Podziel się z Innymi

PRACOWNICY Światła, WYBRAŃCY, Guru — Zaspokojenie Swojego EGO


10 luty 2016 r.

Astral najniższa wibracja - przekaz channelingowy - Bóg Jezus Michał Uriel ze strony krystal28.wordpress.com


Bardzo ważny ↷ Artykuł


Czy Jesteś już Przebudzony/a
Polecam wszystkim, którzy okrzyknęli się, dzięki wszelakim Duchowym Kursom czy Sektom: Gwiezdnymi Nasionami — Starseed-ami, Pracownikami Światła — Lightworker-ami, Oświeconymi lub Wybrańcami,
przez rożnej maści PsychoManipulatorów

Guru, Lamy, Joginów
Autorytetów, Mistrzów, Nauczycieli i Przewodników Duchowych.
Wielkie Brawo za te słowa
.

(...) dlaczego nigdy ponownie nie będę nazywać siebie „lightworker”.

Dusza Świetlista strona Umysł mroczna strona
„Planeta Ziemia i większość zakątka naszego wszechświata była przez bardzo długi czas pod zaklęciem, które budzi wątpliwości w naszych umysłach na temat tego, czy jesteśmy tak naprawdę połączeni z Nieskończonym Źródłem wszelkiego Stworzenia.

To zaklęcie powoduje, że czujemy się osamotnieni, podatni na zranienie i odizolowani, zrzuceni z Niebiańskich Królestw do okrutnego świata, gdzie „pies zjada psa”. Zaklęcie to jest czystą fikcją, oszustwem na najwyższym poziomie, które spętało głęboko ten i inne światy.


po Wiedzę Prawdę pod prąd
Wbudowany w to holograficzne zaklęcie jest pogląd, że Dualizm i polaryzacja są naturalnymi aspektami życia, i że musimy służyć jednej stronie Dualizmu, albo drugiej. Ten elegancko prosty nadruk binarny stał się tak widoczny, że straciliśmy z oczu większe zaklęcia holograficzne, który go zrodził. Rzeczywiście całkowicie straciliśmy z oczu hologram i uwierzyliśmy, że jest to suma całkowitej rzeczywistości. (...)

Energia Anielska Archanioła GABRIELI

Różnica pomiędzy Istotami
z Rzeczywistego Boskiego Światła
i tymi z Fałszywego Światła
Duchowej kłamliwej hierarchii jest taka,
że Światło tych pierwszych jest
Ciepłe, obejmujące, czyste i bezgranicznie Miłujące, podczas gdy Światło tych drugich jest
Chłodne, przebijające w niewygodny sposób, dominujące i często nadmiernie męskie
.


Duchowa kłamliwa hierarchia to grupa zdominowana przez mężczyzn, a nawet kobiety w ramach tej struktury władzy mają bardzo męską Energię. Ta dominacja mężczyzn jest powodem, dlaczego struktury religijne stworzone przez kłamliwą hierarchię włącznie wszystkie mają władczego boga płci męskiej, a nie wspominają o wszechogarniającej kobiecie-twórcy.” - krystal28.wordpress.com


EGO - Fałszywe Ja _ DUSZA - Prawdziwe Ja
Czekałem, kiedy Krystal zrozumie, jak błądziła, przekazując różne informacje na stronie pochodzące z Astrala (najniższej wibracji) z przekazów channeling-owych / Podszeptów od pseudo Jezusa, który to podszywa się za Jego Anielską Duszę (promień Światła — o Najszlachetniejszym kolorze ze wszystkich Szlachetnych Metali) tak jak za Dusze Anielską Michała o chabrowym Świetle i za Dusze Anielską Uriela o jasnofioletowej Energii z najwyższej Wibracji.


Jesteś Cudem Wszechświata
Kochani, szukający Światła — Miłości, Prawdy i Wiedzy — Boga. Dla prawdziwego Boga (Stwórcy Naszych Dusz) nie ma czegoś takiego jak Wybrańcy. Dla Miłości — Boskiej nieskończonej Żeńskiej i Męskiej Energii — każdy jest Równy, Doskonały i Unikalny. Jesteśmy Stworzeni na Obraz i Podobieństwo Boga. Jesteśmy Wszyscy w Bogu lub w Boga Cieniu.


Co Nas Wszystkich rożni od Siebie to — Osobowość — Wyrażanie Siebie i Poziom Jaźni, wykształcony na drodze Ewolucji — Doświadczenia Materii oraz Ducha. Przez czyste Serce (Fizyczne i niefizyczne) Bóg w Nas Doświadcza. Gdzie nie ma Miłości w Sercu, tam brak Boga. Jednak w każdej Istocie Miłość płynie, tylko przez zabrudzenia nie zawsze jest odczuwalna i nie może manifestować się. Inaczej nie płynęłoby w Nas Życie.

Yin-Yang-światło-ciemność-bezwarunkowa-Miłość-Harmonia Nie ma też czegoś takiego jak Dualizm / Dychotomia — zło i dobro — wszystko jest subiektywną oceną. Jest tylko Harmonia lub Dysharmonia w przepływie Energii w Jaźni — Nieświadomości, Podświadomości, Świadomości i Nadświadomości. Łącząc przeciwlegle bieguny Światła i Ciemności w Harmonii, Doświadcza się Miłości bezgranicznej, która Tworzy i jest ponad wszelkim podziałem.

Życie Twoje to Świadectwo, skąd pobierasz Wieczną Energie i Źródło wszelkiej informacji. Życzę Tobie aby pochodziły Myśli, a potem Słowa i Czyny, tylko z czystego Źródła, czyli z Nadświadomości a dalej — Stwórcy Stwórców — Centrum Miłości Bezgranicznej.


Warto zapamiętać, że Jedynym i Prawdziwym
— Królem, Mistrzem, Nauczycielem, Zbawicielem i Przewodnikiem —
Jesteś Ty Sam/a dla Sobie
i BÓG Bogów Doświadczający przez Ciebie na Wieczność


Stwórca Dusz - Prawdziwy Bóg - Nauczyciel Król Przywódca Mistrz


Komentarz warty przytoczenia:

OKO Agnieszka, napisała: „będąc kiedyś na odnowie w duchu świętym dokładnie 5 lat widziałam jak osoby normalne przychodzące np. po zdrowie najbliższych stają się same cierpieniem zmagają się potem z szatanem godząc się z tym ofiarując cierpienie Bogu... wyszłam nie chciałam takich zmagań — straszne”

Mój "kontrowersyjny" komentarz poniżej. Proszę zróbcie z nim, wedle Swojej woli.
"Tyle że nie ma czegoś takiego jak Szatan czy Diabeł z rogami... palący w "piekle". Jest albo Świetlista Energia Tworząca albo Demoniczna (ciemna / brudna) Energia Niszcząca. Dobrze, że wyszłaś i nie weszłaś w to Emocjonalnie i Mentalnie, wierząc w takie cyrki i iluzje, które opętują Dusze z efektem placebo.

Ostatnio wiele osób zwraca się do mnie o pomoc, które zostały oszukane i pozostawione bez pomocy lub aby ściągać Im założone Astralne siatki — symboliczne Merkaby (nie mające nic wspólnego z Żywym polem Światła o najwyższej Wibracji), pieczęcie, cyrografy, klątwy, programy itd. zniewalając Dusze, nałożone przez rożnych Guru z niedorozwojem Duchowym, uwstecznionych Duchowych Uzdrowicieli, Jasnowidzów a właściwie to Ciemno-widzów, Wróżki / Wróżbitów, Hipnotyzerów, Regreserów lub Mitomanów, którzy stracili Kontakt z Rzeczywistością i są marionetkami Astralnych Węży, Krokodylów, Jaszczurów i innych Bytów o niskiej Wibracji, dające Im Podszepty / Channelingi i Iluzyjną Moc oraz są nasączeni Kłamstwem. m.in. przez:


Nie odeszli do Światła — Opętują z Astrala / Ciemności:
✔ Sathyanarayana Raju Ratnakaram — Sathya Sai Baba
✔ Harbhajan Singh Khalsa — Bhajan Yogi
✔ Bhaktiwedanta Swami Prabhupada
✔ Mahavatar Babaji Maharaj

✔ Wiśwananda Śri Swami Wiśwananda — Sri Swami Vishwananda
✔ Swami Nithyananda — Paramahamsa Nithyananda
✔ Joao Teixeira de Faria — Jan od Boga
✔ Stewart i Janet Swe...low
✔ Mother Meera

✔ Romuald Sta...wicz — "Jezus z Op...la"
✔ Bogusław G...s — "Mojżesz z Op...la"
✔ Elżbieta G...s — "Bóg z Op...la"
✔ Barbara Grz...wiak - Wol...ki
✔ Zbigniew J...n Pop...o

✔ Małgorzata Trz...oma
✔ Wiesław Kor...wicz
✔ Mariusz Brz...wski
✔ Krzysztof Jac...ski
✔ Paulina Mos...lik

✔ Jacek Bom...wski
✔ Sławomir Maj...a
✔ Maria Buc...rdi
✔ Leszek Żąd...o
✔ Józef Ciu...j


Specjalnie nie podaje w całości wielu nazwisk — tych Narcystów EGOcentryków, którzy nad Innymi GURUją mając (często we wnętrzu ukrytą) pogardę wobec Nich — ponieważ kilku z Nich lubi straszyć sądem — kto powie o Nich Prawdę — lub Swoich Adeptów, wzywają do bojkotu i ataków przeciw tym, którzy odkryli Ich Intencje. 😊

Nie tylko Ziemia ale Cały Wszechświat jest w Sercu i Rękach Boga Bogów - w Twoich Rękach Jest Twój Świat w Świecie Jak pisałem, wolna wola, jak Ktoś wydaje pieniądze i czy oddaje Swoją Energie, aby pomóc Sobie (co kończy się często skutkiem odwrotnym), chodzi na rożne kursy Telepatii, Parapsychologii, Psychotroniki, Regresingu, i teoretyczne Uzdrowienie, Ustawianie, i Oświecenie, lub do Osób, które wykupiły Dyplomy czy to legalnie, czy nie jak np. pseudo Jasnowidz i Wróżka w jednym, która głosi, że ukończyła Anielskie Studia, z tytułem "Honorowy Doktorat" — dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA). Chcesz też taki Dyplom? Zajrzyj tutaj, koszt tylko 85,00 euro. Satysfakcja z posiadania kartki gwarantowana a jak z Doświadczeniem? Mało ważne. Ważne, że będą lepsze zarobki!? 😊 Mały żart.

Kłamstwa, i zatajenia nie są opłacalne, zwłaszcza jeśli daje się fałszywe Świadectwo / Światło, zasłaniając się Kontaktem z Autentycznymi Istotami ze Światła, których się w Praktyce nie ma, przez zabrudzone Serce i zabrudzone kanały Energetyczne. Doświadczenie Duchowe nie ma nic wspólnego z przeczytaniem wielkiej liczby książek tzw. Mistrzów, Autorytetów itd. tej, czy innej Dziedziny. Wiedza Rzeczywista sama spływa przez Serce (które jest wagą / sitkiem) do Umysłu. Iluzyjna, bez Doświadczenia Jej, jest bezowocna, tylko wyuczona na pamięć i podana dalej dla Osób mniej Świadomych.

Jak poznam nowe Nazwisko Osoby, która manipuluje, usidla i oszukuje, będę post edytować. Miłujący się Bracie i Siostro, proszę Myśl Samodzielnie. Nie pozwól aby ktoś miał Władze nad Tobą. Miej Wiarę w Siebie i Boga Bogów, który płynie w Tobie bo jest ŻYCIEM i MIŁOŚCIĄ. Cała Wiedza, Mądrość i Moc jest w Tobie. Może jest zahamowana, zablokowana lub zabrudzona, ale nadal jest zapisana w Tobie na Wieczność. Aby to odkryć, nie potrzebujesz Liczb, Tabeli, Kart, Wahadełek, Kamieni lub pomiarów promieniowania i poziomu bioenergetycznego, itd. To tylko Materialne Zabawki / Narzędzia. Kamień — jaki masz w domu lub nosisz ze sobą jako "Talizman" — nie zadziała Pozytywnie bez oprogramowanymi czystymi Intencjami, płynącymi z Serca Osoby, która go zaprogramowała na daną Intencje. Karta czy Wahadło też nigdy nie zadziała leżąc, nawet jeśli będziesz pstrykać Palcami cały dzień lub potem machać tym Wahadłem, na Oczach Widzów, w lewo i prawo. 😉 Zadziała dopiero dzięki Twoim Dłoniom bo bez przekazanej Twojej Energii, są to po prostu Martwe Przedmioty. Kierujesz wahadłem Energią — Czystą lub Brudną — jaka płynie w Tobie.

Doskonałość i z tym związane procesy wzrostu Duchowego i Materialnego oraz nabywania Wiedzy, Doświadczeń i Świadomości, nigdy nie mają końca. Jeśli szukasz Osoby, która Cie zainspiruje do zmian i Ją znajdziesz, wcześniej poczuj Ją Sercem. Wsłuchaj się w Jej Wibracje głosu. Spójrz Jej w Oczy. Nikłe Światło bez blasku, to Serce bez blasku. Pierwsza Myśl, to zawsze Myśl pochodząca od Duszy, zależna od Umysłu oraz potencjału i synchronizacji Mózgu, a reszta od Ego (Wirusów Umysłu) — które wszystko analizuje "Za" oraz "Przeciw" — i jest Kłamliwa. Nie pozwól zabrudzić Twojego Serca i Umysłu, przez ukryte i brudne — pochodzące z Ciemności — Słowa, Intencje i Manipulacje.


Miłuję Was Moi Bracia i Siostry
Doświadczający Światłości
— Prawdy, Miłości, Spontaniczności i Radości.
Dziękuję, że Pomagacie i Wybaczacie
Swoim Braciom i Siostrom, którzy utknęli, Doświadczając Ciemności
— Kłamstwa, Zazdrości, Strachu i Złości.Łabędzie — miłość bezgraniczna


Wróć do Nawigacji

2015 © Jacek Jasnowidz Uzdrowiciel Duchowy - JasnowidzJacek.blogspot.com

19 komentarzy:

 1. Wielu samozwanczych guru cierpi na przerost wlasnego ego. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo tak działa ciemność. Karmi Ludzkie Ego - aby osoba dostająca podszept - poczuła się ponad Innymi, że jest Kimś wywyższonym a Byt dzięki temu ma ofiarę z której ściąga Życiodajną Energie.

   Usuń
 2. Anonimowy15:14

  Mam pytanie czy stosowanie hipnozy z wahadełkiem może mieć wpływ na wolę człowieka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robiąc hipnozę lub regresing już dajesz wolną wolę na wszelkie działania związane z Tobą. Teraz wszystko zależne od Intencji Hipnotyzera lub Regresera czy nada Ci nowy program (abyś znów Go/Ją z nowym problemem odwiedził/a) czy pomoże Tobie wydostać się z rożnych Programów lub Emocji jakie wcześniej z wolną wolą Sobie z nieświadomości wpoiłeś/aś i które w Sobie tłumisz :)

   Usuń
 3. Anonimowy21:42

  mam pytanie czy dusza pieska idzie od razu na druga strone czy moze tez zostac przy wlascicielu i jak dlugo.pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko co widzisz i nie widzisz jest Energią wieczną. Różnimy się wizualnie tylko "pojazdem" dla Duszy - Ciałem - Wyglądem. Czy jest koło Ciebie Piesek, zależne jest od świadomości Jego Istoty i jakie odczucia masz Ty i Inni względem do Pieska oraz jakimi uczuciami Jego "karmisz" dostając to z powrotem. Te artykuły Ci pomogą zrozumieć więcej.
  http://jasnowidzjacek.blogspot.de/2016/01/uzaleznienie-sie-od-materii-nowe.html
  http://jasnowidzjacek.blogspot.de/p/medium-nawiedzenia-nekanie-opetane-domy.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam cieplutko 😍 😍 ❤. Ja bym jeszcze jedną kobietę wpisała na tę listę.(E).

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz na myśli, Czarno magiczne rytuały, opętujące Dusze pod nazwą "ustawienia" i rzucanie klątw na byłych Uczestników? http://jasnowidzjacek.blogspot.de/p/medium-nawiedzenia-nekanie-opetane-domy.html Nie będę chwilowo wpisywał danych, mając nadzieje, że E. sama zrozumie co czyni Ludziom, zaprzestanie to robić. Dusze szybko budzą się i wzrastają Świadomością i ostrzegają przed tego typu praktykami a zmniejszona liczba osób, korzystająca z Jej ustawień o tym świadczy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam serdecznie a ja mam pytanie co do Ewe..ny Stę....j i Ro..a Na...a dziękuje serdecznie .

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie wypowiem się, ponieważ nie stanęli na mojej drodze lub Osób które miały u Mnie sesje. Poczuj Ich Sercem :)

  OdpowiedzUsuń
 9. A co z jasnowidzem Aronem ? mam mieszane odczucia względem jego przekazów,albo jest tak bardzo rozwinięty że nie ogarniam wszystkiego ,albo jakiś byt nim manipuluje .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Tyle dostałem pytań o Arona, że może czas odpowiedzieć. :-) Prześwietlałem Jego jakieś 3 miesiące temu, jak jest teraz nie wiem. Wtedy miał Doskonałe połączenie ze Swoją Anielską Duszą, Istotami ze Światła będących na różnym poziomie wibracyjnym a dalej z Bogiem. Jego treści nie zawsze są adekwatne na czyjś poziom Świadomości, dlatego nie każdy Umysł może, to co Aron mówi, ogarnąć. :-) Niczym jednak nie przejmuj się, zawsze zbierzesz tyle Wiedzy, ile na ten czas potrzebujesz i uniesiesz. Wszystko odczuwaj Sercem. To najlepsze sitko na Prawdę i Kłamstwa. Już to pisałem na FB, powtórzę ponownie. Nie chodzę po sieci, nie szpieguje i nie wyszukuje nazwisk, aby chodzić po Ludzkich Życiorysach... Te powyższe Nazwiska są dzięki Osobom, które do mnie trafiły na oczyszczenie lub uzdrawianie, nasączone Paniką, oszukane, zamanipulowane lub z nadanymi nowymi Programami z Ciemności / Negatywu, które zapisały się w Podświadomości. Nie po to wykorzystuje mój Dar, aby go zbrukać, wchodząc bez potrzeby w Kogoś Biopole. Jest zawsze TERAZ, gdzie można spiąć się w górę lub zlecieć wibracyjnie w dół. Dlatego tak ważne jest utrzymanie Intencji, Emocji i Myśli... na pełne Miłości.

   Usuń
 10. Dzięki za odpowiedź ,te kontrowersje wokół Arona są bardzo duże ,i oglądając jego przekaz na wrzesień doszedłem do wniosku że może jego świadomość jest tak rozwinięta, że nie wszystko co mówi potrafię dobrze zrozumieć (zwłaszcza jeśli chodzi o niektóre osoby). Jeszcze raz dziękuję .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Ciemnościach, Światłość zawsze jest niszczona. Za wszelką cenę, demoniczne Istoty, każdą dostępną metodą chcą zgasić blask Światła, który w każdym z Nas płynie. Jednak jak pisałem, z 3 miesiące temu obejrzałem Jego... Co mogę dopowiedzieć, to jedynie fakt, że ma wielki zasób Energii Spokoju, Opanowania i wewnętrznej Siły. Z każdym atakiem wzrasta, a nie obniża się wibracyjnie. Doskonale sobie radzi z Energetycznym brudem który płynie do Niego, co może innych frustrować. Tych, którzy nisko wibrują :D Kontrowersje często mylone są jak fałsz, dlatego tak ważne jest, co Sercem odczuwasz, czytając, słuchając lub oglądając Kogoś. Nawet napotykając na Ciemność, zawsze możesz jakąś Mądrość z niej wyciągnąć, aby iść dalej. Najważniejsze, aby z jakiejś osoby nie zrobić Guru, bo największym Jesteś Ty sam dla Siebie. Jak szukasz Mądrych treści, niech Cię nie zmyli widoczność lub spora liczba wyświetleń na YT, lub na stronach www, albo piękna maska z uśmiechem - uważaj na to. Najlepiej szukać treści i obrazów Pozytywnych, dodatkowo nie wchodząc w to Emocjonalnie i Mentalnie, bo to otwarcie drzwi do Swojego Biopola.

   Usuń
 11. Dzięki za radę, nigdy nie kieruję się ilościami wyświetleń czy popularnością kogoś ,oglądam i staram się samodzielnie ocenić treści płynące z przekazów, nawet gdy nie w 100% się z nimi zgadzam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawidłowe podejście i sukcesywne :-)

   Usuń
 12. Anonimowy23:42

  Kiedyś zamówiłam książkę od Marii B. Przysłała e-book i kamyczki z runami oraz jakieś zioła. Książka jak książka, zioła chyba spaliłam, ale te kamyki mam. Czy powinnam się ich pozbyć?

  OdpowiedzUsuń
 13. Więcej korzyści będziesz miała, jak te kamyki z płynacą z Serca Intencją (bez względu czy są pod nazwą szlachetne, czy nie) zakopiesz blisko domu w Ziemi lub położysz je na Ziemi, obsypując piaskiem. Także możesz wrzucić je do zbiornika wody, jeśli masz blisko siebie — Studnie, staw, jezioro, morze itd. wtedy dopiero mają połączenie z Energią Żeńską i Męską. Teraz pytanie, z jaką Intencją Twoje Kamyki były programowane oraz czy masz Świadomość, że są połączone na wieki z Osobą, która je programowała? Jeśli tej Osoby wibracje zjadą w dół (Negatyw), to także i Tobie. Myśli są Wieczne. Poza tym są eksplotowane, czyli ukradzione Ziemi. Wszystko, co nie ma połączenia z Jądrem Ziemi i Sercem Boga, nie ma Życia, tzw. Talizmany, Karty, Wahadełka... Są to tylko przedmioty, które bez Energii programatora są po prostu Martwe. Wszystko, co rośnie, Żyje i odradza się samoistnie oraz jest pod powierzchnią Ziemi, należy tylko do Organizmu Ziemi. Jesteśmy tymczasowymi Gośćmi na Jej Świętej Powierzchni, korzystający z Szacunkiem z Jej zasobów, które wydala i sięga wzrok. Jeśli ktoś Ją niszczy, odczuwa lub odczuje to w formie chorób i niedostatku.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ta mądrą wiadomość dostałem, że chciałem się nią z Tobą podzielić. Trochę poprawiona treść, bo na prywatnych wiadomościach pisze, omijając polskie znaki, a często zdarza się, że robie literówki. :) Wybacz mi Agnieszko, jeśli to przeczytasz.

  Agnieszka:
  Cześć. Przejrzałam Twój profil i stronę - i sama nie wiem, co myśleć. Zetknęłam się z kilkoma osobami wymienionymi w artykule o guru. Specjalnie, nie umiem powiedzieć czy szkodzili, czy pomagali. Byli - a niektórzy może nadal są gdzieś w sferze astralnej. Zastanawiam się czy osoba, która wszystkich wrzuca na "czarną listę" tj. do jednego worka - sama jest na tyle wiarygodna, by pomagała innym? Bo to zaraz tak wygląda, jakbyś miał monopol na Prawdę. Niemniej ciekawa jestem Twej "analizy z oczu". Tak "na strzał....". Co trzeba zrobić i ile to kosztuje. Pozdr. Agnieszka

  Odezwała się koleżanka która akurat, korzystała z Twych usług... hm. Sorki, ale to co wcześniej napisałam - nieaktualne. Pozdrawiam

  JA:
  Agnieszko nie, ja nie mam monopolu na Prawdę, tylko BÓG ją ma i każdemu po równo daje. Tyle jest prawd, ile jest Istot chodzących. Każdy dostaje wiedze na poziom adekwatny do Świadomości i ile Umysł może unieść — nie więcej nie mniej. Kłamstwem zawsze jest tylko to, co Serce mówi, a Usta tego nie wypowiadają. Ja wciąż się uczę. Kochana, gdybyś wiedziała, ile jest guru, jasnowidzów, wróżek itd. z których miałabyś szanse skorzystać — tylko w samej Polsce — to pomyślałabyś sobie — tylko tyle wymienił? Każdy ma prawo skorzystać z wszystkiego. Nie napisałem, tylko Ja głoszę Prawdę itd. Tak nie jest, bo jest wielu znakomitych jasnowidzów.. Którzy są nie zawsze w szerszym kręgu znani, ale jeśli Osobę prostuje na sesji, aby choć wróciła do warunków przed korzystania z sesji (były nasączone lękiem i brakiem nadziei, że Ich dramatyczny los odmieni się) na poziom faktycznego Uzdrawiania, to pozostaje mi tylko jedno, aby ostrzec; jak Ty na pewno ostrzegłabyś Przyjaciół, gdyby Ktoś Cię oszukał lub zniewolił — prawda? Ja czytam też z Aury (Osoba, która nie jest odwrócona w Moim kierunku), też mogę połączyć się wirtualnie bez zdjęcia (wszak każda Dusza każdą zna — Jej Myśli... i Życiorys zapisany) jednak wole bezpośrednie połączenie przez zdjęcie (widoczne Oczy), aby utwierdzić się w przekonaniu, że nie zrobiłem żadnej pomyłki. Jest to dla Mnie szybsze łącze. Wybacz, jeśli jakieś słowo na blogu Cię uraziło i które może odebrałaś z niekorzyścią dla Mnie lub dla Ciebie. ❤


  Agnieszka:
  To ja przepraszam za nietakt.

  JA:
  To nie jest nietakt, a Mądrość, że nie Jesteś ofiarą ani katem a te lekcje już przerobiłaś prawie w pełni. Także masz w sobie Odwagę jak widze, bo jeszcze mi tak nikt nie napisał, więc miałem szanse znów lustro odwrócić, spojrzeć w Siebie, czy gdzieś się nie zagubiłem lub nie zagalopowałem. 😀 DZIĘKUJE!

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw po Sobie ślad. ღ Dziękuje

Copyright © 2013 Jasnowidz UZDROWICIEL Egzorcysta MEDIUM Wizjoner DORADCA Cały Świat and Blogger Themes.