Podziel się z Innymi

Hej, Gdzie idziesz? ZATRZYMAJ SIĘ Proszę na chwilkęOstatnio mało pisze, choć treści i tak jest mało na blogu oraz na FB. Tam Jestem najbardziej aktywny. Wole Komunikacje na bieżąco i bezpośrednią, aniżeli rozpisywanie się. ☺ Bywa też, że to, co dostrzegam, nie da się opisać na Publicznym Forum, dlatego przekazuje to gotowym i pytającym o szczegóły a inne zachowuje tylko dla siebie, bo mam Świadomość, że zostałbym źle zrozumiany. Choć Jestem otwartą Księgą, i dziele się tym co mam i wiem, zachowuje w sobie też szczyptę Tajemniczości bo to też piękny Stan, który w sobie utrzymuje i pielęgnuje, jak wszystkie inne "Pozytywne" Stany, które rezonują ze Mną samym, a które w Innych Umysłach mogą okazać się jako "Negatywne".

Nie biegnij przez Życie bądź jak Spokojny Motyl

Pokaże Ci Świat widzialny i niewidzialny. Porównaniem będzie namacalny obraz, czyli Świat Moich Królików, które mam w domu. Troszczę się Nimi i dostarczam wszystkiego, co jest na te chwile niezbędne, i bez czego nie mogliby Żyć oraz tym Życiem Radować się. Czego nie Jestem w stanie Im zapewnić na tę daną Chwilę to jeszcze większej PRZESTRZENI a którą sami sobie zapewniają Naturalnymi sposobami — MYŚLENIEM, że ją mają wystarczającą. Tę samą Przestrzeń, dała Nam Ziemia i Jej Duch w całej okazałości namacalnej. Wystarczy tylko rozejrzeć się, aby ją bardziej poznać ze szczegółami!


Czytając to, Wyobraź sobie Króliczy Świat i porównaj do Naszego Świata.

Moja Króliczka z małym Miłość do swojego Dziecka A więc po kolei. Każdego dnia i nocy widzą to, co wokół, czyli Bliźnich, tuląc się do Nich lub zasypiając koło siebie itd. oraz półki, po których mogą skakać, bawić się oraz nasycić się piciem i zróżnicowanym jedzeniem. Każdy dzień niby ten sam. Zabawa i spanie, nawet jak zmienimy Im układ półek i schowków, z którymi od nowa zapoznają się ze szczegółami, aby czuć się bezpiecznie przy bieganiu. Nie jest jednak tak.

Mają Świadomość przede wszystkim, że są Jednym i tym samym. Na planie Fizycznym / Materialnym widzą siebie, jako podobne do siebie Formy. Wiedzą też, że są Jednym — Bogami w Bogu. Miłość, Harmonia, Spokój i Radość z każdego dnia większa, gdy siebie widzą i Mnie z Żoną. Każdy z Nich traktują Nas jak większych od siebie Bogów, bez których w tej Przestrzeni nie poradziliby sobie sami.

Wysilają się na każdy sposób, aby Nam za Opiekę odwdzięczyć się — lizaniem, podskakiwaniem, podgryzaniem itd. Są też takie, które są nasączone niepewnością i strachem lub takie nasączone poczuciem zagrożenia, kłócąc się z Przeciwnikiem o Przestrzeń lub Partnerkę. Nie ingerujemy za bardzo w Ich dokonane wybory i podjęte decyzje, aby nie łamać Ich Samostanowienia, ale zabiegamy i jeszcze bardziej troszczymy się, aby czuły się na równi z Innymi — nie odrzucamy Ich, choć niektóre ukrywają się i są jeszcze nie ufne. Po jakimś Czasie i to zmienia się i wychodzą z własnego Cienia i starych przyzwyczajeń, dzięki swojej Wierze we własne możliwości.

Królik czy uśmiechnięte Osoby? A może to i to?Jak napisałem wyżej, tak jak Człowiek, widzą tylko tyle, co sięgają wzrokiem Fizycznym i co można namacalnie zbadać. Ich Umysły nie mają pojęcia, że poza pokojem i ścianami z betonu ukrywa się inny Świat pełny barw, dźwięków, kolorów i jeszcze większej Przestrzeni, która nie ma dla nich końca i na której mogliby zdobywać jedzenie samodzielnie wedle Woli, Instynktu oraz Zmysłów. Tylko Mentalnie i Sercem to wiedzą, nazywając to (jak większość Osób) Wyobraźnią lub Fantazją.

Nie są jednak w Stanie doznać Emocji stamtąd płynących i namacalnej Powierzchni i szczegółów, które napotkałyby po Drodze lub po tzw. ścieżce Życia, ku Wolności i Spełnieniu.


świat czarno biały i kolorowy zamknięty w bańce mydlanej
A Ty? Czy każdego dnia widząc to, co wokół, czyli siebie nawzajem — Rodziców, Sąsiadów, dostrzegasz faktycznie Ich, komunikujesz się z Nimi, czy Czas Cię goni lub masz belkę w oku? Czy Praca, którą wykonujesz mnoży w Tobie Moc, daje Satysfakcje i Godną zapłatę i jest Twoją Rzeczywistą Miłością — Pasją — Radością, której Jesteś oddany?


Ilustracja John Holcroft - praca dla innych czy samodzielne zarabianie na pasji?
Czy w Swoim wybranym przez siebie Świecie czujesz się Bezpiecznie i Radujesz się z każdego dnia, że Ziemia zapewnia Ci stabilny Grunt i Naturalne Zdrowe Pożywienie, które samemu można sobie wybrać? Czy tylko robisz sobie pod górkę, będąc na rozdrożach różnych Życiowych Dróg, w Przeszłości i Przyszłości, a nie w danej Chwili całym sobą, jakby nie miało się Czasu i brało udział w slalomie, akceptując tę Rzeczywistość bez dokonania innego Wyboru?


Ilustracja John Holcroft zapuścił korzenie z pilotem w ręce
Czy okłamujesz siebie samego, że Jesteś w tym wszystkim Szczęśliwy lub wmawiasz sobie i Innym, że brak masz perspektyw? Nie! One są wokoło Ciebie. Wyciągnij na Światło dzienne, wszystko, co tłumisz w Sercu i co nazwałeś Pragnieniem pochodzącym z Wyobraźni. Zacznij działać sam w tym kierunku, nabierając Doświadczenia i Wiedzy. Potem podziel się tym z Innymi. Zakomunikuj z Odwagą o tym bez większej zwłoki, tym do których ma to trafić lub którym się udało.

Nie patrz na Innych, którzy będą chcieli ściągnąć Cię z tej Drogi w dół, tylko dlatego, że wolą stać w miejscu lub nie brać za siebie Odpowiedzialności albo idą po krętych Drogach Życia za większością - Ludem. Spójrz potem na finał, który kończy się Spełnieniem odbitym w blasku. Potem wyciągnij Dłoń wobec Tych co są za Tobą i mają podobne jeszcze nie spełnione Pragnienia dając Im Wiedze Doświadczoną, i zrób krok mnożąc z Innymi siły i idąc podobną Drogą lub tą samą będąc Jednomyślni i na tych samych falach Tworząc więcej.

A teraz zapytam, jeśli nadal nie widzisz rozwiązań, aby zmienić Swój Los. Jak za opiekę odwdzięczasz się Ziemi i Jej Stworzeniom, jakich masz koło siebie z własnego wyboru? Sadzisz, Tworzysz, Urozmaicasz to, co wokół, delektując się tym, co widzisz, słyszysz, dotykasz, zjadasz i co rozwija się dla Ciebie? Czy tylko pobierasz nie dając nic w zamian? A może przeklinasz, odrzucasz wszystko lub walczysz z Matką Naturą i Jej Stworzeniami, którzy na tej samej Powierzchni co Ty znajdują się? A walczysz, bo posługują się innym językiem, mają inny jak Ty Kształt, Pleć lub Wyobrażenia, Pragnienia, Mentalność, Emocjonalność, Wyznanie Wiary, i Wartość Moralną?

Ilustracja John Holcroft Kto rządzi Tobą?Czy dbasz o Swój Świat i masz do niego Szacunek? Czy Myślisz, że Ktoś za Ciebie Twój Świat Tworzy? Masz racje, jeśli taki jest Twój wybór i na to pozwalasz. Może nie chcesz mieć na Niego wpływu, pozwalając Innym aby za Ciebie go Tworzyli i zabrudzali nie Twoimi Wyobrażeniami i Decyzjami? Widzisz siebie w Nim, czy nie widzisz Go nawet, ale za to widzisz Światy innych Osobników różnych Gatunków, próbując w Ich Światach wprowadzić "porządek", potępić lub zazdrościć a nawet źle życzyć, chociaż często Fizycznie Jesteś od tych Światów daleko aby móc Ich Świat odczuć i łamiesz Ich wolną Wolę do własnych Wyborów, nawet jeśli jeden za drugim na własne Życzenie wpada jak Wirus w otchłań Mroku?

Wybory Moje, Twoje i pozostałych Istot, nie zlatują z Nieba lub same nie wychodzą z pod Ziemi, a biorą się z Mentalności, Emocji, Światopoglądu, Kultury, Stanu psychicznego, Blokad, Wzorców, oraz Warunków jakie dla siebie indywidualnie wybraliśmy schodząc na Ziemie, aby móc się rozwijać, udoskonalać i stwarzać siebie oraz wszystko wokół na nowo, wychodząc z własnego Cienia.


Osoba Szczęśliwa dba tylko o Swój Świat,
nie pozwalając go zawirusować i zniszczyć.


model Atomu
Czy wiesz, że Ty Jesteś Atomem, który łączy się jak Magnes z innymi Atomami Tworząc Komórkę na Gruncie, czyli Twój Świat a dalej Tworząc Boga? Jesteś, jak Twoja przepływająca w Ciele Krew, kropelką Wody, która Tworzy Jeziora, Morza, Rzeki i Oceany. Wiesz, że Jesteś jak Powietrze, w którym odbija się od Twojego Wnętrza, na Duchowym i Materialnym planie, wszystko, co spotykasz wokół? Jesteś jak Ogień, który wypala stare przyzwyczajenia ..., a rozpala to, co jeszcze przez Umysł nie poznane.

Zawsze możesz zmienić zawartość — Obrazu pulsującego Życiem — Kolory, Treści, Dźwięki i Emocje oraz powiększyć Go, poprzez otwartość Serca, Komunikacje i zaproszenie do swojego Świata podobnych Sobie, którzy patrzą w tym samym kierunku, dający bezgraniczną Radość i Spokój, lub Tworząc z tymi Swój Świat, którzy obdarują Cie Smutkiem i Chaosem, przez Genetyczne zezwierzęcenie, zazdrość, wściekłość lub szantaż. Wybór należy do Ciebie, czy Twój Świat będzie kolorowy jak mieniący się Blaskiem Brylant, od którego odbija się wszystko wokół, jak w Czystym jak Natura Lustrze, czy Twój Świat będzie czernią bijący od Mroku.


Pozdrawiasz Przechodnia - Pozdrawiasz Boga w Nim


Spójrz teraz na obraz w tym filmie. Zwróć uwagę na szczegóły a potem Ja pokaże Ci, jak Ja postrzegam tą Pod-rzeczywistość widzialną i niewidzialną dla wzroku Fizycznego.Wokół wiele sklepów i Przechodniów, a obok Nich siedzi sobie Miguel Montalban. Osoba o wysokiej Świadomości, która genialnie i z Pasją gra na gitarze. Jest w tym momencie zamknięty w swoim Świecie pełnym Dźwięków. Myślami i działaniami jest w Tu i Teraz. Nie za bardzo dostrzega co dzieje naokoło, ale też nie lekceważy. Pokazuje z wyboru i bezwarunkowo Swój Świat, chcąc dać Radość i Rozrywkę, dla Tych którzy tego szukają. Wokół jego Świata, inny Świat Osób, które wsłuchują się i dopatrują się z podziwem szczegółów. Stoją i wpatrują się w Jego Świat. Ich Umysły zwalniają, odpoczywają, relaksują się i nabierają Radości, niektórzy Jemu za to Dziękują bezwarunkowo wrzuconymi Pieniędzmi lub oklaskami na końcu. Jeszcze obok większość obojętnie z ignorancją "biegnie" przez Życie, jeden przechodzień Myśli, co będzie robić za godzinę na obiad. Inny o pracy, którą już zakończył. Jeszcze inna Osoba jest Myślami o wczorajszych zdarzeniach, Inna o tym, co będzie jutro. Jest też taki Przechodzień co ma całą głowę problemów z którymi nie radzi sobie ale Myśli że jak zrobi zakupy to te problemy rozwiąże poprzez "Kreatywność" kupienia następnych butów...

Positive thinking - Pozytywne Myśleni Nie jestem "Święty". Też kiedyś Myślałem, że jadąc zagranice na wakacje, albo jak wykupie "pół sklepu" Przeszłość Mnie nie dogoni, ta Jawna i ta nawet niepamiętana na tamten Czas przez Umysł, a zapisana w Mentalności i Emocjonalności, jakże się pomyliłem. ☺ Byłem zawsze całym sobą, w Tu i Teraz, w iluś procentach bo większość Czasu Myślowo spędzałem w różnych wibracyjnych Czasoprzestrzeniach. Myśli nie były o tym, co Robię i Dostrzegam w danej Chwili, a ciągnąłem za sobą Przeszłość, która minęła i której nie da się cofnąć.

Bawiłem się też w rozkładanie Przeszłości na części pierwsze lub rozmyślałem o niewiadomej Przyszłości, zabrudzając rozmaite Piękne w danej chwili Zdarzenia i Sytuacje, do których poprowadził Mnie, Duch i Materia. Szedłem przez Życie jak wybudzający się Lunatyk lub jak po wypiciu %. Goniłem coś na Czas, nie wiadomo co, dla jakiej idei, i jeszcze w nie wiadomo jakim kierunku, cofając się, a potem robiąc znów krok do przodu tak na prawdę stojąc w jednym punkcie - będąc w Materialno-Duchowym zawieszeniu. Ci Przechodni też tak idą przez siebie, nie widzą nic, co wokół dzieje się. Umysły Ich pracują na najwyższych obrotach, który powoduje turniej "bieg w Życiu na Czas" jakby on był Rzeczywistością, choć jest Iluzją, która rodzi chaos i niepewność — "co i kiedy" za zakrętem Drogi? Żadnego ze Światów nie potępiam. Jestem tylko obserwatorem biorąc Nauki i Tworząc Swój osobisty Świat, z różnym skutkiem. Przez jednych Mój Świat jest nierozumiany lub potępiany a przez Innych podziwiany. Jednak jest On tylko Mój, tak jak Twój Świat jest tylko Twoim Światem, który Tworzysz cały Czas, dzięki przeżytym Emocjom, Doświadczaniom i Żyjącej Natury wokół. Wiem jedno, Jeśli potrafimy sobie coś Wyobrazić i Wymarzyć, to także potrafimy to Stworzyć i Doświadczyć tego.Droga do Naszego Domu i samego Siebie
No to w Drogę! Ja wybrałem przezroczystą bijącą kolorami, Prostą, Stabilną, Radosną oraz Spokojną, która jest oddzielona od burzliwego zatłoczonego i hałaśliwego z zakrętami Mroku, dającą zazdrość, niepewność, strach oraz pokusy. Widzę rozciągające się w całej okazałości Światło i Mrok, którego początku, boków i końca nie widać oraz boczne wąskie Dróżki Światła w Mroku i wąskie Dróżki Mroku w Świetle.

Wchłonięty i zanurzony w Świetle, Centrum Wszechświata, Prześwietlam Mrok. Wyciągam Dłonie, razem z Istotami Światła, dla Tych którzy są gotowi wejść, na główną z Dróg prowadzącą do Wolności i wyznaczonego Celu a przede wszystkim Centrum samego Siebie.


Niech Twoja Droga i Obraz Życia,
będzie najdoskonalszy i unikatowy
mieniący się Chwałą i Blaskiem Wszechświata,
aby jego Negatyw zniknął na Wieczność.


Motyl


PS: Znasz Treści z Biblii, Apokalipsy Św. Jana albo inne mitologiczne przypowieści, lub przekazy Wizjonerów, dotyczących Nowej Ziemi? W każdej Księdze nawet tej bez nazwy "Święta", napisanych pracach naukowych, lekturach, a nawet w filmach dla Dzieci lub science-fiction, znajdziesz ziarno Prawdy, ale czy to Twoja Prawda?
Wiesz, że chodzą słuchy, że już teraz 12 maja 2017 r., o godz. 9:00, wejdziemy na Grunt o nazwie "Alnitak..."? Hmm. No nie tak całkiem. Czy nazwa, zmieni Kształt lub Formę? Nie, to tylko Słowo, nazewnictwo, nic więcej. Przede wszystkim, dzieje się zawsze wszystko w Tu i Teraz. Jeśli ktoś ma Wyobrażenia, że jednego dnia wstanie z łóżka i zobaczy nową Planetę (zamiast Planety Ziemi), lub że Jezus schodzi z Królestwem Niebieskim, które mieni się jak Brylant o złotym Świetle a wszyscy rzucającą się Nam z Radością na szyje a 144 000 "Wybranych" Wniebowstąpi lub pójdzie do Piekła, to jeszcze błądzi i szuka Szczęścia (Raju) na zewnątrz, a nie w sobie samym, poprzez odczuwalne Stany, a potem widząc to, co sam daje, na zewnątrz siebie. Wszystko od Wieczności po Wieczność odbywa się Indywidualnie w — Umyśle, Sercu i Duszyw Duchu, a potem jak w lustrzanym Obrazie, odbija się — w zagęszczonej Energii — w Materii, będąc w Teraz całym sobą, lub Mentalnie i Emocjonalnie w Przyszłości albo ciągnąc za sobą "bagaż" z Przeszłości i rozstając się z nim w czasie Drogi przez Życie, bez względu na jakim Gruncie Doświadczamy. Raj (Niebo), Czyściec i/lub Piekło, tylko i wyłącznie jest na poziomie Umysłu. Już Teraz Tworzysz Swoje Niebo lub/i Piekło, lub zaglądając albo wychodząc z Piekła lub Raju.


Wróć do Nawigacji

2015 © Jacek Jasnowidz Uzdrowiciel Duchowy - JasnowidzJacek.blogspot.com

0 komentarze:

Pozostaw po Sobie ślad. ღ Dziękuje

Copyright © 2013 Jasnowidz UZDROWICIEL Egzorcysta MEDIUM Wizjoner DORADCA Cały Świat and Blogger Themes.