Podziel się z Innymi

BĄDŹ GENIUSZEM! Samodzielnie Myśl, DZIAŁAJ i Doświadczaj

„Mądrość jest Córką Doświadczenia” — Leonardo da Vinci

Geniusze - Indywidualiści - Thomas Alva Edison William Henry Gates-Bill Gates Albert Einstein

Mając Wiosnę w Sercu
— która wciąż Rozkwita —
Taka oto Myśl i Prośba :)

Życie pracoholikówZatrzymaj się, proszę, na chwile. Spójrz na Swoje Życie. Odpowiedz Sobie — Dokąd idziesz? Co po Sobie (na Wieczność) zostawisz, względem Siebie Samego, Ziemi i Innych Istnień? Czy spełniany Jesteś lub Będziesz, pracując 12 H, w pocie czoła, aby kupić (Materie) szkodliwe wynalazki / Chemie „wzmacniającą” Organizm, toksyczne Kosmetyki testowane na zwierzętach, nowe Meble, Samochód, wciąż to nowe Ubrania — które Inni mają — aby do Nich upodobnić się, będąc „trendy”? Po jakimś czasie zmienią swą Formę i będziesz musiał/a się z tym rozstać.

Czy to jest Twój Życiowy Cel i Plan Twojej Duszy, przynoszący Tobie i Bliskim Szczęście? Czy to wszystko, na co stać Twój Umysł i Serce? Pokaż Światu — lub odkryj — Swoje Pasje. Czymkolwiek to Dzieło Twojej Duszy jest!


JESTEŚ więc Bądź Wolny i Szczęśliwy!
Bądź — Sobą — Indywidualistą!Nie urodziłeś się po to, aby czegoś wyuczyć się na pamięć i tylko na takim „programie” całe Życie pracować. Nie urodziłeś się po to, by być — jak większość — niewolnikiem Systemu / bogatych Ludzi rządzących w ukryciu, którzy traktują Cię jak Marionetkę. System nie jest po to, Stworzony, aby Tobie doGODzić i pozwolić Ci Samodzielnie Myśleć, rozwijać się, abyś mógł mieć czas dla Siebie i na Pasje. System to już w Tobie zabił lub mocno zabrudził i nie pamiętasz o Darach, jakie w Sobie nosisz. Gdy wyrwiesz się z Iluzji, otworzysz się na nowe i niepoznane, będziesz Myślał SAModzielnie, staniesz się następnym Geniuszem, jakich wielu chodzi-ło po tym Świecie zostawiając po Sobie wiele dobrego. Mając Pasje w Sercu — Tworząc coś z Miłością — Uzyskasz Materialne, jak i Duchowe korzyści, na Wieczność. To naturalne Prawo Boskie / Prawo Fizyki. Nie jest to ważne, co Stworzysz czy udoskonalisz, co wcześniej powstało. Wystarczy Odwaga i pierwszy zrobiony krok.

Nie zwracaj istotnej uwagi na Doświadczenia Innych. Doświadczenia przeczytane i powielane w książkach czy przekazane w Opowieściach nigdy nie są i nie będą Twoje. Każdy z Nas powinien Doświadczać SAMoistnie. Tylko takie Doświadczenia prowadzą do większej Mądrości i Rozwoju. Przeczytana Wiedza nigdy nie będzie miała także wartości, jeśli nie potrafimy jej Urzeczywistnić. Wiedza bez Doświadczeń jest po prostu Martwa.


Ostatnie słowa Steve'a Jobsa!


Steve Jobs Wasz Czas Jest Ograniczony Nie Marnujcie Go Żyjąc Cudzym Życiem

"Osiągnąłem szczyt sukcesu w biznesie. W oczach Innych Moje Życie stało się symbolem Sukcesu. Jednak oprócz pracy, mam niewiele Radości. Bogactwo nie robi już na Mnie żadnego wrażenia.
W tej chwili, leżąc na łóżku szpitalnym i rozpamiętując całe Życie, zdaję sobie sprawę, że wszystkie osiągnięcia i bogactwa, z których kiedyś byłem tak dumny, stały się nieistotne w obliczu mojej rychłej śmierci. Kiedy w Ciemności, patrzę na zielone światła urządzenia do sztucznego oddychania i słyszę jego mechaniczne dźwięki, czuję oddech zbliżającej się śmierci. Dopiero teraz rozumiem, że nawet jeśli zgromadzisz dużo pieniędzy, nagle chcesz realizować Cele, które nie są związane z bogactwem. Jest coś ważniejszego: Miłość, Sztuka, Marzenia z Twojego dzieciństwa. Nie, nie uganiaj się za bogactwem, to może robić tylko osoba tak zakręcona, jak Ja.
Bóg Stworzył Nas, aby każdy mógł poczuć Miłość w Sercu, biegał za złudzeniami budowanymi przez sławę i pieniądze, tak jak Ja to robiłem w moim Życiu. Teraz wiem, że nie mogę zabrać je ze sobą. Jedyne co się liczy to wspomnienia wzmocnione Miłością. To jest prawdziwe bogactwo, które będzie płynąć za Tobą. Będzie Ci towarzyszyło, da Siłę i Światło, które Cię poprowadzi. Miłość nie zna granic. Będzie ci towarzyszyć nawet poza granice Życia. Przeniesie się tam, gdzie chcesz się udać. Dąż do osiągnięcia Celów, które Sobie wyznaczasz. Wszystko jest w Twoim Sercu i w Twoich Rękach.

Które łóżko jest najdroższe na Świecie? Łóżko szpitalne.
Jeśli masz pieniądze, możesz zatrudnić Kogoś do prowadzenia Twojego samochodu, ale nie Jesteś w stanie zatrudnić Kogoś, Kto zabierze chorobę, która Cię zabija. Rzeczy zagubione można odnaleźć, ale jest jedna rzecz, której nigdy nie można znaleźć, gdy ją stracisz – Życie. Niezależnie od tego, na jakim etapie Życia Jesteśmy teraz, w końcu będziemy musieli zmierzyć się z chwilą, gdy kurtyna opadnie.


Szanuj Swoją Rodzinę,
Kochaj Współmałżonka, Szanuj Znajomych ...
Traktuj Wszystkich Dobrze i Dbaj o Przyjaźnie."Po stronie Cielesnej i Bezcielesnej, w Mroku czy Eterze,
Sam/a Siebie ocenisz / wynagrodzisz
lub potępisz / ukarzesz,
to jaki / jaka byłeś/aś względem Siebie i względem Innych Dusz.
A Bóg? Bóg obdarzy Cie „narzędziami”, na Twoje własne Życzenie,
aby móc tą nagrodę lub karą Doświadczyć.

Dusza Twa - Nie zapyta - Ile i co otrzymałeś od Innych?
Dusza Twa - zapyta - Ile i co dałeś z Siebie dla Innych?

Dusza Twa - Nie zapyta - W co się ubierałeś/aś?
Dusza Twa - zapyta - kogo Ty przyodziałeś?

Dusza Twa - Nie zapyta - Ile i jak zarobiłeś/aś?
Dusza Twa - zapyta - W jakim Stanie byłeś/aś gdy coś czyniłeś/aś
- w Stanie Miłości czy w Stanie Zło(śliwo)ści?

Dusza Twa — Nie zapyta — Jakie piastowałeś stanowisko?
Dusza Twa — zapyta — Jaki / Jaka byłeś/aś względem Pracowników?

Filozof-na-lekcji Dusza Twa - Nie zapyta — Ilu miałeś Przyjaciół?
Dusza Twa — zapyta — Dla jak wielu byłeś/aś prawdziwym Przyjacielem?

Dusza Twa — Nie zapyta — Jakiej marki był Twój samochód?
Dusza Twa — zapyta — Ilu osobom udostępniłeś Swój samochód?

Dusza Twa — Nie zapyta — Jaki miał metraż Twój dom?
Dusza Twa — zapyta — Ile w Swoim domu z radością Osób gościłeś?

Dusza Twa — Nie zapyta — W jakich warunkach i w jakim otoczeniu mieszkałeś/aś?
Dusza Twa — zapyta — Jak traktowałeś/aś Swego — Brata / Siostrę — Sąsiada, Rodzinę i Innych wokół?

Dusza Twa - Nie zapyta — Co ludziom mówiłeś/aś?
Dusza Twa — zapyta — Jakie Myśli i Intencje miałeś/aś wobec Innych Istot / Dusz?

Dusza Twa — Nie oceni — koloru i wyglądy Twojej skóry Ciała Fizycznego!
Dusza Twa — oceni — kolor Twego Wiecznego Serca
— Ile w Nim Światła a ile Ciemności!

Stwórcę Dusz — Boga Ojca Matkę — nie interesuje, jaką Religię wyznajesz, jaki kolor skóry masz, Pieniędzy ile masz, ani to, co nazywasz Swoimi Przekonaniami. Jesteś rozpoznawana/y przez Blask — Miłość i Prawdę — Światła, jakim Emanujesz i ile w tym Siły Wibracji, przyciągając Podobieństwo do siebie.


Zapomnij o tym, co było przed chwilą w PrzesZŁOści.
Zrób krok — do przodu — Bądź zawsze Tu i Teraz
Słuchaj tylko głosu Swojego (nieomylnego) Serca / Duszy — Pierwszej Myśli


Jedno Drzewo Uśmiech Intencja Słowo Dłoń Świeca Śmiech Nadzieja Dotyk Życie Osoba

Wróć do Nawigacji

2015 © Jacek Jasnowidz Uzdrowiciel Duchowy - JasnowidzJacek.blogspot.com

0 komentarze:

Pozostaw po Sobie ślad. ღ Dziękuje

Copyright © 2013 Jasnowidz UZDROWICIEL Egzorcysta MEDIUM Wizjoner DORADCA Cały Świat and Blogger Themes.