Podziel się z Innymi

OPOWIEŚCI 🌞 dedykowane Tobie Reinkarnacyjna Duszo


Jesteś w cichym miejscu, w którym możesz być sam/a ze sobą?
Siedzisz wygodne? Weź teraz głęboki oddech.
Kiedy będziesz gotowy/a, zacznij spokojnie czytać i słuchać wnętrza swego,
zastanawiając się nad każdym wyrażonym Słowem.
Gotowy/a, aby wczytać się w Opowieści?

🌈 O Tobie i dla Ciebie.Diamant-blask-w-ciemnosciach
Wiele Osób mówi, że Życie na Ziemi lub poza Nią, jest jak szkoła, a to, czego Doświadczamy i co postrzegamy, służy nauce. Tak w Prawdzie, to Ewolucja Naszego Ducha, aby nabierać Wiedzy o własnej wewnętrznej Naturze, tej obok która jest w zasięgu wzroku oraz o Przestrzeni w każdym miejscu we Wszechświecie, tym samym poszerzając granice Zmysłów i Percepcji. Im wyższy zakres Postrzegania, tym wyższy poziom Świadomości i Wibracji Światła w Nas samych, którym promieniujemy na Innych, nawet jeśli na chwile obecną Żyje się we własnym Cieniu z brakiem Przestrzeni dla siebie.

Dusze,
niezależnie od różnic, są na wieczność połączone w jednym wszechobejmującym... Duchu / w Stworzycielu Naszych Dusz, w których tchnął Życie. Przychodzisz na ten Świat, nie po to, aby czegoś się nauczyć – wszelka Wiedza i Moc jest zapisana w Twoim Duchu – lecz aby objawić to, co już wiesz i udoskonalać ją bardziej. Ukazując te Wiedzę, powołujesz ją do Życia i Stwarzasz Siebie na nowo w Zachwycie, dzięki Zdarzeniom i  Doświadczeniu. W ten sposób Tworzysz i nadajesz Życiu Cel, nabierając Mądrości.

Specyfiką Doświadczania Nad/Duszy w Materialnej Formie wypływającej z Diamentowej i czystej Miłości jest to, że podczas Jej Narodzin, pamięć w Umyśle jest czyszczona, a to za sprawą przepływania przez Mroczne Światy (sieć Astralną, Nieświadomość, Blokady i uwiązania...), z jednego miejsca na drugie, jeśli Ciało i Umysł (Podświadomość) nie był w Pełni w Pionie połączony (z zawieszoną i zniewoloną) Duszą (Świadomością) i z Nad-Duszą (Nadświadomością)... 


Tylko niektórzy domyślają się, lub czują całym sobą w Duchu, że Ziemia, to nie jest Ich stały Dom a są tylko tutaj chwilowymi Turystami, którzy chcą Ją zbadać, poznać jej warunki i każdy Jej szczegół, rozjaśnić obecnością, pozostawiając coś po sobie a po spełnieniu Celu tej podroży, wzbić się i płynąc przez Życie dalej w odlegle zakątki Wszechświata. Wiedzą, że nie ma przypadków w całym Wszechświecie, i że każda Sytuacja oraz Osoba pojawia się w Życiu wtedy, kiedy najbardziej potrzebujemy nowego Doświadczenia i Zmian, mając wolny Wybór. Świat Mroku, (Cień) który jest przeciwległym biegunem Światła, i wypływające z Niego Dusze lub Byty, mają też swój Cel. Wprowadzają zamęt poprzez kuszenie, karanie, zniewalanie, karmiąc wirusami, uniżając Dusze a wywyższając siebie. Ściągają w wibracyjny dół, z Pragnieniem wygaszenia Światła w Aurze i zniszczenia zawartości Formy (Ciała (Gruntu) oraz Ognia, Powietrza i Wody), a tym samym zmieniając Duszy plan w chwiejną podroż. Tak samo jak Mrok może wpłynąć na Światło, wypalając i brudząc Obraz Życia, tak samo Światło może wpłynąć na Mrok rozpalając go i rozświetlając Obraz Życia. Świadomość Życia, to Bycie l z oboma Światami w Harmonii i Bycie w zgodzie z własną Naturą, nie zbaczając z wybranej prostej Drogi przez siebie.


Piękno wszechświata - Droga mleczna - Galaktyka spiralna - DuchowyUzdrowiciel Berlin
Jedynym Boskim Celem, nieskończonego Życia jest, abyś Ty oraz wszystko, co Żyje, mogli doznać najwyższej Bożej Chwały. Cały Wszechświat podporządkowany jest temu zadaniu. Twoja Dusza o tym wie i Pragnie wszystko poznać i osiągnąć. Jeśli nadejdzie Chwila, w której Doświadczy pełni swojej Chwały i będzie nią nasycona, natychmiast w jednej Chwili Wyobrazi Sobie jeszcze potężniejszą Chwałę i Cel. Życie to Tworzenie w Miłości, a nie odkrywanie, i w tym tkwi najgłębszy Życia Sekret.

Ty sam Tworzysz i Kreujesz  Siebie na nowo, a nie odkrywasz. Dążysz do ustalenia, nie Czym lub Kim Jesteś, lecz Czym Pragniesz Być, w tej właśnie Chwili i w tym Miejscu jakim Jesteś, idąc za Impulsem płynącym z Duszy.


Diamant-blask-w-ciemnosciach
Z Chwilą, kiedy większość Ludzi przebudzi się z Mroku nieświadomości, z ograniczeń, blokad, uwiązań pochodzących z Ciemności (którą sami Stworzyli, w Myślach, ze Świadomości zbiorowej), do Boskiej, jedynej Unikatowej Prawdy i Świadomości, doznając Rzeczywistości / Raju.🌈 Opowieść o Tobie Promyczku Słońca
a właściwie o Twojej Duszy i Jej Inkarnacji.

Opowiastki znalezione w sieci, a przeze Mnie urozmaicone. 


Była kiedyś, żądna Doświadczenia Dusza, która wiedziała, że Jest połączona i zanurzona w Wszech Duchu Mądrości i Światła. Powtarzała wciąż na nowo:
Ja Jestem Światłością, Ja Jestem Życiem
Ja Jestem Miłością, Ja Jestem Radością, Ja Jestem Wolnością, Ja Jestem Prawdą, Ja Jestem  Tchnieniem Wszechobejmującego Ducha, Ja Jestem Bożą Unikatową Doskonałością...”

duchowyuzdrowiciel - Diament Hope
Nadszedł czas, że chciała Siebie Doświadczyć jako Miłości i Światłości, bo powtarzanie i Świadomość tego nie zastąpiło Jej tego. W Świecie Eteru, z którego wywodziła się Duszyczka, panowała wyłącznie wielobarwna Światłość. Wszystkie Dusze były doskonałe, wspaniałe, niepowtarzalne i każda z Nich błyszczała, tak samo, brylantowym blaskiem Bożej Światłości. Dusza była jak Żywe Brylantowe czyste Światło, jak Promyk Słońca w Słońcu, który rozświetla Mrok.

Tak zanurzona w tej wielobarwnej Światłości, której stanowiła część, nie mogła siebie Doświadczyć ani Dostrzec, Czym Jej Blask w Istocie Jest. Duszyczka zapragnęła Swą Unikatowość poznać. Tak mocne było Jej Pragnienie, że pewnego dnia Stwórca powiedział:
„Czy masz Świadomość, Moje Umiłowane Dziecko, co powinnaś uczynić, aby całkowicie zaspokoić Swoje Pragnienie?”


Inkarnujaca-sie-Dusza-Opowiesc-i-zasady
”Co takiego? Nie cofnę Moich zamierzeń!” – odparła.
„Musisz pogrążyć się, w całkowitych Ciemnościach Mroku, odłączając się na długi czas od Nas” – rzekł Bóg.
„A Czym Boże jest ta Ciemność?” – spytała.
„Wszystkim tym, co nie płynie w Tobie i jest Twoją odwrotnością”
– Bóg wyjaśnił.
Duszyczka zrozumiała. Jednak postanowiła i tak też postąpiła. Inkarnowała w przeraźliwych Mrocznych Odcieniach Przestrzeni Wszechświata, a tym samym oddzielając się od Całości – Światła i Miłości.


diament-swiatlo-blask-klejnot
W tym Świecie ściągała na Siebie wszelkie odmiany Ciemności i Strachu. Po jakimś czasie pośród zgromadzonych Cieni, w Swej najczarniejszej godzinie, zawołała płaczem: „Boże, Miłości Moja, dlaczego Mnie odtrąciłeś?”
Bóg rzekł, Jednak Ona miała za niską Wibracje i Świadomość, nie dostrzegła Jego Światła i nie dosłyszała tych Słów płynących w Sercu:
– „Ja nigdy Ciebie nie odtrąciłem i nie porzuciłem, Moje Dziecko. Zawsze stoję, u Twojego boku, gotów przypomnieć, Czym w Istocie Jesteś i przyjąć Cię z powrotem do Siebie.


Czy już wiesz, Czym w Istocie Jesteś?


Jeśli nawet chwilowo Jesteś przepełniony/a Strachem i Ciemnością
to Wiedz, że nadal mieszka w Twoim Sercu Światło Miłość, Prawda, nawet jeśli jest przygaszona!


diamencik-swiatlo-blask-klejnot
Kiedy stłumi Ciebie to, Czym w Istocie nie Jesteś, pamiętaj o Swojej prawdziwej i Unikalnej Istocie. Miej Odwagę głosić Prawdę i Chwałę Boskiego Stworzenia, nawet gdy chcesz wnieść do niej zmiany. Tak jak zachowasz się w Chwili najcięższej próby, może ona stać się początkiem najwspanialszego Zwycięstwa i Triumfu.🌈 Druga Opowieść o Duszy
 Zejście i Doświadczenie w MateriiNagle podniosła się jedna odważna i silna Dusza:
- Tym razem zejdę na Ziemię, aby nauczyć się Wybaczać i być Wolną. Kto Mi w tym pomoże?
Dusze odpowiedziały ze współczuciem:
- Jest to jedno z najtrudniejszych Doświadczeń, Możesz nie dać rady w ciągu jednego Życia. Będziesz bardzo cierpiała...

Jednak jeśli Pragniesz tego doznać, Pomożemy Ci.
Jedna Dusza powiedziała:
- Jestem gotowa zejść z Tobą i być obok Ciebie na Ziemi i Ci pomóc. Będę Twoim kłótliwym Mężem, w naszym związku będzie wiele problemów z Mojej winy, a Ty będziesz się uczyła Mi Wybaczać, a potem za sprawą Odwagi Mnie opuścisz, aby stać się Wolną.
Inna Dusza westchnęła:
- Będę Twoim Ojcem. Zapewnię Ci ciężkie Dzieciństwo. Będę przeszkadzać Tobie w nauce i wtrącać się będę w Twoje Życie, a Ty będziesz uczyła się Mi Wybaczać, a potem poprzez własny Szacunek do siebie samej, opuścisz mnie bez żalu, aby stać się Wolną.
Jeszcze Inna Dusza powiedziała:
- Będę jednym z Twoich Szefów, często będę odnosić się do Ciebie protekcjonalnie i niesprawiedliwie, abyś mogła nauczyć się odczuwać Wybaczenie..., a potem zmienisz miejsce z uśmiechem na twarzy, aby stać się Wolną.
Jeszcze kilka Dusz zgodziło się spotkać się z Nią, w różnym czasie dla utrwalenia Doświadczenia. Każda Dusza wybrała Swoje Doświadczenie, obmyśliły wspólny Plan Życia, w którym będą uczyć Siebie nawzajem... i tak Zeszły na Ziemię z tym o to Planem.

🌈 Kilka słów do Ciebie UNIKATOWY CUDZIE 
   Stworzony na podobieństwo Wszech Doskonałości.frezja
"Pewnego razu król przyszedł do swojego ogrodu i odkrył, że jego drzewa, krzewy i kwiaty umierają.
Dąb wyjaśnił, że umiera, ponieważ nie może być tak wysoki jak Sosna. Król chciał porozmawiać z Sosną, ale zobaczył, że zgięła się i poczerniała. Dramatem Sosny było to, że nie może wydać pięknych winogron, takich jak Winorośl. Winorośl zaś ginęła na myśl o tym, że nie jest w stanie kwitnąć i pachnieć jak Róża. Róża zalewała się łzami, ponieważ nie mogła być tak silna i mocna jak Dąb.
Król odnalazł tylko jedną jedyną Frezję, która kwitła, pachniała i emanowała pięknem, jak nigdy dotąd.

– Jak to robisz? – Zapytał król,
– Rośniesz pośród tego więdnącego i mrocznego ogrodu, jesteś taka piękna i zdrowa?
– Nie wiem – Odparła Frezja.
– Być może, zawsze myślałam, że sadząc mnie, chciałeś mieć Frezję. Gdybyś chciał mieć w ogrodzie jeszcze jedną Sosnę lub Różę, to posadziłbyś je. Powiedziałam więc sobie, że postaram się być najlepszą Frezją, na jaką mnie stać."


Autor: Jorge Bucai
Być jak Frezja, to wewnętrzne pozwolenie sobie na Naturalność a nie na zakładanie maski która nigdy nie dopasuje się. To Bycie sobą w całej okazałości i chronienie siebie oraz dbanie o swoją Osobowość i pierwotne korzenie, a nie kopiowanie Innych w Świetlistym Ogrodzie, pełnym Barw..., jakim jest wieczne Życie.Zajrzyj!
🌀 Zasady spełnionego Życia i Powrotu do „Domu” – Światła / Miłości – Wewnętrznej Natury
🌀 Przesłanie do Ciebie od Boga / Źródła / Ducha Światłości w MrokuOpowieść o Inkarnowanej Duszy


Wróć do Nawigacji| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria |

Tagi: Albert Einstein Bóg Boski Cel Błogosławienie Cień Czas Przebudzenia Czyn Dualizm Duchowa Apokalipsa Duchowa Nauka Duchowe Bogactwo Duchowe Zniewolenie Duchowość Duchowy Rozwój Dusza Duszyczka Ego Emocje Emocjonalność Energia Męska Energia Pozytywna Energia Światła Energia W Ruchu Energia Zagęszczona Energia Żeńska Ewolucja Duchowa Ewolucja Duszy Fizyka Geniusz Harmonia Życia Inkarnująca Dusza Karma Kreacja Marzenie Materia Mistrz Duchowy Mistrz Jezus Miłość Bezwarunkowa Moc Twórcza Myśl Nadzieja Nasz Brat Jezus Nauczyciel Duchowy Objaśnienia Duchowe Opowieść Plan Boski Plan Duszy Powrót Do Boga Powrót Do Domu Powrót Do Światła Prawo Wszechświata Promyk Słońca Pustka Duchowa Samouzdrawianie Sekret Życia Spełnione Życie Strach Stwórca Dusz Stwórca Stwórców Sukces Świadomość Światło W Ciemności Szczęście Szczęśliwe Życie Słońce Słowo Tworzenie Rzeczywistości Umysł Stwórcy Uzdrowienie Duchowe Wibracje Wolność Wyobraźnia Zasady Zbaw się Zbawienie Zbiorowa Podświadomość Zbiorowa Świadomość Zdrowie Zmiany Życie Harmonijne Życie Karmiczne Życiowe Doświadczanie Życiowy Cel Życzenie

3 komentarze:

 1. Anonimowy11:41 AM

  Odkryj piękno w Sobie a potem szukaj go w innych...To cytat dla mnie... Łatwo jest uzależnić siebie, swój umysł a w następnej kolejności swoje czyny, słowa podporządkować komuś, kogo uczyniliśmy swoim bożkiem. Może być to destrukcyjne dla nas i dla innych, nawet dla tej osoby. Ja się o tym przekonałam ale w porę zawróciłam ze złej drogi... Dziękuję...Piękne i prawdziwe zasady spełnionego życia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, pamiętasz słowa? "każdego dnia możesz narodzić się na nowo"? Ty narodziłaś się i z każdym dniem, będziesz odkrywać coraz więcej Prawd. Nie Myśl co było wczoraj. Zwracaj uwagę na to, jakie piękne sytuacje spotkają Cie jutro... Fruńmy ku Światłu a będziemy szczęśliwi i spełnieni, pozostawiając po Sobie same Dobra na wieki <3 ślę Miłość

   Usuń
 2. Anonimowy6:51 PM

  Wielkie treści . Piękna wiedza . Szacunek

  OdpowiedzUsuń

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .