Podziel się z Innymi

Przed Sesją z Duszą i po Sesji Oczyszczającej / Uzdrawiającej 🌻Przed Sesją z Duszą


Bóg Dusza Wibracja Energia Przepływ Kolor Materia Wszechświat
W pierwszej kolejności przygotuj i sprecyzuj pytania do Swojej Duszy. Spisz wszystko na kartce co Cię dręczy, z czym sobie nie radzisz i jakich Pragniesz zmian doznać. Wyrzuć z Siebie także wszystkie Emocje, które dusisz w sobie. To też oczyszcza Umysł i Serce, a także daje wewnętrzne odpowiedzi jak rozwiązać sytuacje na TERAZ samemu, zanim nie pomogę bardziej Tobie. Nie opisuj Mi dokładnie sytuacji, aby nie wprowadzać niepotrzebnie autosugestii. Wystarczy, że powiesz, na jaką dziedzinę Życia skupić uwagę.

W sesjach komunikuje się z Duszą, a nie z Umysłem. Tylko Dusza zna problem
i Swoje własne Biopole, jednak Energetycznie może być Osłabiona, Zawieszona
w Czasoprzestrzeni lub Zniewolona przez Byty... aby móc go samej rozwiązać, dlatego potrzebuje Innych, którzy maja więcej Energii, pomogą ukierunkowywać
Ją na właściwą, obraną przez Nią, Drogę Życia.

Potem Zainstaluj komunikator Skype. Zorganizuj wokół Siebie, spokój i cisze. Wyłącz na czas Sesji, telefony, telewizor itd. Przygotuj Sobie coś do pisania lub nagrywarkę, dla własnego użytku, aby móc potem wrócić do sesji. Czas Indywidualnej Sesji z pytaniami do Duszy, Oczyszczaniem oraz Uzdrawianiem — trwa jednorazowo od pół godziny do 5 H. Wszystko zależne jest od ilości pytań i Twojego czasu wolnego. Wskazane jest robienie Sesji na raty, aby móc przyswoić informacje, jakie podam. 😊 Od dłuższego czasu, na Sesje nie umawiam się na konkretną godzinę, ponieważ czas dopasowuje do Poprzedników.

Dostępność Moja Online jest od godz. 14:00. Gdy będziesz miał/a brak dostępności do Sieci, Sesje wykonam w bezpośrednim osobistym spotkaniu, przez telefon, lub prześlę na E-Mail odpowiedzi w formie pisemnej. Po wynagrodzeniu, już odczujesz Boskie wsparcie i obecność Aniołów (Energii Światła, które są ponad Świadomością), oraz Spokój na Duszy, w Ciele i Umyśle.Po Sesji Oczyszczającej / Uzdrawiającej:


Po oczyszczeniu, dostaniesz ode mnie plik w .pdf do Samodzielnej Harmonizacji Energetycznych Kanałów Życiowych, aby móc poczuć działanie Wyższego Ja. Używać jej będziesz Mógł/Mogła, po wynagrodzeniu za Moje Działania i kiedy poczujesz ponownie osaczenie, napięcie, zmęczenie Psychiczne lub Fizyczne albo brak Energii do Życia, przez zewnętrzny wpływ i otarcia Aury. Brak Wynagrodzenia za wykonaną Sesje, skutkuje jedynie tym, że samoistnie po tygodniu jest cofana cała Sesja Uzdrawiająca i Energia którą puściłem w Ruch i poświeciłem Ją na wykonanie Sesji, oddając Swój Czas na Efektywne Działanie.

KRYSZTAŁOWY BLASK - diament światło klejnot
Gdy Twoja przestrzeń Energetyczna jest już czysta, jak Żywy oszlifowany Diament, a Fizyczna podlega nowemu Programowi, jest gotowa na przyjęcie poleceń od Ciebie – prawowitego Właściciela Swojej Istoty. Masz pierwszeństwo, w Oczyszczonych Ciałach, do Tworzenia określonych Stanów, Myśli i Emocji. Utrzymując uruchomiony Stan Błogości, Harmonii, Szczęścia i Wyciszenia Energetycznego, lub Tworząc znów Negatywne Wibracje, poprzez powrót do destrukcyjnych starych Przyzwyczajeń i Myśli.

Bądź Świadomy Swoich Myśli, Słów, Czynów, Emocji i Intencji wobec Siebie i Innych, aby móc Tworzyć, a nie Niszczyć Siebie i Innych. Zmiany w Zachowaniu i Nastroju, odczuwalne są już podczas Sesji lub po tygodniu, a to zależne jest od zabrudzeń Ciał i szybkości w regeneracji. Czy zmiany Pozytywne będą wieczne, długotrwałe czy krótkotrwałe, zależne będzie od Ciebie, czy wprowadzisz wskazówki w Życie, podane przez Twoją Dusze i czy ją pomnożysz w Sobie.

 
Na czym to polega?


Aura - kolory Energii zawsze zależne od samopoczucia - stanu emocjonalnego...
Jeśli umieścisz z własnej Woli nowe Emocje, to właśnie One, będą podstawą odczytu z Aury mówiącego o tym, że Jesteś zabarwiony/a dobrem i taka charakteryzuje Cię postawa, o ile Myśli będą należeć do Czystych i Pozytywnych. Każda Myśl, Emocja, Słowo, Intencja, Dźwięk i Gest jest określoną wibracją wokół Ciebie, która poprzez częste intencjonalne powtarzanie zapisuje się i utrwala w Twoim Umyśle, a potem w przestrzeni. TYLKO od Ciebie będzie zależało, jakie sytuacje i Ludzi przyciągniesz do Siebie – Pozytywnych czy Negatywnych.

Bardzo pomocne w procesie (po oczyszczeniu Myślokształtów)
Afirmacje i Dziękczynienia.


Moje Działania a Wynagrodzenie tutaj.DAROWIZNA — Twoje Serce i Decyzja Mogą Stworzyć Cuda        Wróć do Nawigacji


| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria |

0 komentarze:

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz ten Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Dar = PoDARunek


Jeśli treści publikowane tutaj mają dla Ciebie wartość, a Energia jaką odczułeś/aś,
wpłynęła na Ciebie pozytywnie i kojąco, możesz dobrowolnie obdarować Mnie przez PayPal 🙂


paypal.com - duchowyuzdrowiciel@gmail.com
 Tytuł wpłaty: "Dziękuję za pomoc."Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne | Cielesno DUCHOWE | Cały Świat .