Podziel się z Innymi

ZAREZERWUJ miejsce do Raju. Zawitaj na Pomorzu lub w MEKSYKU

ZAREZERWUJ miejsce do Raju.
Zdobądź BILET DO Przygody Życia.
Zawitaj na Pomorzu lub w MEKSYKU

delfin - skoki w morzu Puerto Vallarta

Hej Podróżniku / Urlopowiczu! Być może zwiedziłeś już pół Świata, poznałeś Wielokulturowość, przeróżne Tradycje, Zwyczaje i zakątki Świata lub dopiero wyruszasz w Świat. Zastanawiasz się, gdzie tym razem chcesz odbyć Przygodę i gdzie Cię to Życie poprowadzi, omijając znane i reklamowane hotele oraz kurorty turystyczne? A może nie masz pomysłu jak spędzić wolny Czas? Mam dla Ciebie propozycje. Jeśli jesteś gotów, być może ta idea zainspiruje Cię do zmian i pozwoli coś nowego satysfakcjonującego Przeżyć i Doznać.


Gotowy, aby wyruszyć w Podróż do Meksyku do Puerto Vallarta 🇲🇽
i odczuć Energię tego miejsca?
Gotowy, aby poznać lokalne miejsca, które Turyści nie znają?
To możliwe tylko z Flip Flop.mobi, ale to nie wszystko...


Żeglowanie z wielorybami - zatoka Banderas - Puerto Vallarta Jak wiemy, Rodzinny i Ciepły klimat sprzyja, aby móc pożegnać się z przeszłością, która nie pozwala ruszyć dalej, i aby być w pełni Szczęśliwym. Regeneracja Ciała i Umysłu pozwala, aby ponownie cieszyć się Życiem, nawet po odjeździe z punktu A do puntu B, spoglądając z Odwagą i Spokojem na następne przepływające i upływające Chwile, delektując się nimi wszystkimi Zmysłami. Czy tak było do tej pory? Czy jednak czegoś Ci w tych podróżach brakowało? Oprócz bagażu potrzebnych rzeczy, zabrałeś ze sobą też bagaż problemów, myśląc że od nich uciekniesz i one odpłyną lub rozpuszczą się w Powietrzu?

Leżakowanie wyciszające, Kąpiele Słoneczne, lub Spacery nad Oceanem Spokojnym to zbyt mało? 🌴 To może Odpoczynek i śniadanie o wschodzie Słońca lub kolacja o zachodzie Słońca nad Zatoką Banderas, z dawką głębokich rozmów o Sensie Rzeczywistego Życia, które mogą na zawsze odmienić Twoje Spostrzeganie Świata i spojrzeć na nie z zupełnie nowej perspektywy? 🌶 Jeśli Jesteś smakoszem, wisienką na torcie może być jedzenie niepowtarzalne, wyjątkowe, robione i serwowane z Miłością tak dla Wegetarian, jak i tych Osób, co spożywają mięso.

Urozmaiceniem pobytu, którego pierwszy raz możesz doznać to Osobiste sesje ze Mną, które będą trwać tak długo, jak Dusza Pragnie przez ustalony przez Ciebie okres. Moje Sesje skupiają się na każdej płaszczyźnie Życia. Wewnętrzny Spokój, Radość, Harmonia, odkrywanie Miłości do siebie samego, do Ludzi i Świata, jest bliżej jak myślisz. Spotkajmy się! A we własnym Duchu — w Ciele, Sercu i Umyśle — to wszystko na sobie odczujesz, co w Tobie wartościowe, ale jeszcze uśpione.


Banderas Bay w pobliżu Puerto Vallarta

Jeśli jesteś Gotowy i Zmotywowany oraz na tyle Odważny aby wyruszyć w Podróż do Meksyku
a przede wszystkim ruszyć na wycieczkę w kierunku Wnętrza samego siebie, które Ci rozświetlę i pokaże, aby wydobyć z nich bezcenne nieodkryte dotąd Skarby (Potencjały), nie zwlekaj. Zajrzyj na stronę FlipFlop.mobi - Joy People Travelling lub Kwatery w Mexico! W tą zimę czynię lato!
Magda Daniluk lub Justyna Nowakowska pomogą Tobie znaleźć najtańsze bilety, ugoszczą i pokażą Wam najfajniejsze miejsca w okolicy. Jest im obce Słowo — Nuda, bezczyn oraz brak Wyobraźni.


Rezerwując miejsce, zaznacz — "sesja z Jackiem". Bez względu czy będziesz tam tydzień, czy 2 tygodnie. Preferowana grupa, na której będzie okazja się ze Mną spotkać to grupa 9 osób, która wykupiła nocleg lub zamieszkuje albo przebywa w okręgu Jalisco.

    🇬🇧 Bilet z Londynu do Puerto Vallarta — ok. 350 Funtów + zakwaterowanie 🇲🇽

psyche.wilczy.pl-kaszuby-tunel-z-drzew A może na ten Czas, ta opcja nie wchodzi
w grę, przez zbyt krótki Urlop? Zapraszam więc do Mnie na pomorze. 🇵🇱 Żyje w małej Wiosce k. Szymbarku położonej na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego,
w otoczeniu Natury — Łąk, Pól, Lasów
i czystych Jezior — oraz blisko Góry Wieżycy
i ok. 45 km od Morza.

Na czas sesji oferuje nocleg do 4 Osób (Namioty też wchodzą w grę lub wynajęcie noclegów w malowniczej i zadbanej Agroturystyce, w bliskiej odległości). Następną opcją może być Sesja ze Mną Uzdrawiająco—Uświadamiająca poprzez Whatsapp lub Skype będąc w dowolnym zakątku Świata.
 
Sesje odbywać się będą
w języku polskim lub na życzenie w j. niemieckim i/lub w j. angielskim.

W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o info.
Wróć do Nawigacji

| Służę Pomocą | O sobie | Kontakt | Nawiedzenia | Zapytaj Boga |
| Artykuły | Prawo | Modlitwy | Aprobaty | Sesje z Nad Duszą |
| O Tobie | Słownik | Zdrowie | Galeria |

2015 © Treści i Zdjęcia na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

0 komentarze:

Zastanów się proszę, zanim Opublikujesz Publiczny Komentarz, ღ Dziękuje za poświęcony Czas.

Copyright © 2015 uZDROWIEnie i Wyzwalanie Holistyczne Cielesno DUCHOWE Cały Świat .