Podziel się z Innymi

Duchowe OCZYSZCZANIE Świątyni 🌻 Odradzaj się jak Feniks z popiołów

Wiosna idzie robimy porządki na Sercu i w Umyśle

🌻 Wiosna to nie tylko Kwiaty pod Nami, które zmieniają kolor Gruntu
lub wokół Nas odczuwalnie cieplejsze Powietrze,
a nad Nami więcej promieni Słońca, które dotykają twarze.
Wiosna nie tylko pobudza tak Drzewa, jak i Nas
do zmiany garderoby i fryzury...
Warto w tym czasie pomyśleć też nad zmianą w Ciele, Umyśle i Duszy.

🌱 Wyrzuć z siebie to, co niepotrzebne i co ciąży.🌱

Jeśli nie poradzisz sobie Sam/a, pomogę przyspieszyć działanie,
rozpalając Iskrę, rozpuszczając te stany
i odkrywając w Tobie promienne Słońce mieniące się jak Żywy Brylant.🌈

Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
"Dziecko poprosiło Boga:
Jesteś taki Genialny, Radosny, Mądry oraz pełny Miłości. Pomóż Mi, abym i Ja stał się, taki jak Ty.
Bóg zgodził się i poprosił Dziecko, by przyniosło kartofel i plecak.
– Gdy na Kogoś obrazisz się lub rozzłościsz się albo potępisz i zachowasz urazę – powiedział Bóg – weź jeden kartofel, napisz na nim imię Osoby, z Którą miałeś konflikt i włóż kartofel do plecaka.

– To wszystko? – zapytało zdumione Dziecko.
– Nie – odparł Bóg – Musisz zawsze nosić ten plecak na sobie. Za każdym razem, gdy się na Kogoś pogniewasz – dorzuć kolejny kartofel.


Dziecko pilnie wykonywało zalecenie Boga. Mijał czas, plecak wypełnił się kartoflami i stał się ciężki. Noszenie go wszędzie ze sobą było sporą niewygodą. W dodatku kartofel, który trafił do plecaka jako pierwszy, zaczął gnić, pokrył się lepkim śmierdzącym szlamem. Także inne kartofle psuły się, puszczały pędy, wydzielały ostry, nieprzyjemny zapach, który Inni odczuwali.

Odkryj w sobie Boskie Światło Dziecko zaczęło się skarżyć na Boga:
– Nie mogę tego świństwa wszędzie ze sobą nosić. Po pierwsze, plecak jest tak ciężki jakbym nosił tonę kamieni, a po drugie – kartofle się psują. Zaproponuj Boże inne rozwiązanie.
Bóg odpowiedział:
– To samo dzieje się w Twoim Ciele, Umyśle i Duszy. Po prostu nie zauważasz tego od razu. Działania zmieniają się w nawyki. Nawyki stają się Twoim Charakterem, który produkuje zło wonne Cechy.

Dałem Ci możliwość obserwacji tego Procesu. Za każdym razem, gdy postanowisz się obrazić lub odwrotnie – obrazić kogoś – zastanów się, czy jest Ci potrzebny dodatkowy kartofel. Czy wolisz oczyścić się z nich, Wybaczając Sobie i Innym?
" 💑
– Autor nieznany


Opowieść o Plotce


Dawno temu, stary człowiek rozpuścił plotkę, że jego sąsiad jest złodziejem. W rezultacie młodego człowieka aresztowano. Kilka dni później udowodniono mu niewinność. Po uwolnieniu pozwał starego człowieka za oszczerstwo.
W sądzie stary człowiek powiedział: „To były tylko słowa, nikogo nie skrzywdziły”.
Sędzia, zanim ogłosił, wyrok powiedział Mu: „Zapisz wszystko, co o nim powiedziałeś na papierze. Potnij potem to na kawałeczki i w drodze do domu wyrzuć je przez okno w samochodzie. Jutro, wróć usłyszeć wyrok”.

mniszek-lekarski-dmuchawiec Następnego dnia, sędzia powiedział Mu: „Zanim ogłoszę wyrok, chce, żebyś poszedł, i zebrał wszystkie kawałki papieru, które wyrzuciłeś wczoraj przez okno”.
Stary człowiek odparł: „Nie mogę tego zrobić ! Wiatr je porozrzucał i nie wiem, gdzie je znaleźć”.
Sędzia odpowiedział: „Tak samo proste słowa i komentarze mogą zniszczyć honor osoby do tego stopnia, że nie będzie ona w stanie mogła go naprawić. Jeśli nie umiesz powiedzieć nic dobrego o kimś, lepiej nic nie mów.

Plotki, są gorsze od złodziei, bo kradną godność drugiej osoby, honor, reputację i jej wiarygodność, której nie da się odzyskać. Więc pamiętaj: Gdy się potykasz, zawsze odzyskujesz równowagę. Gdy Twój język się potyka, nigdy nie możesz cofnąć słów”.

–  Autor nieznany 

Każde Słowo pełne Prawdy lub Kłamstwa (zagęszczona Energia Myśli puszczona w Ruch), mają tą samą wielką Moc. Lecą dalej, dalej... rozpowszechniają się na boki i zapisują się w Przestrzeni nawet na Wieczność, aż Wibracyjnie wyrównają się. Także są zapisane w Sercach, tych, którzy w Słowa w danej Chwili UWIERZYLI i ZAUFALI. Można każde Słowo zatrzymać, jeśli w odpowiednim momencie powie się im szybko "stop" lub nie zostaną Myśli wypuszczone przez usta, lub naprawiając to, co Słowa uczyniły w Czynach, a potem w dalszych Nawykach. Nie jest to szybkie i łatwe. Dlatego jeśli w danym momencie rzucasz Słowa lub obiecanki na wiatr, a których nie Jesteś w stanie wypełnić w danym momencie w Czynach, także to zastopuj. Po Drodze może zdarzyć się tak, że wiele Sytuacji, Ludzi oraz Nastrój... pokrzyżują Ci Plany, a tym samym nie dasz rady Słów wypełnić, które w czyiś Oczach mogą stać się Martwe jak nie ożywiony Proch. Takie zachowanie w konsekwencji prowadzi Cie do bycia Dłużnikiem i Katem, jeśli Ofiara uświadomi sobie, że została przez Ciebie oszukana, odbierając Sprawiedliwie Twoją Energie i Godność. Niech Twe Ciało, będzie zawsze zgodne z Umysłem i z Dusza, jeśli chcesz być Rozsądny
/a, Rzetelny/a i Żyć zgodnie z Prawdą.

Temida–symbol-prawa-praworządności-sprawiedliwościBardzo jedno i drugie na własnej skórze odczułem, jako słuchacz i jako mówca. Ile to chaotyczny Umysł, a potem ożywione Mroczne Słowa i Czyny potrafią zrujnować po Drodze, dając żal... i zniesławienie, a ile spokojny Umysł może stworzyć Cudów i Radości, jeśli są wypowiedziane w Prawdzie Serca, wie tylko ten, kto zwraca szczególną uwagę co się w Jego Życiu i w Umyśle dzieje. Dlatego tak ważne jest, Kogo wpuszczamy do Swojego własnego Świata, jeśli nie chcemy, aby Ktoś bez wewnętrznej Odwagi, puścił dalej nieuwiarygodnione i nielogiczne Słowa, oglądając i odczuwając potem ich oddziaływanie.


Phoenix-Feniks-Odrodzenie-Odnowa-Przemiana-Światło-Wiedza-Siła
Moja wygrana, po niby przegranej, przez obgadywaczy, tylko Mnie wzmocniła i poszerzyła Horyzonty tak w stronę Prawdy, jak i w stronę Kłamstw wszelakich. Jestem coraz lepszy w oddzielaniu pszenicy od chwastu, spalając tym samym we własnym wnętrzu żal i pogardę... Wybaczenie sobie i przeszłości to Moje zwycięstwo i oczyszczanie.

Przez to, mogłem oddać to Źródle Miłości, Sprawiedliwości, Prawdy. Tym samym pozostawiając to woli, Ducha i Materii, aby wilki w owczej skórze, odczuli na sobie, konsekwencje własnych Wyborów, Żyjąc i Sprzątając w sobie i po sobie, to co Uczynili. Warto zważać na Myśli i Słowa..., jeśli nie jest się pewnym co Prawdą a co Kłamstwem, co Rzeczywistością a Plotką. Lepiej zapytać "winnego" o Jego wersje i ocenę sytuacji lub milczeć będąc Neutralnym, w otoczeniu Brylantowego Światła Boga, zanim nakarmi siebie samego i Przestrzeń Mrokiem. 


Strzeżcie się fałszywych Proroków, którzy przychodzą do Was w owczej skórze,
a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich Owocach.
Czy zbiera się Winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre Drzewo wydaje dobre Owoce, a złe Drzewo wydaje złe owoce.
Nie może dobre Drzewo wydać złych Owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde Drzewo, które nie wydaje dobrego Owocu, będzie wycięte
i w ogień wrzucone. A więc: Poznacie ich po ich Owocach.

EWANGELIA WG ŚW. MATEUSZA

Jesteś Kwiatem Życia które wyłoniło się z Wody na Grunt łącząc się z Ogniem i Powietrzem Proroka (Osobę przemawiającą w czyimś imieniu) z czystym plecakiem lub brudnym, jak i deklarowaną MIŁOŚĆ można tylko poznać po Owocach (w Czynach, Słowach i Myślach) które odczuwa się każdym Zmysłem całym sobą a nie po Cierniach (brudnych Słowach płynących z Umysłu) które nie mają odzwierciedlenia w Czynach.

Kto nie ma Miłości wobec siebie samego i Bliźnich nie pozna(ł) Boga bo Bóg to Miłość która może w mgnieniu Oka zmienić swój Kształt i Postać, zmieniając tym samym siebie, Przestrzeń wokół i rodząc Cuda na Drodze Życia. 🙂 


 

Trochę humorystycznie i z przymrożeniem Oka.  


Mama pyta Jasia:
- No i co tam było dzisiaj w szkole, na religii?
- Pani opowiadała jak Mojżesz wyprowadził lud wybrany z Egiptu.
- To powiedz mi jak to było.
- Doszli nad Morze Czerwone, Mojżesz wyjął telefon komórkowy, wezwał ekipę budowlaną. Ekipa zbudowała most, lud wybrany przeszedł na drugą stronę i poszedł dalej.
Mama woła zdziwiona:
- Jasiu, pani wam to powiedziała?
- Mamo, jak ja powtórzyłbym Ci co mówiła pani, nigdy byś nie uwierzyła.

Jak zauważyłeś/aś dla jednych może być coś Prawdą, którą trzeba głosić na prawo i lewo a dla Innych Fikcją. Tak powtarzane nawet absurdalne i podkoloryzowane Wymysły (Plotki / Mity), po dłuższym czasie stają się Prawdą, ale czy Twoją i czy Rzeczywistą? Prawdą jest to, co wyuczyłeś/aś się na pamięć i wyszkoliłeś Umysł, aby przyznał temu absolutną Rację, bo w to Wierzysz i jest Twoim Systemem / Bogiem. „Jutro“ może okazać się jednak czym zbytecznym i nic nieznaczącym (pustym) w dalszej Drodze przez Życie. Na początku nieaktualna w danej Chwili „Prawda“ może rozczarować Cię, zbuntować, zezłościć i spowodować chaos Myślowy oraz Niepokój. To normalny bieg zdarzeń i wejście na nowy Etap Życia w stosunku do nieaktualnego.

To, co z ogółem rezonuje, nie musi rezonować z Tobą. Ważne, aby każde Słowo kłaść na szali, tak Prawdę, jak i Kłamstwo, tak Przyjaciela, jak Obcą dopiero poznaną Osobę. Warto także wkładać choć trochę Logiki, w zasłyszane... Opowiadanie nawet te przekazywane z Pokolenia na Pokolenie, zanim się Uwierzy i poda Słowa dalej. Czego możesz być Pewny/a, to namacalnych Czynów — tego, co w każdej Chwili dostrzegasz Zmysłami. Wszystkie inne Myśli i Słowa, są tylko Wskaźnikiem, Przypomnieniem lub poza Twoim Horyzontem Doświadczonej Wiedzy, która powinna w każdej Chwili z Wewnątrz płynąć, i nieść dla Ciebie Rzeczywistą Wartość, aby móc ją samodzielnie odkryć, ożywić, zbadać, dając Świadectwo poprzez Czyn/y.


Wybaczanie, Harmonia, Sprawiedliwość Dawania i Brania,
Akceptacja
, Wiara, Miłość do Siebie i Bliźnich, Radość, Spokój
oraz Prawda – wypowiadana przez Usta – płynąca z Serca,
i Rodząca się przez Czyny, może wszystko w Tobie i wokół zmienić.

☀ Podejmij Decyzje indywidualnie, w którym kierunku chcesz kroczyć.
W każdej Chwili możesz odrodzić się jak Natura i Feniks z popiołów,
rozpalając Iskrę Życia w sobie i wokół! ☀ 


Poszerz Ducha Serce i Umysł     Tego Tobie Życzę w w tej Świętej Chwili bez względu na płynące Sekundy Dzień Miesiąc czy RokWróć do Nawigacji


| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie  | Słownik | Zdrowie | Galeria |

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

3 komentarze:

 1. Przepiekna historia tak 8 nich kaźdy sie zastanowi nad slowami i czynami i kartofelki wyladuja w garnuszku zamiast tornistrze, lepiej je zjeść z Miłością niz dac im sie zepsuć ;) bądzmy dobrzy Dziekuje ze jest tak blog i sa Anioły

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna historia ! Doskonały przykład tego jak łatwo mozna zaśmiecić swoją duszę.. ale i równie łatwo można ją oczyścić ! Z pewnością pośle ta historie dalej ! Pozdrawiam! 😃😃😃

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To Prawda. Wystarczy zmiana Myśli, Emocji, Intencji wobec Siebie samego i Innych, a zmieni się wszystko wokół. Co Sobie i Innym — to Bogu — a Bóg Tobie. Prawo Natury w prostocie. Lepiej pozwolić sobie, aby Bóg obDARowywał Miłość, Spokój i Radość, którą sam Jest. 😊 💖 🍀

   Usuń

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne | Cielesno DUCHOWE | Cały Świat .