyny? Pragniesz, od Samego Boga lub bliskiej Osoby, która jest po drugiej stronie, uzyskać odpowiedzi na dręczące Cię pytania, pożegnać się z Tymi, z którymi pożegnać się nie zdążyłeś, z brakiem skutków ubocznych?

A może chcesz abym Uzdrowił Twoje Zwierzątko, lub Twoje Ciało, Umysł i Dusze bo cierpisz na niedowagę, nadwagę lub alergię? Jesteś rozdrażniony i nie możesz na niczym się skupić? Twój charakter zmienia się nie do poznania? Czujesz się otępiały, osłabiony, obojętny lub osaczony? Czujesz się podenerwowany i wyobcowany? Bez powodu wybuchasz złością, agresją? Czujesz zimno obok siebie niefizyczne i masz przy tym nieprzyjemne dreszcze? Czujesz zimno w stopach i dłoniach, przez brak dopływu Energii? Łatwo tracisz kontrolę nad sobą? Odczuwasz negatywne emocje? Miewasz wahania nastrojów? Straciłeś ochotę do Życia? Czujesz się wyobcowany? Masz myśli samobójcze? Masz zaburzenia osobowości? Miewasz stany lękowe? Masz depresję? Zapraszam.

 Kontakt E-Mail - WAŻNE - Dołącz zdjęcie z widocznymi oczami Mieszkałem od lat w Niemczech. Wróciłem jednak do Polski na pomorze, blisko Trójmiasta. Żyje, będąc otoczony Naturą, w małej Wiosce położonej na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Indywidualne Sesje online na odległość lub osobiste spotkanie mile widziane, po wcześniejszej rozmowie. Skontaktować możesz się też ze Mną (i to najszybciej), poprzez Facebook Messenger lub 📧 E-Mail, w dalszym kontakcie przez Whatsapp, który podam prywatnie. Często w imieniu Potrzebujących występowali Znajomi, Sąsiedzi, Przyjaciele czy Rodzina.

Najczęściej pomagam na odległość. Energia Myśli, Słów, Czynów i Emocji nie ma granic i zawsze trafia do wybranej Osoby, gdyż jest poza czasem i przestrzenią. Jedyną przeszkodą (choć to rzadkość) jest brak zgody od Duszy na rozmowę z Nią, poprzez oddalenie się od Światłości, i Żyjącej  w Mroku.


Jeśli zainspirowałem Cię do zmian na lepsze Boska Istoto
i nie skorzystałaś jeszcze z Mojego Duchowego Doświadczenia,
powinnaś wiedzieć, że Wizje uzyskuje tylko przy pomocy zdjęcia
na którym widać dokładnie Oczy, które są zwierciadłem Duszy.
Tylko w Oczach a dalej w Sercu
— zawarte są wszystkie informacje o Tobie —
zapisane na Wieczność, które potrafię odczytać.
Pragniesz dowiedzieć się co widzę, zaglądając w Twoje Oczy
— Umysł, Ciała, Dusze — oraz Życie?
Zajrzyj do zakładki Służę Pomocą lub prześlij Swoje zgłoszenie.


Wróć do Nawigacji

 

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria |

Tagi: Analiza Anielskie Energie Anioł Reinkarnowany Anioły Świetliste Anioły Ze Światła Bioenergoterapeuta Bioterapeuta Bóg Boskie Światło Choroby Czakramy Czas Przebudzenia Demoniczne Podpięcia Doradztwo Doradztwo Duchowe Duchowe Bogactwo Duchowe Byty Duchowe Predyspozycje Duchowe Zniewolenie Duchowość Duchowy Mistrz Duchowy Psychoterapeuta Duchowy Rozwój Duchowy Uzdrowiciel DuchowyUzdrowiciel Duchy Dusze Zmarłych Egzorcysta Egzorcyzmy Egzorcyzmy Na Odległość Energetyczne Blokady Energetyczne Wampiry Energia Anielska Ezoteryczne Porady Ezoteryka inspiracje inkarnacje Istoty ze Światła Jacek L Jasnoczucie Jasnosłyszenie Jasnowidz Jasnowidzenie Klątwa Klątwy Konsultacja Konsultacje Duchowe Kontakt Medium Mediumizm Mistrz Duchowy Mistyk Mistycyzm Miłość Bezwarunkowa Nadnaturalne Zdolności Nauczyciel Duchowy Nawiedzenia Nawiedzony Dom Negatywne Wspomnienia Negatywne Zachowania Nękanie Niebo I Piekło Oczyszczanie Aury Oczyszczanie Mieszkania Oczyszczanie Na Odległość Oczyszczanie Posiadłości Oczyszczanie Terenu Opętane Domy Opętanie Porady Parapsycholog Duszy Plan Boski Pochodzenie Duszy Polska pomorze Pomoc Na Odległość Porwane Osoby Postrzeganie Pozazmysłowe Połączenie Z Duszą Prekognicje Prognozowanie Przeczucie Przepowiednie Przesyłanie Energii Przewodnik Dusz Przyczyny Cierpienia Przytrzymywane Osoby Psychoenergoterapeuta Pustka Duchowa Pytanie Do Boga Pytanie Do Stwórcy Dusz Pytanie Do Zmarłego Rada Rozwiązywanie Zagadek Rozwój Osobisty Samouzdrawianie Sesje z Duszą Spirytyzm Stwórca Dusz Stwórca Stwórców Sukces Świadomość Szczęście Telepatia Terapeuta Urok Usługi Paranormalne Uzależnienia Uzdrawianie Na Odległość Uzdrawianie Praniczne Uzdrowiciel Uzdrowiciel Duchowy UzdrowicielDuchowy Uzdrowienie Ciała Uzdrowienie Duchowe Uzdrowienie Duszy Wizja Wizjonerstwo Wolność Wyzwanie Zaburzenia Zaburzenie Zaginione Dzieła Sztuki Zaginione Osoby Zaginione Zwierzęta Zagubione Dokumenty Zagubione Wartościowe Rzeczy Zaklęcie Zapytaj Boga Zbaw się Zbawienie Zdejmowanie Klątw Zdolności Parapsychiczne Zdrowie Zmiany Nastawienia Życie Karmiczne Złorzeczenie

2 komentarze:

 1. Anonimowy12:57 AM

  Proszę o pomoc uzdrowienie dla mnie i męża

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Zapraszam do kontaktu. Proszę o Wysłanie E-Maila. 💛

   Usuń

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .