Podziel się z Innymi

Kobieca pochwa siedliskiem Demonów — Kto potrzebuje EGZORCYZMów?


Aura człowieka przykłady zaburzeń


Dzień Dobry TVN - Kobieca pochwa siedliskiem demonów. Tak twierdzą egzorcyści W programie "Dzień Dobry TVN" zaproszeni goście i autorzy artykułu dla Gazety Wyborczej opowiedzieli o losach opętanej nastolatki molestowanej przez egzorcystę. Ksiądz miał twierdzić, że to „pochwa jest siedliskiem demonów” dziewczyny ubierającej się na czarno. Podobno w trakcie seansów z księdzem,
przywiązano ją pasami do łóżka, a jej miejsca intymne nacierane były świętymi olejkami.

hmm. ciekawe...
te Demony między udami i te żeńskie genitalia
A jaka jest Prawda
(widziana na Mój tok rozumiewania) o Egzorcyzmach... ?!


Bez względu czy powyższa opowieść miała miejsce i jest rzeczywistym faktem, czy jest to wymysł lub mistyfikacja.., przede wszystkim, pedofil lub inny zwyrodnialec (bez względu na powierzony urząd czy tytuł) znajdzie każde narzędzie i sztuczkę, aby odnaleźć ofiarę, zwabić, oszukać, zniewolić ją i skrzywdzić na każdym tle — Fizycznym, Psychicznym, Emocjonalnym i Duchowym.

Aura kobiety z problemami związanymi z dysfunkcją dolnych czakramówWszystko jest Święte w Ciele Fizycznym (każda Cząsteczka, Atom i Neuron...), jak na Ziemi, po której kroczymy i to, co na Niej oraz pod Nią znajduje się. Od naszej Świadomości, Emocjonalności, Mentalności i Wyborów, zależy kto będzie miał na Nas wpływ. Dlatego każde znieważenie Siebie lub pozwolenie na to, aby Inni Nas znieważyli, zakładając kajdany jest największym pogwałceniem całej Naszej Natury, co może skończyć się utratą Zdrowia a nawet Życia.

Egzorcyzmy / Uwolnienie, można robić na odległość (w zależności od średnicy i zawartości Energii w Aurze), tak uzdrawiając opętane Osoby, jak i Miejsca, gdzie pozostawiona została Mroczna Energia niszcząca przez Istotę / Istoty które zostały uśmiercone Nienaturalne, bez świadomości lub te którym brutalnie odebrano  Życie — np. przez morderstwo, wypadek, zadręczenie, samobójstwo, przedawkowanie... bez względu czy wcześniej Istota była w Ciele Człowieka czy w Ciele Zwierzęcia, lub czy był to Przedmiot, który został przeklęty...

Nie trzeba zniewolonego widzieć osobiście a tym bardziej macać, nacierać, wiązać itd. To, co zniewala, kusi i manipuluje znajduje się tam, gdzie wzrok (nie) sięga — w Powietrzu, Wodzie, Gruncie — jest Wszędzie i może być Wszystkim! Dusza lub Byt to Energia (ta Świetlista i ta Mroczna / Demoniczna) może obrać każdy kształt, nakładając nawet na siebie maskę, w Świecie Duchowym i Materialnym — w Energii bardziej zagęszczonej. Zachowanie i ekspresja w Świecie Fizycznym, Osoby zniewolonej lub skrajnie opętanej, jest finałem tego, jaki typ Demonicznej Duszy lub Byt / Twór albo Wirus, podpiął się pod Aurę a dalej do Ciał niższych (a nawet Komórek czy Narządów, nie tylko rodnych i nie tylko u Kobiet), aby wysysać Energie jak Pasożyt, karmiąc przez luki, Stanami pochodzącymi ze Świata Mroku. Zachowanie, jaka z Osoby zniewolonej wypływa, aby miała Piekło na Ziemi lub Ci, którzy są w Jej okręgu, widoczne jest dla Społeczeństwa i w rożnych Środowiskach.

 Cialo-Umysl-Duch--Osobowosc-Podswiadomosc-Nizsze-Ja--Swiadomosc-Srednie-Ja--Nadswiadomosc-Wyzsze-Ja Nie trzeba tutaj stosować „czary-mary”, wystarczy widzieć szczegóły... Pozazmysłowo, a nawet podstawowymi Zmysłami — kto jest zniewolony, kto lub co zniewala i z czym mamy do czynienia — aby móc taką Osobę podnieść na Duchu (jeśli wyrazi wole) lub być Neutralnym Obserwatorem, tym samym nie pozwalając się zniewolić i wejść w jej grę lub wojenkę, którą chce toczyć, aby wpłynąć na Nas i wciągnąć w Wir obniżający Wibracje.Apokalipsa Duchowo-Materialna jest tak Wieczna,
jak Energia Życia.
Od Ciebie samego zależy, jaką Drogę wybierzesz w każdej z Chwil
Drogę w kierunku
Entuzjazmu czy Apatii.


PS 1.: Nie mam nic do Grup, Religi, Sekt, Zrzeszeń, Stowarzyszeń itd. Nie potępiam, na siłę nie ukierunkowuje. Jestem tylko Obserwatorem. Każdą Osobę traktuje, jako indywidualną Osobowość z Unikatowym zapisem na Życie, bez względu do jakiego Zgromadzenia... należy i jakiemu Służy, w co Wierzy oraz co ma zapisane w sobie lub na około siebie!

PS 2.: Treść poniższa nie ma nikogo Potępić. Pokażę jedynie Mój Obraz Prawdy i Mój Wybór Drogi. Mam Świadomość, że Tyle ile Istot Żyjących i Myślących, tyle Prawd i Dróg do Miłości, adekwatny do poziomu Świadomości. Kiedyś, jak dotąd wielu z Moich Braci i Sióstr, tez byłem Ślepcem, prowadzony przez Ślepych. Nie wiedziałem co jest Prawdą a co Kłamstwem, Wierząc Innym na Słowo, zamiast Wierzyć w siebie / Źródło Życia (i) Natury jaka płynie we Mnie i która jest wokół. Dziś Widzę Rzeczywistość. Otwieranie Oczów bardzo bolało, przechodząc wcześniej przez Mroczne Piekielne Piekło. 🔥 Wierząc dotąd — w Coś lub Kogoś — Doświadcza(łe)m tego. Wszystkich to dotyczy, Mnie, Ciebie, Ją, Jego, bez względu na Płeć, Pochodzenie, kolor Skóry i kształt Powierzchni Ciała Fizycznego.

Moje Poglądy na temat Boga, często są wsadzane do worka Sekt, Religii lub Filozofii. Robią to nieświadome i przymknięte Umysły, które nie są w stanie nic nowego do nich wpuścić. Zbyt wiele, przez Żywota, wyuczonych na pamięć mają Programów, aby móc to zrobić. Wszystko, właściwie co odbiega od braku Bogobojności oraz ogólnego zastraszania i manipulacji, nazywa się Sektą. Informuje, że nie należę Mentalnie, Emocjonalnie i Cieleśnie do żadnego Zgromadzenia. Nie Jestem Zwolennikiem, Zwad i Kłótni, która prowadzi do Wojen. Jestem ponad Dualizmem. Myślę Samodzielnie, mając Miłość do Siebie i Innych. 💑 Moją WIARĄ jest Wiara w Siebie. Żadna Książka — skopiowana z różnych Mitów — lub Nauczyciel nie może Mnie za rękę prowadzić przez Życie. Nie Jestem bez mózgowym Robotem. Tylko Robot może nie Kochać Życia — Siebie i Innych — oraz otaczającej Natury. Robi to, co mu wkodowano — jak w lustrzanym Obliczu — kłaniając się Martwocie. Jakbym miał jednak na siłę wybierać, to szukałbym Religii, gdzie mowa o Bogu, gdzie jest faktycznie Miłością, a Jego Wyznawcy dają tego Świadectwo w Słowach, Myślach i Czynach. W Życiu i Naturze — w górze (Duchu) i na dole (w Materii) — mam mnóstwo Dowodów, Czym Boga Potęga, Majestat, Chwała, Mądrość i Miłość jest. 💛 Nie znajduje tego w Martwych Słowach, Symbolach i Przedmiotach. Moje Serce i Umysł odrzuca Monoteizm, i Politeizm, choć w każdej z Nich, można znaleźć jakąś namiastkę Mądrości Boga. Nie może być także dla Mnie Autorytetem Bóg, który mówi np. o Niezgodzie i Zazdrości, Nakazywaniu i "Oku za Oko" (ST). Bliższa Mi Osobowość która mówi o Jedności, Miłowaniu o której głosił Jezus i inni Apostołowie, Nie osądzaniu i Wybaczaniu nawet 77... razy (NT). Także wierny Fan, należący do najbardziej Morderczego Zrzeszenia, jakie Świat widział — prócz Islamu i Judaizmu — nie może stać się dla Mnie dowodem Wszechogarniającej Energii Miłości, Wszech Mądrości i Wszech Mocy Boga, która nadaje Naturze, Życie i rytm.


Żywy na zawsze Jezus:
"(..) Ten LUD Czci Mnie Wargami, lecz Sercem Swym daleko jest ode Mnie.
Ale Czci mnie na Próżno, ucząc Zasad podanych przez Ludzi .
Uchyliliście przykazanie Boże, a trzymacie się Ludzkiej Tradycji".
Mk 7
"(..) To są Ślepi Przewodnicy Ślepych.
Lecz jeśli Ślepy Ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną"
Mt 15

  Historia i Dusze pamiętają to na Wieczność:
  ➡ detektywprawdy.pl — Prawdziwa historia Kościoła Rzymsko Katolickiego
  ➡ eioba.pl — O czym 90% katolików nie wie

Kiedyś Kaci nawracali Swoje Ofiary, na ich Terenach. Teraz Ofiary idą na Ich tereny, aby Swoich Katów nawrócić, i tak w kółko, aż do wybudzenia się z Iluzji. A to wszystko w imieniu "Miłosiernego" Boga.
PS 3. Dla zainteresowanych Test. Znajdź różnice pomiędzy Zachowaniem, Cechami, Osobowością Boga Izraela (Jakuba) z Tory (El / Elohim), Starego Testamentu (Pan, Jahwe, JHWH, Adonaj) lub Koranu (Allah).


Publiczne Komentarze z Fb:[Magda L.] — Bardziej opętani sa egzorcyści niz ich ofiary, z reguły chory potrzebuje pomocy specjalisty najczęściej psychiatry.

  [Duchowy Uzdrowiciel Medium Egzorcysta Wizjoner] — Psychiatra teoretycznie lub/i praktycznie leczy Umysł i Psychikę, to ważny krok. Jednak nie widząc Energii która zniewala oraz Istoty niewidocznej dla Oka fizycznego i innych Zmysłów, efektywność pomocy może być mało skuteczna. Aby Ofiara Energetycznej przemocy, miała odczuć efekt długotrwały, potrzebne jest Holistyczne Uzdrawianie. W innym wypadku ponowny atak wobec Ofiary, może być drastyczniejszy. Egzorcysta, Egzorcyście nie równy, tak samo jest z innymi zawodami.

  [Magda L.] — Obawiam się, że to o czym piszesz jest pojęciem bardzo względnym i raczej podlega kwestiom tego w co wierzysz nie prawdzie obiektywnej.

  [Duchowy Uzdrowiciel Medium Egzorcysta Wizjoner] — Magdo, wszystko opiera się na Wierze. Jeśli np. rzeczywisty i doskonały Chirurg nie Uwierzy w swoje Umiejętności, nie wyostrzy Wyobraźni, mając 100% Pewność siebie i tego co z czystym Sercem i Umysłem w Spokoju czyni, szybko do zachwiania ręki aby skrzywdzić Osobę operującą... Obiektywna Prawda, opiera się na doznanym i namacalnym Doświadczeniu a nie domysłach przez Osobę która nie jest w żaden sposób powiązana w danej Chwili z Sytuacją lub nie jest jej obserwatorem. Nie warto wkładać wszystkiego do jednego worka. Tak jak Ludzie, choć niby podobni do siebie, tak Zdarzenie oraz Sytuacje, są bardzo indywidualne. Nawet jeśli ktoś lub coś Cie skrzywdziło, nie znaczy że naokoło wszyscy i wszystko krzywdzi.

  [Magda L.] — Ja wybieram chirurga nie takiego, który wierzy a jest doskonalym specjalista, który ma wiedzę i doświadczenie cala reszta jest mniej wazna jesli jest skupiony na tym co robi. Czy na prawdę we wszystko trzeba wplatywac wiarę? To taka nowomoda? Spotkalam już tylu duchowych przewodników ale prawdę powiedziawszy zaden nie reprezentowal sobą tego co głosił. Nie wierze w zadnego boga bo to fikcja, bajka czy baśn jak kto woli, nie wierzę w księży, guru, duchowych przewodników, nie wierze w demony ani inne diabły. Wiem, ze istnieje inny wymiar, bo wszystko jest energią, niejednokrotnie miałam okazję porozmawiać z kimś kogo w tym wymiarze juz nie ma.. za to cała historia z opętaniami, egzorcyzmami została szczegółowo wyjaśniona przez psychiatrów, którzy kazdy objaw "opętania" opisali jako konkretną jednostkę chorobową. Religie sa po to zeby móc manipulować, straszyć, grozić i domagać sie uległosci bo wowczas zostani uświęcona ta ofiara... Bzdura jakich mało. Zyc nalezy wg określonych norm nie szkodzac nikomu a jak popelniamy błedy to nalezy z nich wyciągnąc naukę i wziąć pełną odpowiedzialnosc za swoje zycie, pidejmowane decyzje czy ich brak bez przerzucania tego na wyimaginowane istoty mistyczne oczekujac ze cos zadzieje sie samo bez kiwnięcia palcem. Duchowosc jest bardzo prosta za to "nauczyciele" robia z niej wysokiej klasy towar, który wciskaja ludziom bedącym na zyciowym zakrecie za grube pieniadze wciskajac "swoje prawdy" jako recepte na szczęscie.
 

Skrzywdzili mnie duchowi przewodnicy opowiadajac te swoje bzdury, przewrócilam swoje zycie dostosowujac sie do tych nauk i dostalam niezłą lekcje życia.. fruwanie na różowych chmurkach po raz kolejny powtorze to bzdura i Ty doskonale o tym wiesz tylko nigdy nie przyznasz mi racji.

  [Duchowy Uzdrowiciel Medium Egzorcysta Wizjoner] — Napisałaś o Chirurgu w pierwszym zdaniu, co ja napisałem wyżej, chodzi o sens. Ateista nawet Wierzy, chociażby Wierzy w siebie. O tym pisałem tutaj. Zapraszam jeśli poczujesz ciekawość. http://jasnowidzjacek.blogspot.com/2016/06/biaa-magia-czy-czarna-magia-pozytywna.html

"fruwanie na różowych chmurkach po raz kolejny powtorze to bzdura i Ty doskonale o tym wiesz tylko nigdy nie przyznasz mi racji"
— W tej Chwili siedzę przed monitorem i pisze do Ciebie w skupieniu, poświęcając swój Czas, nie widząc przed sobą różowych chmurek itd. Ja wiem co robię i wiem jakie efekty to przynosi wobec tych Osób którym robiłem sesje, będących po oczyszczeniu Ciał, Umysłu..., i będących już w zgodzie z własnymi Naturalnymi upodobaniami. Ciebie na tej liście nie mam. Nie ma bo z każdym kto u Mnie był po sesji utrzymuje stały kontakt, dopytując się o dalszych losach, aby przyglądać się jak stają się „Wolnymi Ptakami“ a w razie zawirowań, daje wskazówki bo wiem jakie może płatać figle Umysł i Myśli będące w Psycho sferze, które są przesyłane do Umysłu jako Obrazy (jak to nazywasz wyimaginowane Istoty, choć ja to nazywam Myślokształtami). Czy Ja Cie skrzywdziłem? NIE! Czy Ja nakierowałem Cie na Drogę, która przewróciła Twoje Życie do góry nogami, i przez to budzi się u Ciebie gniew, bunt, frustracja, oskarżanie, wkładając Mnie do worka Osób do których z własnego Wyboru poszłaś, chyba że na siłę ktoś Cie do Nich doprowadził? NIE!

"Spotkalam już tylu duchowych przewodników ale prawdę powiedziawszy zaden nie reprezentowal sobą tego co głosił." 
— Powtórzę jeszcze raz, jeśli 5 Osób Cie skrzywdziło na których zawiodłaś się, czy znaczy że cała Ludzkość krzywdzi?

"Nie wierze w zadnego boga bo to fikcja, bajka czy baśn jak kto woli, nie wierzę w księży, guru, duchowych przewodników, nie wierze w demony ani inne diabły. Wiem, ze istnieje inny wymiar, bo wszystko jest energią,." 
— Ty może JUŻ NIE WIERZYSZ w coś, ale Inni nadal w coś Wierzą, jak pisałem wyżej.Ty wierzysz też tylko w coś, co może odbiegać od innych Prawd bo masz inną Wiedze, Przeżycia, Osobowość, oraz inne zapisy na polu Doświadczania Życia... Inni tak samo. Ci co Uwierzą w wymysł, karmią go własną Energią, zasilają bardziej Obraz który powoli staje się Życiem i który prowadzi jak np. tzw. Myślowe kształty i Egregory - tak jest z rożnymi fanatykami, którzy o tą swoją Prawdę potrafią nawet walczyć z Innymi, którzy mają inne zdanie na dany temat, dając się zwieść, wywyższając siebie a innych poniżając. Gdybyś się zaznajomiła czym się zajmuje wiedziałabyś że oprócz przypomnienia zapisów z Nadświadomości i rozświetlaniu Podświadomości, naprowadzam na unikatową Drogę (Samoświadomości), wedle uwolnionej Świadomości i wedle Nadświadomości. Jeden coś nazywa co jest unikalne i nie zrozumiałe chorobą, bakterią lub wirusem, a Inni widzą to szerzej nazywają to zniewoleniem przez podszepty w które się uwierzyło, widząc łącza które ściągają Energie Życiową, która zatrzymuje lub ściąga w dół a która gasi Atomy w Ciele, tym samym blokując "Unikatowe zapisy / programy" w Umyśle a dalej w innych częściach Ciała, oraz wyłączając Istotę z Ruchu, jak wirusy w komputerze. Wszystko zależne jest od wyostrzenia Zmysłów i poszerzania horyzontów Wiedzy Doświadczonej. Masz racje absolutną Wszystko jest Energią. A z Energii może powstać wszystko, nawet z tej Mrocznej która znajduje się w Próżni.

„Zyc nalezy wg określonych norm nie szkodzac nikomu a jak popelniamy błedy to nalezy z nich wyciągnąc naukę i wziąć pełną odpowiedzialnosc za swoje zycie, pidejmowane decyzje“
— Czyń więc nadal tak. Każdy z Nas, nawet Pająk którzy tworzy sieć (Kat i Ofiara w jednym, pożyteczny a też szkodnik dla innych gatunków) lub inne Istoty Żyjące, mają wolną wole do podejmowania własnych Kroków i Decyzji zgodnie z własnym Charakterem... Pozwól jednak nawet tym którzy mają nieuczciwość i brud w Sercu, pogrążać się nadal, jeśli tak w świadomości lub w nieświadomości wybrali. Ponieważ nikt nie jest Tobą a Ty nie Jesteś Innymi.

Duchowość to poznawanie PROSTY ŻYCIA w Świecie fizycznym, jeśli sobie tego nie komplikujemy i nie palimy Mostów do samych Siebie lub Innych którzy są wokół, a którzy coś wartościowego mogą wnieść. Jak sama nazwa wskazuje to okrywanie przejawu swojego Ducha który jest połączony lub oddalony od Wszech Ducha, który jest nie do ogarnięcia na nasz Umysł oraz tego co jest poza nim, aby umieć rozpoznawać tych którzy Go gaszą i tych którzy Go rozświetlają, aby bardziej odkrywać swoją Unikatową Osobowość.Wróć do Nawigacji

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

0 komentarze:

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .