Podziel się z Innymi

Jesteś więc BĄDŹ GENIUSZEM! Samodzielnie Myśl, DZIAŁAJ i Doświadczaj


„Mądrość jest Córką Doświadczenia”
— Leonardo da Vinci


Wim Hof  Rekordzista zapisany ponad 20 razy w Księdze rekordów Guinnessa Wim Hof udowodnił, że za pomocą Woli jest w stanie wyleczyć się ze stanu zapalnego lub każdej choroby! Autonomiczny układ nerwowy, wrodzony układ odpornościowy i endokrynologiczny może być głęboko kontrolowany siłą Woli i siłą Wiary we własną Moc oraz przez Spokój wewnętrzny! Mimo to "Naukowcy" z całego Świata się z Niego śmiali, dopóki nie udowodnił tego laboratoryjnie.

Potem się śmiali, gdy mówił, że każdy jest w stanie nad tym panować, i mówili, że jest odosobnionym przypadkiem. Znów udowodnił, że nie mieli racji, ucząc tej umiejętności wiele Osób. „Iceman” („Człowiek lodu”) udowodnił jak przekraczać wszelkie uznane za normalne bariery Ludzkiej wytrzymałości.

Ustanowił ponad 20 rekordów Świata, dotyczących wytrzymałości na ekstremalne temperatury.
m.in. Wbiegł na szczyt Kilimandżaro i wysokość 7400 m n.p.m. na Mount Everest w samych spodenkach.
Przebiegł maraton po Afrykańskiej pustyni bez Wody.
Przepłynął 50 metrów pod lodem, za kołem polarnym, co prawie nie przypłacił Życiem, bo zamarzły Jemu Oczy i stracił na Chwilę orientację.

Naukowo udowodnił całkowitą kontrolę nad nerwem błędnym, który zajmuje się wszystkimi Narządami na autonomicznym poziomie układu nerwowego. Metoda polega m.in. wystawianiu Ciała na zimno oraz na odpowiednim oddychaniu dzięki któremu jest w stanie lepiej zapanować nad swoją fizjologią.

Puenta jest taka, że zamknięty Umysł, który nie jest gotowy na Prawdę, nie uwierzy w nią i zawsze będzie szukał namacalnych i Logicznych wytłumaczeń na wszystko, podczas gdy zapominamy, że warto kierować się wewnętrznym Głosem, który potrafi obalić znany nam dotychczas Świat Nauki.

Na początku, gdy robisz coś niemożliwego, zawsze się z Ciebie śmieją, poniżają, traktują Cię z dystansem, atakują Cię i chcą "ściągnąć na Ziemię". Pozostając wytrwałym w swoim Celu i dokonując z pozoru niemożliwego, stajesz się częścią historii tego Świata, przesuwając granice Ludzkich możliwości.

Bądź dla siebie Autorytetem i Wzorem do naśladowania❗️
Inspiruj się Osobami które weszły już na Szczyt swoich możliwości, jednak nie kopiuj ich w krok w krok❗️
Znajdź własną Prawdę, Harmonie i Radość w sobie❗️
Obudź w sobie Prawdziwą Nature, Otwartość i Odwagę❗️
Odkryj i Rozpoznaj w sobie własne Potencjały i Moc Twórczą❗️
Wyznacz Cel bez względu na kierunek Działania❗️
Bądź Świadomy/a, że wszystko, czego potrzebujesz do dojścia do Celu, jest w Tobie❗️
Podejmuj Decyzje tylko będąc w Spokoju❗️
Bądź Zdeterminowany i Konsekwentny❗️
Bądź Wolny w swoich Postanowieniach❗️
Bądź w pełni Odpowiedzialny za swoje Życie i Życie tych których masz wokół❗️
Zmierz się z własnymi Słabościami❗️

Szanuj Siebie jak Innych oraz Przestrzeń w jakiej przebywasz❗️
  Zdobywaj nie tylko Dobra Materialne a przede wszystkim Doświadczenia, Wartości Moralne i Duchowe, które są niezbędne w dalszej Podroży przez nieskończone Życie❗️
Podążaj w każdej Chwili za Wewnętrznym głosem Swojego Serca / Duszy — Pierwotnej Myśli i wzniosłych Odczuć❗️
Słuchaj tylko tych, co Wznoszą oraz Motywują Innych do Działania, a nie tych co Uniżają, ściągając w dół❗️


Pamiętaj, to co Inni Dokonali, i Ty możesz Dokonać, jeśli tak wybierzesz❗️
Każdy krok w kierunku osiągnięcia Celu to Twoje wejście na sam Szczyt❗️
Geniusze - Indywidualiści - Thomas Alva Edison William Henry Gates-Bill Gates Albert Einstein

Życie pracoholików
Zatrzymaj się jeszcze na Chwile proszę. Spójrz na Swoje Życie. Odpowiedz Sobie — Dokąd idziesz? Co po Sobie (na Wieczność) zostawisz, względem Siebie Samego, Ziemi i Innych Istnień? Czy spełniany/a Jesteś lub Będziesz, pracując 12 H, w pocie czoła, aby kupić (Materie) wynalazki / Chemie „wzmacniającą” Organizm, toksyczne Kosmetyki testowane na zwierzętach, nowe Meble, Samochód, wciąż to nowe Ubrania — które Inni mają — aby do Nich upodobnić się, będąc „trendy”? Po jakimś czasie zmienią swą Formę i będziesz musiał/a się z tym rozstać.

Czy to jest Twój Życiowy Cel i Plan Twojej Duszy, przynoszący Tobie i Bliskim Szczęście? Czy to wszystko, na co stać Twoje Ciało, Umysł i Dusze? Pokaż Światu — lub odkryj — Swoje Pragnienia. Czymkolwiek to Dzieło Twojej Duszy jest!JESTEŚ więc Bądź Wolny/a i Szczęśliwy/a❗️
Bądź — Sobą — Indywidualistą❗️


Nie urodziłeś/aś się po to, aby czegoś wyuczyć się na pamięć i tylko na takim „programie” całe Życie pracować. Nie urodziłeś/aś się po to, by być — jak większość — niewolnikiem Systemu / bogatych Ludzi rządzących w ukryciu, którzy traktują Cię jak Marionetkę. System nie jest po to, Stworzony, aby Tobie doGODzić i pozwolić Ci Samodzielnie Myśleć, rozwijać się, abyś mógł mieć czas dla Siebie oraz Bliskich,  i na wyznaczone z Serca Cele. Czy System to już w Tobie zabił lub mocno zabrudził i nie pamiętasz o Darach, jakie w Sobie nosisz? Gdy wyrwiesz się całkowicie z Iluzji, otworzysz się na nowe i niepoznane, będziesz Myślał SAModzielnie, staniesz się następnym Geniuszem, jakich wielu chodzi-ło po tym Świecie zostawiając po Sobie wiele dobrego. Mając Pragnienia w Sercu — Tworząc coś z Miłością — Uzyskasz Materialne, jak i Duchowe korzyści, na Wieczność. To Naturalne Prawo Boskie / Prawo Fizyki. Nie jest to ważne, co Stworzysz czy udoskonalisz, co wcześniej powstało. Wystarczy Zdrowie, Odwaga i pierwszy zrobiony krok.

Nie zwracaj istotnej uwagi na Doświadczenia Innych. Doświadczenia przeczytane i powielane w książkach czy przekazane w Opowieściach nigdy nie są i nie będą Twoje. Każdy z Nas powinien Doświadczać SAMoistnie. Tylko takie Doświadczenia prowadzą do większej Mądrości i Rozwoju. Przeczytana Wiedza nigdy nie będzie miała także wartości, jeśli nie potrafimy jej Urzeczywistnić i Sercem odczuć. Wiedza bez Doświadczeń jest po prostu Martwa.

Ostatnie słowa Steve'a Jobsa!Steve Jobs Wasz Czas Jest Ograniczony Nie Marnujcie Go Żyjąc Cudzym Życiem


"Osiągnąłem szczyt Sukcesu w biznesie. W oczach Innych Moje Życie stało się symbolem Sukcesu. Jednak oprócz pracy, mam niewiele Radości. Bogactwo nie robi już na Mnie żadnego wrażenia.

W tej chwili, leżąc na łóżku szpitalnym i rozpamiętując całe Życie, zdaję sobie sprawę, że wszystkie osiągnięcia i bogactwa, z których kiedyś byłem tak dumny, stały się nieistotne w obliczu mojej rychłej śmierci. Kiedy w Ciemności, patrzę na zielone światła urządzenia do sztucznego oddychania i słyszę jego mechaniczne dźwięki, czuję oddech zbliżającej się śmierci. Dopiero teraz rozumiem, że nawet jeśli zgromadzisz dużo pieniędzy, nagle chcesz realizować Cele, które nie są związane z bogactwem. Jest coś ważniejszego: Miłość, Sztuka, Marzenia z Twojego Dzieciństwa. Nie, nie uganiaj się za Bogactwem, to może robić tylko osoba tak zakręcona, jak Ja.

Bóg Stworzył Nas, aby każdy mógł poczuć Miłość w Sercu, biegał za złudzeniami budowanymi przez Sławę i Pieniądze, tak jak Ja to robiłem w moim Życiu. Teraz wiem, że nie mogę zabrać je ze sobą. Jedyne co się liczy to Wspomnienia wzmocnione Miłością. To jest prawdziwe Bogactwo, które będzie płynąć za Tobą. Będzie Ci towarzyszyło, da Siłę i Światło, które Cię poprowadzi. Miłość nie zna granic. Będzie Ci towarzyszyć nawet poza granice Życia. Przeniesie się tam, gdzie chcesz się udać. Dąż do osiągnięcia Celów, które Sobie wyznaczasz. Wszystko jest w Twoim Sercu i w Twoich Rękach.

Które łóżko jest najdroższe na Świecie? Łóżko szpitalne.
Jeśli masz pieniądze, możesz zatrudnić Kogoś do prowadzenia Twojego samochodu, ale nie Jesteś w stanie zatrudnić Kogoś, Kto zabierze chorobę, która Cię zabija. Rzeczy zagubione można odnaleźć, ale jest jedna rzecz, której nigdy nie można znaleźć, gdy ją stracisz – Życie. Niezależnie od tego, na jakim etapie Życia Jesteśmy teraz, w końcu będziemy musieli zmierzyć się z Chwilą, gdy kurtyna opadnie.


"Szanuj Swoją Rodzinę,
Kochaj Współmałżonka, Szanuj Znajomych ...
Traktuj Wszystkich Dobrze i Dbaj o Przyjaźnie."


Zapomnij o tym, co było przed chwilą
lub w dalekiej Przeszłości. Zrób krok do przodu.
Bądź zawsze w 100% w danej Chwili.

Wróć do Nawigacji


| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria |

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

0 komentarze:

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne | Cielesno DUCHOWE | Cały Świat .