Podziel się z Innymi

Całościowe UZDRAWIANIE DUCHA 🔥 Ciała, Umysłu, Duszy oraz PRZESTRZENI


w tle Cząstka Energii Anielskiej - JEZUSA

Zdrowie i Choroba, Szczęście i Pech nie pyta
o Płeć, Wiek, Wygląd, ilość Dyplomów, posiadane Wykształcenie,
Status Społeczny i Materialny oraz zajmowane Stanowisko.


Moje Działania a o Wynagrodzeniu tutajDrogi Internauto, Cieszę się, że znalazłeś się tutaj. Nie trafiłeś/aś tutaj przez przypadek. Nie ma przypadków w całym Wszechświecie. Wszystko, co Widzisz, Słyszysz i Doświadczasz jest Twoim własnym odbiciem — tego, co płynie z Twojego — Ciała Umysłu i Duszy. Chcesz Życie zmienić na Pozytywne i Satysfakcjonujące? Potrzebujesz Mojej pomocy, Jesteś w sytuacji kryzysowej, z którą nie dajesz Sobie rady? Chcesz stać się Wolny i Narodzić się na nowo lub odnaleźć odwieczną Prawdę o Sobie i Twoim Żywocie? Możesz do Mnie zwrócić się z prośbą o pomoc, dla Żywych Organizmów (Ludzi, Zwierząt i Istot Energetycznych). Gwarantuje 100% Dyskrecję, Poufność, Uczciwość i podejście indywidualne, angażując pełnię swoich Zdolności i Wiedze. Sesje wykonuje w języku polskim i niemieckim.

Jestem tutaj po to, dla Ciebie,
aby podnieść jakość Twojego Życia oraz Związków,
aby odkryć í rozpalić w Tobie
wewnętrzny Potencjał, Wiedze, Moc, Odwagę i Intuicję..,
byś Mógł/Mogła wyjść z własnego Cienia, rozświetlając go i osiągnąć Sukces oraz zamierzony Cel — Spełnienie.


Tym zajmuje się:

  Ciała auryczne Fizyczne Astralne Emocjonalne Eteryczne Duchowe

  nr. 2) Komunikuje się Mentalnie z Duszą, z Nad duszą — z Wyższym Ja, z Istotami ze Światła, z Bogiem (nr. 1) – Stwórcą Dusz – Źródłem Brylantowej Miłości.

  ↷ Regresem — Przypominam poprzednie wcielenia. Życiową drogę / pierwotny plan i pochodzenie Duszy (z jakiego Promienia i Wibracji), predyspozycje Duchowe (Dary i Wiedze o sobie samym)... Co jest do przepracowania, aby ruszyć dalej.

  ↷ nr. 5) Diagnozuje i Oczyszczam Stan Energetyczny i szkodliwe promieniowania w Mieszkaniu i Okolicy. (nr. 26)

  nr. 1 b) Komunikuje się Mentalnie z Rasami i Istotami pozaziemskimi i Zmarłymi Członkami Rodzin z Przewodnictwem. (nr. 3)

  nr. 20, 14, 15, 16) Doradzam i Przepowiadam przyszłość — Wizjonerstwo.

  Energetyczny wampir i jego ofiara - ściąganie Życiodajnej energii
  Diagnozuje, Transformuje, Oczyszczam, Uwalniam i Uzdrawiam Holistycznie (Całościowo i Wielopłaszczyznowo) z Energetycznych zabrudzeń – Ciemności – czerni, zaciemnień i odcieni. Wszystkich poziomów sięgających Kod DNA (nr. 40), pamięć komórkową, Podświadomość i Świadomość.

  Diagnozuje (5
  , 6, 7) Doładowuje (nr. 34) i Oczyszczam Energetycznie Otoczenie (nr. 26), Aurę / Ducha — Dusze, Umysł i Ciało (nr. 29) Auryczne / Subtelne / Spirytualne / Duchowe / Przyczynowo-skutkowe — całą Istotę Izotoniczno-Energetycznej (*). Dotyczy także Roślin i Zwierząt (nr. 20).
  (*) Ciało Fizyczne – Energia zagęszczona Ciała Eterycznego. Ciało Astralne – Energia Cienia, Ciała Fizycznego i Eterycznego. Ciało Emocjonalne – Wieczny Energetyczny "dysk" wszystkich zapisanych Wspomnień Emocjonalnych z przeszłych Inkarnacji. Ciało Eteryczne – Energia Świetlista niezagęszczona Ciała Fizycznego. Ciało Mentalne – wieczny dysk wszystkich przekonań, tożsamości, poglądów, zachowań, postaw i sposobu myślenia.

  Negatywne Myśli – Myślokształty
  ↷ Oczyszczam Blokady, Przeszkody i Szkodliwe obce Wibracje / Energie Chorób Dzieci i Dorosłych (jeśli nie jest skutkiem wyboru Nieświadomej Duszy / Karmy (nr. 29), Poziomu na drodze Ewolucji Duszy lub zaawansowaną degradacją Ciała Fizycznego); Wyjaśniam i oczyszczam także Przyczyny niepowodzeń i problemów Finansowych i Biznesowych. (nr. 7)

  ↷ nr. 25 i 5 a) Przewodnictwo — Oczyszczam z Ciemnych Bytów — Błąkających w Astralu Dusz / Duchów, Bogów, Półbogów, Bóstw tantrycznych obojga płci, Astralnych krokodyli, jaszczurów, wężów, wirusów, insektoidów, robaków, owadów, pasożytów Energetycznych.

  ↷ nr. 37) Oczyszczam Psychikę i Emocjonalność — Negatywne Zachowania, Emocje, Uczucia, Podszepty i Destrukcyjne Programy / Myśli – Myślokształty, także te uruchamiane przez Nieżyczliwych, Zazdrosnych, Zniewalających i Manipulujących Ludzi lub wrogie nam Istoty. Modyfikuje wzorce Postrzegania i Myślenia. Uwalniam od Egregora (nr. 24), Mentalności i Duszy — Świadomości — ze Zniewolenia do Samostanowienia. Neutralizuje Energetycznie Słowa i Czyny pozostawione na Ziemi i w Psycho-sferze, niepamiętane przez Zmysły Fizyczne a zapisane w Podświadomości i Przestrzeni.

  ↷ nr. 20, 25, 26) Egzorcyzmuje, Oczyszczam Zabrudzone, Zniewolone i Opętane Osoby, Zwierzęta, Nawiedzone Domy, Mieszkania, Tereny, Przestrzeń i upadające Firmy (nr. 47) — Miejsca i Przedmioty z destrukcyjną Energią (Mroczne i Upadłe Dusze, bezduszne Byty, Klątwy, Życzenia, Intencje i Emocje). Wszystkie między wymiarowe Byty oraz Dusze które są poza biopolem i ściągają z każdego Atomu Energie od Emocjonalnej po Psychiczną, dając podszepty, czyli Myśli nie pochodzące z Ducha Miłości. — Zajrzyj do zakładki – „Nawiedzenia“.

  ↷ nr. 21) Uzdrawiam Energetyczne Pępowiny, które mają wpływ na Duchowe, Mentalne, Emocjonalne oraz Psychiczne zachowania przekazywane przez Matki, Ojców, Partnerów (oraz na zewnętrzne i wewnętrzne na Nią i na Dziecko toksyczne oddziaływania), bez względu na wiek, od Żywotu do Żywotu.

  ↷ nr. 22) Uzdrawiam Trudne sytuacje Życiowe, relacje międzyludzkie — w Rodzinie, w Środowisku, w Pracy.

  ↷ nr. 31) Oczyszczam i Wypełniam Światłem luki w Aurze.

  ↷ nr. 30)  Oczyszczam, Programuje lub uczę Przeprogramowania na nowo zbiorników Wody, a także Kryształów, Amuletów, Orgonitów, Talizmanów i innych Przedmiotów, na dowolne Intencje m.in. na Miłość, Zdrowie, Dostatek, Partnerstwo (nr. 41, 42), Macierzyństwo, Przyjaźń, Optymizm, Chęć i Siłę do Działania, Pewność siebie, Obfitość, Pewność siebie, Dostatek Finansowy, Pokój, Stabilność, Wiarę, i Ochronę, aby ulubione Przedmioty — które Nas otaczają — działały korzystnie i na Zdrowie oraz podnosiły Wibracje.

  Podświadomość Wewnętrzne Dziecko
  nr. 37) Przebudzam wewnętrzne Dziecko (Serce Duchowe), przez wejście w bardzo głęboki i najniższy mrok Podświadomości, które wywołują Męskie, najtrudniejsze, silne, ukryte oraz blokowane Uczucia i Emocje wywołane przez traumy, lęki, złości, smutki, żale z przeszłych Doświadczeń. Oczyszczam te Stany i scalam Je w Całość ze Świadomością i Nadświadomością.

  Aura kobiety z problemami związanymi z dysfunkcją dolnych Energetycznych Kanałów Życiowych
  nr.
  23a, 29) Rozświetlam Nieświadomość. Odblokowuje, oczyszczam, harmonizuje i scalam w jedność Podświadomość, Świadomość i kanały Energii Życiowej (Czakry) oraz ponownie łącze z Żywiołami — Ogniem, Powietrzem, Wodą i Gruntem — Matką Naturą / Materią (Uziemiam) oraz z Duszą i z Wyższym Ja / Nad świadomością a dalej z Bogiem (Centrum Ducha Wszechświata).

  nr. 
  24, 29) Spalam Ogniem Negatywne Zachowania, Emocje, Uczucia, Myśli pozostawione na Ziemi — w Powietrzu, Wodzie, Gruncie i w Psycho-sferze, a także Potępienia / Kar(m)e i Rozwiązuje Karmiczne węzły, Przywiązania, Przysięgi i Blokady z obecnego i poprzedniego Życia (wymagające nie raz Zadośćuczynienia lub Przebaczenia Sobie lub Nawiedzającej Duszy).

  nr. 35) Synchronizuje Półkule Mózgowe — Ustawianie półkul lewą (analityczna, planująca i werbalna oraz prawą (kreatywna, metaforyczna i wizualna) w Harmonie, ponieważ często jedna dominuje nad drugą. Doprowadzam Półkole Mózgowe do nieruchomego i neutralnego punktu "O".

  nr. 36) Synchronizuje Pola Energetyczne (Męski <-> Żeński). Ustawianie przepływu żeńskości i męskości w jedność oraz w Harmonie, ponieważ często przepływ jednej dominuje nad drugą. Dla Osób, które nie akceptują Swojego Ciała Fizycznego lub Orientacji Seksualnej. (Tylko bezpośredni kontakt poprzez osobiste spotkanie, Whatsapp, Messenger Fb, lub telefon)

  nr. 27) Oczyszczam i Rozświetlam Astralne Portale i Połączenia z Mrocznymi siatkami Astrala. W każdym miejscu na Ziemi, ktoś zostawia (Mroczne) Myśli lub ktoś umiera — od Robactwa po Ludzi (Dusze które umarły w Nieświadomości). W danym miejscu każda Myśl zapisana jest w Psycho sferze i jest ze sobą połączona w sieć / jak Atom do Atomu, ściągając w danym Miejscu rożne Mroczne Sytuacje lub Zjawiska. Dany Portal i połączenia oczyszczam / spalam jak i wcześniejsze Mroczne Energie.

  nr. 28) Aktywuje Kanały / Czakramu z przepływem Energii Życiowej (Świetliste Portale połączone z Jądrem Ziemi), ze Światem Duchowym dla Błąkających, jeszcze nie przebudzonych Dusz. W każdym miejscu na Ziemi, ktoś zostawia (Mroczne) Myśli lub ktoś umiera — od Robactwa po Ludzi (Dusze które umarły w Nieświadomości). Utworzony Kanał w danym miejscu ściąga wszelkie Mroczne Energie i spala, zamieniając lukę w Światło.

  nr. 8) Interpretuje Sny — Obrazy oraz Treści zapisane i wypływające z Podświadomości lub i z Świadomości.

  Połączeni korzeniami z Duchem i Materią jak wszystkie Istoty Żyjące
  nr. 39) Aktywuje Piramidy — Merkaby — podwyższające Wibracje, Pole ochronne. Wzmacniacza Energetycznego.

  nr. 38) Odblokowuje i Odzyskuje zabrudzone i utracone oraz powierzone Atrybuty Boskości — Przywracam w Matrycy Stworzenia, pierwotnego zapisu.
  ☯ Dary, Talenty, Wiedze, Moce, Doświadczenia, Niezależność, taką jaką ma w pierwotności zapisana Nadświadomość.

  nr. od 41 do 44a) — dla Singli i Osób którym Związek rozpada się. Analizuje stabilność, zgodność i przyszłość Związku / Partnerów (Związek przeciwieństw, które się wzajemnie dopełniają — Męskość <-> Żeńskość, Minus <-> Plus) na planie Duchowym i Fizycznym. Łącze Kanały Energetyczne i Meridiany w jedną całość na życzenie Dusz, jeśli Mrok oddalił Dusze od siebie + Uziemiam z Partnerem / Partnerką. Spalam zakłócenia Energetyczne w Relacjach. Oczyszczam z Energii byłych Partnerów (Telegonia). Zrównoważam pola Energii. Usuwam Strach przed Bliskością i Miłością oraz Samotnością. Odp. na pytania, czy Partner jest z wyboru Podświadomości (Cień) czy Duszy? Kiedy trafie na odpowiedniego Partnera?

  nr. 17 i 18) Rozwiązuje zagadki Osób i Zwierząt zaginionych, porwanych i przytrzymywanych. Wskazuje miejsce pobytu i Wyjaśniam przyczyny.

  nr. 19) Wskazuje miejsca zaginionych, zagubionych,  schowanych, lub skradzionych — dzieł sztuk, pojazdów, dokumentów i innych wartościowych rzeczy. Wyjaśniam przyczyny.


Uwalniam / Zdejmuje / Spalam / Odczyniam / Neutralizuje
i wypełniam luki Światłem:Odnośnie wszystkich Czasoprzestrzeni Światów równoległych
(w Przeszłości, Przyszłości i Teraźniejszości).
Poniższe dotyczy także Przodków Rodu, Potomków, Rodziny,
Potomków Ciał Astralnych i Sobowtórów Eterycznych
.


  UZDROWICIEL Jasnowidz Egzorcysta Medium Pomoc na Odległość

  nr. 25) Podpięcia Energetyczne, Zniewolenia, Nękania i Opętania.

  nr. 32) Ciernie, Hologramy, Kody sterujące i kontrolujące Ludzką Psychikę.

  nr. 32) Złorzeczenia, Przekleństwa, Przezwiska, Klątwy, Czary, Zaklęcia, Zabobony, Zaklinania, Uroki, "Złe" Oko.

  nr. 33) Programy, Powiązania, Wzorce, Wpływy, i Zależności Plemienne, Rodowe i Rodzinne, Konflikty, Żale, Depresje, Choroby, Strach, Ego, Dumę...

  nr. 32) Astralne blokady i ograniczenia — Sieci Egregorów, Pieczęcie — SAKRAmentów: m.in. Chrzest, pieczęć zamykająca Energetyczny Kanał Życiowy Korony; Bierzmowanie (Bierzma) Belka zamykająca Energetyczny Kanał Życiowy 3 Oka; Obwinianie i potępianie, pieczęć zamykająca Kanał Życiowy Serca; Ostatnie Namaszczenie, pieczęć zamykająca Czarkę Sakralną; Krzyż, Klucze, Znaki, Kajdany, Uwiązania, Zatyczki, Opaski, Nici, Liny, Sznury, Kneble, Chipy, Kotwice, Cienie, Implanty, Spętania Miłosne i Rozdzielające Dusze, m.in. Techniką Voodoo.

  nr. 33) Ciemno Magiczne Rytuały, Inicjacje, Transe, Obrzędy, Ślubowania, Zaślubiny, Przysięgi, Obietnice, Umowy, Kontrakty, Zobowiązania — Pakty / Cyrografy, Inwokacje i Misje opierające się na Cierpieniu i Służeniu czemuś za coś, przeciwko Swojej... Samo stanowiącej i Wolnej Duszy oraz Bogu — Stwórcy Dusz / Centrum Miłości Wszechświata oraz Boskiego Światła.

  nr. 33) Fatum – Życiowy „Pech” – i fatalne zrządzenia Losu, poprzez Świadome lub Nieświadome uczestnictwo w Czarnej Magii, Czarnej Tantrze, Satanizmie czy też Hipnozie lub Regresingu, prowadzone przez różnej maści nawiedzonych, mrocznych i demonicznych zniewalających Psycho manipulatorów.

Doradztwo:

Zajmuję się Doradztwem dla Organizacji, Firm i Korporacji — nr. 9, 11, 12, 13 nr. 47.


Wyznacz Cel i ciesz się Sukcesami!  Motywuje do Działania, aby podnieść efektywność pracy całego zespołu firmy.

  Usuwam ograniczenia, negatywne wpływy z zewnątrz (manipulacje, zazdrość, nieuczciwość konkurencji)  oraz inne blokady w prowadzonym biznesie.

  Nadaje Energii aby Firma
  rozwijała się oraz pozyskiwała nowych Klientów, Kontrahentów i Partnerów biznesowych.

  Doradzam i Oceniam potencjał prowadzonego Biznesu oraz perspektywa jego Rozwoju, w późniejszym etapie.

  Analizuje przydatność i rzetelność Pracowników, m.in. badam Kandydatów na odpowiedzialnych stanowiskach.

  Sprawdzam wiarygodność kontraktów biznesowych i umów przed ich podpisaniem.

  Doradzam Personalnie — Analizuje uczciwość Kontrahentów.

  Sprawdzam trafność planowanych Inwestycji.

   


Podane w tym miejscu.


  Pola elektromagnetyczne serca przenikają się wzajemnie i wpływają na siebie

  Moim Pragnieniem jest, zmiana Innym drogi Życiowej na wyższą — Szczęśliwą oraz Uczciwą. Aby już nie odpowiadać na wiadomości o prośby, aby zaniżyć Komuś Energie / wibracje, dla egoistycznego dobra Swojego, oferuje pomoc za astronomiczną opłatę 1 milion PLN. 😉 Ta bardzo wysoka cena przyhamuje wszystkie nie Świadome Osoby, które Proszą o pomoc odwrotną, którą wyżej oferuje, zapominając, że (bez efektu Placebo lub Nocebo) Rzeczywistego Zdrowia, Miłości i Szczęścia oraz Wolności Umysłowej itd. nie da się kupić za żadne pieniądze, jeśli nie wprowadzisz zmian w Swoim Życiu i we własnym Sercu... Ta suma oczywiście to żart. Polecam skuteczne Rozwiązanie problemu, z którym nie radzisz Sobie, tym samym nie szkodząc Sobie i Innym.Wybór i Decyzja (z Wolną Wolą)
Powrót do przesZŁOści — Ciemności — Nieszczęść ?
czy Tworzenie nowego lepszego Wiecznego Życia
Światłości — Szczęśliwości ?


Jeśli zainspirowałem Cie do zmian na lepsze Boska Istoto
i nie skorzystałaś jeszcze z Mojego Duchowego Doświadczenia,
powinnaś wiedzieć, że Wizje uzyskuje tylko przy pomocy zdjęcia
na którym widać dokładnie Oczy, które są zwierciadłem Duszy.
Tylko w Oczach a dalej w Sercu
— zawarte są wszystkie informacje o Tobie —
zapisane na Wieczność, które potrafię odczytać.
Pragniesz dowiedzieć się co widzę, zaglądając w Twoje Oczy
— Umysł, Ciała, Dusze — oraz Życie?
Zajrzyj do zakładki Kontakt lub napisz na FB
albo wypełnij Formularz przesyłając Swoje zgłoszenie i pytania.✔️   Skomentuj Post, (nawet anonimowo) w sekcji poniżej.
  Jaka jest Twoja opinia na ten temat?
✔️  Ten Post możesz Udostępnić dalej.


| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria |

Jacka blog. Harmonizuje Ducha - Ciało, Umysł i Dusze. Uzdrawia Psychikę, Ciało Fizyczne, Astralne, Eteryczne, Emocjonalne i Mentalne. Łączy Jaźń w pion — Podświadomość, Świadomość z Nadświadomością. Uwalnia i Podnosi tym samym wibracje Ducha i wartość Życia. Doradza w sferze prywatnej, jak i biznesowej. Pomaga na odległość, choć woli sesje w bezpośrednim kontakcie.     Kasi blog - Duch Prawdy. Poszerzanie Perspektywy i Świadomości. Zacznij Życie w Zdrowiu Psychicznym, Emocjonalnym, Mentalnym i Fizycznym. Napełnij Prawdą i Miłością swojego Ducha. Kasia i Jacek zapraszają do swojej Przestrzeni

Tagi: Analiza Zdrowia Blokady Coach Coaching Porada na whatsapp Diagnoza Zdrowia Diagnozowanie Doradztwo Duchowe Duchowe Zniewolenie DuchowyUzdrowiciel Dusze Zmarłych Egzorcysta Na Odległość Egzorcyzmy Finansowa Harmonia Życia Inkarnacja ze Światła Jasnosłyszenie Jasnowidzenie JasnowidzJacek Jacek Jasno Klątwa Kwantowe Uzdrawianie Konsultacja Duchowe Konsultacje Koszta Przewodnik Dusz Mediumizm Transformacja wewnętrzna Mistycyzm Miłość Bezwarunkowa Miłosierdzie Myślokształt Nadnaturalne Zdolności Nauczyciel Duchowy Nawiedzenia Nawiedzony Dom Zachowania Negatywne Wspomnienia Nękanie Posiadłości Oczyszczanie Aury Oczyszczanie Mieszkania Terenów Opętany Dom Opętanie Parapsycholog Duszy Pochodzenie Duszy Polska, Pomorze, Porwane Osoby Postrzeganie Pozazmysłowe Połączenie Z Duszą Prekognicje Prognozowanie Protekcja Prekognicja Przebudzenie Przeczucie Przepowiednie Przesyłanie Energii Przewodnik Dusz Przyczyny Cierpienia Przytrzymywane Osoby PsychoTerapeuta Duchowy Pustka Duchowa Pytania I Odpowiedzi Do Duszy Pytanie Do Boga Pytania Do Zmarłego Pytanie Rada Retrokognicja Rozwiązywanie Zagadek Rozwój Osobisty Synchronizacja półkul Mózgowych Stwórca Dusz Sukces Świadomość NadŚwiadomość Świat Snów Szczęście Telepatia Usługa Usługi Paranormalne Uzależnienia Uzdrawianie Na Odległość Sesja z Duszą Uzdrawianie Praniczne Holistyczny Uzdrowiciel Duchowy Duchowe Uzdrowienie Ciała Duszy Umysłu Wizja Wizjonerstwo Wolność Wybaczenie Wzorce Podświadomości Zaburzenie Osoby Zaginione Dzieła Sztuki Zwierzęta Zagubione Dokumenty Wartościowe Rzeczy usuwanie Zaklęć Zapytaj Boga Zbaw się Zbawienie Świadomość Zbiorowa Wyostrzanie Intuicji Zdejmowanie Klątw Zdolności Parapsychiczne Zdrowie Zmiany Nastawienia Karmiczne Życie Harmonijny Życiowy Cel Hellseherin Der Seher Geistheiler Medium Heiler Exorzismus Exorcist Visionär Befreiung Parapsychologist Wunderheiler Seelenheilung

4 komentarze:

 1. Anonimowy10:56 AM

  Proszę Pana a czy psy mają zycie po smierci? Co z nimi się tam dzieje? Jest Pan jasnowidzem, co z moim psem, czy na mnie czeka? dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście Życie to Życie, które Wieczne jest. Dusze to Energie rozproszone w Powietrzu (w każdym Żywiole, jaki w Nas i wokół Nas), wypływające z Wszech Ducha Światła, które w Mroku odbijają swoje przeciwlegle wzorce, bez względu, jaki obrały Kształt i Formę czy to Zwierzątka, czy Ludzką... itd. Dusze Cieleśnie lub /i Bezcieleśnie przyciągają się do siebie jak Magnes — Atom do Atomu. Tak więc bycie Wasze razem nie jest z przypadku. Zapewne przyszedł jako Nauczyciel, pokazania bycia Naturalnym jak Natura Jego stworzyła, czystej i pełnej Miłości bezwarunkowej (odzwierciedlających pierwotnych kolorów / Cech, jakie Ty w Sercu posiadasz), Wrażliwości, Ochrony własnej Istoty i Opiekunów oraz Przestrzeni, w jakiej przebywa, pokazania czym jest Wolność wyrażania siebie i także jako Uzdrowiciel, lecząc Dusze i podnosząc w Duchu oraz harmonizując Energetykę w Ciele, Umyśle. Podziękuj Mu z Serca za te Święte Chwile. Nie rozpaczaj. Choć zrozumiałe jest, że Umysł, który przyzwyczaja się do Zdarzeń i Kształtów, nie potrafi szybko odpuścić, zmieniając Nawyki na nowe. Miej Świadomość tak Ty w Nim na Wieczność, jak On w Tobie. Co Jemu dałaś – otrzymasz w zamian i na odwrót. To więź nierozerwalna, bo Miłością z Serca go obdarzałaś. Może wrócić do Ciebie, ale nie musi pod tą samą Postacią. Natura zmienna jest. Aby odpowiedzieć na Twoje dalsze pytania, musiałbym zobaczyć Jego Oczy — czy jest znów w Fizycznej Formie koło Ciebie i Kim jest, czy w nieświadomości lub w zawieszeniu przez Rozpacz, przez którą jest ściągany w dół, czy Wolny będąc w każdej Czasoprzestrzeni połączony we wszechobecnej Miłości z Innymi tak samo wibrującymi Duszami w Świetle Wszech Ducha.

   Usuń
 2. Jest Pan aniołem na ziemi, ktory pomaga zbłąkanym duszom jak ja. Czasem nie wiemy ktorędy podązac i wlasnie napotykamy takich aniołow prosimy o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje. 💖 Niech Miłość do samej siebie, i tych których masz wokół, nadal Cię prowadzi!

  OdpowiedzUsuń

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .