Podziel się z Innymi

PROJEKT — Twoje Serce i Pozytywna Decyzja Mogą Stworzyć Cuda


Podziel się tym, co masz w Nadmiarze
a otrzymasz ode Mnie to,
czego masz w Niedoborze.Tworząc nie ranimy Innych - Tworząc odsuwamy Mrok i wpuszczamy Światło - Miłością Zmieniaj Świat


Każdy Mój dzień to kilku(nasto)godzinny poświęcony czas dla Osób, jakie do Mnie zgłaszają się o PoMOC lub o wskazówki na dalsze Życie — Sesje, spotkania, telefony i odpowiadanie na wiadomości. Przez 1,5 roku świadczyłem Swoje Usługi bezpłatnie. Zdarza się dotychczas, że wiele sesji z braku środków finansowych, robiłem za darmo lub pobierałem symboliczną sumę.
Jeżeli Artykuły i Posty na blogu oraz Sesje pomogły Ci
w Rozwoju i powrocie do stabilizacji, lub doceniasz to
co robię dla Innych i chcesz Mnie wesprzeć Finansowo
na zasadzie dobrowolnej DARowizny za Mój Czas i Energie,
Proszę o przekazanie kwoty na podane tutaj dane konta.

Twoje Otwarte na oścież Serce i Pozytywna Decyzja Mogą Stworzyć Cuda. Pieniądze przesłane, zostaną spożytkowane efektywnie i z korzyścią dla Nas Wszystkich i Naszej Matki Ziemi, aby w późniejszym czasie Stworzyć na Niej nowoczesną w pełni Ekologiczną samowystarczalną Przestrzeń Mieszkalną i Agroturystyczną. Będzie to Przestrzeń wolna od chemii, z Energooszczędnymi, ogrzewanymi przy pomocy baterii solarnych domkami kopułowymi lub z domkami zbudowanymi z Naturalnych materiałów (kamień, drewno, słoma lub glina) z wyposażeniem Prozdrowotnym, które mają Pozytywny wpływ na Zdrowie i Samopoczucie. Przestrzeń niezależna od zewnętrznych źródeł Energii.

Najpierw jednak wykupując działkę budowlaną pod dzierżawę w Polsce, aby Pozytywne, Szlachetne, Uczciwe, Ciekawe Świata, Przebudzone Osoby, Żyły Harmonijnie w jednym miejscu wśród Dzikich Ptaków i Zwierząt — (tzw. różnorodny BunnyLand *) — m.in. Króliczki Miniaturki, Konie, Psy, Koty, Pawie itd. i wśród wielobarwnej Natury — Pól uprawnych, Krzewów i Drzew owocowych, Dzikich Łąk, (które będą przyciągać pożyteczne Pszczoły, Trzmiele i Motyle) oraz blisko Naturalnego zbiornika wody — Morza lub Jeziora. Aby Osoby Odważne, Pełne Wiary, Kreatywne, doceniające Wolność, mające Idee oraz genialne Pomysły, ale nie mają Przestrzeni (Pracowni) i Narzędzi zaopatrujących, dzięki Finansom, mogły w Spokoju, Radości i pełni Miłości Tworzyć, budząc się codziennie w lepszym Świecie, zostawiając coś po Sobie na wieki dla Innych Pokoleń.

MOC I PIĘKNO NATURY Będzie to także otwarta Przestrzeń Uzdrowiskowa, dla Osób odwiedzających Nas z Dziećmi, które będą czuć się Wspaniale jak w Swoim własnym Domu. Panować tu będzie Przyjazna i Rodzinna Atmosfera. Każdy przyjeżdżający (Ubogi i Bogaty) będzie mógł cieszyć się pięknem okolicy, spokojem i ciszą oraz delektować się warzywami, owocami, przetworami i ziołami rosnącymi na terenie Naszej Przestrzeni.

Celem będzie popularyzacja Życia bliżej Natury, Samouzdrawiania niekonwencjonalnego - ParaPsychologii, PsychoTerapii, ZooTerapii, FitoTerapii, LitoTerapii, MuzykoTerapii, ChromoTerapii a także danie Naszym Gościom optymalnych warunków do Wypoczynku, Relaksacji i Rekreacji.

To tylko jeden z pomysłów na Projekt, a mam ich w Głowie mnóstwo i wciąż przychodzą nowe. ☺ Chce Podzielić się tym, co mam w Nadmiarze, aby Inni otrzymali ode Mnie to, czego mają w Niedoborze, łącząc to w Owocną i Uczciwą Jedność. Duch <-> Materia.


Po przesłaniu Kwoty, poczujesz, odpowiedz ode mnie,
w formie przesłanej Energi Miłości, która Uzdrawia ...


Planeta Ziemia - Kropelka Wody w Kosmosie - RatujMy Matkę Żywicielkę

A może chciał(a)byś Nam podarować działkę rolną od 1 hektara
lub Jesteś Inwestorem i chciał(a)byś Nasz projekt,
jaki moglibyśmy omówić na spotkaniu, za sponsorować? Co ode mnie uzyskujesz prócz Wdzięczności i Miłości?
Na pewno Pomoc moją dla Ciebie i członków Rodziny
w kwestii Merytorycznej, Parapsychologicznej i Duchowej na wiele lat
lub bezterminową reklamę.

kopułowe domy - DOME HOMES - dome house copula

Jeśli nie masz nawet grosika aby przekazać, a Chciał(a)byś okazać Serce będąc częścią projektu, Możesz pomóc reklamując tego Bloga w internecie lub wysyłając bezpośrednio ten link wśród Przyjaciół ... Bądźmy Siostro i Bracie w tym Razem :)

* Rabbit Island Japan
* BunnyLand Japan

Wróć do Nawigacji

2015 © Jacek Jasnowidz Uzdrowiciel Duchowy - JasnowidzJacek.blogspot.com

0 komentarze:

Pozostaw po Sobie ślad. ღ Dziękuje

Copyright © 2013 UZDROWICIEL Jasnowidz MEDIUM Egzorcysta DORADCA Wizjoner Cały Świat and Blogger Themes.