Podziel się z Innymi

PROJEKT — Twoje Serce i Pozytywna Decyzja Mogą Stworzyć Cuda


Podziel się tym, co masz w Nadmiarze
a otrzymasz ode Mnie to,
czego masz w Niedoborze.Miłością Zmieniaj Świat - Tworząc nie ranimy Innych - Tworząc odsuwamy Mrok i wpuszczamy Światło

Każdy Mój dzień to kilku(nasto)godzinny poświęcony czas dla Osób, jakie do Mnie zgłaszają się o PoMOC lub o wskazówki na dalsze Życie — Sesje, spotkania, telefony i odpowiadanie na wiadomości. Przez 1,5 roku oddawałem swój Czas i Energie bezpłatnie. Zdarza się dotychczas, że wiele sesji z braku środków finansowych, robiłem za darmo lub pobierałem symboliczną sumę.
Jeżeli Artykuły i Posty na blogu oraz odbyte Sesje pomogły Ci w Rozwoju i powrocie do stabilizacji, lub doceniasz to co robię dla Innych i chcesz Mnie wesprzeć Finansowo na zasadzie dobrowolnej wpłaty za Mój Czas i Energie, Wyślij do mnie E-Mail duchowyuzdrowiciel@gmail.com z dopiskiem: "wpłata" a w odpowiedzi zwrotnej, podam numer konta.
Po przesłaniu Kwoty, poczujesz odpowiedz ode mnie,
w formie przesłanej Energi Miłości, która Uzdrawia

Twoje Otwarte na oścież Serce i Pozytywna Decyzja Mogą Stworzyć Cuda. Pieniądze przesłane, zostaną spożytkowane efektywnie i z korzyścią dla Nas Wszystkich i Naszej Matki Natury, aby w późniejszym czasie Stworzyć na Niej nowoczesną w pełni Ekologiczną samowystarczalną Przestrzeń Mieszkalną i Agroturystyczną. Będzie to Przestrzeń wolna od chemii, z Energooszczędnymi, ogrzewanymi przy pomocy baterii solarnych domkami kopułowymi lub z domkami zbudowanymi z Naturalnych materiałów (kamień, drewno, słoma lub glina) z wyposażeniem Prozdrowotnym, które mają Pozytywny wpływ na Zdrowie i Samopoczucie. Przestrzeń niezależna od zewnętrznych źródeł Energii.

Najpierw jednak wykupując lub dzierżawiąc działkę budowlaną, aby Pozytywne, Szlachetne, Uczciwe, Ciekawe Świata, Przebudzone Osoby, Żyły Harmonijnie w jednym miejscu wśród Dzikich Ptaków i Zwierząt — (tzw. różnorodny BunnyLand *) — m.in. Króliczki Miniaturki, Konie, Psy, Koty, Pawie itd. i wśród wielobarwnej Natury — Pól uprawnych, Krzewów i Drzew owocowych, Dzikich Łąk, (które będą przyciągać pożyteczne Pszczoły, Trzmiele i Motyle) oraz blisko Naturalnego zbiornika wody — Morza lub Jeziora. Aby Osoby Odważne, Pełne Wiary, Kreatywne, doceniające Wolność, mające Idee oraz genialne Pomysły, ale nie mają Przestrzeni (Pracowni) i Narzędzi zaopatrujących, dzięki Finansom, mogły w Spokoju, Radości i pełni Miłości Tworzyć, budząc się codziennie w lepszym Świecie, zostawiając coś po Sobie na wieki dla Innych Pokoleń.

MOC I PIĘKNO NATURY Będzie to także otwarta Przestrzeń Uzdrowiskowa, dla Osób odwiedzających Nas z Dziećmi, które będą czuć się Wspaniale jak w Swoim własnym Domu. Panować tu będzie Przyjazna i Rodzinna Atmosfera. Każdy przyjeżdżający (Ubogi i Bogaty) będzie mógł cieszyć się pięknem okolicy, spokojem i ciszą oraz delektować się warzywami, owocami, przetworami i ziołami rosnącymi na terenie Naszej Przestrzeni.

Celem będzie popularyzacja Życia bliżej Natury, Samouzdrawiania niekonwencjonalnego - ParaPsychologii, PsychoTerapii, ZooTerapii, FitoTerapii, LitoTerapii, MuzykoTerapii, ChromoTerapii a także danie Naszym Gościom optymalnych warunków do Wypoczynku, Relaksacji i Rekreacji.

To tylko jeden z pomysłów na Projekt, a mam ich w Głowie mnóstwo i wciąż przychodzą nowe. Chce Podzielić się tym, co mam w Nadmiarze, aby Inni otrzymali ode Mnie to, czego mają w Niedoborze, łącząc to w Owocną i Uczciwą Jedność. Duch <-> Materia.Planeta Ziemia - Kropelka Wody w Kosmosie - RatujMy Matkę Żywicielkę

      Chciał(a)byś Nam podarować działkę rolną od 1 hektara na pomorzu lub Jesteś Inwestorem i chciał(a)byś Nasz projekt, jaki moglibyśmy omówić na spotkaniu, za sponsorować?
    Jesteś posiadaczem legalnie działającej Fundacji lub Stowarzyszenia na pomorzu a Cele statutowe są Prozdrowotne, wspierające ruch Ekologiczny, upowszechniające idee pomocy dla Ludzi i Zwierząt, i moglibyśmy to razem połączyć? Napisz proszę.
Co ode mnie uzyskujesz prócz Wdzięczności i Miłości? Na pewno Pomoc moją dla Ciebie i członków Rodziny w kwestii Merytorycznej, Parapsychologicznej i Duchowej na wiele lat lub bezterminową reklamę.
 
kopułowe domy - DOME HOMES - dome house copula

Jeśli nie masz nawet grosza aby przekazać, a Chciał(a)byś okazać Serce będąc częścią projektu, Możesz pomóc reklamując tego Bloga w internecie lub wysyłając bezpośrednio ten link wśród Przyjaciół ... Bądźmy Siostro i Bracie w tym Razem.  :)

* Rabbit Island Japan
* BunnyLand Japan

Wróć do Nawigacji


| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słowniczek | Słownik | Zdrowie | Galeria |

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

0 komentarze:

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .