Podziel się z Innymi

SPEŁNIAJ SIĘ w Życiu. Wróć do Wewnętrznej Natury


 13 kroków do dobrostanu
Spełnione Życie i Powrót do „Domu”

– Światła / Miłości – Wewnętrznej Natury:

  Możesz Być Czymkolwiek i Stworzyć cokolwiek.
  Twoja Dusza w Istocie Jest cząstką Boga i Ona ma tego Świadomość. Przez Ciało może Siebie Doświadczyć, a najlepszym sposobem na Doświadczenie tego, jest nierobienie nic. Wystarczy Być, tym czym Ci się żywnie podoba. Możesz Być pełen szczęścia albo pełen smutku – czyniąc to co czynisz – Szczęśliwy albo roztrzęsiony, skupiony albo rozmarzony, bogaty albo biedny, zdrowy albo chory, męski albo kobiecy, pełny prawdy lub pełny kłamstwa.

  Mieć wszystko i robić co chcesz,
  co zdołasz Sobie Wyobrazić i Wykreować. To co Wymyśliłeś/aś, Jesteś w stanie to Stworzyć. Najlepiej, aby nie krzywdzić przy tym Innych (będąc KATem), a tym samym Siebie (będąc Ofiarą), unikając kar(m)y.

  Przyciągaj pozytywne Myśli.
  Przyciągasz zawsze to, co kochasz lub to, czego się lękasz. To, co kochasz lub to, czego najbardziej się boisz (Jest Twoim Cieniem) stanie się Twoim Doświadczeniem. Strach to Energia, która jątrzy, zazdrości, odbiera, zamyka, wciąga, ucieka, szkodzi, trzyma się mocno stanu posiadania, więzi, rujnuje, ukrywa Nas. Miłość to Energia, która koi, goi, zostaje, rozciąga, buduje, wysyła, rozdaje, ofiarowuje, otwiera, uwalnia, ukazuje nagą Prawdę o Nas.

  Uważaj na Swoje Słowa, Uczucia i Emocje.
  Emocje, Uczucia i Słowa mają Moc i przyciągają te same Emocje... Nie dzieje się tak przez przypadek. We Wszechświecie nie ma przypadków lub zbiegów okoliczności.To czyste Prawo Natury. Myśl jest czystą Energią. Emocja to Energia wprowadzona w ruch, a gdy wprowadzisz Energie w ruch, powstanie Wynik / Efekt. Jeśli wprawisz w ruch dostateczną ilość Energii, Stworzysz Materie – Czyn.
  Materia to zagęszczona Energia. Jeśli w odpowiedni sposób i wystarczająco długo poddasz Energie obróbce Myślowej, otrzymasz Materie, o której wcześniej intensywnie Myślałeś. Raz pomyślana Myśl, która nie ma końca, powstaje na zawsze Twórcza. Jej Energia nigdy nie znika. Oddziela się od Twojego biopola i mknie w nieskończoność i wraca. Myśli lgną do Siebie, zbiegają się ze sobą, przecinając się wzajemnie, przybierając Wzór i Kształt. Prawo to zna każdy Mistrz. To Sekret i Tajemnica Życia. Najbliżej o ten Twórczy Sekret otarł się Fizyk Albert Einstein. Nikt Inny w takim stopniu nie wyjaśnił tej mocy.
  Nie przypadkowo zostało powiedziane: „Jeśli dwóch z Was na ziemi zgodzi się co do jakiejkolwiek sprawy, by o nią się Modlić (Kontemplować), to spełni się Im za sprawą mojego Ojca. Bo gdzie dwóch lub trzech jest zebranych w Moje Imię, tam Jestem wśród Nich”. Ludzie będący razem i są jednomyślni, wspólnym wysiłkiem przyczyniają się do zaistnienia, wymyślonej Rzeczywistości – Cudów. Jeśli Twoja Myśl jest wystarczająco silna (Nadzieja, Życzenie, Oczekiwanie, Marzenie) osiągniesz takie same rezultaty co kilka Osób.

  Tak czynił Jezus. Umiał posługiwać się Energią – cząstką Boga – Myślą, (Wyobrażenie, Idea, Koncepcja) Słowem (Komunikacja w Prawdzie i Odwadze), Czynem i Materią. Całkowicie nad Energią panował i wiedział, że Początkiem jest zawsze Bóg a Czyn to Bóg w trakcie Tworzenia i Doświadczenia siebie. Tak jak wspomniałem, Twórczy proces zaczyna się od Myśli (jawnej i ukrytej) „Pochodzi od Ojca (Wszechogarniającego Ducha)” lub Mrocznego Egregora Zbiorowej Świadomości – Myśli z zewnątrz wkodowanych w pamięć. Następnie SłowaProście, a będzie Wam dane. Mówcie, a stanie się Wam”. Tworzenie Materii dopełnia się w Czynie „A Słowo stało się Ciałem i zamieszkało wśród Nas”. Bez udziału Wiedzy, absolutnym przeświadczeniu, uznania czegoś za Rzeczywisty fakt, pewności Siebie i Wiary, Tworzenie nie może odbyć się. „Według Wiary Waszej niech Wam się stanie”. To więcej niż Nadzieja.

  Wykorzystuj wszelką Wiedzę, jaką nosisz w Sercu / Duszy.
  Tę samą Wiedzę ma wielu Mistrzów / Geniuszy, Żyjących obecnie i Ty możesz stać się następnym. Kreuj swój własny unikatowy Świat, nie patrząc na Innych opinie.

  Działaj! Bądź, Kim i Czym chcesz, w każdej Chwili! Bądź dla siebie Przywódcą i Panem.
  Umysł kieruje Ciałem. Funkcją Ciała jest Działanie. Duszy (która jest wieczna) funkcją jest Bycie, w każdej minucie Twojego Życia. Ciało ciągle się czymś zajmuje i bez przerwy coś robi. Robi coś na Życzenie Duszy (pierwszej Myśli / Wewnętrznego Głosu) albo wbrew Jej Woli, słuchając Głosu Ludu. Jakość Twojego Życia zależy od tego, czy słuchasz – Intuicji – Swojej Duszy i Umysłu, czy tylko Innych z zewnątrz. Dusza Jest tym, Czym jest bez względu na to, co robi Twoje Ciało. Dla Duszy nie jest ważne co Ty robisz i jak zarabiasz na Życie. Dusze interesuje jedynie to, jakie Emocje w to wkładasz, jakie Uczucia w Tobie płyną, kiedy tym czymś zajmujesz się.

  Duszy nie zależy na Działaniu a jedynie na Byciu. Dusza troszczy się jedynie o to, gdzie zamierzasz Być. Czy jest Twoim zamiarem Być w Stanie Strachu, obniżającej wibracje, czy w Stanie Miłości, podwyższającej wibracje? Przykładem niech będzie 2 równie zdolnych mechaników samochodowych. Jednemu się powodzi, mając swoich stałych zadowolonych klientów, a drugi na sama myśl o wstaniu do pracy ma ból głowy, nie zarabiając. Nie dlatego, że są Inni i mają Inną Wiedzę. Jeden jest skupiony na zajęciu, troskliwy, otwarty, pewny Siebie i Szczęśliwy z tego, co robi, a drugi ciągle coś gubi, nie skupia się, jest zgryźliwy wobec kolegów, zazdrosny, zamknięty w sobie i niezadowolony ze Swojej pracy. Bycie przyciąga Bycie i wytwarza Doświadczenie. Celem nie jest wytwór Twego Ciała, ale dzieło Twojej Duszy.

  Przyspiesz Ewolucje Duchową – tylko 3 proste zasady!
  Wiedza, Doświadczenie, Bycie – całym sobą w danej Chwili. Wiedza to sprawca i Źródło wszelkiego rozumienia i Doświadczenia. Nie można Doświadczyć czegoś, czego się nie wie. Doświadczenie to ucieleśnienie i odegranie wszystkiego, co Bóg o Sobie wie, ale nie może Być Tym, czego wcześniej nie Doświadczył. Bycie to Ucieleśnienie tego wszystkiego, czego Doświadczyłeś/aś o Sobie, możliwe tylko dzięki wspomnianej Wiedzy i Doświadczeniu. Doświadczenie jest wyrazem tego, Czym w Istocie Jesteś oraz Czym Pragniesz Być.

  Naucz się bezwarunkowo Kochać i Szanować Swoją całą Istotę.
  Dostrzeż Godność w Sobie, zanim dostrzeżesz ją w Innych. Odkryj Piękno, Spokój, Mądrość i Dobro w Sobie, potem dopiero odkryjesz Ją w Innych. Nie odwracaj kolejności, bo będziesz szukał Boga na zewnątrz w przedmiotach, Ludziach lub Stworzysz bożka / idola / autorytet, w najgorszym wypadku Egregora, a to bałwochwalstwo i szybko do uzależnia się lub opętania. Jeśli uznasz najpierw Autorytet u Innych, będzie to także obrazą wobec Twojego Ducha – całej Twojej doskonałej Unikatowej Istoty.

  Kosmiczna Spirala - Powrót Duszy do Domu - Światła Miłości - DuchowyUzdrowiciel Berlin
  Błogosław oraz Zachwalaj Dzieła Boże – Wszystko co wokół własnej osi – Osobę, Zwierzęta, Roślinność, Posiłki, Miejsce, Przedmiot, Minerał...
  Wszystko zostało Stworzone po coś. To, co dookoła Siebie widzisz, było najpierw Pomysłem w Jakiejś głowie. Nie może zaistnieć nic, co pierwotnie nie istniało w postaci czystej Myśli.

  Nie uniżaj i nie potępiaj,
  u Innych poglądów różniących się od Twoich lub tego, co Sam nie wybrałeś/aś do Doświadczenia i nie jest Twoją wewnętrzną Prawdą.

  Nie uniżaj, nie niszcz i nie szkodź Innym,
  tylko dlatego, że ktoś ma mniejszą lub większą Świadomość od Twojej lub wybrał inne Doświadczanie – ma uzmysłowioną Wiedze, cokolwiek to jest. Przez skrajny egoizm, zazdrość, zawiść, hejtowanie nie zdobędziesz Rzeczywistego Szczęścia, a jedynie sztucznie dowartościujesz się kosztem innych, tracąc Energie.

Jesteśmy w Mocy Ducha Wszechświata. Jesteśmy jak Ptaki i Kwiaty... wśród innych Ptaków i Kwiatów. DoskonaliBądź jak Simba!
Przechodząc nawet Najdłuższą Drogę przez męki i Piekło / Pech,
potykając się o Życie pełne Pokus, możesz też znaleźć Drogę do Nieba / Szczęścia, będąc Królem swojego Życia i Przestrzeni wokół, zyskując prawdziwych
i solidarnych Przyjaciół, dzięki którym odzyskasz chęć do Życia!
Odwagi w podejmowaniu Decyzji.
💜 💙 💚 💛

Odkąd los rzucił nas tu na Ziemię, olśniewa wzrok słoneczny blask.
Jest tu więcej dróg, niż ktoś przejść by je mógł, więcej spraw, niż ogarnąć się da.
Istnienia sens, jak pojąć gdy, wokół nas niezbadany lśni ląd.
Ale Słońca twarz hen, w nieba lazur się pnie, to lśniąc to nie, nieskończony ciąg.
Wieczny Życia Krąg, co prowadzi nas, przez rozpaczy mrok, w nadziei blask.
Aby dojść do tych dróg, własnych i pisanych,
w ten wspaniały, Wieczny Życia Krąg.


Wróć do Nawigacji

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słowniczek | Słownik | Zdrowie | Galeria |

Tagi: Albert Einstein Bóg Boski Cel Błogosławienie Cień Czas Przebudzenia Czyn Dualizm Duchowa Apokalipsa Duchowa Nauka Duchowe Bogactwo Duchowe Zniewolenie Duchowość Duchowy Rozwój Ego Emocje Emocjonalność Energia Męska Energia Pozytywna Energia Światła Energia W Ruchu Energia Zagęszczona Energia Żeńska Ewolucja Duchowa Ewolucja Fizyka Geniusz Harmonia Życia Karma Kreacja Marzenie Materia Mistrz Duchowy Mistrz Jezus Miłość Bezwarunkowa Moc Twórcza Myśl Nadzieja Nasz Brat Jezus Powrót Do Boga Powrót Do Domu Powrót Do Światła Prawo Wszechświata Pustka Duchowa Samouzdrawianie Sekret Życia Spełnione Życie Strach Stwórca Dusz Stwórca Stwórców Sukces Świadomość Światło W Ciemności Szczęście Szczęśliwe Życie Słowo Tworzenie Rzeczywistości Umysł Stwórcy Uzdrowienie Duchowe Wibracje Wolność Wyobraźnia Zasady Zbaw się Zbawienie Zbiorowa Podświadomość Zbiorowa Świadomość Zdrowie Zmiany Życie Harmonijne Życie Karmiczne Życiowe Doświadczanie Życiowy Cel Życzenie

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

0 komentarze:

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne | Cielesno DUCHOWE | Cały Świat .