Podziel się z Innymi

RELACJE Rodzinne i Społeczne — NAPRAWA czy Uciekanie w Świat od Problemu?


Dziekujac-Komus-Dziekujesz-Sobie-Bog-w-Tobie-to-Swiatlo


Wpadłem dziś na tę Treść.


Przekaz dla rodziny


🌱 Kochani do mnie i Bartosza doszła informacja, że czytacie naszego bloga... Chciałem Wam napisać kilka słów, które płyną z mego serca... Pragnę abyście uszanowali drogę życiową, którą obrałem ja i Bartosz, My szanujemy Wasze wybory życiowe choć widzę wyraźnie, że niektóre z nich nie dają Wam szczęścia. Nie będę Was na siłę przekonywał do moich racji i pisał co macie w życiu robić. To Wasze życie... To także moje życie i Bartosza i wybraliśmy taką a nie inną drogę. Dlatego proszę uszanujcie nasze wybory. Nawet jeśli może się Wam wydawać, że to co robimy jest "błędem" to zostawcie nas mimo to. Przecież uczymy się na błędach. Człowiek, który nie popełnia w życiu błędów niczego się nie nauczy. Mam wiele marzeń, wiele pasji i chcę za nimi w życiu podążać. Ten blog to tylko wierzchołek góry lodowej z tego co chcę w życiu robić. Jóź dawno wyzbyłem się jakichkolwiek zmartwień o przyszłość, o to co mi przyniesie los... W pierwszym odczuciu możecie stwierdzić, że to lekkomyślne... Tak jednak nie jest! Ja ufam życiu, ufam Bogu i ufam także sobie i temu co mam we własnym sercu. Naprawdę chcę Wam napisać, że jestem szczęśliwym człowiekiem a to, że kiedyś obrałem drogę tzw. rozwoju duchowego było najlepszą decyzją w całym moim życiu. Z perspektywy czasu widzę, że nigdy nie byliśmy chorzy. Byliśmy tylko w drodze do siebie, do poznania siebie, zrozumienia lekcji które dawało nam życie. Uważacie nas za chorych psychicznie i proponujecie abyśmy brali leki - chemie. Spójrzcie z otwartym sercem na ludzi pozamykanych w szpitalach psychiatrycznych. Daje się im truciznę i jeszcze wmawia, że ich przypadłość jest nieuleczalna. Nieraz spędzają tam całe swoje życia... Czy naprawdę tego życzycie mi i Bartoszowi? Byłem 5 razy w takim miejscu... Przeżyłem to i widziałem jak bardzo ludzie tam cierpią. Nikomu nie życzę takiego życia. Jest wiele naturalnych, zdrowych i skutecznych metod na uzdrowienie tzw. chorób psychicznych. My z Bartoszem stosujemy je od lat. Kochani nie raz widzicie w nas coś czego nie ma. Czy człowiek który się uśmiecha albo gdy ma słabszy dzień i jest smutny od razu jest chory psychicznie? Kochani pozwólcie nam być sobą... Pozwólcie nam podążać za głosem naszych serc.... Kocham Was bardzo i mam nadzieję, że ten krótki tekst trafi do Waszych serc...🌱
WewnetrznySpokoj.blogspot.deJest Genialna i czysta, bo pisana Sercem, ale... Jedynie Rozmowa bezpośrednia ma Moc i może zdziałać Cuda, a nawet naprawić Relacje Rodzinne. Odwaga, Komunikacja, Szczerość i Otwartość jest jedyną Mocą Sprawczą przekazu, a nie poprzez Osoby trzecie lub pisząc na boki, bo może taki Przekaz bardziej Ich zezłościć i wprowadzić w zakłopotanie, zwłaszcza tych, którzy mają niższy poziom rozumiewania Świata, inną Mentalność oraz Świadomość Życia.

Przykład. Powiedz Komuś Nieświadomemu, który wyszedł z KOŚCIoła po Słowach "Idźcie OFIARA Spełniona" lub mają zakorzeniony Dżihad, lub wpojoną do szpiku kości Torę, że Dusza jest Wieczna, a Bóg jest Miłością, a nie KATem. Powiedz Komuś, że Bóg jest Wszystkim, co widzisz i nie widzisz. Powiedz Komuś, że Bóg może zmieniać Postać, bo Jest w najmniejszym w całości namacalnym Atomie a Jego/Jej Potęga i Duch nie jest do zrozumienia na Ludzki Umysł i Nasze Wyobrażenia. Powiedz Komuś, że Bóg nie tylko jest Przezroczystym Powietrzem — (a też Iskrą, Ogniem, Wodą i Gruntem w połączeniu, jak My w Istocie) — w którym Wszystkość odbija się, przyjmując Kształt. Wiedzą, że Powietrze na Wieczność Istnieje, bo wdychają i wydychają Je całodobowo. Widać Kształty poprzez to Powietrze, i Odczucia poprzez Jego Ruch i Temperaturę. Można przez to Powietrze Odczuć Zapach i Usłyszeć w Przestrzeni Jego Dźwięk... Jednak zapytaj, czy Wiedzą, że każda Myśl i Słowo odbija się w tym Powietrzu, jak w lustrzanym Odbiciu, rodząc poprzez Czyn dzięki Bogu w Materii, aby też Zmysłami Fizycznymi je Doznać i Doświadczyć — wcześniej czy później. Siła Fali / Wibracji zależna jest, od siły Uczuć oraz Emocji.

Zobaczysz Ich zdziwienie i kiwanie głową. ☺ Mogą nawet Powiedzieć lub Pomyśleć, że głupcem jesteś i stwierdzić, że Szatan Cię opętał i działasz pod jego wpływem, choć Ty wiesz, że to Wymysł, aby móc straszyć Swe Ofiary, aby nie stały się Wolnymi Istotami i Samo stanowili, odgradzając się od Ich Myślokształtów, pochodzących z NICośći / Próżni / Mroku / Kłamstwa... No i tak z Babci i Prababci siedzi w zapisie na Biopolu.

Tutaj potrzebne jest zrozumienie też obranej Ich Drogi Życia, bez względu na wyuczony Zawód. Wybaczenie Im z Serca, bo robią to z Nieświadomości, której i Ty Doświadczyłeś/aś. Dla Osób, które są pod wpływem Zbiorowej Świadomości, Słowo - Rozwój, Dusza, Radość, Miłość, Wiara i Ufność wobec Boga a tym samym do Siebie samego, to już abstrakcja lub tylko takie wyuczone na pamięć Słowa, a co dopiero jakby miały przestać dyktować Komuś, jak Żyć, choć sami są nieszczęśliwi i nasączeni strachem, niepowodzeniem i niespełnieni. Ich Życie polega, nie na zaglądanie w siebie i udoskonalanie się, a w zaglądanie w Kogoś Życie, wyśmiewanie Szczęśliwców i dyktowanie nachalne Im jak Żyć, próbując je zmienić i zbrukać każdą dostępną Metodą.

Do takich Osób trzeba podchodzić Delikatnie i Spokojnie albo zmieniać Naturalnie temat na Ich poziom, i dawać Świadectwo poprzez Czyny i Zachowanie, zarażając Ich tym, bez nachalności. Jednak uciekanie lub zamykanie Oczów na problem i zapisane Emocje, które się tylko mnożą, też nie jest dobrym pomysłem, bo to tchórzostwo, które zamyka (brudzi) czakrę Gardła (przepływ Energii Komunikacji), gdzie nie ma mowy o przepływie Energii z-do wyższych kanałów łączących z Umysłem Boga oraz zamyka czakrę splotu Słonecznego (Emocjonalność) a też niższe, w tym czakrę Sakralną (Rodzącą m.in Pomysły w Materii) i Podstawy (Uziemienie) tracąc Bezpieczeństwo i Grunt pod nogami.

Krok po kroku uda się odbudować Relacje lub uwolnić się od tego, co zatrzymuje, aby wzbić się wyżej. Wiedz, że to Twoja własna Dusza, sama wybrała zejście w te Światy i Jej warunki. Wybrała takich a nie innych Rodziców, Krewnych, Przyjaciół, Znajomych oraz Przestrzeń dla swoich późniejszych Doświadczeń. Także nie z przypadku spotykasz rożne "obce" Osoby na swojej Drodze, trwale zapamiętane w Umyśle. Całość Genotypu i Twojej Osobowości (rozpoznanej i nie rozpoznanej) są częściami Osobowości Twoich Rodziców i Krewnych. Po to, tę Rodzinę wybrała a nie Inną, aby wszelkie Relacje uporządkować, naprawić lub w najgorszym wypadku spalić Swój własny pomost, odrzucając tak na prawdę część siebie samego i wchodząc w zatracenie. Jeśli sobie zrobisz rachunek, wracając do Dzieciństwa i przypomnisz sobie nawet najgorsze momenty — Słowa lub Rodziców... Twoim zdaniem niesprawiedliwy stosunek do Ciebie — jakie zapamiętałeś/aś lub chwilowo uciekasz od tego, zapisując w Podświadomości i wyciągniesz z wszelkich sytuacji wnioski, ile wniosły one w Twoje Życie Mądrości i dały Wybór bycia Kim Jesteś TERAZ, w dalszym czasie może to stać się to, największym Błogosławieństwem, aby móc w pełni stwarzać się na nowo i być Im za to Wdzięcznym.


Odwagi bycia Sobą w Pełni
bez względu co Myślą Inni,
a nie Bycie Swoim (lub Kogoś) Katem
lub Ofiarą, Żyjąc w zakłamaniu.
Jeśli zależy Tobie aby BYĆ na Drodze Prawdy z samym Sobą.

💜 💙 💚 💛 ❤

Tekst 🌻 Ras Luta "Dzięki Bogu":

"Oto jak dobrze i jak miło
Gdy bracia potrafią żyć w zgodzie
Bo życia tych, którzy nie należą nigdzie
Są jak liście unoszone na wodzie

A ja chcę budować życie na silnym fundamencie
Król, żywy Bóg na moim firmamencie
Wszystko to, co mam a nawet jeszcze trochę więcej
Zawdzięczam mojej rodzinie, to droższe od pieniędzy

Więc nigdy nie pozwolę, żeby brat żył w nędzy
Bóg błogosławi, skład wspiera, a interes się kręci
Nikt nie zniszczy tej rodziny, mimo złych intencji
Dlatego składam Ci dzięki!

Dzięki Bogu wszyscy wciąż dają radę, Dzięki Bogu miłość wciąż niszczy zdradę Dzięki Bogu dobro pokonuje zło Dzięki Bogu, że jest zawsze obok ktoś

Jestem spokojny, bo pamiętam, że mam bliskich
Co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
I nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
Wszyscy za jednego, tak, jeden za wszystkich

Kimże bym był, cóż bym zrobić mógł
Bez mych bliskich, u nich wielki zaciągnięty dług
Razem nigdy nie zginiemy pośród dróg
Co nas jeszcze czeka, wie to tylko Bóg

Bo tylko solidarność może scalić społeczeństwo
Obojętność i egoizm to nasze przekleństwo
Kiedy ktoś wyciąga rękę, bracie, proszę weź ją
I kochaj ludzi na ulicy, ocal człowieczeństwo

Miłość to pytanie, i odpowiedź i Ty wiesz to
Filozofie diabła zwalczaj zawsze myślą trzeźwą
Wolność zaczyna się w Twojej głowie,
Wiem to jedno, to mego życia jest treścią"


   

 

   

   

   

   

   

  Akceptuj-i-Pokochaj-Wewnetrzne-Dziecko-w-SobieWróć do Nawigacji

Pewnie nie raz ten Post zedytuję (jak inne), taka ma Natura, także zaglądajcie. ☺

2015 © Jacek Jasnowidz Uzdrowiciel Duchowy - JasnowidzJacek.blogspot.com

0 komentarze:

Pozostaw po Sobie ślad. ღ Dziękuje

Copyright © 2013 Jasnowidz UZDROWICIEL Egzorcysta MEDIUM Wizjoner DORADCA Cały Świat and Blogger Themes.