Podziel się z Innymi

BIAŁA czy Czarna MAGIA. Magia Umysłu?! ☯ POZYTYWNE i Negatywne MYŚLINatura - 6 odnóżek i płatków - Czy to dzieło Diabła / Szatana?

Taką oto wiadomość przemyśleń dostałem od Barbary K.

Dziś "7" moja kochana cyferka
przynosząca mi przez ponad pół wieku Pecha
i te wszystkie inne... Ale dziś przywitałam ją z Radością...
Przyniesie mi Szczęście... Już to wiem"

KOSMICZNA SPIRALA MATEMATYKA LICZBY 6 i 9

Ta wiadomość zainspirowała mnie, aby dla szerszego grona napisać
o Fatum, Zabobonach — Przesądach — Wierzeniach. Basiu wybacz.
😉

Co oznacza 7?


Kwiat Życia — 7 połączonych ze sobą kół — Z ziarna Życia powstaje Kwiat, Kwiat rodzi Owoc. 7 Boskich uniwersalnych Praw Wszechświata. W ST 7 oznacza Życie w obfitości, szczęściu, dostatku i zakończenie jakiegoś etapu / epokę / Szabat. 7 Poziomów Gęstości Ziemi, 7 Planet krążących harmonijnie wokół Ziemi, emitująca 7 nut Oktawy. 7 Promieni ArchAniołów, 7 dni Stwarzania, 7 dni Tygodnia. 7 pieczęci, 7 trąb z Apokalipsy.  7 metali planetarnych / Alchemia:
  Złoto — Słońce ☉
  Srebro — Księżyc ☽
  Miedź — Wenus ♀
  Żelazo — Mars ♂
  Cyna — Jowisz ♃
  Rtęć — Merkurego ☿
  Ołów — Saturn ♄


7 kolorów Tęczy, 7 warstw Nieba
i Kanałów Energetycznych / Czakr:

Czerwony:
Osobowość: Urodzeni przywódcy. Charyzma.
Czerwień z żółtym — Dobroć, Radość, i Altruizm
Czerwień wpadająca w Brąz — Interesowność i plotkarstwo.
Ciemna Czerwień — Nerwowość, Egocentryzm, Złośliwość, Duma i Pycha — brak równowagi.

Pomarańczowy:
Osobowość: Chętni do pomocy i współpracy. Opiekuńczość, Otwartość, Seksualność. Panujący nad własnymi Emocjami.
Pomarańczowy z zielenią — Obojętność, Kłótliwość.
Ciemny Pomarańcz — Nieodpowiedzialność, Lenistwo, Agresja.

Żółty:
Osobowość: Towarzyscy. Ponad przeciętni. Kreatywni. Śmiali i Szybcy w podejmowaniu działań. Entuzjazm.
Czysty i jaskrawy odcień Żółtego — Stan Oświecenia, Uczciwość.
Żółty z Czerwienią — Zmysłowość.
Żółto brązowy — Słabość charakteru, Nieszczerość.
Zabrudzony Żółty — Choroba psychiczna. Skłonność do kłamstwa i wyolbrzymiania faktów.

Zielony:
Osobowość: Spokojni, Naturalni i Obdarzeni darem uzdrawiania. Łagodność, Empatia, Przyjacielskość. Mądrość, Dobroć, Chęć do pomocy.
Zielony z niebieskim — Prostolinijność, Szczerość.
Ciemny Zielony — Zakłamanie. Brak elastyczności, Sztywność poglądów.

Niebieski:
Osobowość: Błyskotliwi i szczerzy. Otwarci w wyrażaniu swoich przekonań. Inteligentni ponad przeciętną. Długo zachowują Wdzięk i Młodość oraz Witalność.
Zabrudzony niebieski — słomiany zapał, niezdecydowanie, brak konsekwencji.

Chabrowy:  
Osobowość: To ludzie z Misją, Powołaniem, Oświeceniem z predyspozycjami do nauczania innych. Żyją z gotowością do poświęcania życia dla ratowania innych. Skłonni wziąć na swoje barki odpowiedzialność za cały świat.
Zabrudzony Chaber — Brak asertywności, Niedbanie o siebie.

Fioletowy:
Osobowość: Zajmujący się w pełni Rozwojem duchowym ze zdolnością do nauczania innych. Pewność siebie, Spokój, Sprawiedliwa władczość.
Ciemny fioletowy — Wyniosłość, Poczucie bycia lepszym.Czy ma ktoś w zwyczaju Myśleć, że Pech, Kłótnie, Nieszczęście, Tragedie, a nawet Śmierć przynosi liczba 666, dzień 13, Blue monday, przebiegający czarny kot, przechodzenie pod drabiną, witanie się przez próg, otwieranie parasola w domu, chleb położony „do góry nogami”, postawione buty na stole, (to raczej niehigieniczne), zerwana sznurówka, rozsypana sól na podłodze, stłuczone lustro aż na 7 lat a sceptycy dla bezpieczeństwa odpukają w niemalowane drewno lub spluwają 3 x przez Swoje lewe ramię itd. itd.?Istota Kobiety - kopie Ciał / Istoty - Fraktal - Święta Geometria
Wpaja się Nam, od Dziecka, że Czarna Magia — Złorzeczenia — to "Grzech".
Trzeba Ufać i Wierzyć w Boga.
Czym jest więc powyższe? — Bogiem?
W co tak naprawdę Ludzkość Wierzy?
W Boga, w Siebie czy w Przesądy?
Tutaj kłania się Siła naszych Myśli i Słów Przyczynowo-Skutkowych, Emocji, Uczuć, Intencji i Wiary! Jeden Uwierzy, że coś przyniesie Pecha a drugi, że Szczęście.
Każdy z Nich ma Swoją Prawdę i Racje.

To przez skupienie uwagi i programowanie przedmiotu lub liczby, jak ze wspomnianą 13-tką, że ma coś "złego" tego dnia wydarzyć się. Wydarzy się na pewno! Nie zauważysz np. dobrych nowin tego Dnia, lub setek wysłanych w Twoim kierunku Uśmiechów wobec Ciebie, ale za to zauważysz, że potknąłeś/aś się na chodniku lub, że jest korek na ulicy, nie pozwalający jechać dalej bo się spieszysz.

Skupienie Energii Myśli (Pozytywnej lub Negatywnej) na przedmiocie lub liczbie w końcu zamanifestuje się. Wszechświat (Mikrokosmos i Makrokosmos) każde Twoje zamówienie spełnia, bez pytania dlaczego tak Wybrałeś/aś. Ciągnąc się to będzie za Kimś nawet kilkanaście Żywotów. Tak długo jak będzie Ktoś w to Podświadomie lub Świadomie Wierzyć, Myśleć, skupiać na to uwagę i Zasilać własną Energią. Magia Słów... działa wedle Twojej Woli, Działania i Decyzji

Przede wszystkim Wiara a Religia to dwa rożne pojęcia. Nie każdy deklaruje przynależność Religijną, ale za to Każdy z Nas, nawet Ateista, w coś Wierzy i postrzega na swój własny sposób. ☺Jeśli powtarzasz nie raz te Słowa: "Nie poradzę sobie."
"Po śmiechu przyjdzie płacz..."
Tak właśnie będzie. Teraz spójrz na te Słowa:
"Niepewność, to otwarta Brama możliwości
Doświadczenia nowego, owocnego i jeszcze nienamacalnego
.
"
"Uśmiech rodzi Uśmiech i pozostawia dobre Wspomnienia."
Jakie Odczucia masz czytając te Słowa? Jaki jest Twój Wybór?

Sami nadajemy znaczenie i wartość wydarzeniom czy też sytuacjom. Przyciągamy Myślami wszystko jak Magnes. Takie jest Prawo Fizyki i Wszechświata. Każdą Liczbę, Przedmiot, Wzory, Symbole i Kody można odmienić na Pozytyw, które będą Nam przynosić Pozytywne wieści. 😉 Tak jest z wszystkim. Wszystko można "zaprogramować" Siłą Myśli, Emocji, Uczuć i Intencji... — Siebie, Ludzi, Wodę, Kamienie, Przedmioty — wszystko co widzimy i nie widzimy wzrokiem Fizycznym. Ważne, jaki wkład Energii w to włożymy i jak bardzo w to Uwierzymy bo bez Wiary — w Siebie — nawet butów nie ubierzemy. 😃  

 

Możesz Wierzyć — z Wolną Wolą —
lub nie mieć tej Wiary, że:


Wszystko Wiesz, Rozumiesz, Doświadczyłeś, i że wszystko można potwierdzić badaniami naukowymi. Już nic nie musisz poznawać nowego poprzez Zmysły, choć logika i racjonalizm podpowiada, że sam Wszechświat non stop Ewoluuje i zmienia się jak Natura i Światopoglądy.

Nie Ty sam a Inni są winni i/lub odpowiedzialni za Twoje Szczęśliwe lub Pechowe Życie, Twoje Decyzje i Wybory.

Marzenia, Sukcesy, Zdrowie, Szczęście lub Pech, same spadają z Nieba i spełniają się, bez Twojego czynnego udziału i przyzwolenia.

Narzekając na Swój Los, bez zmiany Nastawienia, Decyzji oraz Czynów, nie mając w Sobie Wdzięczności za to co już masz, Doświadczysz Szczęścia, Bogactwa, Dostatku, Obfitości, oraz tego o czym od Dziecka Marzysz.

Sprawy Życiowe i kryzysy rozwiążesz, rozmyślając o nich przez cały dzień lub noc, analizując w kółko i to samo.

Dopiero jak przejedziesz setki kilometrów, to tam dopiero usłyszy Cie Bóg.

Uniżanie się, Katowanie siebie i Ofiarność bez skutków Godziwego Życia, są Świętością i Światłością.

Iskra Boga Centrum Istnienia Żywioł Ognia Powietrza Wody Gruntu Lucyfer, Belzebub, Szatan, lub Diabeł, to wielki potężny czerwony, lub czarny przerażający skrzydlaty Stwór płci Męskiej z rogami, brodą, ogonem oraz kopytami, który trzyma w dłoni trójząb i straszy oraz pali w Mrocznym Piekle.

Archanioły mają skrzydła, trzymają w dłoni np. miecz... przynoszą Szczęście i odcinają Nieszczęścia, walcząc z Szatanem.

Szatanowi Towarzyszy zastęp potwornych Demonów i Czarownic a Archaniołom Towarzyszy zastęp przepięknych skrzydlatych Aniołów Niebiańskich.

Przez Jednych Jesteś Unieszczęśliwiana/y i Karany/a a przez Drugich Zbawiana/y i Wynagradzany/a lub przez samego Boga, z Woli Boga.

Boga nie ma lub, że Bóg to np. "Latający Potwór Spaghetti", albo taki który jest mściwy i potępia oraz rujnuje wszystko po drodze, co sam Stworzył.

Za Boga trzeba mordować, lub dać się zamordować i być Katem lub Ofiarą, choć Ci Mordujący lub Zamordowani to — Dzieci Boga — cząstka Boga, Stworzona na Jego podobieństwo.

Bóg, potrafił Stworzyć Wszechświat w mgnieniu oka, jednak (przez pomyłkę) na Ziemie wysłał Syna „Niedorajdę” / Ofiarę a naszego Brata, który nie potrafił obronić się przed grupą Ludzi lub zmienić okoliczności, wykorzystując Swoje uzewnętrznione Boskie Dary, i musiał zginąć za Innych już za samo to, że urodzili się, choć Bóg dał Wszystkim Istotom Wolną Wole do Doświadczeń na Ziemi i poza Nią, dając Nam Dusze, Ciało, Umysł oraz Inne Narządy, aby Ich (Moc Twórczą i Niszczącą) poznawać, w pełni używać, słuchać i zarządzać.

Praktykując Ascezę osiągnie się Świętość, Czystość, doskonałość Duchową, Zbawienie oraz Oświecenie, przechodząc przez męki, rozpacz, bóle i cierpienie, wyrzekając się tego co Źródło Ducha i Materii powołało do Życia.


LUB

Sprawy Życiowe i kryzysy rozwiążesz, jak uspokoisz oraz wyciszysz Umysł i pozwolisz aby Myśli z rozwiązaniem napływały z najwyższej Wibracji i nie omylnej, czyli Świątyni / Serca.

Nie musisz nigdzie iść, aby odkryć Boga w Sobie, pod Sobą i nad Sobą oraz naokoło Siebie i nie robić wiele, prócz Miłosiernego nastawienia wobec Siebie i Innych, aby Doświadczyć Nieba bez przechodzenia przez Piekło Mentalne i Emocjonalne.

Świętość, Czystość, doskonałość Duchową, Zbawienie oraz Oświecenie, osiągnąć można Naturalnie w spokojnym rytmie Życia, słuchając wewnętrznego Głosu (Instynktu - a nie Egregora) płynącego z Umysłu i Serca napełnionego Prawdą i Miłością, unikając wynaturzenia, pożądliwości oraz z umiarem korzystając z wszystkiego co Źródło Ducha i Materii powołało do Życia. itd., itp. Delektując się tym.


Wierzyć możesz we wszystko co zechcesz,
na tyle ile masz rozwiniętą Wyobraźnie
oraz ile pomieści treści i obrazów Umysł oraz czy da temu Wiarę.
OKO Piekemi Słowenia Góry Jezioro Las Im silniejszy powielany przez inkarnacje Myślokształt lub Egregor, Intencjowany Demonicznie lub Pozytywnie oraz WIARA w to, tak też w Umyśle, a potem w Materii Urzeczywistni się, jak i Inni Negatywni lub Pozytywni Bohaterzy rozmaitych późniejszych zdarzeń, pod różnymi Postaciami, Kształtem lub Formą.

Nie jest to ważne czy to pod Postacią Przechodnia, Sąsiada, Partnera, Dziecka, Rodzeństwa, Rodzica, Żywiołu, Bakterii, Owada, Kamienia, Informacji, Sytuacji... Itd. Każdemu z Nas w Umyśle, Sercu i w Materii, dzieje się wedle Wiary Naszej. W co Wierzysz — tego Doświadczasz. To, co odrzucasz — Ciebie odrzuci. Czego się boisz — tego na sobie doznasz, odczujesz mnożąc i pogłębiając strachliwy lub przyjemny Stan w Śnie lub na Jawie. Walczysz z Innymi? Walczysz tak naprawdę z własnymi wypartymi Cechami (które są zapisane w Podświadomości) / Cieniu. Mózg jest Twoim Wrogiem lub Sprzymierzeńcem. To potężne Narzędzie ze zdolnością i siłą programowania Twojej Istoty, które prowadzi Cię do Porażki lub Sukcesu. Wybierz kierunek i jakość Myśli, na takie które Cię Uszczęśliwią, jeśli nie chcesz Cierpieć dalej, Tworząc Czarnej Magii, wobec Siebie i Innych wokół. Jesteś w Istocie Wolny. Masz w Sobie wielki Potencjał. Masz Prawo Kreacji i Wyborów. Jeśli masz Wole, to Przyciągaj do Życia, tylko to, co Cię fascynuje i idź tą Drogą, mimo przeszkód aby tego doznawać, jak Inni Geniusze i Szczęśliwcy.

 

Zamartwianie się i LękTo też jedna z najsilniejszych Czarnych Magii Umysłu .
Nie dość, że wypala wewnętrzną Energie Spokoju, to rzuca Klątwę,
która trafi do Nadawcy, jeśli ma luki w Aurze
lub wróci jak w odbiciu lustrzanym dając jeszcze większy Stres,
prowadząc do Apoptozy.
Czy kiedyś słyszałeś/aś takie oto Słowa: "Boje się, że wyjedzie i coś stanie się".
Po jakimś czasie słyszy, że Osobie o której Pomyślała, zdarzył się "Pech"
a Osoba zamartwiająca się wcześniej, która wykreowała te Myśli, skwitowała:
"Nie mówiłam? A nie ostrzegałam?"
To nie jest tak, że przewidziała to zdarzenie odczuwając to intuicyjnie
a zmaterializowała własnymi mocnymi Negatywnymi Myślami i Emocjami,
które pochodziły z Mroku Podświadomości.Yeonmi Park
o Ucieczce z Piekła na Ziemi — Korei Północnej


Trochę może nie tematycznie, ale nie będę robić nowej notki.
W 2014 r. Yeonmi Park, podczas Światowego Szczytu Młodych Światów (the One Young World) w Dublinie w Irlandii, opowiedziała historię o życiu w Korei Północnej i o swojej Drodze do Wolności, wzywając do podjęcia działań przeciwko naruszanych tam Prawach Człowieka. W szczycie wzięło udział 1300 młodych liderów z 194 krajów reprezentowanych w celu omówienia i opracowania rozwiązań najbardziej palących problemów na Świecie. Wiele faktów o których mówiła, nie dotknęły Ją osobiście i są trochę przerysowane. Nie zmienia to jednak faktu, jak ogólnie Żyją tam Ludzie, tak jak i w innych częściach Świata.

Władza Obywatele Czując Jej jeszcze niezagojony ból i ciemne wspomnienia, nie da się oglądać tego filmu, bez wyrzucenia Emocji. Tej Odważnej i Dzielnej Dziewczynie, mającej Wiarę w Ludzkość i Jedność udało się uciec od zniewolonego, FANatycznego, najbardziej upadłego i nisko wibracyjnego Państwa na całym Globie, (w Duchu i Materii).

Uciekła z Kraju, który dosadnie łamie wolną wole i podstawowe Prawa Natury. Jak wiele Państw na Świecie lub Państw w Państwie, On najbardziej jest pokryty krwią, strachem, bólem i biedą, gdzie zabija się CZŁOWIECZEŃSTWO, Instynkt, Intuicje i wszelkie płynące naturalne Emocje i Pragnienia, stając się jak robot który oddycha i posłusznie wykonuje tylko wgrane programy Intelektualne i Mentalne, przez zezwierzęcony i wynaturzony RZĄD, aby Władcy mogli sterować tak, aby zbierać Martwotę / Mamonę i otrzymywał Martwy ze strachu Poklask. Jej udało się uciec, gdzie odczuła Bezpieczeństwo i Spokój a jeśli Jej udało się to i każdemu bez względu na kraj, granice, język, rasę oraz wyznanie i kulturę może udać się, być Osobami faktycznie Wolnymi i samo stanowiącymi, robiąc co zgodne z Sercem, a nie co zgodne z Innymi — ze Społeczeństwem i Systemem — Reżimem.

Religia - Ogranicza sposób myślenia - Indoktrynacja Pranie Mózgu demotywatory.plKażdy z Nas jest Unikatowy. Ma inną Osobowość, Cechy charakteru, Światopogląd i zapisane wartości Moralne. W Sercu każdy chce, coś innego w Życiu robić. Dajmy sobie tę Wolność, aby bez wstydu, wyśmiewania i strachu to Urzeczywistniać, to co GODne i przynoszące Szczęście, zostawiając Zbiory dla nowych Pokoleń. Wtedy zniknie z globu kłamstwo i wojna Psychiczna oraz ta widzialna w Przestrzeni. Nic co iluzyjne nie może Cię na wieki zatrzymać.Szczęście to Wolność Bycia
na własnych warunkach i wyrażania siebie.
Szczęście to odczuwać Boską Miłość i Spokój
oraz Radość z Istnienia i powołanych do Życia Pasji.
Wolność to podejmowanie w zgodzie z samym sobą Decyzji.

Każdy ma swojego Boga / Dyktatora. Oni mają mściwego i okrutnego o imieniu Kim, który DYKTUJE jak Żyć, trzymając obywateli jak na uwięzi, z nałożoną zaciśniętą na gardle obrożą. Obywatele kraju, na rozkaz noszą Maskę ozdobioną uśmiechem i wielbieniem, z wyuczoną na pamięć Mową Ciała. Kim, jak i Jego Wierni Fani, są nasączeni strachem, przed utratą Gruntu — Władzy, majątków i uznania.

A Ty jakiego Boga / Boginie, Demona, Zabobon lub ograniczenia stawiasz przed samym sobą? Jaki Autorytet / Przewodnik (z ukrycia i na jawie) prowadzi Cię przez Życie, dyktując co dobre a co złe, co w Tobie Wadliwe, kiedy i gdzie Uśmiechać się lub Świętować, czego uczyć się, co warto czytać, oglądać, co poznawać, co musisz, co powinieneś / powinnaś i co Tobie wolno, a co nie? Czy jest okrutny, karzący i bezwzględny uniżając Cię, a Siebie wywyższając? Możesz Go/Ją odrzucić i przestać karmić własną Energią i zacząć szukać Boga w Sobie, który jest w całej Istocie Miłością, Mądrością, Radoscią i niewyobrażalnym oraz niezliczonym Dobrem.

Dziękuje Mojej Duszy, że te nisko wibracyjne Doświadczenia, które ma ta Dziewczyna za sobą, i Ja przerobiłem po części nie tracąc przy tym Godności, wychodząc z Piekielnego i Mrocznego u-pod-lenia... na które z wolną wolą wyraziłem Zgodę, przez Nieświadomość i podjęte Decyzje. Jesteś też Wdzięczny za Swój Los i Świat, w którym Żyjesz? Bez względu na skorumpowaną manipulującą Władze, (gdziekolwiek) Czczącą wynaturzenie i martwotę, która kusi z każdej strony Świata i namawia do niepewności, niezgody — wojen i wojenek — wysyłam Światło w Ciemnościach dla Tych, którzy cały Czas szukają tego Światła w Tunelu, aby je w Sobie (we własnym Sercu, Umyśle i Ciele) dostrzegli i bardziej rozpalili, dając je też Innym i łącząc się Bratersko z Innymi w Jedność, nie do pokonania i nie do zatrzymania. ☮ ✌Uwolnij Umysł
od Psychicznego usidlenia i destrukcji.


Źródło Magii, Wiedzy i Prawdy leży w Twoim Wnętrzu oraz Naturze. Zaobserwuj Ją. Wpatrz się w Drzewa, Kwiaty, Ptaki, Zwierzęta... roślinożerne lub mięsożerne oraz Ich stosunek do Innych Istot. Zaobserwuj Wolne, pełne Miłości, Radosne albo Smutne i Nienawistne Dzieci, jak traktują wszelkie Stworzenia, powielając i ciągnąc za sobą wyparte Programy Mentalne i Emocjonalne z Przeszłości. Myśli, płynące z Twojego Umysłu, są odzwierciedleniem Instynktownym Twojej Wiary, Wyborów, Wiedzy Doświadczonej, Emocjonalności zapisanej w — Osobowości — Nieświadomości, Podświadomości, Świadomości i Nad świadomości.


Potęga i Moc Myśli Uczuć Słów - Konflikt - NIE -- Spokój - TAKŻycie — Magią, Zabawą i Echem — Światłem Jest!

Ojciec z synem byli w górach na spacerze. W pewnej chwili chłopiec potknął się i upadł, krzycząc: „Auuuua!!”
Ku swemu zdziwieniu, usłyszał Głos w górach, który odpowiedział: „Auuuua!!”
Zdziwiony krzyknął: „Kim jesteś?”
Odpowiedź brzmiała: „KIM JESTEŚ?”
Ponownie krzyknął: „Tchórz!”
Głos odpowiedział: „TCHÓRZ!”

Spojrzał na swojego Ojca, pytając: „O co tutaj chodzi?”
Ojciec zaśmiał się, mówiąc: „Posłuchaj uważnie...” i sam głośno krzyknął:
„Kocham Cię i Podziwiam!”
A Głos odpowiedział: „KOCHAM CIĘ I PODZIWIAM!”
Znowu krzyknął: „Jesteś najdoskonalszy!”
Głos odpowiedział: „Jesteś najdoskonalszy!”

Zaskoczony Malec nic nie rozumiał. Wtedy Ojciec Jemu wyjaśnił:
„Ludzie nazywają to ECHEM, lecz tak naprawdę to GŁOS TWORZENIA. Odpowiada Ci zawsze tym samym, co mówisz lub co z siebie dajesz.
Twoje Życie i Doświadczenia są odbiciem lustrzanym Twoich Myśli, Słów i Czynów ... i zawsze otrzymujesz wynagrodzenie. Jeśli Pragniesz otrzymać więcej Miłości, daj Ją najpierw Sobie a potem Innym! Jeśli Pragniesz poprawić jakość Swojego Życia, zmień Je. Życie zapłaci Ci zawsze tym, co w nie sam wniosłeś.”
— Znalezione w sieci. Treść trochę zmodyfikowana.Niech od tej sekundy WSZYSTKO, co Ciebie otacza
przynosiło Tobie i Bliskim Niesamowite Szczęście i Cuda. 🍀
Pecha i Negatyw usuń z Twojej Przestrzeni i Umysłu.


Potęga i Moc Myśli Uczuć Slow - Pozytywne DoświadczeniaPoniżej wybrane komentarze
      odnośnie tego postu:

    Barbara G*** — sześć płatków! to cud natury... sześć - i co? 666? mnie to jakoś chyba nie dotyczy...

   Duchowy Uzdrowiciel — Czy to 1-10 czy to 6, 66 lub 666 albo 6666 .... to tylko liczby, nic poza tym. Jak wszystko wokół także liczby można tak zaprogramować w ludzkim Umyśle, aby budziły lęk lub uśmiech. 😉 Jestem ciekawy ilu Ludzi umierało ze strachu jak była data w kalendarzu 26-06-2016 czy ktoś bojkotował jak w "Biedronce" była cena za produkt 6,66 ZŁOtych i to jeszcze pod takim "Szatańskim" adresem: Trzciel Poznańska 6, 66-320

    Henryka C*** — Moje zdanie na temat przesądów jest takie ze człowiek rodzi się i Pan Bóg go losem obdarza, co kto ma przejść to przejdzie to zależy od charakteru człowieka i jego zaradności. pozdrawiam

   Duchowy Uzdrowiciel — Bóg dał wszystkim Duszom wolną wolę, Ciało, Umysł i Serce napełnione Światłem — Bożą Mądrością i Miłością ... aby móc Doświadczać Emocji i wszystkiego co Ziemskie i Pozaziemskie. 😉 Od naszych myśli, intencji i czynów względem Nas samych i Innych Dusz, zależne jest czy zabrudzimy nasze wewnętrzne Światło, unicestwiając się czy będziemy je mnożyć, dzielić roznosząc po świecie i wzrastać. "Co zasiejesz to i żąć będziesz"

    Anna H*** — A ja tez jestem numerologiczna 7... i wszędzie widzę 7ki i 9ki... na komórce na zegarze na mikrofali... na światłach na ulicy... i nazywam je liczbami Anielskimi... bo to aż dziwne ale zawsze i wciąż mi towarzyszą... a w związku z tym jak je nazwałam.. cały czas czuje się bezpieczna... bo mam Anioły wokół siebie bez przerwy 😉 a w pecha nie wierzę. 😘

Ile tutaj jest Twarzy? Widzisz zawsze to co chcesz widzieć     Stefania R*** — Jacku 7 jest sumą mojej daty urodzenia jest to Cyfra mistyczna i nie ma się co dziwić, że idzie się pod górkę ale wychodzi się na prostą

   Jacek Jasno — Jaką nadamy liczbie wartość, tak dla nas ona będzie działać. Wszystko można przetransformować, nawet "pechową" datę urodzenia lub sumę z imienia i nazwiska. 😘

    Barbara G*** — CUDNA liczba. Prosta droga od chwili gdy wzięłam sprawy w swoje ręce. Dawno temu. Jestem bardzo szczęśliwa. BARDZO! ☺ Hahaha szkoda ze nie widzieliście mojej miny bo mam na imię Barbara, moją liczbą jest 7, moja data urodzenia w konsekwencji daje liczbę 7. W szkole etc. Zawsze 7. W pracy 7 to podstawowa liczba, liczę do 7 właśnie miliony razy. 😃 jestem mega szczęśliwa - prywatnie; zawodowo, mam super przyjaciół. Jeszcze ogarnę moją książkę i milion innych spraw i tarara. Piszę to z uśmiechem szerokim bo przecież ogarnę. Kto jak nie ja. Urlop mam - znaczy wzięłam sobie to dam rade. ☺ Miłego wypoczynku wszystkim.

   Jacek Jasno
— Ciebie to dopiero Energia rozpiera 😃 Czytając książkę jeszcze odkurzasz a drugą ręką myjesz naczynia itd? 😁

    Magdalena M*** — Może to szczęśliwy miesiąc, a może szczęśliwa liczba – co roku w tym czasie dostaję prezenty od życia 😉

   Jacek Jasno — Od teraz niech przychodzą te prezenty każdego dnia bez względu na liczby 😉

   Magdalena M*** — Oj tak, ludzie potrafią być do bólu przesądni, nawet nie zdając sobie sprawy z tego jak dziwacznie wyglądają "odczyniając" urok u kogoś w domu. Szkoda, że "na szczęście" nikt nie stosuje jakiś sposobów. Co ciekawe, nawet niektórzy nie wierzą, że czterolistna koniczyna istnieje 😁 A ja znalazłam dwa razy takową. Czas znaleźć kwiat paproci 😉

    Edyta G*** — moja liczba to 1, chociaż nie wiem o co chodzi 😉

   Jacek Jasno — 1 najbardziej Boska 😁 (początek zmian)

    Edyta G*** — i zarazem najtrudniejsza

   Jacek Jasno — Im wyższa wibracja Światłości, tym dotkliwsza wibracja Ciemności (Cień) - ale co tam? da się Żyć 😁

   Edyta G*** — było czasu aż nadto przywyknąć do wzlotów i upadków 😉 w tym wcieleniu ŚWIADOMIE

   Jacek Jasno — Każdy to przerabiał schodząc tutaj. 😁 Tylko właśnie, wielu upadek doznaje z nieświadomości, ciągle kręcąc się wokół tego samego, a to boli bardzo.Potęga i Moc Myśli Uczuć Słów - Pozytywny los


Wróć do Nawigacji

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słowniczek | Słownik | Zdrowie | Galeria |

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

3 komentarze:

 1. Prosiłam właśnie Boga i Aniołki, aby nauczyli mnie panować nad emocjami, abym innym nie dokuczała (bo potrafię i źle mi z tym) , po czym wpadł mi w ręce Jacku ten post i wiem, że to odpowiedź dla mnie ☺☺☺😍😍😍. Zawsze można liczyć na Was. Dziękuję dziekuje dziękuję ❤❤❤❤

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli znów przyjdą Negatywne Emocje i Myśli - obniżające wibracje - związane z jakąś sytuacją lub osobą warto wyciszyć Umysł, wsiąść 3 głębokie oddechy i wydechy, spojrzeć na to z góry odwracając lustro, zadając pytanie - co chciała Mnie ta Sytuacja lub Osoba nauczyć, pokazać? 😊 A potem uśmiechnąć się oraz z Serca Podziękować... to Sztuka ale dasz rade. 😘 Wysokich lotów omijając wszelki Negatyw ❤

  OdpowiedzUsuń

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .