Podziel się z Innymi

Świat Ducha i Duchowe ZNACZENIA 🌀 Duchowy Słownik Pojęć

Duchowość to Ewolucja i poszerzanie Wiedzy,
na temat Ciemnej i Jasnej strony, Twojej Natury / Jaźni.
Tą Wiedze zyskujesz dzięki wzajemnej relacji z Ludźmi, w Świecie Fizycznym,
którzy są Twoim Wiecznym Lustrem lub Kopią Twojej Osobowości.
W przypadku Negatywnych relacji, to Lustro pokazuje to,
czego jeszcze o Sobie nie wiesz, odrzucasz, co powinieneś
w Sobie odmienić lub zaakceptować aby podnieść Świadomość Życia.


Jesteś Bogiem - Alfą i Omegą - Twoje Wieczne Nieskończone Życie Miłość Emocje Myśli Słowa Czyny Ewolucja


Pojęcia takie jak
Astral, Aura, Egregor, Kar(m)a, Myślo-kształty,
Czakry / Energetyczne Kanały Życiowe, Meridiany, Cienie,
Demony (Istoty cielesne i bezcielesne), Piekło, Dusze / Duchy,
Telegonia, Samobójstwo, Czarna MagiaKlątwy, Złorzeczenia, Zaklęcia czy Uroki,
pachną teoriami spiskowymi, pseudonauką, zabobonami i średniowieczem?
To naprawdę istnieje i przysparza Ludziom wiele problemów.

Z podanymi niżej Treściami, nie musisz zgadzać się. Każdy bowiem ma inne spojrzenie na Świat, tak na planie Materialnym jak Duchowym, który odczuwa się własnym Sercem — czystym lub skażonym.


Astral


Eksterioryzacja. Świadoma lub Nieświadoma Astralna podróż - OOBE - Ciało Fizyczne połączone z Ciałem AstralnymNajbliższy Światu Fizycznemu jest Astral. Odrzucany, zniewalający Świat Mroku, otchłani, próżni / Cień Świata Fizycznego. Wymiar niefizyczny. To projekcja Uświadomionych treści Psychicznych (Ego — Wirusów Umysłu) oraz nie Uświadomionych i nieakceptowanych treści Psychicznych (Cień — Podświadomość). To manifestacja naszych wewnętrznych wzorców. Więcej przeczytasz tutaj.
  

Aura / Dusza / Jaźń — Istota Żywa


Najpierw proszę przeczytaj, z czego składa się Twoja Cała Istota i wszystko, co widzisz i nie widzisz wokół siebie.


Ciała Auryczne Subtelne Duchowe - Fizyczne Astralne Emocjonalne Eteryczne Duchowe
Aura to Otoczka Energetyczna wokół Ciał Żywych, która jest ich ochroną. W niej umiejscowione są Ciała Auryczne / Subtelne Spirytualne / Duchowe — Astralne, Emocjonalne, Eteryczne, Mentalne oraz Materialne — Fizyczne. Zwana również Duchem, Portalem, Emanacją, Biopolem lub Aureolą. Więcej przeczytasz tutaj.

Cień
Czakra Czakry Czakramy Psychiczne treści i obrazy nie Uświadomione przez Ego a schowane głęboko w Podświadomość. Wynikające z wpływów toksycznych wzorców, ukształtowanych przez niewybaczone traumy, odrzucenie, przemoc Emocjonalną, Psychiczną lub Fizyczną i brak Uczuć oraz Emocji. Niechciane Prawdy o Sobie, tłumione przez Ego, które wcześniej czy później ujawnią się w pełni w tym lub następnym Życiu. Więcej przeczytasz tutaj.


Czakry - Czakramy / Cakra


Czakra Czakry Czakramy
Elektrownie Energii Życiowej lub inaczej Kanały, Centra, Bramy, Koła Wirujące, Wiry, Zbiorniki. Opisze 7 Serc podporządkowane Jednemu Sercu. To ośrodki Energetyczne w Ciele (jak Meridiany) — niemające charakteru Fizycznego — które zasilają i regulują przepływ Energii w Ciele, które są jednocześnie odbiornikami, przetwornikami i przekaźnikami Energii do Narządów... Choć każdy zbiornik jest ze sobą połączony jako jedność, to każdy z nich ma własną cechę i może mieć mniejszą lub większą pojemność.  Więcej przeczytasz tutaj.


Demony

ciemnosc-swiatlo-cien-demon-aniol Istoty demonicznie i mroczne (cielesne i odcieleśnione) uwięzione w najgłębszych warstwach Materii i we własnym Umyśle, nie umiejące dojrzeć i wyjść z Otchłani / Ciemności, przekraczając destrukcyjne wzorce. Nie umiejące np. Wyjść z nienawiści do Cielesności, którą traktują jak więzienie, próbując ją zniszczyć. Charakterystyczną cechą dla ciemnych i brutalnych sił, jest nieustanne dążenie do zniszczenia Istoty i Jej prowokowania pod kątem Psychicznym, Emocjonalnym, Fizycznym i Duchowym. Więcej przeczytasz tutaj.


Egregor — Legion


Egregor byt astralno-emocjonalno-mentalno-myślowy
Egregor podobnie jak Myślokształt, to niezależny — astralno emocjonalno mentalny — pasożytujący Byt Energetyczny, który tworzy każda Ludzka zbiorowość. Egregory przypominają gigantyczne energetyczne Ameby, które znajdują się w równoległym czasie w Psychosferze. Egregor/Agresor powstaje jako chmura, która posiada swoje własne Życie, z Mocą przyciągania — z odległych krańców Wszechświata lub Wielowszechświata — jednostek Myślących podobnie. Więcej przeczytasz tutaj.


Karma

Pozytywna karma — to wynagrodzenie siebie za pozytywne działania / uczynki. Negatywna karma – to Kara za te negatywne uczynki, które reguluje własna Świadomość (wysoka lub upadła). Ścisłej jest to tzw. Prawo Karmy, Prawo Fizyki, Prawo Natury, Prawo Kosmiczne lub Prawo Przyczyny i Skutku. „Co zasiejesz to i żąć będziesz„ — czyli co zasialiśmy wcześniej teraz zbieramy. Co dajemy w Duchu, to odbieramy w różnej formie i czasie w Materii. Więcej przeczytasz tutaj.

Samobójstwo

Nie przyspiesza zniknięcia Karmy. Dusza, po Śmierci Fizycznego Ciała jest zamrażana w czasie i przestrzeni, w jakiej przerwała Życie. Ma zamknięte Serce Duchowe, bez przepływu Energii Miłości w Ciele i w Życiu, płynie w jej kierunku Żal..., obniżający jeszcze bardziej Jej wibracje. Błądzi w ciemnościach w Nieświadomości i przeżywa w kółko ten sam koszmar, który skłonił Ją/Jego do tego czynu. Jest uwieziona we własnym Umyśle pełnych uniżających Myśli. Więcej przeczytasz tutaj.


Czarna Magia

Klątwy, Uroki i Złorzeczenia

To rodzaj bardzo silnej agresji Psychicznej. Mocne Myśli lub wulgarne Słowa – które są wieczne – Negatywne Życzenia lub przekleństwa, wypowiedziane w chwili gniewu, żalu, zawiści, zazdrości lub z zemsty, działają jak Klątwa. Rzucona Klątwa, w konsekwencji doprowadza do spadku częstotliwości Wibracji Ludzkiego pola Energetycznego (Aury). Klątwy mogą być przenoszone na następne Życia i działać z pokolenia na pokolenie, np. Klątwy rodowe. Więcej przeczytasz tutaj.


Meridiany / Południki


Meridiany-Południki
Eteryczny system Energetyczny. To kanały Energetyczne — biegnące w Ciele — którymi płynie nasza Energia Życiowa. Powiązane z kośćmi, Organami, drogami mięśniowo-skórnymi, naczyniowo-nerwowymi i mięśniowo-ścięgnowymi - odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie skóry, mięśni, oraz za ruchomość stawów. Ogólna liczba Mikro-Meridianów określana jest na kilkadziesiąt tysięcy.  Więcej przeczytasz tutaj.


Myślokształt

Negatywne Myśli - Myślokształty - Myśli kształtyIstniejący jedynie we własnym Umyśle. Stworzony przez Ego, twór Energetyczny zbudowany, wciąż tej samej powracającej Myśli (najczęściej odtwarzany uraz z PrzesZŁOści, przykra i bolesna scena w pamięci), z którą nie umiemy się rozstać. Długotrwałe rozmyślanie o danym problemie lub przedmiocie może doprowadzić do powstania Myślokształtu o potężnej mocy, mającego czasami siłę Istoty żyjącej. Więcej przeczytasz tutaj.

Piekło

wokół ciał żywych - gwiazd atomów elektronów i jonów próżnia mrok nicość piekło To stan Umysłu — Ciemność. Najniższa z możliwych wibracji. Najgłębszy Mrok Podświadomości. To Podświadomość Strachu, Niespełnienie. Przeciwieństwo Boga – Miłości, Spełnienia, Szczęścia, Światła i Świata – Wymiaru wysoko Wibracyjnego, którym Jest Bóg i Istoty / Promienie Światła, wypływające z Centrum Serca Wszechświata. Więcej przeczytasz tutaj.

Telegonia

wtelegonia-Seksualno-Duchowa wymiana Energetyczno-informacyjna-jasnowidzjacek.blogspot.com To Seksualno-Duchowa wymiana Energetyczna i poza genowa forma dziedziczenia. Za każdym razem, gdy mężczyzna łączy się z kobietą seksualnie i uwalnia energię życiową, pozostawia część swojej informacji (DNA) w jej kanale rodnym. Podczas aktu seksualnego obojga osób, dochodzi do wymiany Energetyczno-elektro-informacyjnej między Duchowymi ciałami. Pozostawiając w Aurze zapisy Energetyczne, jak i ślady Genetyczne poprzednich Partnerów. Więcej przeczytasz tutaj.


Życie Nasze upływa harmonijnie lub nie
w zależności od tego, jaka jest Energia wokół Nas
— o której Decydujemy —
Od jakości Myśli, Słów, Gestów, Czynów i Dźwięków.

Jak Myślisz i Życzysz Innym dobrze,
to Życzysz Sobie dobrze.
Jak Innych przeklinasz, to Siebie przeklinasz.
Jak krzywdzisz Czynami Innych, to Siebie krzywdzisz.


Niech ta (lub inna) Muzyka otula Twoje Serce...✔️   Skomentuj Post, (nawet anonimowo) w sekcji poniżej.
  Jaka jest Twoja opinia na ten temat?
✔️  Ten Post możesz Udostępnić dalej.

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria |


Jacka Jasno blog. Harmonizuje Ducha - Ciało, Umysł i Dusze. Uzdrawia Psychikę, Ciało Fizyczne, Astralne, Eteryczne, Emocjonalne i Mentalne. Łączy Jaźń w pion — Podświadomość, Świadomość z Nadświadomością. Uwalnia i Podnosi tym samym wibracje Ducha i wartość Życia. Doradza w sferze prywatnej, jak i biznesowej. Pomaga na odległość i w bezpośrednim kontakcie.  Kasi blog - żony Jacka -Duch Prawdy. Poszerzanie Perspektywy i Świadomości. Zacznij Życie w Zdrowiu Psychicznym, Emocjonalnym, Mentalnym i Fizycznym. Napełnij Prawdą i Miłością swojego Ducha. Kasia i Jacek zapraszają do swojej Przestrzeni   Odwiedziny - Zasięg od 12.12.2015r

    chomikuj duchowyuzdrowiciel    cda.pl     Pinterest

Doceniasz moją Pracę? Postawisz mi kawę na buycoffee.to?

Tagi: Anioły Świetliste Anioły Ze Światła Asurowie Aura Bezcielesne Istoty Bóg Bóstwa Byty Channeling Cień Czakramy Czas Przebudzenia Demoniczne Podpięcia Demony Dobre Myśli Dobro i Zło Drakony Dualizm Duch Duchowa Apokalipsa Duchowe Bogactwo Duchowe Byty Duchowe Ciała Duchowe Zniewolenie Duchowość Duchowy Rozwój DuchowyUzdrowiciel.pl Duchy Dusza Dusze Dusze Upadłe Dusze Zmarłych Działanie Umysłu Ego Energetyczne Blokady Energetyczne Wampiry Energia Ciemna Energia Negatywna Energia Pozytywna Energia Zła Energie Ezoteryczna Strona Gady Demoniczne Iluzja inkarnacje Karma Klątwa Magia Czarna Między wymiarowe Istoty Międzywymiarowe Istoty Mistrz Nieustanny Rozwój Osobisty Jezus Jacek Jasno Miłość Bezwarunkowa Miłosierdzie Słowa Myślo kształt Myślokształt Nauczyciel Duchowy Nawiedzenia Nawiedzony Dom Negatywne Wspomnienia Negatywne Zachowania Nękanie Niebo Niebo I Piekło Objaśnienia Duchowe Oobe Opętane Domy Opętanie Piekło Plan Boski Plan Duszy Pomoc Przekazy Channelingowe Przyczyny Cierpienia Pustka Duchowa Reptilianie Samobójstwo Śmierć Stan Umysłu Stwórca Dusz Świadomość Świat Snów Szczęście Słowniczek Upiory Urok Uzależnienia Uzdrawianie Uzdrawianie Na Odległość UzdrowicielDuchowy Uzdrowienie Duchowe Uzdrowienie Duszy Wampiry Wibracje Wizjonerstwo Wolność Wybaczenie Wyzwanie Wzorce Podświadomości Zaburzenia Zaburzenie Zaklęcie Zbawienie Zbiorowa Podświadomość Zdrowie Zmiany Nastawienia Harmonijne Życie Karmiczne Po Śmierci

7 komentarzy:

 1. Świetnie opracowany słownik znaczeń duchowych! Jest on w sposób bardzo jasny i klarowny opisany. Gratuluję Jacku! To jest naprawdę dobra praca!!! Dobrze by go było jeszcze poszerzyć, bo ciągle przybywa treści, która dla adeptów rozwoju duchowego staje się czasami niezrozumiała! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana Grażyno Dziękuje za docenienie mych starań :) Jeśli Ktoś podpowie, o czym mógłbym w dalszej części napisać, uczynię to z przyjemnoscią.

   Usuń
 2. Bylem tu... :) hehe ,super dziekuje i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy12:08 PM

  Brak slow,niesamowita wiedza trudna a jednoczesnie tak latwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak.
   Cały czas Doświadczam (lub Doświadczyłem) tej Wiedzy, o której pisze. Życie Nasze płynie Spokojnie jak Strumyk, który Beztrosko i Bezpiecznie niesie, a raz jest jak wir i silny prąd w rzece z wieloma zakrętami, w której można utonąć aby znów się wynurzyć, na Grunt. Tak więc życzę Anonimie, tylko w Duchu i Materii, spokojnych Wód, dotykając Bezpiecznej Powierzchni.

   Usuń
 4. Niesamowite, chetnie czytam, przyswajam. Bardzo dziekuje za dzielenie sie wiedza. Jestem pod wrazeniem,
  CZEKAM NA POMOC, BYC MOZE NAPISZESZ O OCZYSZCZENIU Z CZARNEJ MAGII, WOODOO. Czyli swiadomym szkodzeniu innym, jak sie nie dac i moc zdeaktywowac takie dzialania.
  Bardzo dziekuje za przystepnie opisane tematy..Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Możesz bez logowania opublikować Komentarz! Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .