Podziel się z Innymi

Przed Sesją z Duszą i po Sesji Oczyszczającej / Uzdrawiającej 🌻W sesjach komunikuje się z Nad/Duszą (Nad/Świadomością).

Ponieważ to Serce (Centrum Świadomości
w połączeniu z Nad Świadomością, będącą Wszech Duchu)
a nie Mózg pełni nadrzędną rolę w zarządzaniu Organizmem, który komunikuje się poprzez rozległą sieć Neuronów przekazując informacje do Mózgu,
Organów oraz Pól elektromagnetycznych.

Tylko Dusza zna problem i Swoje własne Biopole,
jednak Energetycznie może być Osłabiona, Zawieszona w Czasoprzestrzeni,
Podpięta pod sieć zbiorowej Świadomości lub Zniewolona przez Byty...
aby móc go samej rozwiązać, dlatego potrzebuje Innych (którzy mają więcej nagromadzonej Energii i Wiedzy) i pomogą ukierunkowywać
Ją na właściwą, obraną przez Nią Drogę Życia i pierwotny Plan.


Przed Sesją z Duszą


Bóg Dusza Wibracja Energia Przepływ Kolor Materia Wszechświat
W pierwszej kolejności przygotuj i sprecyzuj pytania do Swojej Duszy. Spisz wszystko na kartce co Cię dręczy, z czym sobie nie radzisz i jakich Pragniesz zmian doznać. Wyrzuć z Siebie także wszystkie Emocje, które dusisz w sobie. To też oczyszcza Umysł i Serce, a także daje wewnętrzne odpowiedzi jak rozwiązać sytuacje na TERAZ samemu, zanim nie pomogę bardziej Tobie. Nie opisuj Mi dokładnie sytuacji, aby nie wprowadzać niepotrzebnie autosugestii. Wystarczy, że powiesz, na jaką dziedzinę Życia skupić uwagę. W bezpośrednim kontakcie ze Mną i podczas Sesji, nie możesz być pod wpływem substancji psychoaktywnych, narkotyków, alkoholu, które niekorzystnie wpływają na Twój Mózg.

Potem Zainstaluj w komórce Whatsapp, Messenger FB lub komunikator Skype. Zorganizuj wokół Siebie, spokój i cisze. Wyłącz na czas Sesji, telefony, telewizor, radio itd. Przygotuj Sobie coś do pisania lub nagrywarkę, dla własnego użytku, aby móc potem wrócić do sesji. Czas Indywidualnej Sesji z pytaniami do Duszy, Oczyszczaniem oraz Uzdrawianiem — trwa jednorazowo od pół godziny do 5 H. Wszystko zależne jest od ilości pytań i Twojego czasu wolnego. Wskazane jest robienie Sesji na raty, aby móc przyswoić informacje, jakie podam. 😊

Od dłuższego czasu, na Sesje nie umawiam się na konkretną godzinę, ponieważ czas dopasowuje do Poprzedników. Dostępność Moja Online jest od godz. 14:00. Gdy nie będziesz miał/a dostępu do Sieci, Sesje wykonam w bezpośrednim osobistym spotkaniu, przez telefon, lub prześlę na E-Mail odpowiedzi w formie pisemnej. Po Wynagrodzeniu, już odczujesz Spokój na Duszy, w Ciele i Umyśle oraz Boskie wsparcie i obecność "Archaniołów" (Wyższych Świadomości / Energii Światła, które są ponad naszą Świadomością).


Po Sesji Oczyszczającej / Uzdrawiającej:


Po oczyszczeniu, dostaniesz ode mnie plik w (.pdf) do Samodzielnej Harmonizacji Energetycznych Kanałów Życiowych, aby móc poczuć działanie swojej Nad Świadomości. Używać jej będziesz Mógł/Mogła, po Wynagrodzeniu za Moje Działania i kiedy poczujesz ponownie osaczenie, napięcie, zmęczenie Psychiczne, Emocjonalne lub Fizyczne albo spadek Energii Życia, przez zewnętrzny wpływ Istot cielesnych i bezcielesnych, Podszeptów / Myśli będących w Psycho sferze i przez otarcia Aury. Brak pełnego Wynagrodzenia za wykonaną Sesje, skutkuje jedynie tym, że samoistnie po tygodniu jest cofana cała Sesja Uzdrawiająca i Energia którą puściłem w Ruch i poświeciłem Ją na wykonanie Sesji, oddając Swój Czas na Efektywne Działanie.

KRYSZTAŁOWY BLASK - diament światło klejnot
Gdy Twoja przestrzeń Energetyczna jest już czysta, jak Żywy oszlifowany Diament, a Fizyczna podlega nowemu Programowi, jest gotowa na przyjęcie poleceń od Ciebie – prawowitego Właściciela Swojej Istoty. Masz pierwszeństwo, w Oczyszczonych Ciałach, do Tworzenia określonych Stanów, Myśli, Uczuć i Emocji.

Tylko Ty sam/a po Sesji dasz sobie pozwolenie na utrzymanie uruchomionego Stanu Błogości, Harmonii, Spokoju, Szczęścia i Wyciszenia Energetycznego, lub na Tworzenie Negatywnych Wibracji, poprzez powrót do destrukcyjnych i chaotycznych starych Przyzwyczajeń i Myśli, podpinając się ponownie do Egregora i oddalając się od Światłości.

Zmiany w Zachowaniu i Nastroju, odczuwalne są już podczas Sesji. Pełne Uzdrowienie Ciała Fizycznego, jest już zależne od wcześniejszych zabrudzeń Ciał i szybkości w Regeneracji, mniej więcej ustępuje do tygodnia czasu. Czy zmiany Pozytywne będą wieczne, długotrwałe czy krótkotrwałe, zależne będzie tylko od Ciebie, czy wprowadzisz wskazówki w Życie, podane przez Twoją Nad Dusze, czy Energie pomnożysz w Sobie poprzez Owocne Czyny, które dają Radość, i czy podążysz za Głosem Serca, będąc w 100 % tak Mentalnie i Fizycznie w danej Chwili.

Podczas Sesji Uzdrawiająco-Oczyszczającej, Uświadomię Cie jaką siłę mają Myśli, Słowa, Czyny, Emocje i Intencje wobec Siebie i Innych, które Stworzyłaś / Rozświetliłaś i Zmaterializowałaś/eś, i te które Niszczyły / Gasiły Ciebie od wewnątrz i Innych (których masz wokół, nie z przypadku) mając niestabilny Grunt.
Na czym to polega?Aura - kolory Energii zawsze zależne od samopoczucia - stanu emocjonalnego...
Jeśli umieścisz z własnej Woli nowe Emocje..., to właśnie One, będą podstawą odczytu z Aury mówiącego o tym, że Jesteś zabarwiony/a klarownym Światłem i taka charakteryzuje Cię postawa, o ile Myśli będą należeć do Czystych i Pozytywnych. Każda Myśl, Emocja, Słowo, Intencja, Dźwięk i Gest jest określoną wibracją wokół Ciebie, która poprzez częste intencjonalne powtarzanie zapisuje się i utrwala w Twoim Umyśle, a potem w Przestrzeni i Gruncie, po którym kroczysz.

Odczujesz bardziej wewnętrzną koherencje i dialog. Zwiększy się przejrzystość Myślenia i równowaga Psychiczna i Emocjonalna, redukująca odczuwanie stresu a która pozwoli Tobie przyciągać do Biopola Sytuacje i Ludzi, którzy patrzą podobnie jak Ty na Świat.Bardzo pomocne w procesie (po oczyszczeniu Myślokształtów)
Afirmacje i Dziękczynienia.


Moje Działania a Wynagrodzenie tutaj.DAROWIZNA — Twoje Serce i Decyzja Mogą Stworzyć Cuda        Wróć do Nawigacji


| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria |

0 komentarze:

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .