Podziel się z Innymi

PRACOWNICY Światła, WYBRAŃCY, Guru — Zaspokojenie Swojego EGO


10 luty 2016 r.

Astral najniższa wibracja - przekaz channelingowy - Bóg Jezus Michał Uriel ze strony krystal28.wordpress.com


Bardzo ważny ↷ Artykuł


Czy Jesteś już Przebudzony/a
Treść dla wszystkim, którzy okrzyknęli się, dzięki wszelakim Duchowym Kursom czy Sektom: Gwiezdnymi Nasionami — Starseed-ami, Strażnikami Płomienia, Widzącymi Drogę — Wayseer-ami, Pracownikami Światła — Lightworker-ami,
Oświeconymi lub Wybrańcami,
przez rożnej maści PsychoManipulatorów

Guru, Lamy, Joginów
Autorytetów, Mistrzów, Nauczycieli
i Przewodników Duchowych.
.

(...) dlaczego nigdy ponownie nie będę nazywać siebie „lightworker”.

Dusza Świetlista strona Umysł mroczna strona
„Planeta Ziemia i większość zakątka naszego wszechświata była przez bardzo długi czas pod zaklęciem, które budzi wątpliwości w naszych umysłach na temat tego, czy jesteśmy tak naprawdę połączeni z Nieskończonym Źródłem wszelkiego Stworzenia.

To zaklęcie powoduje, że czujemy się osamotnieni, podatni na zranienie i odizolowani, zrzuceni z Niebiańskich Królestw do okrutnego świata, gdzie „pies zjada psa”. Zaklęcie to jest czystą fikcją, oszustwem na najwyższym poziomie, które spętało głęboko ten i inne światy.


po Wiedzę Prawdę pod prąd
Wbudowany w to holograficzne zaklęcie jest pogląd, że Dualizm i polaryzacja są naturalnymi aspektami życia, i że musimy służyć jednej stronie Dualizmu, albo drugiej. Ten elegancko prosty nadruk binarny stał się tak widoczny, że straciliśmy z oczu większe zaklęcia holograficzne, który go zrodził. Rzeczywiście całkowicie straciliśmy z oczu hologram i uwierzyliśmy, że jest to suma całkowitej rzeczywistości. (...)

Energia Anielska Archanioła GABRIELI

Różnica pomiędzy Istotami
z Rzeczywistego Boskiego Światła
i tymi z Fałszywego Światła
Duchowej kłamliwej hierarchii jest taka,
że Światło tych pierwszych jest
Ciepłe, obejmujące, czyste i bezgranicznie Miłujące, podczas gdy Światło tych drugich jest
Chłodne, przebijające w niewygodny sposób, dominujące i często nadmiernie męskie
.


Duchowa kłamliwa hierarchia to grupa zdominowana przez mężczyzn, a nawet kobiety w ramach tej struktury władzy mają bardzo męską Energię. Ta dominacja mężczyzn jest powodem, dlaczego struktury religijne stworzone przez kłamliwą hierarchię włącznie wszystkie mają władczego boga płci męskiej, a nie wspominają o wszechogarniającej kobiecie-twórcy.” - krystal28.wordpress.com


EGO - Fałszywe Ja _ DUSZA - Prawdziwe Ja
Czekałem, kiedy Krystal (mając dobre Intencje) zrozumie, że często przekazywała na stronie informacje pochodzące z Astrala / Cienia z przekazów channeling-owych / Podszeptów od pseudo Jezusa, który to podszywa się za Energie Duszy Żywego Jezusa (Promień Światła — o Najszlachetniejszym kolorze ze wszystkich Szlachetnych Metali) tak jak za Dusze (Archanioła Michała) Promień Światła o chabrowym kolorze i za Dusze (Archanioła Uriela) Promień jasnofioletowego Światła.


Jesteś Cudem Wszechświata
Kochani, szukający Światła — Miłości, Prawdy i Wiedzy —  Boga. Dla Boga (Stwórcy Naszych Dusz i wszystkiego co ma Życie w sobie) nie ma czegoś takiego jak Wybrańcy. Dla Miłości — Boskiej nieskończonej Żeńskiej i Męskiej Energii — każdy jest Równy, Doskonały i Unikalny. Jesteśmy Stworzeni na Obraz i Podobieństwo Boga. Jesteśmy Wszyscy w Bogu lub błądząc oddaleni od Światłości Boga we własnym Cieniu.


Co Nas Wszystkich rożni od Siebie to — Osobowość — Wyrażanie Siebie i Poziom Jaźni, wykształcony na drodze Ewolucji — Wyborów i Doświadczenia Materii oraz Ducha. Przez czyste Serce (Fizyczne i niefizyczne) Bóg w Nas Doświadcza. Gdzie nie ma Miłości w Sercu, tam tylko Iskra Boga która wciąż się pali, jednak pełnia Światłości, pokryta jest Cieniem. Jednak w każdej Istocie Miłość płynie, tylko przez zabrudzenia nie zawsze jest odczuwalna ta Iskra i nie może manifestować się. Inaczej nie płynęłoby w Nas Życie.

Yin-Yang-światło-ciemność-bezwarunkowa-Miłość-Harmonia Nie ma też czegoś takiego jak Dualizm / Dychotomia — zło i dobro — wszystko jest subiektywną oceną. Jest tylko Harmonia lub Dysharmonia w przepływie Energii w Jaźni — Nieświadomości, Podświadomości, Świadomości i Nadświadomości. Łącząc przeciwlegle bieguny Światła i Ciemności w Harmonii, Doświadcza się czystej nieskazitelnej Miłości bezgranicznej, która Tworzy i jest ponad wszelkim podziałem i osądzaniem.

Życie Twoje to Świadectwo, skąd pobierasz Wieczną Energie i Źródło wszelkiej informacji. Życzę Tobie, jeśli Ty sobie tego Życzysz aby pochodziły Myśli, a potem Słowa i Czyny, tylko z czystego Źródła, czyli z Nad świadomości a dalej — Stwórcy Stwórców — Centrum Agape.


Warto zapamiętać, że Jedynym i Prawdziwym
— Królem, Mistrzem, Nauczycielem, Zbawicielem i Przewodnikiem —
Jesteś Ty Sam/a dla Sobie
i BÓG Bogów Doświadczający przez Ciebie na WiecznośćStwórca Dusz - Prawdziwy Bóg - Nauczyciel Król Przywódca Mistrz

Wojownik Światła  — Paulo Coelho


„Wojownik skupia się na maleńkich cudach codzienności. Jeśli potrafi w nich dojrzeć to, co piękne, znaczy to, że i on nosi w sobie piękno, bowiem świat jest zwierciadłem, w którym odbija się twarz każdego człowieka.
I choć wojownik dobrze zna swoje wady i ograniczenia, robi co w jego mocy, by zachować pogodę ducha w trudnych sytuacjach. Ostatecznie, świat zawsze stara się przyjść mu z pomocą, nawet jeżeli wszystko wokół wydaje się temu przeczyć.

Wojownik światła dzieli się całym swoim światem z ludźmi, których kocha. Kiedy brak im odwagi, zachęca ich,
by spełniali swoje marzenia. W takich chwilach pojawia się wróg z dwoma tabliczkami w dłoniach.
Na pierwszej wyryte są słowa: "Myśl więcej o sobie. Zachowaj dla siebie swoje dobrodziejstwa, inaczej wszystko stracisz".
Na drugiej czyta: "Kim jesteś, by dawać rady innym?
A może nie potrafisz dojrzeć swoich własnych wad?
" Wojownik wie, że ma wady.
Ale wie również, że nie sposób rozwinąć się w samotności, z dala od przyjaciół. Rzuca więc na ziemię obie tabliczki.
Zamieniają się w pył, a wojownik nadal przychodzi z pomocą bliźniemu. Wojownik światła często traci nadzieję. Wydaje mu się, że wygasł już w nim na zawsze wewnętrzny ogień.
Całymi dniami i nocami tkwi w tym przeświadczeniu i nic nie wzbudza w nim entuzjazmu.

Lecz jest uparty i nigdy nie wyrzeka się swojego powołania, walczy dalej. I wtedy, kiedy się najmniej tego spodziewa, otwierają się przed nim nowe możliwości.“
Komentarz warty przytoczenia:

OKO Agnieszka, napisała: „będąc kiedyś na odnowie w duchu świętym dokładnie 5 lat widziałam jak osoby normalne przychodzące np. po zdrowie najbliższych stają się same cierpieniem zmagają się potem z szatanem godząc się z tym ofiarując cierpienie Bogu... wyszłam nie chciałam takich zmagań — straszne”

Mój "kontrowersyjny" komentarz poniżej. Proszę zróbcie z nim, wedle Swojej woli.
"Tyle że nie ma czegoś takiego jak Szatan czy Diabeł z rogami... palący w "piekle". Jest albo Świetlista Energia napędzająca i tworząca albo Demoniczna (ciemna / brudna) Energia zatrzymująca i niszcząca. Dobrze, że wyszłaś i nie weszłaś w to Emocjonalnie i Mentalnie, wierząc w Ich działania, które mogą opętać nawet Dusze lub dając efekt placebo lub
nocebo.

Ostatnio wiele osób zwraca się do mnie o pomoc, które zostały oszukane i pozostawione bez pomocy lub aby ściągać Im założone Astralne siatki — symboliczne Merkaby (nie mające nic wspólnego z Żywym polem Światła o najwyższej Wibracji), pieczęcie, cyrografy, klątwy, programy itd. zniewalając Dusze, nałożone przez rożnych Guru z niedorozwojem Duchowym, uwstecznionych Duchowych Uzdrowicieli, Jasnowidzów a właściwie to Ciemno-widzów, Wróżki / Wróżbitów, Hipnotyzerów, Regreserów lub Mitomanów, którzy stracili Kontakt z Rzeczywistością i są marionetkami Astralnych Istot, Węży, Krokodylów, Jaszczurów i innych Bytów o niskiej Wibracji, dające Im Podszepty / Channelingi i Iluzyjną Moc oraz są nasączeni Strachem lub Kłamstwem. 


Nie podaje  nazwisk — tych Narcystów EGOcentryków, którzy nad Innymi GURUją mając (często we wnętrzu ukrytą) pogardę wobec Nich — ponieważ kilku z Nich lubi straszyć sądem — kto powie o Nich Prawdę — lub Swoich Adeptów, wzywają do bojkotu i ataków przeciw tym, którzy odkryli Ich Intencje. Odczujecie Ich własnym Sercem, mając choć trochę wyostrzonej Intuicji. 😊

Nie tylko Ziemia ale Cały Wszechświat jest w Sercu i Rękach Boga Bogów - w Twoich Rękach Jest Twój Świat w Świecie Jak pisałem, wolna wola, jak Ktoś wydaje pieniądze i czy oddaje Swoją Energie, aby pomóc Sobie (co kończy się często skutkiem odwrotnym), chodzi na rożne kursy Telepatii, Parapsychologii, Psychotroniki, Regresingu, i teoretyczne Uzdrowienie, Ustawianie, i Oświecenie, lub do Osób, które wykupiły Dyplomy czy to legalnie, czy nie jak np.   "Jasnowidz" i Wróżka,  rytualistka, terapeutka, doradca w jednym, która głosi, że ukończyła Anielskie Studia, z tytułem "Honorowy Doktorat" — dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA). Chcesz też taki Dyplom? Zajrzyj tutaj, koszt tylko 85,00 euro. Satysfakcja z posiadania kartki gwarantowana a jak z Rzeczywistym Doświadczeniem?  😊 

Kłamstwa, potępianie i zatajenia nie są opłacalne, zwłaszcza jeśli daje się fałszywe Świadectwo / Światło, zasłaniając się Kontaktem z Autentycznymi Istotami ze Światła, których się w Praktyce nie ma, przez zabrudzone Serce i zabrudzone kanały Energetyczne, które nie są wstanie wzbić się na tak wysoki poziom Wibracji. Doświadczenie Duchowe nie ma nic wspólnego z przeczytaniem wielkiej liczby książek tzw. Mistrzów, Autorytetów itd. tej, czy innej Dziedziny. Wiedza Rzeczywista sama spływa przez Serce (które jest wagą / sitkiem) do Umysłu i jest Doświadczona przez Zmysły. Iluzyjna, bez Doświadczenia Jej, jest bezowocna, tylko wyuczona na pamięć i podana dalej dla Osób mniej Świadomych, którzy szukają na zewnątrz Drogi która prowadzi do Boga (Miłości).

Miłujący się Bracie i Siostro, proszę Myśl Samodzielnie. Nie pozwól aby ktoś miał Władze nad Tobą. Miej Wiarę w Siebie i Boga Bogów, który płynie w Tobie bo jest Naturą, ŻYCIEM i MIŁOŚCIĄ. Cała Wiedza, Mądrość i Moc jest w Tobie i Naturalnie z Ciebie wypływa, jak Jesteś w Świętym Spokoju. Może jest zahamowana, zablokowana lub zabrudzona, ale nadal jest zapisana w Tobie na Wieczność. Aby to odkryć, nie potrzebujesz Liczb, Symboli, Tabeli, Kart, Wahadełka, Kuli, Kamieni lub Urządzeń do pomiaru promieniowania i skal do określania tzw. poziomu bioenergetycznego, itd. To tylko dodatkowe Materialne Zabawki / Narzędzia. Kamień — jaki masz w domu lub nosisz ze sobą jako "Talizman" — nie zadziała Pozytywnie bez oprogramowania czystymi Intencjami, płynącymi z Serca Osoby programującej bez wkładu czystej Mocy Miłości. Jajko, Kula, Karta, czy.. Wahadło też nigdy nie zadziała leżąc na stole, nawet jeśli będziesz pstrykać Palcami cały dzień lub potem machać tym Wahadłem, na Oczach Widzów, w lewo i prawo, jeśli nie będzie mieć Właściciel Wahadła, czy Karty... otwarte Serce i Umysł. 😉 Zadziała dopiero dzięki Dłoniom i dobremu Uziemieniu bo bez przekazanej Energii, są to po prostu Martwe Przedmioty. Kieruje się wahadłem Energią płynącą z Centrum Serca — Czystą lub Brudną — jaka płynie w Radiestecie...

Doskonałość i z tym związane procesy wzrostu Duchowego i Materialnego oraz nabywania Wiedzy, Doświadczeń i Świadomości, nigdy nie mają końca. Jeśli szukasz Osoby, która Cie zainspiruje do zmian i Ją znajdziesz, wcześniej odczuj Ją Sercem. Wsłuchaj się w Jej Wibracje przekazu i głosu. Spójrz Jej w Oczy, czy są w skupieniu czy rozbiegane lub patrzące wciąż w dół. Światło bez blasku, to Serce bez blasku. Nie patrz tylko na uśmiechniętą twarz i Słowotok bo może okazać się że masz do czynienia z Osobowością która ma na sobie nałożoną Maskę. Pierwsza czysta Myśl (Wewnętrzny Głos Serca), to zawsze Myśl pochodząca od Duszy jako IMPULS, zależna od Umysłu oraz potencjału i synchronizacji Mózgu, a reszta od Ego (Wirusów Umysłu) — które wszystko analizuje "Za" oraz "Przeciw" — i jest Kłamliwa, która ściąga Energie, a nie daje. Nie pozwól zabrudzić Twojego Serca i Umysłu a potem Ciała, przez ukryte i brudne — pochodzące z Ciemności — Słowa, Intencje i Manipulacje.


Miłuję Was Moi Bracia i Siostry
Doświadczający Światłości
— Prawdy, Miłości, Spontaniczności i Radości.
Dziękuję, że Pomagacie i Wybaczacie
Swoim Braciom i Siostrom, którzy utknęli, Doświadczając Ciemności
— Kłamstwa, Zazdrości, Strachu, braku Szacunku i Złości.Łabędzie — miłość bezgraniczna


Wróć do Nawigacji

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słowniczek | Słownik | Zdrowie | Galeria |

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

13 komentarzy:

 1. Wielu samozwanczych guru cierpi na przerost wlasnego ego. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo tak działa ciemność. Karmi Ludzkie Ego - aby osoba dostająca podszept - poczuła się ponad Innymi, że jest Kimś wywyższonym a Byt dzięki temu ma ofiarę z której ściąga Życiodajną Energie.

   Usuń
 2. Anonimowy3:14 PM

  Mam pytanie czy stosowanie hipnozy z wahadełkiem może mieć wpływ na wolę człowieka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robiąc hipnozę lub regresing już dajesz wolną wolę na wszelkie działania związane z Tobą. Teraz wszystko zależne od Intencji Hipnotyzera lub Regresera czy nada Ci nowy program (abyś znów Go/Ją z nowym problemem odwiedził/a) czy pomoże Tobie wydostać się z rożnych Programów lub Emocji jakie wcześniej z wolną wolą Sobie z nieświadomości wpoiłeś/aś i które w Sobie tłumisz :)

   Usuń
 3. Anonimowy9:42 PM

  mam pytanie czy dusza pieska idzie od razu na druga strone czy moze tez zostac przy wlascicielu i jak dlugo.pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko co widzisz i nie widzisz jest Energią wieczną. Różnimy się wizualnie tylko "pojazdem" dla Duszy - Ciałem - Wyglądem. Czy jest koło Ciebie Piesek, zależne jest od świadomości Jego Istoty i jakie odczucia masz Ty i Inni względem do Pieska oraz jakimi uczuciami Jego "karmisz" dostając to z powrotem. Te artykuły Ci pomogą zrozumieć więcej.
  http://jasnowidzjacek.blogspot.de/2016/01/uzaleznienie-sie-od-materii-nowe.html
  http://jasnowidzjacek.blogspot.de/p/medium-nawiedzenia-nekanie-opetane-domy.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam cieplutko 😍 😍 ❤. Ja bym jeszcze jedną kobietę wpisała na tę listę.(E).

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz na myśli, Czarno magiczne rytuały, opętujące Dusze pod nazwą "ustawienia" i rzucanie klątw na byłych Uczestników? http://jasnowidzjacek.blogspot.de/p/medium-nawiedzenia-nekanie-opetane-domy.html Nie będę chwilowo wpisywał danych, mając nadzieje, że E. sama zrozumie co czyni Ludziom, zaprzestanie to robić. Dusze szybko budzą się i wzrastają Świadomością i ostrzegają przed tego typu praktykami a zmniejszona liczba osób, korzystająca z Jej ustawień o tym świadczy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki za radę, nigdy nie kieruję się ilościami wyświetleń czy popularnością kogoś ,oglądam i staram się samodzielnie ocenić treści płynące z przekazów, nawet gdy nie w 100% się z nimi zgadzam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy11:42 PM

  Kiedyś zamówiłam książkę od Marii B. Przysłała e-book i kamyczki z runami oraz jakieś zioła. Książka jak książka, zioła chyba spaliłam, ale te kamyki mam. Czy powinnam się ich pozbyć?

  OdpowiedzUsuń
 9. Więcej korzyści będziesz miała, jak te kamyki z płynacą z Serca Intencją (bez względu czy są pod nazwą szlachetne, czy nie) zakopiesz blisko domu w Ziemi lub położysz je na Ziemi, obsypując piaskiem. Także możesz wrzucić je do zbiornika wody, jeśli masz blisko siebie — Studnie, staw, jezioro, morze itd. wtedy dopiero mają połączenie z Energią Żeńską i Męską. Teraz pytanie, z jaką Intencją Twoje Kamyki były programowane oraz czy masz Świadomość, że są połączone na wieki z Osobą, która je programowała? Jeśli tej Osoby wibracje zjadą w dół (Negatyw), to także i Tobie. Myśli są Wieczne. Poza tym są eksplotowane, czyli ukradzione Ziemi. Wszystko, co nie ma połączenia z Jądrem Ziemi i Sercem Boga, nie ma Życia, tzw. Talizmany, Karty, Wahadełka... Są to tylko przedmioty, które bez Energii programatora są po prostu Martwe. Wszystko, co rośnie, Żyje i odradza się samoistnie oraz jest pod powierzchnią Ziemi, należy tylko do Organizmu Ziemi. Jesteśmy tymczasowymi Gośćmi na Jej Świętej Powierzchni, korzystający z Szacunkiem z Jej zasobów, które wydala i sięga wzrok. Jeśli ktoś Ją niszczy, odczuwa lub odczuje to w formie chorób i niedostatku.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ta mądrą wiadomość dostałem, że chciałem się nią z Tobą podzielić. Trochę poprawiona treść, bo na prywatnych wiadomościach pisze, omijając polskie znaki, a często zdarza się, że robie literówki. :) Wybacz mi Agnieszko, jeśli to przeczytasz.

  Agnieszka:
  Cześć. Przejrzałam Twój profil i stronę - i sama nie wiem, co myśleć. Zetknęłam się z kilkoma osobami wymienionymi w artykule o guru. Specjalnie, nie umiem powiedzieć czy szkodzili, czy pomagali. Byli - a niektórzy może nadal są gdzieś w sferze astralnej. Zastanawiam się czy osoba, która wszystkich wrzuca na "czarną listę" tj. do jednego worka - sama jest na tyle wiarygodna, by pomagała innym? Bo to zaraz tak wygląda, jakbyś miał monopol na Prawdę. Niemniej ciekawa jestem Twej "analizy z oczu". Tak "na strzał....". Co trzeba zrobić i ile to kosztuje. Pozdr. Agnieszka

  Odezwała się koleżanka która akurat, korzystała z Twych usług... hm. Sorki, ale to co wcześniej napisałam - nieaktualne. Pozdrawiam

  JA:
  Agnieszko nie, ja nie mam monopolu na Prawdę, tylko BÓG ją ma i każdemu po równo daje. Tyle jest prawd, ile jest Istot chodzących. Każdy dostaje wiedze na poziom adekwatny do Świadomości i ile Umysł może unieść — nie więcej nie mniej. Kłamstwem zawsze jest tylko to, co Serce mówi, a Usta tego nie wypowiadają. Ja wciąż się uczę. Kochana, gdybyś wiedziała, ile jest guru, jasnowidzów, wróżek itd. z których miałabyś szanse skorzystać — tylko w samej Polsce — to pomyślałabyś sobie — tylko tyle wymienił? Każdy ma prawo skorzystać z wszystkiego. Nie napisałem, tylko Ja głoszę Prawdę itd. Tak nie jest, bo jest wielu znakomitych jasnowidzów.. Którzy są nie zawsze w szerszym kręgu znani, ale jeśli Osobę prostuje na sesji, aby choć wróciła do warunków przed korzystania z sesji (były nasączone lękiem i brakiem nadziei, że Ich dramatyczny los odmieni się) na poziom faktycznego Uzdrawiania, to pozostaje mi tylko jedno, aby ostrzec; jak Ty na pewno ostrzegłabyś Przyjaciół, gdyby Ktoś Cię oszukał lub zniewolił — prawda? Ja czytam też z Aury (Osoba, która nie jest odwrócona w Moim kierunku), też mogę połączyć się wirtualnie bez zdjęcia (wszak każda Dusza każdą zna — Jej Myśli... i Życiorys zapisany) jednak wole bezpośrednie połączenie przez zdjęcie (widoczne Oczy), aby utwierdzić się w przekonaniu, że nie zrobiłem żadnej pomyłki. Jest to dla Mnie szybsze łącze. Wybacz, jeśli jakieś słowo na blogu Cię uraziło i które może odebrałaś z niekorzyścią dla Mnie lub dla Ciebie. ❤


  Agnieszka:
  To ja przepraszam za nietakt.

  JA:
  To nie jest nietakt, a Mądrość, że nie Jesteś ofiarą ani katem a te lekcje już przerobiłaś prawie w pełni. Także masz w sobie Odwagę jak widze, bo jeszcze mi tak nikt nie napisał, więc miałem szanse znów lustro odwrócić, spojrzeć w Siebie, czy gdzieś się nie zagubiłem lub nie zagalopowałem. 😀 DZIĘKUJE!

  OdpowiedzUsuń

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .